Krecenie włosow od nasady i produkty - znow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-17, 22:04   #1
memaggot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4

Krecenie włosow od nasady i produkty - znow


pojawiam sie znow, poniewaz moj watek został zamkniety a jestem ambitna osoba i chce od was zaczerpnac wiedzy.
Radziłyście mi żebym przejrzała pigułke i pielęgnacje włosów ale to nic nie zmieniło. Nadal nie wiem dokładnie jakiego produktu (maski, żelu, odżywki i jakiej firmy) mam używać i co zrobić by zaczeły się kręcić od nasady a w dziecinstwie były mocno kręcone :conf used:
Pozdrawiam, nachalna ja
memaggot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 22:14   #2
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Krecenie włosow od nasady i produkty - znow

Cytat:
Napisane przez memaggot Pokaż wiadomość
pojawiam sie znow, poniewaz moj watek został zamkniety a jestem ambitna osoba i chce od was zaczerpnac wiedzy.
Radziłyście mi żebym przejrzała pigułke i pielęgnacje włosów ale to nic nie zmieniło. Nadal nie wiem dokładnie jakiego produktu (maski, żelu, odżywki i jakiej firmy) mam używać i co zrobić by zaczeły się kręcić od nasady a w dziecinstwie były mocno kręcone :conf used:
Pozdrawiam, nachalna ja
Mylisz pojęcie, ambicji. Przyswój poprawne znaczenie tego słowa
My też tego nie wiemy Mam kręcone po mamie, moje włosy uwielbiają krem boots'a do stylizacji, u mojej mamy robią klapnięcie. Takie kosmetyki dopasowuje się metodą prób i błędów. Cudownie by było, gdyby ktokolwiek wymyślił uniwersalny sposób na powrót kręcenia Możesz spróbować olejowania, serii biovaxa etc. ale NIKT nie da ci przepisu na twoje włosy. Plus zajmie to sporo czasu. Moje dochodziły do siebie prawie pół roku nim odzyskały skręt, a dalej daleko im do dawnych spirali
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 22:30   #3
memaggot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Krecenie włosow od nasady i produkty - znow

a możesz coś polecić na puch przy lokach? borykam sie z tym i borykam.
A najbardziej dołuje mnie to, że nie kręcą się one od nasady
memaggot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 22:37   #4
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Krecenie włosow od nasady i produkty - znow

Cytat:
Napisane przez memaggot Pokaż wiadomość
a możesz coś polecić na puch przy lokach? borykam sie z tym i borykam.
A najbardziej dołuje mnie to, że nie kręcą się one od nasady
Nawilżanie. Jak je dobrze nawilżysz to puch się nieco ogarnie, choć jak to przy lokach, może często wracać. I dociąż je odżywkami bez spłukiwania.
Prostowałaś je, spaliłaś, to nie dziwota, że od nasady się kręcić nie chcą Zdarzają się włosy, które już nigdy do pierwotnego skrętu nie wracają.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 23:05   #5
memaggot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Krecenie włosow od nasady i produkty - znow

Dziękuje bardzo jutro wybieram sie do sklepu i zaczynam plan odratowania loków. Ale jeszcze mam jedno pytanie. Mam zamiar zacząć również olejowanie, ale słyszałam że nie można używać szamponów z jakimiś składnikami i właśnie zapomniałam z jakimi. Mogłabyś mnie oświecić?
memaggot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-18 00:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.