Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 19:19   #3631
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam tamaryndowiec z zieloną pomarańczą i zapach jest boski Taki słodki, cytrusowy, egzotyczny.
A herbata z cynamonem to stare mydełko, tylko nowe opakowanie

O widzisz, a ja już jakoś tak zraziłam się po tym cynamonie, że nie wiem czy będę mieć odwagę na następne, ale chyba w ostatecznym rozrachunku dam im jeszcze szansę i skoro mówisz, ze rzeczywiście mogą mieć boskie zapachy... A co do tego, że to stary zapach to przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:22   #3632
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O widzisz, a ja już jakoś tak zraziłam się po tym cynamonie, że nie wiem czy będę mieć odwagę na następne, ale chyba w ostatecznym rozrachunku dam im jeszcze szansę i skoro mówisz, ze rzeczywiście mogą mieć boskie zapachy... A co do tego, że to stary zapach to przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy
Kiedyś było tylko jedno, właśnie to cynamonowo-herbaciane, w takim czerwonym opakowaniu z pompką.
Wąchałam wszystkie i najlepsze były zapachy żelowe, takie świeże, egzotyczne. Te kremowe niespecjalnie, nawet nie czułam nut, które powinny być wyczuwalne według nazwy.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:36   #3633
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam liście oliwy i normalnie już wiem, że chcę wodę z wit. C i pewnie luknę na skład kremu.
Dostałam próbkę tego kremu, jeszcze nie używałam ale jego skład jest przerażająco długi... Dla mnie odpada
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:44   #3634
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Kiedyś było tylko jedno, właśnie to cynamonowo-herbaciane, w takim czerwonym opakowaniu z pompką.
Wąchałam wszystkie i najlepsze były zapachy żelowe, takie świeże, egzotyczne. Te kremowe niespecjalnie, nawet nie czułam nut, które powinny być wyczuwalne według nazwy.

Mam dokładnie takie same odczucia co do cynamonowego - zero cynamonu czy jakiejkolwiek herbaty, po prostu mydlany, toaletowy zapach.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę tego kremu, jeszcze nie używałam ale jego skład jest przerażająco długi... Dla mnie odpada

Dzięki za spostrzeżenie, na pewno będę się bacznie przyglądać co tam wpakowali, ale już sama długość składu o czymś mówi Czyli coś czuję, że ten krem to jakaś niedaleka kuzynka zwykłego oliwkowego czy czegoś podobnego...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:47   #3635
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę tego kremu, jeszcze nie używałam ale jego skład jest przerażająco długi... Dla mnie odpada
Niektóre długie składy są dobre:

Aloe Barbadensis Leaf Water**, Rosa Centifolia Flower Water**, Dicaprylyl Carbonate**, Glycerin**, Zea Mays (Corn) Starch**, Caprylic/Capric Triglyceride**, Isopropyl Palmitate**, Cetearyl Alcohol**, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glyceryl Stearate Citrate**, Glyceryl Stearate**, Betaine*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil / Macadamia Integrifolia Seed Oil*, Squalane**, Trihydroxystearin**, Steralkonium Hectorite**, Sodium Stearoyl Lactylate**, Cetyl Alcohol**, Vegetable Oil**, Aqua**, Dehydroacetic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Tocopherols**, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) Sterols**, Parfum**, Xanthan Gum**, Propylene Carbonate, Passiflora Incarnata Extract**, Rosa Gallica Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Lycium Barbarum Fruit Extract*, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Sodium Lactate**, Iris Florentina Root Extract**, Panax Ginseng Root Extract**, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract**, Castanea Sativa (Chestnut Tree) Seed Extract**, Avena Sativa (Oats) Kernel Extract**, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract**, Panthenol, Sodium Hyaluronate**, Benzyl Alcohol, Carnosine**, Lactic Acid**, Rosa Damascena Oil*, Sodium Phytate**, Citronellol***, Geraniol***, Limonene***, Linalool***

Jednak jak się domyślam, to Ziaja takiej jakości długiego składu nie stworzyła

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dzięki za spostrzeżenie, na pewno będę się bacznie przyglądać co tam wpakowali, ale już sama długość składu o czymś mówi Czyli coś czuję, że ten krem to jakaś niedaleka kuzynka zwykłego oliwkowego czy czegoś podobnego...
Długi skład =/= zły skład
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:05   #3636
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę tego kremu, jeszcze nie używałam ale jego skład jest przerażająco długi... Dla mnie odpada
Używam tego kremu odkąd pojawiła się informacja na stronie Ziaji o nowej serii (poleciałam i kupiłam u mnie był) i jest świetny. Dodam, że mam na twarzy zaawansowane atopowe zapalenie skóry i ani nie podrażnia, wręcz przeciwnie koi i sprawia że skóra jest nawilżona przez cały dzień pod makijażem
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2014-09-18 o 21:56
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 21:11   #3637
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Niektóre długie składy są dobre:

Aloe Barbadensis Leaf Water**, Rosa Centifolia Flower Water**, Dicaprylyl Carbonate**, Glycerin**, Zea Mays (Corn) Starch**, Caprylic/Capric Triglyceride**, Isopropyl Palmitate**, Cetearyl Alcohol**, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glyceryl Stearate Citrate**, Glyceryl Stearate**, Betaine*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil / Macadamia Integrifolia Seed Oil*, Squalane**, Trihydroxystearin**, Steralkonium Hectorite**, Sodium Stearoyl Lactylate**, Cetyl Alcohol**, Vegetable Oil**, Aqua**, Dehydroacetic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Tocopherols**, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) Sterols**, Parfum**, Xanthan Gum**, Propylene Carbonate, Passiflora Incarnata Extract**, Rosa Gallica Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Lycium Barbarum Fruit Extract*, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Sodium Lactate**, Iris Florentina Root Extract**, Panax Ginseng Root Extract**, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract**, Castanea Sativa (Chestnut Tree) Seed Extract**, Avena Sativa (Oats) Kernel Extract**, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract**, Panthenol, Sodium Hyaluronate**, Benzyl Alcohol, Carnosine**, Lactic Acid**, Rosa Damascena Oil*, Sodium Phytate**, Citronellol***, Geraniol***, Limonene***, Linalool***

Jednak jak się domyślam, to Ziaja takiej jakości długiego składu nie stworzyła

Długi skład =/= zły skład

Nie no, ale sama przyznasz, że to co teraz podałaś to prawie same dobrodziejstwa (prawie, bo u mnie np. trójglicerydy, które podałaś to zło w najczystszej postaci dla cery- zapychacze niemiłosierne, od których mam bolące podskórne gule), a ziaja którą znamy raczej takich składów nie ma. Zatem zasada, że im krótszy skład tym lepszy jest, uważam, jak najbardziej na miejscu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 06:55   #3638
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie no, ale sama przyznasz, że to co teraz podałaś to prawie same dobrodziejstwa (prawie, bo u mnie np. trójglicerydy, które podałaś to zło w najczystszej postaci dla cery- zapychacze niemiłosierne, od których mam bolące podskórne gule), a ziaja którą znamy raczej takich składów nie ma. Zatem zasada, że im krótszy skład tym lepszy jest, uważam, jak najbardziej na miejscu
Jakbym miała ze swojej strony patrzeć, to skład przeze mnie podany jest niedobry, bo jestem alergikiem, a potencjał uczulający ma ogromny Za to trójglicerydy mi niestraszne. Dlatego nie oceniam przez pryzmat siebie, a po prostu - tak, cały ten skład jest śliczny.
Nawet krótki skład może być skopany, wystarczy, że Ziaja wrzuci wszystkie swoje "ulubione" składniki do kremu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 09:56   #3639
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jednak jak się domyślam, to Ziaja takiej jakości długiego składu nie stworzyła
Ziajowy skład to zdecydowanie nie jest. Wiem, że długość składu nie zawsze oznacza samo zło, jednak jestem zwolennikiem nieco krótszych składów. Informacyjnie wrzucam skład kremu, o którym tu debatujemy.
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Używam tego kremu odkąd pojawiła się informacja na stronie Ziaji o nowej serii (poleciałam i kupiłam u mnie był) i jest świetny. Dodam, że mam na twarzy zaawansowane atopowe zapalenie skóry i ani nie podrażnia, wręcz przeciwnie koi i sprawia że skóra jest nawilżona przez cały dzień pod makijażem
Super, że Ci pasuje i łagodzi problemy ze skórą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140919_105241.jpg (117,8 KB, 27 załadowań)
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:06   #3640
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ziajowy skład to zdecydowanie nie jest. Wiem, że długość składu nie zawsze oznacza samo zło, jednak jestem zwolennikiem nieco krótszych składów. Informacyjnie wrzucam skład kremu, o którym tu debatujemy.
Skład jak filtrowy, te wszystkie kremy, co mają filtr w składzie mają takie tasiemce.
Mnie on nie kusi, jakoś nie przepadam za filtrami bez potrzeby (czyt. lato, gorące słońce i możliwe poparzenia).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:08   #3641
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Super, że Ci pasuje i łagodzi problemy ze skórą

Oj tak, tym bardziej, że obecnie muszę używać fotoprotekcji bo leczę się silnym lekiem dermatologicznym więc Ziaja mi zrobiła tym kremem duży prezent
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 10:52   #3642
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dopiero wczoraj kupilam manuka (pasta i tonik), bo nie chciało mi się iść do punktu ziaji i czekałam na rossa, a już mnie kuszą liście oliwki. Najbardziej interesuje mnie krem z spf 20, może zamienię na niego naczynkowa ulgę, której używam zimą. Będę wdzięczna, jeśli ktoś jeszcze się wypowie na temat kremu.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 13:21   #3643
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś z Was może mi powiedzieć coś więcej o tym kremie?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 14:51   #3644
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy w sklepie ziaji dostępne są kremy z filtrem 50? Bo widzę, że większość sklepów już wycofała filtry. I jak sprawuje się ten krem matujący, lubi zapychać?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 15:01   #3645
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czy w sklepie ziaji dostępne są kremy z filtrem 50? Bo widzę, że większość sklepów już wycofała filtry. I jak sprawuje się ten krem matujący, lubi zapychać?
Ja go bardzo lubię, dobrze chroni przed słońcem i nie zapycha(choć faktem jest, że używam go tylko jak jest słońce, czyli są takie dni kiedy go nie używam). Według mnie bez problemu dostaniesz go w sklepie Ziai.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 15:14   #3646
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;48284410]Ja go bardzo lubię, dobrze chroni przed słońcem i nie zapycha(choć faktem jest, że używam go tylko jak jest słońce, czyli są takie dni kiedy go nie używam). Według mnie bez problemu dostaniesz go w sklepie Ziai.[/QUOTE]

Dziękuję, w takim razie jadę do sklepu Ziaji bo wychodziłam sie dziś po mieście i nigdzie nie ma już kremów z filtrami, nawet w aptekach do twarzy nic nie było
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 08:40   #3647
werka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam wszystkich

Bardzo się cieszę, że znalazłam ten wątek.

Ja kosmetyki Ziai kupuję w galerii Copernicus w Toruniu. Tam jest małe stoisko, ale zawsze zaopatrzone

Chciałam się zapytać, czy wiecie coś więcej o tej oliwce do mycia z nowej serii???
werka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 09:11   #3648
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez werka1511 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Bardzo się cieszę, że znalazłam ten wątek.

Ja kosmetyki Ziai kupuję w galerii Copernicus w Toruniu. Tam jest małe stoisko, ale zawsze zaopatrzone

Chciałam się zapytać, czy wiecie coś więcej o tej oliwce do mycia z nowej serii???
O oliwce nie wiem nic niestety.
Za to chwale sobie dwufazówke, spray i maseczke oczyszczającą
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 13:14   #3649
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
O oliwce nie wiem nic niestety.
Za to chwale sobie dwufazówke, spray i maseczke oczyszczającą
Potwierdzam opinię na temat sprayu - bardzo fajny, odświeżający. I mam wrażenie, że łagodzi podrażnienia na mojej buzi np. bo silniejszym peelingu, a do tego świetny jako wykończenie makijażu bo zdejmuje pudrową warstwę i ładnie "scala" tapetę Zresztą bardzo podobną opinię mam o toniku z manuki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 13:17   #3650
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Potwierdzam opinię na temat sprayu - bardzo fajny, odświeżający. I mam wrażenie, że łagodzi podrażnienia na mojej buzi np. bo silniejszym peelingu, a do tego świetny jako wykończenie makijażu bo zdejmuje pudrową warstwę i ładnie "scala" tapetę Zresztą bardzo podobną opinię mam o toniku z manuki
Ja go też używam po wyciskaniu (tak wiem, nie powinno się) fajnie łagodzi masz racje.
Teraz się nim spryskałam po twarzy i po ciastkowym efekcie z pudru

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Dobrze też się sprawdza po depilacji maszynką.Ostatnio musiałam raz dwa się ogolić solo i dobrze złagodził.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:38   #3651
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kusicie ta nowa seria oliwkowa. Będę musiała zajrzeć do.sklepu

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Smerfetko a poradził sobie z czerwonymi podraznieniami na.lydklach po goleniu? To mój odwieczny problem
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 19:23   #3652
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Kusicie ta nowa seria oliwkowa. Będę musiała zajrzeć do.sklepu

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Smerfetko a poradził sobie z czerwonymi podraznieniami na.lydklach po goleniu? To mój odwieczny problem
Ja goliłam maszyną bez żadnego żelu/pianki bo nie miałam w ogóle czasu.
Hm miałam lekkie zaczerwienienia i podrażnienia właśnie najgorzej na łydkach i sobie poradził tak je "ugasił".
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 20:20   #3653
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A jaka cena tej nowej dwufazy oliwkowej? Bo dwufaza niebieska to u mnie jest must have i może w końcu będę mogła ją wymienić na coś innego i równie taniego.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 20:22   #3654
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja kupiłam ten spray tej nowej liści oliwki, zobaczymy
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 20:44   #3655
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A jaka cena tej nowej dwufazy oliwkowej? Bo dwufaza niebieska to u mnie jest must have i może w końcu będę mogła ją wymienić na coś innego i równie taniego.
7 ileś

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Tej niebieskiej nie lubię nie zmywała mi dobrze nawet lekkiego tuszu.
A ta z oliwką dobra jest(odpukać bo X lat temu używałam niebieskiej a dopiero po paru latach mi zaczela przeszkadzać a potem wgl nie zmywać) dodałam jeszcze do niej kilka kropli olejku rycynowego i zmywa jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Niewodoodporny tusz*
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 22:09   #3656
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A uzywala ktoras z Was peelingu gruboziarnistego w takim bordowym sloiczku? Polecacie?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 07:34   #3657
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
7
Tej niebieskiej nie lubię nie zmywała mi dobrze nawet lekkiego tuszu.
A ta z oliwką dobra jest(odpukać bo X lat temu używałam niebieskiej a dopiero po paru latach mi zaczela przeszkadzać a potem wgl nie zmywać) dodałam jeszcze do niej kilka kropli olejku rycynowego i zmywa jeszcze lepiej
A to ciekawe, bo dla mnie ta dwufaza niebieska jest super i to moj ulubiony plyn do demakijazu. Zielona tez sprawdze przy okazji, jak wyjde ze swoich zapasow.

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
A uzywala ktoras z Was peelingu gruboziarnistego w takim bordowym sloiczku? Polecacie?
http://ziaja.com/kosmetyki/1863,peel...gruboziarnisty O ten Ci chodzi? Dla mnie jest genialny, lepszy niz Lirene pomaranczowy - antycellulitowy. Peeling z Ziai super zdziera, pozostawia skore gladka i nawilzona, ale jednoczesnie nie jest ona taka tlusta, jak po peelingach Pat&Rub, ktore dla mnie pod wzgledem klejenia sie byly masakryczne.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 08:26   #3658
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tak, o ten wlasnie wczoraj go kupilam i troche przerazil mnie zapach, ale jesli dzialanie jest ok to mu wybacze
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 18:26   #3659
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A jaka cena tej nowej dwufazy oliwkowej? Bo dwufaza niebieska to u mnie jest must have i może w końcu będę mogła ją wymienić na coś innego i równie taniego.
Dwufaza Ziaja to dla mnie masakra, przez ten produkt zraziłam się do tej firmy Od siebie polecam dwufazówkę Apis. Koszt ok.25 złotych, ale wydajność mistrzowska, działanie genialne i bardzo fajny, prosty skład.
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Woda tonizujaca z wit c z serii z liśćmi z zielonej oliwki jest super polecam.

Widziałam, że jest tu ekspert kosmetyczny Jak długo używać kremu na noc mikrozluszczajacego z manuki? W sensie po jakim czasie przestac i potem kiedy znowu?
Musze spróbować, tonik z liśćmi manuka sprawdził się u mnie

Ten krem nawilża,a nie złuszcza, jest tam zbyt niska koncentracja kwasów, bez obaw możesz używać go codziennie.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same odczucia co do cynamonowego - zero cynamonu czy jakiejkolwiek herbaty, po prostu mydlany, toaletowy zapach.




Dzięki za spostrzeżenie, na pewno będę się bacznie przyglądać co tam wpakowali, ale już sama długość składu o czymś mówi Czyli coś czuję, że ten krem to jakaś niedaleka kuzynka zwykłego oliwkowego czy czegoś podobnego...
A chciałam kupić właśnie ze względu na zapach
Im krócej tym lepiej, nie lubię długich składów, bo zawsze znajdę coś, co mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czy w sklepie ziaji dostępne są kremy z filtrem 50? Bo widzę, że większość sklepów już wycofała filtry. I jak sprawuje się ten krem matujący, lubi zapychać?
Ja go lubię, ale moim zdaniem lepsza jest wersja antyoksydacyjna z witaminą C.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 20:04   #3660
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja lubię dwufazówke z oliwy(dolałam do niej jeszcze troche olejku rycynowego) a tej niebieskiej nie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.