Balsam ujedrniajacy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-10, 11:15   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa

BALSAM UJEDRNIAJACY ? MOZE NAWILZAJACY???


Odchudzam sie juz od kilku miesiecy(zdrowo) i przy tym cwicze. Schudlam juz sporo,ale chcialabym jeszcze zgubic kilka kg...Chcialabym miec glaciutka,jedrna skore. Jak dotad uzywalam balsamow nawilzajacytch,ostatnio skusilam sie na ujedrniajace...ale nie bylam zadowolona(zlabo nawilzaly).Czy moge stosowac nadal balsamy nawilzajace,bez obawy ze skore mi zwiotczeje?
pozdrawiam.
Iwona
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 14:24   #2
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: BALSAM UJEDRNIAJACY ? MOZE NAWILZAJACY???

Wydaje mi się, że właśnie do wspomagania odchudzania najlepsze są preparaty wyszczuplające. To, co jest przede wszyskim widoczne po takim specyfiku, to poprawa napięcia i elastyczności skóry. Jeśli chudniesz, to oczywiście nie chcesz żeby skóra pozostała "w starym rozmiarze" i na to mogą pomóc kosmetyki wyszczuplające.

Ja obecnie używam żelu wyszczuplającego Gel Lisseur Capitons z serii Lift Dynamic firmy Yves Rocher (nie mylić z żelem termomodelującym z tej samej serii) i jestem z niego zadowolona. Jest przyjemny w aplikacji, ładnie wygładza, napina i uelastycznia skórę.

Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 16:22   #3
Agness!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
balsam ujedrniająco-brazujacy Eris

mam zamiar go kupic i w związku z tym mam pytanie jaki on jest?tzn.czy ładnie brązowi skóre i czy pozostawia plamy jak zaczyna schodzic?
Agness! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 16:26   #4
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Thumbs up Dot.: balsam ujedrniająco-brazujacy Eris

Uzywam tego balsamu juz od 2 lat i nadal bede.Wczesniej uzywalam ziaja-sopot,ale jednak zauwazylam plamy.Eris ladnie brazuje, ma mily zapcha,nie zostawia wiodocznych plam,ale trzeba stosowac w miare regularnie i czasem zrobic peeling by nalozyc nowa warstwe.Ja stosuje w zaleznosci od potrzeb .Czasem pod rzad przez 4 dni,czasem 2 razy w tygodniu.Co do wlasciwosci ujedrniajacych to faktycznie sprawia ze skora jest jakby lepiej napieta ale lepsze dzialanie ma w sferze brazowienia.Najtaniej do kupienia w duzych supermarketach,okolo 15 zl,w sklepach nawet 19.Polecam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:43   #5
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Balsam ujędrniający..

..jakiś dobry, skuteczny, i nie drogi chodzi mi głównie aby pomógł moim udom i brzuszkowi
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:59   #6
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Balsam ujędrniający..

Ja używam od 2 tyg. Dove (seria z fajną reklamą z kobiecymi kształtami ) Poza tym staram się ograniczać ilość pochłanianego jedzonka i ćwiczę A balsam to chyba jak balsam... Sam-bez masaży i ćwiczeń na niewiele się zda Poczytaj KWC tam jest masa ciekawych informaji na temat balsamów
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 19:40   #7
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Balsam ujędrniający..

Ja Ci polecam balsam L'Orela-Body Expertise,to jest balsam do skory wysuszonej+ujedrnianie ;-)
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 19:35   #8
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Talking Dot.: BALSAM UJEDRNIAJACY ? MOZE NAWILZAJACY???

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 12:44
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 10:52   #9
AnitaZgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Balsam ujedrniajacy.

Hej chcialam zapytac was jaki balsam wyszczuplajaco-ujedrniajacy polecacie??
AnitaZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:25   #10
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

Hmmm... W sumie to duzo balsamów ujędrniających uzywałam moim zdnaiem najlepszy był Nivea Q10, potem dove miał ładny zapach i świetnie nawilzał. Zdecydowanie odradzam balsam ujędrniający Lirene - ogólnie kosmetyki tej marki sa OK ale balsam sie nie udał:/ Słyszałam, że balsamy Eveline modelujące są też dobre, ale nie powiem na 100% bo sama nie testowałam. Zajrzyj do KWC - poczytaj i wybierz dla siebie najlepszy
tutaj masz wszytskie balsamy ujedrniajace z KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=162
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:48   #11
AnitaZgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

chodzi mi nie tyle o sam ujedrniajacy tylko WYSZCZUPLAJACO-UJEDRNIAJACY którego urzywałyscie i po którym widziałyscie efekty.
AnitaZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 10:19   #12
AnitaZgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

No dziewczyny podpowie któras na temat balsanu ujedrniajaca-wyszczuplajacego??
AnitaZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:43   #13
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

Balsam Cie nie odchudzi, dzieki niemu możesz stracić około 2cm, ale nie wiecej. Moja siostra uzywała tego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14417 i mówiła, że jest ok pomogł jej zgubić chya 1,5cm w udzie
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:33   #14
AnitaZgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

Wiem ze sam balsam nic nieda ale w polaczeniu z dieta i aerobikiem oraz cwiczeniami napewno cos pomoze .Takze piszcie o tych balsamach i zobaczymy .
AnitaZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:01   #15
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

hej. Ja używam Eveline Slim Extreme 3 D - serum intensywnie wyszczuplajace + ujędrnianie, antycellulit. Po codziennym stosowaniu skóra jest jędrniejsza, jednak cellulit raczej się nie zmniejszył. Lubię to serum, bo wspaniale chłodzi po aplikacji (nawet za bardzo) - mam wtedy wrażenie,że "działa". Poza tym nie jest zbyt drogie.
Regularnie chodzę na aerobik, robię peeling i masaż rękawicą, potem serum - to wszystko sprawiło, że spaliłam trochę tłuszczyku, ujędrniłam skórę, a cellulitu to można się całkowicie pozbyć chyba tylko po specjalistycznych zabiegach!
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:24   #16
1501ania
Raczkowanie
 
Avatar 1501ania
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 37
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

AnitaZgr, dosłownie uprzedziłaś mnie z tematem wątku, własnie miałam zadać to samo pytanie Naszym mądrym Wizażankom

też chciałabym zaopatrzyć się w jakiś dobry balsam bądź serum intensywnie ujędrniająco-wyszczuplające...

podobno serum AA kawowe jest dobre, ale niestety nie odpowiada mi ten zapach, więc poszukuję czegoś lepszego...

doradźcie coś Dziewczęta
1501ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:35   #17
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

Ja właśnie używam AA espresso slim. no zapach poroniony. coś jak kawa rozpuszczalna w słoiczku pomieszana z miętą. jednym słowem nieciekawy. co do efektów to niesamowicie wygładza i ma fajną konsystencję, ale moją skórę wysusza. co do wyszczuplenia to nie powiem ale pewnie jest z nim tak jak ze wszystkimi tego typu specyfikami. czyli nie ma co liczyć na cud. to ja już wolę serum lirene dermoprogram cellulite. przynajmniej pachnie fantastycznie i jest miłe w użyciu no i nawilża
nivea Q10 mi nie spasowała - zbyt leista i zapach kojarzy mi się z mleczkiem do opalania
galenic elancyl jest ok tyle że cena niezbyt... wciąż szukam czegoś co spełni moje wszystkie wymagania
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:24   #18
foxy_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Balsam ujedrniajacy.

od kilku dni używam Eveline Slim Extreme 3D - serum intensywnie wyszczuplajace + ujędrnianie, antycellulit w połączeniu z kulką Garniera przeciw nagromadzonemu cellulitowi. Muszę te preparaty nakładać na balsam do ciała (Xerialine), bo bez tego mnie wysuszają. Już po pierwszym zastosowaniu tej kombinacji skóra jest bardziej napięta i wygładzona, i nie mam tej przeklętej "gęsiej skórki" na udach i pupie - i chociażby z tego powodu będę Eveline i Garniera (mimo beznadziejnego zapachu) nadal stosować. Jeśli chodzi o wyszczuplenie i redukcję cellulitu to jeszcze nie zauważyłam u siebie żadnych zmian - ale nic to - na wyszczupleniu mi nie zależy bom i tak chuda, a nie wierzę, że bez zmiany diety, rzucenia palenia i regularnych ćwiczeń jakikolwiek preparat zdziała cuda i pozbędę się cellulitu.
foxy_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:31   #19
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Balsam ujędrniający Yver rocher - zapomniany kosmetyk?

Zakładam nowy wątek, bo nie wiem pod który się doczepić.

Używała któraś z Was takiego balsamu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...la.html&next=1 ?

Jakieś 2 lata temu ja miałam taką przyjemność i byłam wniebowzięta... Balsam super uelastyczniał skórę i na prawdę ujędrniał.

Ostatnio byłam w Yves Rocher i pani pokazała mi wszystkie balsamy z serii ujędrniających, ale tego nie. I nie wiedziała nawet o który mi chodzi. Powiedziała, że najlepiej przyjść z pustym opakowaniem... Ale raczej po 2 latach go nie znajdę...

Jeśli był już taki wątek to proszę o przeniesienie i przepraszam za zamieszanie
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.