Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 10:52   #61
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kasia, Kochana To tylko takie chwilowe załamanie. Na pewno szybko przejdzie. Nie denerwuj się, masz Dzidzię pod swoim serduszkiem która Cię potrzebuje najbardziej na świecie! Spróbuj się uspokoić,wiem,że to ciężko nieraz przychodzi, ale spróbuj sie wyciszyć. Wiem,że to tak łatwo gadać...jedyne co mogę zrobić to Cię przytulić
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:54   #62
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

czesc Mamuśki

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja już na nogach jak zwykle, nie robie sobie drzemki, synal poszedł do szkoły a ja muszę wyjść na pocztę, po doładowanie do skypa i małe zakupki spożywcze.
Nie mam dziś weny co gotować, trzeba będzie coś wykombinować

Śpiochy wstawać
ja dzis robie zupke jarzynową

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
cześć w 3 części
Anula brzuszek cudny i czapeczka też, Tż myśli już o dzidzi, słodkiePrykro mi z powodu Twojego taty, straszna jest ta choroba, ale napewno Twoj tato sobie z nią poradzi


Ja dzis kończe 17tc i rano mam na + 2,5kg, a wieczorem 3kgJutro idę na badania, mam zaleconą morfologię, mocz, cytomegalie i hiv i równiutki tydz. mi został do wizyty
a ja mam dzis 18 tydzień skonczonyyyD: hihi jak ten czas leci , pamietam jak poczatki byly trudne a teraz wszystko jakos sie normuje

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Ja tez zaczelam dzien jajecznica, ale na masle ze szczypiorkiem :P
Dzisiaj nie poszlam do pracy, bo za godzine mam wizyte u poloznej Uslysze serduszko mam nadzieje. Troche sie dygam, ale wierze ze bedzie ok!!!! Brzuch rosnie chyba... chociaz wydaje mi sie ze ostatnio byl wiekszy, no ale teraz fotka na czczo [nie wiem jak to sie pisze ]
Dziewczonko trzymam kciuki za Ciebie Bedzie dobrze!!!

Eve ja chyba tez bede w UK wozek kupowac, ale malo co mi sie podoba. Jak masz jakies typy to ja chetnie popatrze A tych costattio to nie widzialam jeszcze. Jak wroce to poogladam!

Wstawiam swoj brzuchol. 17 tydzien [moj maz twierdzi, ze jestem w 13, ale on ma swoje obliczenia, bo twierdzi, ze wie kiedy Dzidka zrobil ]

Załącznik 3590429
brzusio cudny, a moj tż tez twierdzi ze wie kiedy zrobil malucha:P heheh
Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
I ja się melduję w III części,kurcze kilka dni nieobecności i ciężko nadrobić czytanie tyle tu skrobiecie
kurcze tyle miałam napisać i już nie pamiętam...

Ja mam nadal traumę, że brzuch mi nie rośnie, a to już 15 tydz...już sobie wkręcam, że coś nie tak u Was już takie ładne brzuszki

aaa miałam napisać o tych fotelach bujanych!!! Kiedyś na zajęciach z pedagogiki kobietka opowiadała o zbawiennych właściwościach takich foteli i koniecznie kazała się w nie zaopatrzyć w ciąży
ma to ponoć dobry wpływ na dziecko,one lubią jak się je tak kołysze, dodatkowo pomaga to rozwijać zmysł równowagi(wpływ na błędnik w głowie jak dobrze pamiętam) i dzieci których mamy dużo "bujały się"(spacery wywołują podobny efekt)są spokojniejsze i łatwiej je uspokoić po urodzeniu takim samym bujaniem(przypomina im się jak bujały w wodach płodowych).

Piszecie, że baby boom będzie na wiosnę...mnie to nie cieszy kurde...rodzić będę w Lublinie, a tu ponoć duże problemy z miejscami mimo, że kilka porodówek jest...ale zobaczymy co będzie

A jak u Was reagowali w pracy??? U mnie jak się dowiedzieli(miałam na razie zataić-umowa mi się kończyła z listopadem, ale zaczęłam krwawić w 8 tyg i musiałam iść na zwolnienie)to szefowa popatrzyła na mnie jak na wariatkę, że niby kto zaraz po ślubie decyduje się na dziecko i oczywiście z łaską,że mi może umowę do końca ciąży przedłużyć tylko... Buuu u mnie pracują same dziewczyny prawie, kilka ostatnio zaszło w ciążę i ja chyba przeważyłam tą szalę...przykro ale trudno, niby mogę wrócić po macierzyńskim...ale nie wiem czy chcę

eweska zazdroszczę parkizawsze o tym marzyłam

ja na razie nie chcę znać płci - taki bzik mi się włączył-tż nie bardzo zadowolony z tego, ale czeka cierpliwie aż mi przejdzie a może któraś z Was też tak ma???
laskiiii!!!!! sie mi przypomnialo ze ja tez mam fotelik bujany stoi gdzies na strychu, kupie tylko jakis mieciutkie siedzonko, bo on taki z wiklina jest i bede miala

a co do płci, to ja mam tak od poczatrku ze nie chce wiedziec ale jakos przyzwyczailam sie do mysli ze bedzie chlopczyk, jakos tak czuje, i mowie do brzuszka, ze to on, czesc maluszku, ze on fika itp.. jak bedzie corcia to mi w tylek nakopie:P
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Wklejam foty:
2 foty brzucholka hahaha
Jedna dzidziolka
Ze slubu
I moja zebyście widziały z kim gadacie haha.

A jeszcze z Grecji Wam wkleje Meza zakręciałam
fajniusi brzusiooo



lece sprzatac
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:55   #63
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Listopadowa80, dziękuję Zobaczymy, co u mnie, ale obawiam się, że jeśli to oskrzela, to Bioparox nie pomoże No ale nie denerwuję się zawczasu, okaże się potem

Catia, dzielna dziewczyna! I zdolniacha musisz być, skoro wszystko sama!

Kasiu, masz zły dzień, nie płacz i nie denerwuj się. Masz melisę w domu? Skombinuj i zaparz sobie. TŻ może też denerwuje się ślubem, ciążą, musicie to przetrwać. Będzie dobrze**
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:57   #64
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
witam na nowym watku.

mialam ciezka noc.Plakalam i trzeslam sie strasznie, z tego wszystkiego rozbolal mnie brzuch jak na @! wystraszylam sie i jeszcze bardziej plakalam, nie moglam sie opanowac w ogole.
Pisze tego posta ze lzami w oczach... jestem na skraju wyczerpania. Stracilam checi do zycia, czuje sie nie potrzebna i nie kochana!!
zawsze tak sie czulam- najpierw rodzice dali mnie babci, a teraz powodem poczucia odracenia jest Tż. Nieźle sobie wczoraj pogalismy jesli tak to mozna nazwac, ale nie chce o tym pisac!

2 dni do slubu, nie wiem czy do tego czasu sobie czegos zlego nie zrobie!!

zdaje sobie sprawe ze swoim zlym samopoczuciem zaszkodzilam maluszkowi, ale nie moge opanowac placzu i bolu!

kur.....!!! jak mi jest zle!!


dziewczyny to zycie jest takie okrutne?!chce umrzec....
Kasiu uspokój się, może napij sie jakiejś melisy, każdy ma czasami zły dzień
Co to się wogóle dzieje nie możesz się dogadać z tż-tem ???
Kurcze cięzko mi cokolwiek napisać jak nie wiem o co chodzi.
Ty musisz być dzielna i silna dla maleństwa, jutro będzie lepszy dzien kochana
Życie nie jest okrutne, czasami nie układa się tak jakbyśmy chcieli, ale po deszczu zawsze wychodzi słońce

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Tak,sama się będę czesać i malować ( w końcu jestem po kursie wizażu ) Z fryzurą nie wiem... planuję pokręcić włosy i troszkę je podpiąć? Zobaczymy co mi wyjdzie Fotkę wkleję.
O to super

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Eweska, jak super, że znasz się na makijażu. Ja zawsze mam z tym problem. Od lat jestem wierna odcieniom brązu, ale chyba chciałabym coś zmienić, bo trochę nuda... Sama nie chcę eksperymentować, bo nie chcę wyglądać śmiesznie - tzn. może mi się wydawać, że jest ok, a będzie lipa. Zaraz wyszukam jakąś fotkę to wkleję - liczę na pomoc
Ok wrzucaj fotkę, postaram sie coś doradzić
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:04   #65
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Eweska- 2 fotki w makijażu - tak zwykle się maluję - przy czym standardowo używam bezbarwnego błyszczyka (a nie koloru, jak na fotkach).

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-12-15 o 21:07
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:05   #66
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rysunek2.jpg (64,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:08   #67
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Mary Poziomkowa - sprawdziłam na ulotce Bioparoxu i można go stosować także przy zapaleniu tchawicy i oskrzeli

Kasiu, wiem, że łatwo mi powiedzieć, ale nie łam się Kochana. Wiem, że jest Ci teraz ciężko, macie kryzys, ale wszystko na pewno się ułoży. Na pewno wyjdzie słońce. I nie pisz, że chcesz umrzeć, przecież masz dla kogo żyć...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 11:08   #68
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Eweska- 2 fotki w makijażu - tak zwykle się maluję - przy czym standardowo używam bezbarwnego błyszczyka (a nie koloru, jak na fotkach).
Śliczna dziewczyna z ciebie
Kochana a masz jakąś większą jeszcze fotę w świetle dziennym najlepiej ???
Jak nie chcesz wrzucać na forum to podeślij na maila zych81@tlen.pl
Wolalabym własnie większe zdjecia bo wtedy łatwiej mi będzie coś doradzić, a na tych mało widać oczka itp.
Jeśli nie masz to trudno spróbuję bez większych zdjęć

Aguś jaki ładny brzuszek
Dopiero niedawno nic nie było widać a już nam tak brzuszki rosną

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:09
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:11   #69
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

Catia, dzielna dziewczyna! I zdolniacha musisz być, skoro wszystko sama!
Dzięki Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:11   #70
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Dzięki Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie
Na pewno wyjdzie dobrze
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:12   #71
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Śliczna dziewczyna z ciebie
Kochana a masz jakąś większą jeszcze fotę w świetle dziennym najlepiej ???
Jak nie chcesz wrzucać na forum to podeślij na maila zych81@tlen.pl
Wolalabym własnie większe zdjecia bo wtedy łatwiej mi będzie coś doradzić, a na tych mało widać oczka itp.
Jeśli nie masz to trudno spróbuję bez większych zdjęć
Chyba właśnie nie mam większych, musiałabym sobie strzelić fotkę. Te które wybrałam są właśnie największe. Te pierwsze trochę głupkowate, ale trudno.
Nie wiem czy dzisiaj zrobię zdjęcie, ale postaram się w najbliższym czasie i wtedy prześlę do Ciebie

A co sądzisz o różach i fioletach?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 11:13   #72
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

24kasia86 Nic się nie denerwuj, tzn spróbuj chociaż...biedaczko, my tu wszystkie jesteśmy z toba. Teraz nam juz nic nie straszne bo mamy kogoś kto kocha nas za samo istnienie!
No właśnie, tak jak dziewczyny pisały, nic więcej poradzić nie możemy bo i sprawa nam niezbyt znana i tak na odległość to tylko całus
Moze właśnie jakaś herbatka, albo napój twój ulubiony i sen coś pomogą?
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:17   #73
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Chyba właśnie nie mam większych, musiałabym sobie strzelić fotkę. Te które wybrałam są właśnie największe. Te pierwsze trochę głupkowate, ale trudno.
Nie wiem czy dzisiaj zrobię zdjęcie, ale postaram się w najbliższym czasie i wtedy prześlę do Ciebie

A co sądzisz o różach i fioletach?
Kochana ok
Co do fioletów to jak najbardziej, ale nie takie bardzo soczyste odcienie fioletu tylko takie bardziej przybrudzone, śliwka mogłaby tez być, róze też ale bardziej przybrudzone. Różnego rodzaju łososie będą ci pasować tylko nie takie wpadające w pomarańcz. Wydaje mi się że ładnie byś wyglądała w smoky ale to już na jakieś wyjście nie jako dzienny makijaż.
Zaraz podam przykładowe foty z makijażami Na chwilę obecną moge miej więcej podpowiedzieć kolorystykę, co do techniki nakładania to napiszę więcej jak zobaczę większe zdjęcia, gdzie oczka są bardziej widoczne.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:20   #74
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Śliczna dziewczyna z ciebie
Kochana a masz jakąś większą jeszcze fotę w świetle dziennym najlepiej ???
Jak nie chcesz wrzucać na forum to podeślij na maila zych81@tlen.pl
Wolalabym własnie większe zdjecia bo wtedy łatwiej mi będzie coś doradzić, a na tych mało widać oczka itp.
Jeśli nie masz to trudno spróbuję bez większych zdjęć

Aguś jaki ładny brzuszek
Dopiero niedawno nic nie było widać a już nam tak brzuszki rosną
dziekuje
tak wszystkie wklejacie to i ja sie pochwale
20 tydzien
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:20   #75
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Wczoraj mnie nie było, bo koleżanka z pracy mnie odwiedziła i siedziała do wieczora
No i miałam do nadrobienia 3 strony starego wątku i o dziwo już prawie 3 nowego. Jesteście niesamowite

Czy jest szansa, żebym też dostała zaproszenie do klubu??


Kasiu nie możesz się tak denerwować. Oboje jesteście napewno zdenerwowani przed ślubem i za dużo sobie powiedzieliście w tych wielkich emocjach. Porozmawiajcie na spokojnie i pewnie dojdziecie do porozumienia. Musisz się uspokoić, bo jak będziesz wyglądała na ślubie z zapuchniętymi oczkami??
Już kochana ... Baczność i głowa do góry Musi być dobrze
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:22   #76
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
:d
Bardzo ładny brzusio
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:24   #77
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Listopadowa80, ale ładna! ))

PS dzięki za info o Bioparoxie

Aguś, ładny brzuszek i sweterek! ))

Dobra, to ja też powrzucam fotki, ale w albumie
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:27   #78
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
kurcze korci mnie ta mieszanka do bulek i chleba hmmmmmmmmmm
ja dzisiaj na basenik smigam
agus na bułki to raczej nie ma mieszanki, przynajmniej ja nie spotkałam ale jeśli Ciebie chlebek korci i chcesz korzystać z mieszanek to polecam Ci ten młyn:
http://www.bogutynmlyn.pl/go/_catego...5a05fb30aaec6a

ew. allegro, bo tam też się wystawiają. Ja u nich zamawiam przeróżne mąki i drożdże i są ok.

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
mialam ciezka noc.Plakalam i trzeslam sie strasznie, z tego wszystkiego rozbolal mnie brzuch jak na @! wystraszylam sie i jeszcze bardziej plakalam, nie moglam sie opanowac w ogole.
kaaaasia no coś Ty, TŻ'tem się nie przejmuj, szkoda Twojego zdrowia i nerwów dzidzi. Ona teraz wszystko czuje i smuci się razem z Tobą więc odrzuć złe myśli, napij się dobrej herbatki, poczytaj ulubioną książkę i spróbuj zrelaksować

listopadowa80 na makijażach się nie znam ale bardzo ładnie wyglądasz na tych zdjęciach

agus87 no cudny brzucholek
Ale się zdjęć brzuszków posypało, no nie? Rosną to i jest się czym chwalić
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:28   #79
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
agus na bułki to raczej nie ma mieszanki, przynajmniej ja nie spotkałam ale jeśli Ciebie chlebek korci i chcesz korzystać z mieszanek to polecam Ci ten młyn:
http://www.bogutynmlyn.pl/go/_catego...5a05fb30aaec6a

ew. allegro, bo tam też się wystawiają. Ja u nich zamawiam przeróżne mąki i drożdże i są ok.


kaaaasia no coś Ty, TŻ'tem się nie przejmuj, szkoda Twojego zdrowia i nerwów dzidzi. Ona teraz wszystko czuje i smuci się razem z Tobą więc odrzuć złe myśli, napij się dobrej herbatki, poczytaj ulubioną książkę i spróbuj zrelaksować

listopadowa80 na makijażach się nie znam ale bardzo ładnie wyglądasz na tych zdjęciach

agus87 no cudny brzucholek
Ale się zdjęć brzuszków posypało, no nie? Rosną to i jest się czym chwalić
kochane dziekuje za mile komentarze


a z jakiej mieszanki robisz buleczki
dawaj przepis to w weekend zrobie
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 11:31   #80
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Kochana ok
Co do fioletów to jak najbardziej, ale nie takie bardzo soczyste odcienie fioletu tylko takie bardziej przybrudzone, śliwka mogłaby tez być, róze też ale bardziej przybrudzone. Różnego rodzaju łososie będą ci pasować tylko nie takie wpadające w pomarańcz. Wydaje mi się że ładnie byś wyglądała w smoky ale to już na jakieś wyjście nie jako dzienny makijaż.
Zaraz podam przykładowe foty z makijażami Na chwilę obecną moge miej więcej podpowiedzieć kolorystykę, co do techniki nakładania to napiszę więcej jak zobaczę większe zdjęcia, gdzie oczka są bardziej widoczne.
Super. Jak dobrze, że mamy tu ekspertki i od makijażu, i od włosków i od skóry
Właśnie chciałabym obciąć włoski tak jak na fotce 2, tylko bez rozjaśniania. Obecnie moje włosy są sporo dłuższe i nieciekawe(tak jak na fotkach w albumie)

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Listopadowa80, ale ładna! ))


......................... ......................... ......................... ......................... .........................
No ja tu gadu gadu, a tu niedługo 13-ta, a obiadku nie ma. Muszę lecieć do sklepu
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:36   #81
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Listopadowa pokazuję mniej wiecej kolorystykę, wiadomo kolorami można manipulować w dowolny sposób, makijaż możesz zrobić delikatniejszy lub mocniejszy wedle uznania, nie musisz też malować się jednym kolorem czasami warto też połączyć je z innymi odcieniami.
Te przykładny co podaje są makijażami dość mocnymi i wyraźnymi, ale ja lubie kolorowe makijaże mocne nie mdłe, wiadomo na dzień mozna zrobić delikatniejszą wersje


zaraz postaram się coś jeszcze podrzucić w bardziej delikatnych wersjach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000.jpg (28,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (30,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69874.jpg (38,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1267.jpg (78,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1304.jpg (78,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3120.jpg (48,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4014.jpg (54,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4631.jpg (74,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gotowe.jpg (44,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STP81830.jpg (21,1 KB, 4 załadowań)
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:37   #82
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dawaj przepis to w weekend zrobie
Proszę bardzo:
- 400 g mąki pszennej (najlepiej chlebowej np. typ 550)
- 1 łyżeczka soli
- 1 łyżeczka drobnego cukru
- 10 g drożdży instant (lub 20 g świeżych)
- 120 ml ciepłego mleka
- 175 ml ciepłej wody

Mąkę przesiać z solą do dużej miski, dodać cukru, po środku zrobić wgłębienie. Drożdże rozpuścić w mleku, wlać do dołka, lekko posypać z wierzchu mąką i zostawić w temperaturze pokojowej na 15 - 20 minut. Następnie wlać wodę, wymieszać, formułując wilgotne, miękkie ciasto. Wyrabiać na stolnicy lekko posypanej mąką przez 8 - 10 minut, aż stanie sie gładkie i elastyczne. Włożyć do miski, przykryć ręczniczkiem i zostawić do podwojenia objętości w ciepłym miejscu (około 1,5 godziny).
Ciasto wyłożyć na stolnicę, lekko ugnieść i pozostawić na 5 minut, by "odpoczęło". Podzielić na 10 części, z każdej z nich uformować w dłoniach kulkę, a następnie lekko rolować, by nadać bułeczce owalny kształt. Wierzch delikatnie obsypać mąką, układać na blaszce w dużych odstępach. Przykryć ręczniczkiem i zostawić do wyrośnięcia na 30 minut (bułeczki powinny podwoić objętość). Po tym czasie w bułeczce zrobić głęboki "przedziałek" (aż niemal do samej blachy); ja zrobiłam go końcem drewnianej łyżki, można też kantem dłoni. Ponownie odstawić do wyrośnięcia na 15 minut.

Piekarnik nagrzać do 230st. C, na dole umieścić pojemnik żaroodporny z wodą. Wstawić wyrośnięte bułeczki i piec około 13 - 15 minut na złoty kolor.

Załączam zdjęcie rosnących bułeczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bułeczki.jpg (52,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:38   #83
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Listopadowa pokazuję mniej wiecej kolorystykę, wiadomo kolorami można manipulować w dowolny sposób, makijaż możesz zrobić delikatniejszy lub mocniejszy wedle uznania, nie musisz też malować się jednym kolorem czasami warto też połączyć je z innymi odcieniami.
Te przykładny co podaje są makijażami dość mocnymi i wyraźnymi, ale ja lubie kolorowe makijaże mocne nie mdłe, wiadomo na dzień mozna zrobić delikatniejszą wersje


zaraz postaram się coś jeszcze podrzucić w bardziej delikatnych wersjach.
Wow, ładne. Tylko ciekawa jestem, czy udałoby mi się tak precyzyjnie te cienie nałożyć. No i ja mam oczy koloru piwnego, więc nie wiem czy niebieskie cienie byłyby ok.?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:41   #84
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo:
- 400 g mąki pszennej (najlepiej chlebowej np. typ 550)
- 1 łyżeczka soli
- 1 łyżeczka drobnego cukru
- 10 g drożdży instant (lub 20 g świeżych)
- 120 ml ciepłego mleka
- 175 ml ciepłej wody

Mąkę przesiać z solą do dużej miski, dodać cukru, po środku zrobić wgłębienie. Drożdże rozpuścić w mleku, wlać do dołka, lekko posypać z wierzchu mąką i zostawić w temperaturze pokojowej na 15 - 20 minut. Następnie wlać wodę, wymieszać, formułując wilgotne, miękkie ciasto. Wyrabiać na stolnicy lekko posypanej mąką przez 8 - 10 minut, aż stanie sie gładkie i elastyczne. Włożyć do miski, przykryć ręczniczkiem i zostawić do podwojenia objętości w ciepłym miejscu (około 1,5 godziny).
Ciasto wyłożyć na stolnicę, lekko ugnieść i pozostawić na 5 minut, by "odpoczęło". Podzielić na 10 części, z każdej z nich uformować w dłoniach kulkę, a następnie lekko rolować, by nadać bułeczce owalny kształt. Wierzch delikatnie obsypać mąką, układać na blaszce w dużych odstępach. Przykryć ręczniczkiem i zostawić do wyrośnięcia na 30 minut (bułeczki powinny podwoić objętość). Po tym czasie w bułeczce zrobić głęboki "przedziałek" (aż niemal do samej blachy); ja zrobiłam go końcem drewnianej łyżki, można też kantem dłoni. Ponownie odstawić do wyrośnięcia na 15 minut.

Piekarnik nagrzać do 230st. C, na dole umieścić pojemnik żaroodporny z wodą. Wstawić wyrośnięte bułeczki i piec około 13 - 15 minut na złoty kolor.

Załączam zdjęcie rosnących bułeczek
super kochana dziekuje
ile buleczek ci z tego wychodzi ??
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:42   #85
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Wow, ładne. Tylko ciekawa jestem, czy udałoby mi się tak precyzyjnie te cienie nałożyć. No i ja mam oczy koloru piwnego, więc nie wiem czy niebieskie cienie byłyby ok.?
Kochana nie niebieskie tylko granatowe,szarości spokojnie do piwnych oczek pasują
Co do nakładania cieni zawsze można poćwiczyć i nabrać wprawy

Moria jakie buły, pewnie pyszne będa
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:43   #86
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny jadłyście białe michałki z Wawela?? Pyszne (ja uwielbiam białą czekoladę), właśnie pochłonęłam prawie kilogram. Jak mąż wróci z pracy i zobaczy, że prawie nic mu nie zostawiłam, to będzie krzyczał ... ale co tam, warto było
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:43   #87
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam Was kochane po przerwie
Trochę mnie nie było a tu już kolejna część wątku Trochę jestem zarobiona ostatnio i nie miałam czasu wpadać Mam nadzieję, że trochę nadrobię

Kasiu, kurczę co się dzieje? Tak mi przykro jak czytam o Twoich problemach

Eweska, ale makijaże Piękności choć pewnie ja w życiu takie cuda nie zmaluję To ja też podpytam, jakie cienie pasują do niebieskich oczu?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:43   #88
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
witam na nowym watku.

mialam ciezka noc.Plakalam i trzeslam sie strasznie, z tego wszystkiego rozbolal mnie brzuch jak na @! wystraszylam sie i jeszcze bardziej plakalam, nie moglam sie opanowac w ogole.
Pisze tego posta ze lzami w oczach... jestem na skraju wyczerpania. Stracilam checi do zycia, czuje sie nie potrzebna i nie kochana!!
zawsze tak sie czulam- najpierw rodzice dali mnie babci, a teraz powodem poczucia odracenia jest Tż. Nieźle sobie wczoraj pogalismy jesli tak to mozna nazwac, ale nie chce o tym pisac!

2 dni do slubu, nie wiem czy do tego czasu sobie czegos zlego nie zrobie!!

zdaje sobie sprawe ze swoim zlym samopoczuciem zaszkodzilam maluszkowi, ale nie moge opanowac placzu i bolu!

kur.....!!! jak mi jest zle!!


dziewczyny to zycie jest takie okrutne?!chce umrzec....
jak sama mowisz 2 dni zostalo do slubu...co prawdopodobnie tez ma wplyw na Twoje nerwy...

na chlopie swiat sie nie konczy...
zycie nie jest okrutne...jak moze byc skoro nosisz je w sobie
a teraz przestan histeryzowac, glowa do gory, przespij sie, wypij melise, odsun od siebie mysli zwiazane ze slubem, chlopem, tesciowa, itd...itp...
i skup sie na sobie, swoim dobru w tej wlasnie chwili...

uciekam do kuchni bo z ziemniarow wiory zostana za chwile
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:48   #89
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Eweska, ale makijaże Piękności choć pewnie ja w życiu takie cuda nie zmaluję To ja też podpytam, jakie cienie pasują do niebieskich oczu?
Do niebieskich oczu pasuje bardzo dużo kolorów, praktycznie wszystkie, tylko trzeba odpowiednie odcienie dobrać, ciepłe lub zimne i nie tylko bo odcieni brązów, niebieskości, granatów, zieleni mamy multum.

Listopadowa jeszcze kilka zdjęć.
Jak będziesz chciała podam ci link do youtube tam mam makijaże w granacie i brązie step by step, czyli jak wykonać krok po kroku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 221.jpg (24,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29587.jpg (53,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4674391X.jpg (28,5 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:52
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:55   #90
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

kaaaasia spokojnie, nie wiem jak jest u Ciebie sytuacja, ale w ciąży tak już jest...my kobiety jesteśmy teraz bardziej wrażliwe, co na pewno ma chronić dziecko
mój tż coś o tym wiem...ja mam czasami tak, że w jednej chwili świat mi się zawala z błachego powodu, raz wystarczyło, że tż powiedział że huśtawka nastrojów się mi zaczęła i burza gotowa... widzę to, ale tak po prostu reaguję

najważniejsze to nie denerwować się, ja sobie powtarzam, że to ma zły wpływ na Maleństwo, z resztą jak tylko brzuch mnie rozboli to już stopuję z nerwami

Jeżeli mogę wtrącić odnośnie antybiotyków, to sama przechodziłam niedawno infekcję...bałam się jak diabli antybiotyku(udało się uniknąć tego)ale lekarz powiedział, że jest gama sprawdzonych leków i lepiej już antybiotyk, niż ma się to przerodzić w coś gorszego i wtedy zaszkodzić Maleństwu
Bioparox należy do bezpiecznych w ciąży, konsultowałam to ze szwagierką położną
Ja leżałam plackiem 2 tyg...temp max 38stC, nie pomagało już nic ze sposobów domowych bałam się strasznie jak to wpłynie na dziecko
w zwykłym stanie wystarczył by gripex...ale teraz już uważam na siebie bardziej

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
jak sama mowisz 2 dni zostalo do slubu...co prawdopodobnie tez ma wplyw na Twoje nerwy...

na chlopie swiat sie nie konczy...
zycie nie jest okrutne...jak moze byc skoro nosisz je w sobie
a teraz przestan histeryzowac, glowa do gory, przespij sie, wypij melise, odsun od siebie mysli zwiazane ze slubem, chlopem, tesciowa, itd...itp...
i skup sie na sobie, swoim dobru w tej wlasnie chwili...
Swięte słowa!!!

wybacznie mam jeszcze problem z cytowaniem...
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.