Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 14:58   #1
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...


Dziewczyny, czy czytałyście, widziałyście, miałyście ten poradnik w rękach?
Nie tam zaraz żeby od niego schudnąć bo już nie wiem czy to realne ale myślałam, aby kupić tę książkę jako forma porady, nowości, nowinek... coś nowego, co może mnie zainspiruje. Lubie Bosacką, jej programy, tylko zastanawiam się czy książka to nie jest pic na wodę...?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasia_bosacka_cudnie_chudnie_zegnaj_pulpecie_IMAGE1_273791_8.jpg (20,5 KB, 239 załadowań)
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:28   #2
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Rzucił mi się ostatnio w oczy w Empiku ale nie miałam czasu obejrzeć, następnym razem to zrobię. Też lubię jej program, sama Kasia wydaje się być fajną babką. Jednak nie spodziewałabym się po takim poradniku czegoś rewolucyjnego
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:57   #3
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

a Kasia podobno sie spodziewa teraz 4 dziecka i pewnie jej sie przytyje

lubie ogladac z nia wiem co jem i kiedys widzialam program o jej chudnieciu, dala rade i z glowa to robila
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 06:39   #4
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

To ona faktycznie schudła? Pamiętam jak chyba z rok temu opowiadała w ddtvn o swojej diecie, ćwiczeniach i miała na koniec wejść w rozmiar 38. I wystąpiła wtedy w takiej czarnej (podobno czarny wyszczupla ) sukience. Ale potem miałam wrażenie, że nic się nie zmieniła i jest jak przed dietą
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:47   #5
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
To ona faktycznie schudła? Pamiętam jak chyba z rok temu opowiadała w ddtvn o swojej diecie, ćwiczeniach i miała na koniec wejść w rozmiar 38. I wystąpiła wtedy w takiej czarnej (podobno czarny wyszczupla ) sukience. Ale potem miałam wrażenie, że nic się nie zmieniła i jest jak przed dietą
schudła, schudła... i to sporo... w TV było widać dużą różnicę
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:09   #6
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

do 38, schudla 12 kg, tylko pewnie to prawdziwy 38 damski, bo teraz rozmiarowka to smiech na sali i czlowiek o ile szczuplejszy a wlazi nieraz w XL
http://kobieta.onet.pl/uroda/katarzy...miaru-38/3743d
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:50   #7
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
schudła, schudła... i to sporo... w TV było widać dużą różnicę
Mówisz o tej dużej różnicy z linka, który wkleiła groszek75?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
do 38, schudla 12 kg, tylko pewnie to prawdziwy 38 damski, bo teraz rozmiarowka to smiech na sali i czlowiek o ile szczuplejszy a wlazi nieraz w XL
http://kobieta.onet.pl/uroda/katarzy...miaru-38/3743d
No nie wiem, ja tam spektakularnego efektu diety nie widzę Wydaje mi się, że nie jest to rozmiar 38, a np. 42. I pewnie założyli jej bieliznę wyszczuplającą i jakieś inne sztuczki zastosowali (chociażby ta wspomniana wcześniej wyszczuplająca czerń, odpowiedni makijaż). Może niedowiarek ze mnie, ale myślę, że to wszystko ściema. Jest na topie to chciała sobie dzięki książce jeszcze dorobić i tyle
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 17:54   #8
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

nie no moze zeszla te 12 kg i w cos tam włazi z 38, ale wtedy ja w 34

ona tak ogolnie ma figure okrągła i szprychy z niej nie bedzie, ale w kg tez mozna zejsc jak sie czlowiek wody z organizmu pozbedzie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:55   #9
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

schudnąć schudla ale też nie widzę tego rozmiaru 38. Raczej właśnie 40/42 no chyba, że jest mega, mega niska.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:15   #10
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
schudnąć schudla ale też nie widzę tego rozmiaru 38. Raczej właśnie 40/42 no chyba, że jest mega, mega niska.
Dokładnie.
38 to przecież szczupła kobieta, a ta pani szczupła nie jest. Mimo, że założyła czarną sukienkę o dość wyszczuplającym kroju i buty na obcasie. A nie oszukujmy się, to też swoje robi.
Już prędzej zachęciłaby mnie do kupna książki, gdyby odbyło się to bez ewidentnego zaniżania rozmiaru i optycznych trików. Przecież kobiety oczy mają.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:29   #11
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Mówisz o tej dużej różnicy z linka, który wkleiła groszek75?
może być i ten link, wg. mnie schudła...

- nie wnikam czy jest to rozmiar 38, sama do chudzinek niestety nie należę, a w 38 wiele sieciówkowych firm wchodzę...

no nic - może będę miała okazję zobaczyć książkę w Empiku, albo kupię w ciemno...
Chyba, że któraś z wizażanek będzie miała okazję zobaczyć szybciej ode mnie i da znać
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 07:50   #12
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Schudnąć schudła, ale jakoś nie wierzę, że to 38. Wydaje mi się, że krój też robi swoje, bo nadal ma masywne ramiona, ale na bak schudła, co widać po zdjęciach - przede wszystkim po buzi.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:19   #13
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

No widać, że schudła ale ja również nie wierzę w rozmiar 38. Moja mama (na oko podobny wzrost) nosi rozmiar 36 a napewno jest o wiele szczuplejsza niż Bosacka, powiedziałabym, że ze 2 rozmiary. A tak na marginesie czy w tym programie "wiem co jem" naprawdę są potrzebne te kretyńskie przebieranki? Jak był odcinek o chińskim żarciu to musiałam w pewnym momencie przełączyć bo psychicznie nie wytrzymywałam.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 10:44   #14
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Ja nie oglądam TV, więc nawet nie wiedziałam, kim jest ta Pani, kiedy wczoraj kupiłam jej książkę. Nie mam również pojęcia, czy ona naprawdę schudła i dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo można mieć dobrą dietę, ale brak spektakularnych rezultatów. Szukałam książki bardziej o zdrowym odżywianiu, na tym w tej chwili zależy mi bardziej, ponieważ jestem uzależniona od słodyczy i strasznie ciężko jest z tym uzależnieniem wygrać.

Dla mnie książka jest super, przeczytałam już połowę Jest "smaczna" - jakościowy gładki papier, piękne obrazki, napisana dowcipnie, ale przede wszystkim - dużo ciekawej i przydatnej informacji. Nie jest to moja pierwsza książka o zdrowym jedzeniu, dlatego trochę się obawiałam, czy to nie będzie "powtórka z rozrywki". Kiedy ostatnio czytałam "Jak jeść" (Michael Pollan), było to właśnie to - powtórzenie tego, co już wiem i co chyba każdy z nas wie, do tego mało motywujące do zmiany i restrykcyjne - tego nie, tego też nie, tego unikaj - normalnie się załamać i nie żyć. Przecież wiadomo, że jak ja sobie wszystkiego na raz zabronię - i cukru, i soli, i pizzy, i ciasteczek, i kawy - to potem będę miała taki efekt jo-jo że hej.

Podoba mi się, że Katarzyna Bosacka ma inne podejście i zaleca ograniczenie pewnych rzeczy, ale ma bardziej realistyczne podejście i nie każe mi nagle przestać w ogóle solić Z jej diety raczej nie skorzystam słowo w słowo, ale ogólne wskazówki są dla mnie bardzo cenne.

Bardzo przydatna była informacja o składzie wody mineralnej (sprawdziłam swoją ulubioną i jest dobra ) oraz o zawartości różnych witamin i mikroelementów w warzywach - niby w necie to wszędzie jest, ale fajnie jest mieć informację pod ręką w jednym miejscu. No i o tym, jak wybierać dobry chleb po jego wyglądzie.

Mniej przydatne były przepisy - jestem wegetarianką, a tam jest dużo dań mięsnych.

Myślałam, że przeczytam sobie i sprzedam na allegro, ale już wiem, że zostawię dla swojej biblioteczki Naprawdę przyjemna lektura, i z korzyścią - dzisiaj stosuję niektóre porady, i nie jest to wcale uciążliwe, i nawet czuję się lepiej bez porannego ciastka

P.S. Warto sprawdzić cenę - ja kupiłam w Auchan i sporo przepłaciłam
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m

Edytowane przez anna3101
Czas edycji: 2013-02-19 o 10:45
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:09   #15
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Ja nie oglądam TV, więc nawet nie wiedziałam, kim jest ta Pani, kiedy wczoraj kupiłam jej książkę. Nie mam również pojęcia, czy ona naprawdę schudła i dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo można mieć dobrą dietę, ale brak spektakularnych rezultatów. Szukałam książki bardziej o zdrowym odżywianiu, na tym w tej chwili zależy mi bardziej, ponieważ jestem uzależniona od słodyczy i strasznie ciężko jest z tym uzależnieniem wygrać.

Dla mnie książka jest super, przeczytałam już połowę Jest "smaczna" - jakościowy gładki papier, piękne obrazki, napisana dowcipnie, ale przede wszystkim - dużo ciekawej i przydatnej informacji. Nie jest to moja pierwsza książka o zdrowym jedzeniu, dlatego trochę się obawiałam, czy to nie będzie "powtórka z rozrywki". Kiedy ostatnio czytałam "Jak jeść" (Michael Pollan), było to właśnie to - powtórzenie tego, co już wiem i co chyba każdy z nas wie, do tego mało motywujące do zmiany i restrykcyjne - tego nie, tego też nie, tego unikaj - normalnie się załamać i nie żyć. Przecież wiadomo, że jak ja sobie wszystkiego na raz zabronię - i cukru, i soli, i pizzy, i ciasteczek, i kawy - to potem będę miała taki efekt jo-jo że hej.

Podoba mi się, że Katarzyna Bosacka ma inne podejście i zaleca ograniczenie pewnych rzeczy, ale ma bardziej realistyczne podejście i nie każe mi nagle przestać w ogóle solić Z jej diety raczej nie skorzystam słowo w słowo, ale ogólne wskazówki są dla mnie bardzo cenne.

Bardzo przydatna była informacja o składzie wody mineralnej (sprawdziłam swoją ulubioną i jest dobra ) oraz o zawartości różnych witamin i mikroelementów w warzywach - niby w necie to wszędzie jest, ale fajnie jest mieć informację pod ręką w jednym miejscu. No i o tym, jak wybierać dobry chleb po jego wyglądzie.

Mniej przydatne były przepisy - jestem wegetarianką, a tam jest dużo dań mięsnych.

Myślałam, że przeczytam sobie i sprzedam na allegro, ale już wiem, że zostawię dla swojej biblioteczki Naprawdę przyjemna lektura, i z korzyścią - dzisiaj stosuję niektóre porady, i nie jest to wcale uciążliwe, i nawet czuję się lepiej bez porannego ciastka

P.S. Warto sprawdzić cenę - ja kupiłam w Auchan i sporo przepłaciłam
Ania - dziękuję ci pięknie
A ile za nią zapłaciłaś bo w księgarniach internetowych chodzi po 27 zł

powiedz mi tylko jeszcze w książce mam nadzieję, jest więcej treści niż obrazków?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:50   #16
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

są dostępne ebooki albo jakieś screeny do podglądnięcia?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

eee na tych zdjęciach z DDTVN to jakiejś super różnicy nie widzę babak ma zgrabne nogi ubrali ją na czarno w obcasy a brzuch zasłania rękami widzę że ma ten sam problem co moja mama od doły laseczka :P ale na brzuchu oponka
__________________
[LEFT]
MOJA STRONA - SERIALE ZA DARMO

www.patrztv.pl

https://www.facebook.com/patrztv - proszę się ładnie o lajki
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 08:58   #17
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Zapłaciłam ponad 30 złotych

Oczywiście, informacji też jest sporo Postaram się zrobić skany kilka stron, jak będę miała czas.
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:24   #18
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Czarny nie wyszczupla wcale, dawno obalony mit.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 11:05   #19
ramena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 37
GG do ramena
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

ja osobiście bardzo lubię Kasię Bosacka i jej programy w TVN style. Kiedy w dniu porodu na wadze zobaczyłam 102 kg wiedziałam że coś z tym zrobić trzeba i samo z pewnością nie zniknie.
W telewizji zobaczyłam wówczas jej akcję "wejść w 38" i wzorując się na jej radach oraz przedstawionej tam diecie dr. Lewit (dieta graściowa) postanowiłam wziąć sie za siebie.
Dzis od tamtej pory minęło jakieś 6 miesięcy .. zastosowałam diete, zapisalam sie na zumbe (polecam !!!!) i na wadze 70 kg!!!

do zrzucenia jeszcze jakies 5-10 kg, dlatego z pewnościa kupie książke Kasi bo aktualnie mam przestój i potrzebuje solidnego kopa
__________________
psycholożka
ramena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 17:23   #20
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie...

Mam już książkę, upolowałam ją za niecałe 22 zł w Matrasie...
Super, cała prawda o pulpetach... dużo przydatnych informacji, kilka przepisów i sporo humoru
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.