jak to się robi???????????? :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-16, 19:18   #1
Agusia24Gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Smile

jak to się robi???????????? :P


Cześć wszystkim!
Tak się zastanawiałam i zastanawiałam gdzie umieścić to pytanie...
Otóż... W sobotę w szkole koleżanka miała suuuuuuuuuper zrobione pazurki takie cieniowane od błękitu przez niebieski i granatowy do czarnego Normalnie marzenie... I tak suuper było to zrobione, że odcienie przechodziły jeden w drugi bardzo delikatnie i równomiernie...
Wiecie jak to się robi???????? Bo Ola tak była zajęta plotkowaniem z koleżanką, że nie patrzyła jak Pani jej malowała... :P
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
Agusia24Gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 22:59   #2
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: jak to się robi???????????? :P

hmmm, coś o tym słyszałam, lec niestety nie wiem jak taka metoda się nazywa... więc niestety Ci nie pomogę
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 23:07   #3
jagna16
Raczkowanie
 
Avatar jagna16
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: ByToM
Wiadomości: 185
Dot.: jak to się robi???????????? :P

Hmm jak na to co napisalas to mi to najbradziej podchodzi pod airbrush (chyba tak to sie pisze) to jest taki "spray" z lakierem do paznokci aha jest tez metoda cieniowania lakierow takim specjalnym pedzelkiem wygladajacym jak wachlarz ale nie za bardzo wiem jak to sie robi pozdrawiam!!
jagna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 23:15   #4
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: jak to się robi???????????? :P

ja się na tym airbrush przejechałam w dzień przezd weselem moich znajomych poszłam do maniciurzystki aby zrobiła mi pazurki no i zrobiła, własnie tym airbrushem. po umyciu rąk (minęło około 4 godzin od malowania) ten specyfik spłynął mi z pazurków
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 23:29   #5
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: jak to się robi???????????? :P

Witam was musze Was nie stety zasmucic ale jesteście w błędzie i pomyliły wam sie nazwy. Otóż Airbrush jest to metoda na szybkie opalanie czyli osoba uprawniona spryskuje wam ciało płynem z pąpką i jesteście opalone w mik działa to na zasadzie samoopalacza tyle że bez plam. Natomiat to oczym piszecie jest to Fiberglass. Dziewczyny nie mylcie pojęć. Chcąc żeby to sie nie zmyło trzeba odczekać i dać wyschnąc bo to są takie farbki. Tą techniką możemy również uzupełnić badź nie raczej sklieć np. gdy paznokieć na pękł bądź sie złamał.
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 08:20   #6
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Post Dot.: jak to się robi???????????? :P

Cytat:
Napisane przez Atka
Witam was musze Was nie stety zasmucic ale jesteście w błędzie i pomyliły wam sie nazwy. Otóż Airbrush jest to metoda na szybkie opalanie czyli osoba uprawniona spryskuje wam ciało płynem z pąpką i jesteście opalone w mik działa to na zasadzie samoopalacza tyle że bez plam. Natomiat to oczym piszecie jest to Fiberglass. Dziewczyny nie mylcie pojęć. Chcąc żeby to sie nie zmyło trzeba odczekać i dać wyschnąc bo to są takie farbki. Tą techniką możemy również uzupełnić badź nie raczej sklieć np. gdy paznokieć na pękł bądź sie złamał.
Jeśli ktos jest w błędzie to Ty. Airbrush to technika malarska polegajaca na nanoszeniu farby pistoletami natryskowymi pozwalająca malować wszystko na wszystkim, więc nie tylko opalanie natryskowe ale także własnie natryskowe zdobienie paznokci a wychodząc poza kosmetologie np. malowanie ścian, lakiernictwo samochodowe. Zaś fiberglass, to jedna z metod przedłuzania, utwardzania paznokci, jak akryl.
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 12:11   #7
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: jak to się robi???????????? :P

Cytat:
Napisane przez Fumico
Jeśli ktos jest w błędzie to Ty. Airbrush to technika malarska polegajaca na nanoszeniu farby pistoletami natryskowymi pozwalająca malować wszystko na wszystkim, więc nie tylko opalanie natryskowe ale także własnie natryskowe zdobienie paznokci a wychodząc poza kosmetologie np. malowanie ścian, lakiernictwo samochodowe. Zaś fiberglass, to jedna z metod przedłuzania, utwardzania paznokci, jak akryl.

Patrze za mądra to ty tez nie jestes bo i tak nie odpoweidziałaś na pytanie, ze najwazniejsze jest aby dobrzy wyschło.
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 22:56   #8
Agusia24Gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Dot.: jak to się robi???????????? :P

Czyli to się robi metodą natryskową? A można to jakoś zrobić w domku? :P Dzięki
Agusia24Gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 07:47   #9
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Post Dot.: jak to się robi???????????? :P

Żeby zrobić to samemu musiałabys mieć specjalny sprzęt: pistolet, farbki, szblony...no i wprawę Chyba, że miałas na mysli, że odwiedzi Cię w domku ktoś kto sie tym zajmuje - to napewno dałoby sie załatwic
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 00:48   #10
Agusia24Gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Question Dot.: jak to się robi???????????? :P

A gdzie w Gdańsku - najlepiej okolice Przymorza - można tak pomalowac paznokietki? I ile ta przyjemność kosztuje?

Chcę mieć takie śliczne pazurki na ślub koleżanki 11 czerwca

Dzięki i z dołu i z góry (za widoczne już odpowiedzi i za następne)
Agusia24Gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 09:51   #11
Sylwia**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
Smile Dot.: jak to się robi???????????? :P

Witam!! Farbki używane do tej metody są zmywalne i należy na koniec pokryć paznokieć top coatem, czyli utwardzaczem.
Pozdrawiam.
Sylwia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.