Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy w sprawie rozjaśniania włosów !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-22, 09:24   #1
woooodkid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8

Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy w sprawie rozjaśniania włosów !!


A więc do rzeczy ! Mam ogromny dylemat w sprawie dalszego rozjaśniania moich włosów. Na samym początku zdecydowałam że będę rozjaśniać swoje włosy pasemkami .. pierwsza wizyta u fryzjera udała się od razu miałam piękne pasemka włosy jaśniejsze wszytko okej - pasemka nie na całych włosach tylko tak hmm nw jak wam drogie panie to opisać (zjdęcia poniżej) O i jeszcze jednaa ważna sprawa fryzjer położył mi farbę na włosach tuż przy głowie (tak jakby odrosty.. ponieważ włosy wyszły za jasne i okropnie to wyglądało) ! Z dniem dzisiejszym zastanawiam się na pofarbowaniu ich w domu na jakiś chłodny odcień - strach przed tym żeby nie były żółte Tylko jest taka sprawa kompletnie nie wiem jakiej farby użyć ? rozjaśniacz (nie chciałabym) wolałabym żeby była to farba z rozjaśniaczem że po nałożeniu pokryje mi odrosty - wyrówna kolor - i go nada oczywiście ... lubię eksperymentować z moimi włosami ale pierwszy raz mam '' blond '' robiony u fryzjera i sama boję się ze pójdzie coś nie tak ..


z góry przepraszam za zdjęcia nie chciało złapać koloru niiigdzie ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image523.jpg (31,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg llll.jpg (34,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image426.jpg (24,8 KB, 26 załadowań)
woooodkid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:20   #2
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy w sprawie rozjaśniania włosów !!

Cytat:
Napisane przez woooodkid Pokaż wiadomość
A więc do rzeczy ! Mam ogromny dylemat w sprawie dalszego rozjaśniania moich włosów. Na samym początku zdecydowałam że będę rozjaśniać swoje włosy pasemkami .. pierwsza wizyta u fryzjera udała się od razu miałam piękne pasemka włosy jaśniejsze wszytko okej - pasemka nie na całych włosach tylko tak hmm nw jak wam drogie panie to opisać (zjdęcia poniżej) O i jeszcze jednaa ważna sprawa fryzjer położył mi farbę na włosach tuż przy głowie (tak jakby odrosty.. ponieważ włosy wyszły za jasne i okropnie to wyglądało) ! Z dniem dzisiejszym zastanawiam się na pofarbowaniu ich w domu na jakiś chłodny odcień - strach przed tym żeby nie były żółte Tylko jest taka sprawa kompletnie nie wiem jakiej farby użyć ? rozjaśniacz (nie chciałabym) wolałabym żeby była to farba z rozjaśniaczem że po nałożeniu pokryje mi odrosty - wyrówna kolor - i go nada oczywiście ... lubię eksperymentować z moimi włosami ale pierwszy raz mam '' blond '' robiony u fryzjera i sama boję się ze pójdzie coś nie tak ..


z góry przepraszam za zdjęcia nie chciało złapać koloru niiigdzie ..
Mój naturalny kolor jest chyba identyczny, ale boje się, że Twoje zdjęcia nie oddają dokładnie koloru i Twój pewnie jest ciemniejszy. Jeśli chcesz porady to zmykaj do wątku "Włosy na blond farbujemy", tam może bunny Ci pomoże
Mówisz o chłodnym odcieniu... Może i uda Ci się bez rozjaśniacza, ale wydaje mi się, że będziesz musiała 12% kłaść tak jak ja
Jeśli chcesz farbować w domu to poczytaj trochę i przygotuj się do tego. Blond to nie jest łatwa sprawa, nikt nie chce żebyś zyskała efekt daleki od zamierzonego. Tutaj znowu mogę polecić Ci blog blond bunny, który jest moją encyklopedią jak nie wiem w jaki sposób włosy farbować

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2013-09-22 o 10:23
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:38   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy w sprawie rozjaśniania włosów !!

Zapraszam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715296
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.