szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 12:53   #181
verroza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

jak już pisałam tutaj miałam bardzo ciemne włosy , myłam szamponem przeciwłupieżowym 2 miesiące , na początku codziennie później co 2 dni , teraz moje włosy są rude , i blond odrosty się z nimi zlewają : )
verroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:37   #182
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Miesiąc temu farbowałam włosy średnim brązem który wyszedł jak smolista, naprawdę brzydka czerń szampon przeciwłupieżowy wypłukał mi całośc do bardzo ciemnego w miarę naturalnego ciemnego brązu ale ja marzę o jeszcze trochę jaśniejszym, chociaż tak z pół tona, albo ton (to już szczyt marzeń). No cóż, będę jeszcze myła Head&Shoulders przez około miesiąc czy półtora nim znowu zafarbuje, żeby mi zeszło o ten ton
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:28   #183
raiell
Raczkowanie
 
Avatar raiell
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
GG do raiell
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

hej dziewczyny! jestem w beznadziejnej sytuacji. rok temu robiłam na włosach zabieg x-tenso, czyli trwałe prostowanie. wyszło nijakie, trochę wygładziło włosy, za to bardzo je wysuszyło. stosowałam odżywki, ale kolor bardzo zmatowiał, więc fryzjerka poradziła, bym je zafarbowała. potem długo cieszyłam się fajnymi, kasztanowymi lokami - kombinowałam m.in. z orzechowym blondem, karmelowym brązem różnych firm.

aż miesiąc temu zdecydowałam się znowu spóbowac prostowania, ale tylko na grzywce i dwóch pasmach z boku, bo fryzjerka bała się, jak farbowane włosy zareagują. efekt znowu był nie taki, ale włosy tak samo zmatowiały i pamiętając o radzie poprzedniej fryzjerki, znowu kupiłam farbę. nie kombinowałam z kolorkami jak poprzednio i kupiłam po prostu Głęboki Kasztan (Caracas) z Lorea'l Preferences. chciałam trochę wrócić do swojego naturalnego, ciemnego brązu. efekt był... przerażający! mam na głowie sztuczną czerń z refleksami czerwieni, bardzo to do mnie nie pasuje, nie mam co na siebie włożyć do tego koloru i bardzo źle się z tym czuję. ;(

zadzwoniłam na infolinię Lorea'l i konsultantka powiedziała mi, że niestety nie dam rady nic z tym zrobić, ponieważ dekoloryzacja po x-tenso totalnie zniszczy moje włosy - i to jest najgorsze!! narazie szoruję je kilka razy dziennie szamponem przeciwłupieżowym, oczywiście stosuję cały czas serię odżywek... dzisiaj zastosuję cytrynę i nie wiem co dalej... wolałabym już blond, niż tą okropną czerń... na dodatek za tydzień wyjeżdżam...
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie." - Paulo Coelho

raiell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:38   #184
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 812
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Cytat:
Napisane przez Kate07 Pokaż wiadomość
up! Wie ktos jak to jest z ta aspiryna??

Też dołączam się do pytania. Ile tabletek trzeba rozpuścić i w jakiej ilości wody? Czy ktoś już tego próbował na sobie ?
pati0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:49   #185
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Aspiryna oczyszcza włosy.
Kiedyś oczyszczałam swoje włosy to rozpuściłam dwie tabletki zmieszane z szamponem.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:16   #186
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Hej dziewczyny A czy ten szampon przeciwłupieżowy nadaje rudawy odcień?
Bo ja niestety malowałam włosy karmelowym brązem a moje naturalne to ciemny blond i teraz chce do nich wrócić.
Czy jest szansa, że ten szampon wypłucze ten rudawy? Nie chodzi mi, żeby od razu mieć mój naturalny, ale chociaż tą poświatę wypłukać.
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:43   #187
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny A czy ten szampon przeciwłupieżowy nadaje rudawy odcień?
Bo ja niestety malowałam włosy karmelowym brązem a moje naturalne to ciemny blond i teraz chce do nich wrócić.
Czy jest szansa, że ten szampon wypłucze ten rudawy? Nie chodzi mi, żeby od razu mieć mój naturalny, ale chociaż tą poświatę wypłukać.
Muszę cię rozczarować, szampon przeciwłupieżowy właśnie NADAJE taką rudą poświatę przy zmywaniu farby
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 13:29   #188
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Kurde ... hmm to może ten szampon rumiankowy albo czarna rzepa? Jest jakaś szansa zmyć to?
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:43   #189
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Kurde ... hmm to może ten szampon rumiankowy albo czarna rzepa? Jest jakaś szansa zmyć to?
Wiem,że rumianek też zarudza włosy. A co do czarnej rzepy to nie wiem. Nie wiem jak się pozbyć rudych refleksów, gdybym wiedziała to bym się też swoich pozbyła próbowałam już za pomocą róznych farb i nadal wyłażą cholery jedne
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:48   #190
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

A ja właśnie jakieś dwa miesiące temu zaliczyłam beznadziejne farbowanie, włosy wyszły o wiele za ciemne niż tego oczekiwałam. Myłam przez tydzień codziennie szamponem przeciwłupieżowym i kolor spłukał się na tyle, że spokojnie mogłam później pofarbować moją farbą
Są po prostu mocne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:02   #191
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Chociaż Ci się udało

No to pięknie Następnym razem zastanowię się 10000 razy a nawet więcej zanim pofarbuje włosy :[
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 16:34   #192
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Chociaż Ci się udało

No to pięknie Następnym razem zastanowię się 10000 razy a nawet więcej zanim pofarbuje włosy :[
Albo chociaż rób jakiś test farby na pasemku, zobaczysz i przekonasz się co może wyjść na głowie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:25   #193
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Albo chociaż rób jakiś test farby na pasemku, zobaczysz i przekonasz się co może wyjść na głowie

Gorzej jak na początek kolor Ci się podoba, a dopiero po czasie nagle przestaje i chcesz wrócić do poprzedniego :P No tak, kobieta zmienna jest
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:11   #194
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Od roku mam farbowane na czarno włosy czarny bez z joanny.. naturalny kolor to jasny braz tak zaluje ze zaczelam farbowac chcialabym ten czarn kolor rozjasnic na braz poprostu braz nawet zeby byl ciemny byle nie ta czern..;/ pod swiatło mam przeswity brazy i odrosty tez taki ciemny braz bo na taki farbuje juz tylko odrosty czy myslicie ze jesli uzylabym Joanna, Avangarde Contrast na niektore pasemka i nie trzymala długo to wyszedl by taki braz ? albo pozniej nalozyc na te pasemka jakis braz zeby zejsc pasemkami? nie stac mnie na dekooryzacje slyszalam ze kosztuje to ok. 200 zl a ja mam wlosy do lopatek nie chce ich tez obcinac bo zapusczam i sa troche poniszczone(prostownica, suszarka) nie wiem co robic uzywam od 2 miesiecy rumiankowego szamponu ale nie daje efektow..;/
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 23:39   #195
basbara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Niezmywalna szamponetka

mam podobny problem. pokombinuję z tymi szamponami.

Edytowane przez basbara
Czas edycji: 2010-10-03 o 11:43
basbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 21:36   #196
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Ja w ogóle miałam taką przygodę z włosami, że poszłam do fryzjera i niestety nie wyszedł kolor taki jaki chciałam..po prostu źle się zrozumieliśmy Wcześniej zawsze było ok.., długo malowałam włosy na taki bardzo jasny blond, a on potrafił mi zrobić taaki blond naturalny..trochę ciemniejszy..Miałam wtedy odwrotny problem, bo farba mi się szybko wypłukiwała..po miesiącu nie zostawało z niej nic..Niestety teraz nie miałam na to czasu, bo zależało mi na natychmiastowym efekcie, kolor się nie udał i poszłam z reklamacją..Następnie fryzjer nałożył taką odżywkę z kolorem i włosy tak złapały, że wyszły mega ciemne..ładne, ale nie czuję się w nim najlepiej..Fryzjer polecił mi szampon przeciwłupieżowy i kupiłam taki z nivea..na razie nie widzę wielkich efektów, ale umyłam dopiero z trzy razy..trochę się zmywa..Może testowałyście już jakieś szampony, które robią to szybciej? Wiem na pewno, że nie warto eksperymentować i nakładać farby rozjaśniające, bo to można zaszkodzić włosom, a kolor może wyjść rudy..;/
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:48   #197
butterfly14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 126
GG do butterfly14
Question Deokoloryzacja nizoralem

Witam
Mam pytanie. Czy któraś z Was, drogie Wizażanki dekoloryzowała swoje włosy przy użyciu szamponu ''nizoral''? Jeśli tak to proszę o Wasze opinie. Dodam, że moje włosy są bardzo długie farbowane na czarno 2 razy. Jakich efektów się spodziewać? Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam. ;*
butterfly14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:59   #198
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Deokoloryzacja nizoralem

Na pewno nie spłucze Ci całkowicie farby z włosów, w końcu to szampon leczniczy a nie dekoloryzator. Jedyną jego wadą przy myciu włosów farbowanych jest to, że kolor szybciej blaknie i płowieje. Chyba, że nie używałaś trwałej farby, tylko szamponetkę...
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 21:00   #199
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Deokoloryzacja nizoralem

owszem szampony przeciwłupieżowe mają to do siebie że wypłukują kolor, ale nie są przeznaczone do dekoloryzacji
a jaki kolor chcesz uzyskać z tej czerni?
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 21:36   #200
nikulek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 140
Dot.: Deokoloryzacja nizoralem

braku łupieżu co najwyżej możesz się spodziewać trwała farba nie puści.
nikulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 23:11   #201
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Deokoloryzacja nizoralem

czy to żart?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:41   #202
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Deokoloryzacja nizoralem

Może to głupie, ale kiedyś spróbowałam. Trwałej farby nie puściło
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:25   #203
mi-sueno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Deokoloryzacja nizoralem

Próbowałam jedną metodę dekoloryzacji, ale na brązowych włosach. Z czarnego to nie wiem czy Ci puści, ale możesz spróbować.

Trochę rozjaśniacza (samego proszku) zalać niewielką ilością wrzątku i dodać szamponu (nie zbyt gęta papka), wymieszać potem na włosy i nie wiem czy dobrze to teraz wytłumaczę ale po nałożeniu wcierasz tą mieszanke tak jakbyś wosk nakładała na pasma od góry mocno ku dołowi i tak ok. przez 15 minut jak widać że schodzi to można dłużej.
__________________
MUSE  ♥
Drawing ♥
Make up ♥
mi-sueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:12   #204
butterfly14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 126
GG do butterfly14
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Kochane... nie chcę żeby farba całkowicie się ''spłukała'' tylko chcę się pozbyć wstrętnego czarnego koloru. Nizoral poleciła mi b.dobra fryzjera. Twierdzi, że niektóre salony stosują już dekoloryzację szamponem przeciwłupieżowym jako dekoloryzację. Różnica ejst taka, że włosy śa zdrowe po takim zabiegu. Myślicie że jest szansa osiągnięcia rudego koloru? Co do rozjaśniacza wolę nie eksperymentować choćby z jego najmniejszą ilością boję się o swoje długie piękne włosy. Dodam że włosy są malowane farbą nie szamponetką.
butterfly14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 23:29   #205
mi-sueno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez butterfly14 Pokaż wiadomość
Kochane... nie chcę żeby farba całkowicie się ''spłukała'' tylko chcę się pozbyć wstrętnego czarnego koloru. Nizoral poleciła mi b.dobra fryzjera. Twierdzi, że niektóre salony stosują już dekoloryzację szamponem przeciwłupieżowym jako dekoloryzację. Różnica ejst taka, że włosy śa zdrowe po takim zabiegu. Myślicie że jest szansa osiągnięcia rudego koloru? Co do rozjaśniacza wolę nie eksperymentować choćby z jego najmniejszą ilością boję się o swoje długie piękne włosy. Dodam że włosy są malowane farbą nie szamponetką.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.... chcesz zejść z czarnej TRWAŁEJ farby do rudego tylko przy użyciu szamponu przeciw łupieżowego?! No to czegoś takiego to ja jeszcze nie słyszałam... Owszem szampony przeciwłupieżowe wypłukują kolor, ale nie do takiego stopnia, jeśli fryzjerka Ci to poleciła do dekoloryzacji to lepiej zmień fryzjerkę.
__________________
MUSE  ♥
Drawing ♥
Make up ♥
mi-sueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:51   #206
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

butterfly14

Jasne, że szamponem p/łupieżowym się nie da. Tylko sobie dodatkowo wysuszysz włosy. Pomysł fryzjerki jest po prostu niedorzeczny. Może spróbuj ściągnąć kolor Elgonem.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:32   #207
butterfly14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 126
GG do butterfly14
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez *moonlight eyes* Pokaż wiadomość
butterfly14

Jasne, że szamponem p/łupieżowym się nie da. Tylko sobie dodatkowo wysuszysz włosy. Pomysł fryzjerki jest po prostu niedorzeczny. Może spróbuj ściągnąć kolor Elgonem.


Więc może powiesz coś więcej o tym elgonie?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Może znacie jakieś inne ZDROWE sposoby na pozbycie się koloru?
__________________
Regeneruję włosy

Cierpliwie dbam o paznokciee...
butterfly14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:24   #208
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

Cytat:
Napisane przez butterfly14 Pokaż wiadomość
Więc może powiesz coś więcej o tym elgonie?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Może znacie jakieś inne ZDROWE sposoby na pozbycie się koloru?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acz-koloru.htm podobno nie niszczy włosów
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:42   #209
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby ?

hej dziewczyny mam czarne włsoy od roku i juz poprostu nie moge na nie patrzec probowalam tam jakies domowe sposoby wiece niby mycie szamponem przeciwłupieżowym i rozjasniacz w spray'u no ale nic to nie dalo. Mam farbowane włosy joanna czarny bez odrosty farbuje na jasniejszy ale wlosy nadal sa czarne zastanawiam sie nad dekoloryzacja ale boje sie zniszczyc włosy bo wiecie susze prostuje itp. No i w sumie nie mam kasy no ale jakos bym sie poswiecila;p Wiec bylam u fryzjera sie zapytac czy zrobi mi dekoloryzacje powiedzila ze nie ma takich produktow bo elgon jest drogi i nie sprowadzaja ze mozna go zamowic i samemu zrobic... jakos mi sie nie wydaje i co włosy mi sie nie zniszcza mam zrobic sama w domu? ktoras z was probowala?
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 08:34   #210
VVerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 265
Exclamation Jak przyspieszyc zmycie szamponetki?

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby przyspieszające zmycie szamponetki? Oczywiście takie, które nie niszczą bardzo włosów.
VVerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-20 08:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.