Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 14:26   #1771
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

heviran w tabletkach 2x1 dużą dawkę
troszkę to nieodpowiedzialne bo teraz mogą Ci nowe blizny się zrobić i przebarwienia po opryszcce
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:26   #1772
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mam pytanie do dziewczyn które stosowaly sam cosm2.
Powiedzcie czy plamy wam zeszły i jak dlugo to trwało.
Jakos trudno mi to sobie wyobrazić ze się chodzi przez miesiąc z burakiem i łuszczącą skórą, jak to dokładnie wygląda, kiedy sie nabiera normalnego koloru skury. Zbieram sie zeby w wakacje spróbować mam 2 miesace wolnego i coś muszę z tymi plamami zrobić bo już mnie do grobu wpedzaja. Narazie do wakacji zamierzam stosować nostratę, wczoraj kupila i czekam az dojdzie. Ma duzo pozytwnych opinii więc może i mnie ruszy.Ja mam przebarwienia od dokładnie 3 lat, wyszly w ciązy, zimą są bardzo jasne tak ze lekki podkład je zakrywa ale latem to masakra moimo stosowania filtrów wyłażą i są mega widoczne.
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:44   #1773
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez kostolo Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które stosowaly sam cosm2.
Powiedzcie czy plamy wam zeszły i jak dlugo to trwało.
Jakos trudno mi to sobie wyobrazić ze się chodzi przez miesiąc z burakiem i łuszczącą skórą, jak to dokładnie wygląda, kiedy sie nabiera normalnego koloru skury. Zbieram sie zeby w wakacje spróbować mam 2 miesace wolnego i coś muszę z tymi plamami zrobić bo już mnie do grobu wpedzaja. Narazie do wakacji zamierzam stosować nostratę, wczoraj kupila i czekam az dojdzie. Ma duzo pozytwnych opinii więc może i mnie ruszy.Ja mam przebarwienia od dokładnie 3 lat, wyszly w ciązy, zimą są bardzo jasne tak ze lekki podkład je zakrywa ale latem to masakra moimo stosowania filtrów wyłażą i są mega widoczne.
Ja miałam sam cos2. Plamy zjaśniały, całkowicie nie zeszły, zostały cienie, mało widoczne, ale są. I wracają, niestety, mimo stosowania filtrow przez cały rok. Słoik starczył mi na jakies 4 czy 5 m-cy, nie pamiętam, bo dawno było. Smarowałam czasami plamy, a czasami całą twarz, żeby burak był bardziej jednolity. Czas - różnie - raz 15 minut, innym razem kilka godzin. Lekarz mi powiedział, że sama mam zdecydować. Pieczenie, buraczenie skóra schodząca-praktycznie cały czas. Robiłam pod koniec wiosny/latem , nie używałam podkładów przez ten czas, tylko filtr i puder na to, żeby się nie świecić.
A, nigdy nie wychodziłam z cos2 na twarzy z domu, wiem, że niektóre dziewczyny tak robiły. I nie zostawiałam na całą noc, bo mi za bardzo twarz ściągało.
Przez cały czas bardzo delikatne kremy, ale nawet te apteczne dla wrażliwców nieraz piekły.
Zaopatrz się w porządne nawilżacze, bepanthen i ew. coś na zajady, bo czasami koło ust wyskakują...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:50   #1774
jooasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
heviran w tabletkach 2x1 dużą dawkę
troszkę to nieodpowiedzialne bo teraz mogą Ci nowe blizny się zrobić i przebarwienia po opryszcce
Dziękuję, właśnie wróciłam z apteki ma Heviran 800, nie pamietałam bo ostatni raz miałam x-lat temu.
jooasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:27   #1775
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja miałam sam cos2. Plamy zjaśniały, całkowicie nie zeszły, zostały cienie, mało widoczne, ale są. I wracają, niestety, mimo stosowania filtrow przez cały rok. Słoik starczył mi na jakies 4 czy 5 m-cy, nie pamiętam, bo dawno było. Smarowałam czasami plamy, a czasami całą twarz, żeby burak był bardziej jednolity. Czas - różnie - raz 15 minut, innym razem kilka godzin. Lekarz mi powiedział, że sama mam zdecydować. Pieczenie, buraczenie skóra schodząca-praktycznie cały czas. Robiłam pod koniec wiosny/latem , nie używałam podkładów przez ten czas, tylko filtr i puder na to, żeby się nie świecić.
A, nigdy nie wychodziłam z cos2 na twarzy z domu, wiem, że niektóre dziewczyny tak robiły. I nie zostawiałam na całą noc, bo mi za bardzo twarz ściągało.
Przez cały czas bardzo delikatne kremy, ale nawet te apteczne dla wrażliwców nieraz piekły.
Zaopatrz się w porządne nawilżacze, bepanthen i ew. coś na zajady, bo czasami koło ust wyskakują...
I tak przez 4 miesiace sie łuszczyłaś i buraczyłaś, jak to przetrwać, jak do pracy chodzić.
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 07:59   #1776
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez kostolo Pokaż wiadomość
I tak przez 4 miesiace sie łuszczyłaś i buraczyłaś, jak to przetrwać, jak do pracy chodzić.
A co było robić? Częste kontrole w lustrze były Ale pamiętaj, że każda skóra reaguje inaczej na cos2, może u Ciebie będzie lepiej...

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 13:33   #1777
bronia_ella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja też niestety dałam się oszukać i kupiłam Cosmelan na Allegro od tej Pani z Czaplina ( a tak naprawdę z Teneryfy) . Sprzedała mi go z konta Esthetic_center, jak widać ma chyba kilka kont...
Uważam, że ten Cosmelan to podróbka. Jest zupełnie nieskuteczny.
Dopiero teraz zauważyłam, że opakowanie jest nieco inne niż oryginalnego Cosmelanu. Oryginalny cosmelan ma napisy bezpośrednio naniesione na szklany słoiczek. Ten Cosmelan z allegro ma papierowe, białe nalepki na słoiczkach. Kolor kremu też jest inny.
Dziwię się tym wszystkim pozytywnym opiniom, które ma ta sprzedająca. Ludzie chyba wpisują opinię zanim wypróbują produkt...
Ja wpisałam tej Pani negatywną opinię, straszy mnie prokuratorem, bo jest sprzedaż spada...
Zastanawiam się czy nie iść z tym na policję. Taka oszustka sobie działa w na tym Allegro, oszukuje ludzi. Ten cosmelan naprawdę nie jest tani. Ludzie tracą pieniądze. I co, ma to tak trwać?
Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone, zainteresowane powyższym rozwiązaniem.





Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
mój pierwszy zakupiony na allegro też był musztardowy może to faktycznie podróby i z tego co pamiętam pierwsze efekty były słabe nie wiem co o tym myśleć ja odbierałam osobiście mój zestaw przywiozła go niby siostra tej babki która sprzedaje na allegro zestawy i nie tylko nie wiem czy można jej wierzyć jak pytałam się koleżanki gdzie ona dokładnie mieszka to mówiła że to nie zła kombinatorka że narobiła długów i wyjechała za granicę gdzieś mówicie że kupujecie od fuente alta czyli z czaplinka ja właśnie tam kupiłam zestaw mam nadzieję że naprawdę wyjechała do hiszpanii i że to nie były podróby jak by nie patrzeć coś tam zadziałało
bronia_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 07:30   #1778
jokaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Też kupiłam cosmelan2 na allegro. Tylko dwójkę. Maskę robiłam u lekarza i tam dostałam pierwszy słoiczek dwójki. Drugi kupiłam na dokończenie kuracji. Krem jest jaśniejszy od pierwszego i ma gładszą konsystencję. Wygląd opakowania identyczny jak ten, który dostałam od lekarza. Zaczęłam mieć wątpliwości, czy jest oryginalny, kiedy zaczęłam przechowywać go w lodówce. W kremie wytrąciło się coś, co wygląda jak drobniutkie kryształki...
Czy któraś z Was, też miała coś takiego?
jokaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 06:50   #1779
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez jokaba Pokaż wiadomość
Też kupiłam cosmelan2 na allegro. Tylko dwójkę. Maskę robiłam u lekarza i tam dostałam pierwszy słoiczek dwójki. Drugi kupiłam na dokończenie kuracji. Krem jest jaśniejszy od pierwszego i ma gładszą konsystencję. Wygląd opakowania identyczny jak ten, który dostałam od lekarza. Zaczęłam mieć wątpliwości, czy jest oryginalny, kiedy zaczęłam przechowywać go w lodówce. W kremie wytrąciło się coś, co wygląda jak drobniutkie kryształki...
Czy któraś z Was, też miała coś takiego?
tak ja mam 3 słoiczek cosmelanu i trzymam w lodówce
moje na bank orginalne były i jest (ten uzywany) a te kryształki się wytrącają właśnie, jak trzymam w lodówce.
ale nic na tym krem ze swoich właściwości nie traci - działa jak trzeba
Była dyskusja gdzie można orginalny cosmelan zakupic, jedna z wizażanek dzwoniła do firmy meteostic i np sklepestetyka jest u nich na liście - ja kupuje tam.

Ponoć nowa wersja właśnie ma naklejki ale zawsze do dystrubutora można zadzwonić i sie upewnić wrazie co.
Ja mam jeszcze 1/3 słoiczka kupionego w zeszłym roku - to teraz powinnam za 2-3 miesiące kupować nowy i bedę się na wszelki wypadek dopytywać o wygląd.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 08:55   #1780
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
A co było robić? Częste kontrole w lustrze były Ale pamiętaj, że każda skóra reaguje inaczej na cos2, może u Ciebie będzie lepiej...

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------
A możesz mi powiedzieć od czego mialaś te przebarwienia, po słoneczne czy po trądziku.

Mam jeszcze pytanie czy jest ktoś komu plamy nie wrócily i czy wracają tylko te posloneczno- pociążowe. A jak jest z plamkami po trądziku czy one też wracają?

Edytowane przez kostolo
Czas edycji: 2011-05-21 o 09:14
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 09:26   #1781
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez kostolo Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć od czego mialaś te przebarwienia, po słoneczne czy po trądziku.

Mam jeszcze pytanie czy jest ktoś komu plamy nie wrócily i czy wracają tylko te posloneczno- pociążowe. A jak jest z plamkami po trądziku czy one też wracają?
Posłoneczne na pewno...Co tu kryć, w dzieciństwie, które było dość dawno, nie było filtrów...
Wiec się czaiły i wylazły jak byłam starsza. Może jeszcze hormonalne , ale unikam wizyty
Tradziku nigdy nie miałam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 12:25   #1782
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Zastanawiam się jak to jest z pozapalnymi bo przy cosm jest permanentny stan zapalny to nie zrobia się z niego przebarwienia.

Edytowane przez kostolo
Czas edycji: 2011-05-21 o 13:31
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:17   #1783
perfekt100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam
W wakacje zamierzam wykonać sama zabieg cosmelan. W związku z tym mam kilka pytań i mam nadzieję że mi pomożecie Po pierwsze czy w ciągu miesiąca po zabiegu skóra dojdzie do siebie w takim stopniu że będę mogła np. nałożyć podkład(to dla mnie bardzo ważne bo w październiku zaczynam studia i chciałabym wyglądać jak najlepiej)? Czy mogę maskę nałożyć pod same oczy(mam piegi duże,ciemne,najwięcej i najciemniejsze na nosie i na policzkach na brodzie i czole mniej, są też na powiekach dlatego nie wiem jak z tym nakładaniem maski w okolicach oczu)? No i wreszcie czy wystarczy mi tej maski żeby nałożyć ją na szyję bo te wstrętne piegi mam nawet na dekolcie. Jestem załamana,mam ich już dosyć teraz zbliża się lato i jest ich jeszcze więcej i przy każdym wyjściu na słońce ciemnieją! Najwyższy czas coś z nimi zrobić i choćby cosmelan miał je tylko rozjaśnić to się zdecyduję.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc
perfekt100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:27   #1784
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez perfekt100 Pokaż wiadomość
Witam
W wakacje zamierzam wykonać sama zabieg cosmelan. W związku z tym mam kilka pytań i mam nadzieję że mi pomożecie Po pierwsze czy w ciągu miesiąca po zabiegu skóra dojdzie do siebie w takim stopniu że będę mogła np. nałożyć podkład(to dla mnie bardzo ważne bo w październiku zaczynam studia i chciałabym wyglądać jak najlepiej)? Czy mogę maskę nałożyć pod same oczy(mam piegi duże,ciemne,najwięcej i najciemniejsze na nosie i na policzkach na brodzie i czole mniej, są też na powiekach dlatego nie wiem jak z tym nakładaniem maski w okolicach oczu)? No i wreszcie czy wystarczy mi tej maski żeby nałożyć ją na szyję bo te wstrętne piegi mam nawet na dekolcie.
W życiu bym tego nie dawała pod oczy ani na powieki! Nawet na moment...Ryzykowne bywa nawet koło usta, bo moze opryszczka wyleźć, a oczy? Wolę nie myśleć...Mnie sie zdarzyło, jak nakładałam już kolejny tydzień cosmelan 2, wylazły mi jakby poparzenia?-nie wiem, jak to nazwać na brodzie...No w każdym razie wyglądalo, jakbym się czymś poparzyła.
Co do stanu Twojej skory po miesiącu -chyba nikt Ci odpowie, musisz testować na sobie, niestety.
Nie wiem, na ile starcza maska, ale wiem, ze dziewczyny, które same robiły zabieg, miały ją na parę razy, trzymały chyba w lodówce...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 18:24   #1785
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Wszystkich,

Do Bronia ella.....
Ten cosmelan, który kupiłaś nie musi być wcale podróbą...
Z różnych rejonów cosmelany mają inne odcienie lub mogą mieć inne opakowanie.
Np. jak zamawiasz cosmelam, ktory przyszedł ze Stanów to słoiczek wygląda troche inaczej niż ten, który został wyprodukowany w Hiszpanii, wyglada dokładnie tak jak opisałaś, jest z biała naklejką (zobacz sobie np. na ebay.pl)
Tam wystawiane są te produkty z róznych krajów.
Ja osobiscie zamawiałam już dwa razy cosmelan właśnie z ebay i zawsze przychodził inny, oczywiście jeśli chodzi o odcień. Z mojego doświadczenia ten jaśniejszy jest znacznie lepszy bo mozesz smarować sie nim podczas dnia i normalnie wyjść do ludzi...., wygląda podobnie jak fluid, ten ciemniejszy jest według mnie gorszy, bo wygląda się w nim jak w masce i nie nadaje się na ulicę...
Ważne jest jakie miał działanie ten twój cosmelan ?, czy wszystko było ok jeśli chodzi o zastosowanie i całą kurację !!!!
Wydaje mi się, że ten który kupiłaś mógł pochodzić właśnie ze Stanów, tam chyba bardziej jest ten produkt rozpowszechniony niż u nas i może być tak, ze firma mesoestetic ma tam swoją fabrykę....

Pozdrawiam Wszystkich...
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 08:26   #1786
perfekt100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzięki Beata za odp.Ale powiem Ci, że trochę mnie podłamałaś. Jak to będzie wyglądało jak zostaną mi piegi wokół oczu i ust a mam ich tam naprawdę sporo. Mam jeszcze jedno pytanko Czy skóra w tych miejscach po cosmelanie bardzo odróżnia się od reszty? Bo tak sobie myślę że jak ominę okolice oczu to czy nie będę wyglądała jak panda
perfekt100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 08:41   #1787
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez perfekt100 Pokaż wiadomość
Dzięki Beata za odp.Ale powiem Ci, że trochę mnie podłamałaś. Jak to będzie wyglądało jak zostaną mi piegi wokół oczu i ust a mam ich tam naprawdę sporo. Mam jeszcze jedno pytanko Czy skóra w tych miejscach po cosmelanie bardzo odróżnia się od reszty? Bo tak sobie myślę że jak ominę okolice oczu to czy nie będę wyglądała jak panda
Nie mam pojęcia, co Ci poradzić...Może skonsultuj się z lekarzem? Wokół ust mozesz dawać, tylko miej pod ręka coś na opryszczkę. Nie wiem, czy jest coś, co wybiela skóre wokół oczu. ...Co do odróżniania, nie wiem, jak wygląda reszta twarzy, ale na pewno nie stanie się tak, wybacz, że wybieli twarz Ci idealnie i zostaną tylko oczy...Jak stosowałam cos2 to przeczytałam spora część pamiętnika i nie przypominam sobie, zeby któraś dawała go pod oczy... Ale mogłam coś przeoczyć, oczywiście
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 09:30   #1788
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co Ci poradzić...Może skonsultuj się z lekarzem? Wokół ust mozesz dawać, tylko miej pod ręka coś na opryszczkę. Nie wiem, czy jest coś, co wybiela skóre wokół oczu. ...Co do odróżniania, nie wiem, jak wygląda reszta twarzy, ale na pewno nie stanie się tak, wybacz, że wybieli twarz Ci idealnie i zostaną tylko oczy...Jak stosowałam cos2 to przeczytałam spora część pamiętnika i nie przypominam sobie, zeby któraś dawała go pod oczy... Ale mogłam coś przeoczyć, oczywiście
Magda_1973 stosowała pod oczy i nic się nie działo Ona bardzo poleca
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 14:53   #1789
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mariola ale nie maskę tu bym nie ryzykowała raczej
sam cosmelan owszem daje i plama łezka znikneła
daję cosmelan (np teraz) dwa, trzy razy w tygodniu i pod oczy i na NIERUCHOMĄ powieke co drugi raz
nic się nie dzieje złego - efekt antyage za to jest super
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 06:37   #1790
wann(d)a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 129
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Pisze bo jestem bardzo zdesperowana. 5 lat temu mialam piegi, teram mam pelnowymiarowe przebarwienia: plama na nosie, klasyczny was i rok temu pojawily sie i usadowily na dobrze plamy na policzkach. Wyglada to szpetnie. Probowalam neostrady - efekt sredni, piling migdalowy- ladna skora ale nic wiecej, effaclar - nic. Mysle o cosmelan. Ale... duze ale ( i glowne zrodlo przebarwien) mieszkam w gorach, promeniowanie uva przez caly rok na poziomie 7-10 ( w skali do 10), mimo ze religijnie stosuje filtry to obawiam sie ze przy tych warunkach sa wciaz niskie ( w tej chwili mam bioderme uva36 , poluje na krem z uva40 , nie znalazlam nic z wyzszym faktorem) , nosze kapelusz, unikam slonca. Czy warto sprobowac cosmelanu? Wiem ze wlasciwie odpowoiedz nasuwa sie sama ale jestem naprawde zdesperowana i juz nie wiem co robic. Wygladam jak laciata krowa i jest coraz gorzej.

pozdrawiam
wann(d)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 07:45   #1791
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez perfekt100 Pokaż wiadomość
Witam
W wakacje zamierzam wykonać sama zabieg cosmelan. W związku z tym mam kilka pytań i mam nadzieję że mi pomożecie Po pierwsze czy w ciągu miesiąca po zabiegu skóra dojdzie do siebie w takim stopniu że będę mogła np. nałożyć podkład(to dla mnie bardzo ważne bo w październiku zaczynam studia i chciałabym wyglądać jak najlepiej)? Czy mogę maskę nałożyć pod same oczy(mam piegi duże,ciemne,najwięcej i najciemniejsze na nosie i na policzkach na brodzie i czole mniej, są też na powiekach dlatego nie wiem jak z tym nakładaniem maski w okolicach oczu)? No i wreszcie czy wystarczy mi tej maski żeby nałożyć ją na szyję bo te wstrętne piegi mam nawet na dekolcie. Jestem załamana,mam ich już dosyć teraz zbliża się lato i jest ich jeszcze więcej i przy każdym wyjściu na słońce ciemnieją! Najwyższy czas coś z nimi zrobić i choćby cosmelan miał je tylko rozjaśnić to się zdecyduję.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc
stosowałam cosmelan 2 a później dermamelan na całą twarz, nie omijając powiek zarówno górnych jak i dolnych. Zadziałał super - przebarwienia zniknęły, pory się zmniejszyły a skóra odmłodniała, stała się gładka, napięta, młodsza...Wszyscy zwracają na to uwagę. Nigdy nie miałam takiej pięknej cery - bez skazy , mimo , że obecnie jestem po 40 rż. Polecam
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:41   #1792
elaabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam cosmelanki
ja jestem trzeci miesiac po zabiegu, ciagle ktos mnie pyta co zrobiłam ze skórą, naprawde miło spojrzec w lustro. Bardzo b oje sie nowych plan wiec filtry non stop. dajcie namiary na pewny cosm. 2
elaabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:21   #1793
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

nie wiem moze macie wiecej szczescia niz ja...moje przebarwienia wrocily a zabieg robilam w renomowanym gabinecie.... prawy policzek mam caly w plamach
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:18   #1794
Nuriomanka
Słony Karmel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witajcie Cosmelanki Już dwa lata temu derma doradzała mi cosmelan ale jakoś nie miałam odwagi Dopiero jak koleżanka w pracy zapytała czy naprawdę muszę nakładać taką grubą tapetę natychmiast się zdecydowałam. Dzisiaj jestem 7 dzień po masce i wracałam z nią na twarzy przez samo centrum wawy w dzień przyjazdu obamy, aż dziwne, że secret service mnie nie zgarnął. Mój ukochany dostał ataku smiechu jak mnie ujrzał, wymazaną tą brązowo-musztardową papą i do dziś wyraz osłupienia nie schodzi mu z twarzy. Burak, łuszczenie, podpuchnięte oczy i ten błysk od faktora K na pewno sprawiają, że jestem teraz bardziej sexy niz kiedykolwiek Na szczęście dostałam zwolnienie, ale za 3 dni muszę juz do pracy - masakra. Smaruję 2 razy dziennie, swędzi tak, że mam ochote trzeć twarzą o scianę. Jutro jadę na kontrolę, chyba tez zakupię sobie jakis deprim na odwagę, żeby w ogóle wychodzic z domu z tym befsztkiem na twarzy
Nuriomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:33   #1795
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Nuriomanka, trzymam kciuki Niech Cię przy życiu ten efekt odmłodzenia
Opisuj swoją twarz, to bardzo potrzebny wątek jest. Ja stosowałam jakis czas temu sam cos2, dobrze tego nie wspominam, wyglądu swego też...Ale przetrwałam, plamy rozjaśniło.
Szkoda, że wróciły.......
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:12   #1796
EdiOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez bronia_ella Pokaż wiadomość
Ja też niestety dałam się oszukać i kupiłam Cosmelan na Allegro od tej Pani z Czaplina ( a tak naprawdę z Teneryfy) . Sprzedała mi go z konta Esthetic_center, jak widać ma chyba kilka kont...
Uważam, że ten Cosmelan to podróbka. Jest zupełnie nieskuteczny.
Dopiero teraz zauważyłam, że opakowanie jest nieco inne niż oryginalnego Cosmelanu. Oryginalny cosmelan ma napisy bezpośrednio naniesione na szklany słoiczek. Ten Cosmelan z allegro ma papierowe, białe nalepki na słoiczkach. Kolor kremu też jest inny.
Dziwię się tym wszystkim pozytywnym opiniom, które ma ta sprzedająca. Ludzie chyba wpisują opinię zanim wypróbują produkt...
Ja wpisałam tej Pani negatywną opinię, straszy mnie prokuratorem, bo jest sprzedaż spada...
Zastanawiam się czy nie iść z tym na policję. Taka oszustka sobie działa w na tym Allegro, oszukuje ludzi. Ten cosmelan naprawdę nie jest tani. Ludzie tracą pieniądze. I co, ma to tak trwać?
Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone, zainteresowane powyższym rozwiązaniem.
Ja również zakupiłam zestaw od Pani L****y z Teneryfy- działa jednocześnie pod kilkoma nickami na Allegro. Cosmaelan robiłam po raz 2- wcześniej w gabinecie u dermatologa. Konsystencja maski była zupełnie inna, ta u lekarza- musztardowy ciemny kolor, niejednolita struktura trzymająca się twarzy. Ta z Allegro- kremowa, natychmiast wchłonęła się, po kilku minutach nie było po niej śladu.
Krem cosmelan 2 również różnił się zarówno kolorem jak i gęstością.
EdiOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:50   #1797
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej dziewczyny, mam pytanko czy któraś z Was mogła by odsprzedać mi odrobinkę cos2. Chcę pod koniec czerwca początek lipca zrobić cos bo w sierpniu mam 2 wesela ale boję sie jak diabli i chciałam wypróbować jak moja skora będzie reagował, jak dlugo będzie burak itp.
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:57   #1798
lina22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam, proszę o radę. Chcę zakupić cały zestaw Cosmelanu(albo jeszcze Dermamelanu), razem z maską. Czy mozecie mi doradzić jakieś pewne źródło??
lina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:57   #1799
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

kostolo ja niestety nie pomoge...swoj zapas trzymam na wrzesien zeby znowu intensywnie sie smarowac ...
ale tak mysle czy przynajmniej samych plam nie smarowac teraz?? jak sadzicie?? tylko czy jest sens?? slonce daje jak cholera i mimo tego ze chowam sie przed nim to jednak dziala....
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:55   #1800
Nuriomanka
Słony Karmel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej Lina 22, z tego co dziewczyny pisały na forum to pewnym źródłem jest sklep estetyka, ale cenowo jest tam normalnie czyli ok. 7 stówek za zestaw. No i zastan ów się czy nie lepiej jednak u lekarza, w razie jakiejś niespodziewanej reakcji skóry masz opiekę, no i zwolnienie. Pierwszy tydzień lepiej zostać w domu i nie straszyć ludzi. Poza tym słońce teraz tak mocno operuje, że można sobie zaszkodzić. Ja w 7 dniu po masce byłam u lekarza na kontroli. I pomimo, że byłam wysmarowana cosmelanem, filtrem 50+, w kapeluszu i wielkich okularach, opaliłam twarz. Niewielkie brązowe plamki od razu wylazły mi w kilku miejscach na czole. Totalna załamka. Oczywiście na noc nałożyłam grubszą warstwę cosmelanu, ale w taką pogodę chyba najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu przez pierwsze dwa tygodnie po masce. A może reaguje tak moja ciemna skóra i opalam sie teraz w 5 min. Jestem przygnębiona i nie wiem co zrobię bo mam zaplanowany tydzień urlopu nad morzem w lipcu
Nuriomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.