W czerni na wesele-MOŻNA??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: Czy wypada założyć na wesele czarną sukienkę/strój?
TAK 130 59,91%
NIE 34 15,67%
zależy od kroju sukienki 40 18,43%
zależy od tradycji w rodzinie 9 4,15%
zależy od typu urody 4 1,84%
Głosujący: 217. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 12:43   #31
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

W szafie mam praktycznie nową bo raz ubraną sukienkę ... Chciałabym ją móc jeszcze wykorzystać. Zaniedługo idę na wesele i zastanawiam sie czy wypada iść w czarnej kiecce Co prawda ostatnio byłam na weselu i były osoby w carnych sukienkach jednak ja czułabym się jakoś dziwnie. I tu moje pytanie - co z nią zrobić, mój pomysł to obcięcie tak ciut za kolanka (żeby zakryć troche moje łydki ). Mam 160 wzrostu, figurę gruszki (A). Sama sukienka jest długa do kostek, prosta jakby lejąca (95% polyester, 5% lycra) na cienkich ramiączkach na dekolcie (prosty, zakrywający w większości biust) wszyte róże. Po lewej stronie rozcięcie tak do kolan. Proszę pomóżcie
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 13:57   #32
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Moim zdaniem jasna narzutka/sweterek/bolerko i nie powinno być problemu. Jak ją będziesz skracać to przy rozcięciu możesz dać jakiegoś kwiatka, żeby ładnie spiął materiał i powstało marszczenie. Sukienka ma cieńkie ramiączka więc proponuję jakieś lżejsze, ale bogate korale w jasnej tonacji, najlepiej tej samej co kwiatek lub bolerko.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 14:40   #33
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

W czarnej sukience jak najbardziej możesz iść Skrócenie to dobry pomysł - jakies fajne upięcie - tak jak proponuje Besciara - też.

A propozycji masz całe mnóstwo - możesz rozjaśnić sukienkę żakiecikiem, bolerkiem, narzutką, fajnym szalem. Jeśli sukienka jest prosta to możesz założyć jakąś bardziej okazałą biżuterię. Torebka i buty też niech będa w kolorze inny niż czarny - dobierz kolor do innych dodatków.
Do czarnego pasuje prawie wszystko, więc możesz śmiało eksperymentować
Ja sama mam taką sukienkę, która w zależności od dodatków za każdym razem wygląda inaczej

Powodzenia
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:57   #34
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

ja też mam czarną na wesele i do tego bolerko w odcieniu ostrego różu i w takiej tonacji butki , tak więc możesz różnymi kolorami dodatków możesz ciągle zmieniać swoją czarna kreację ..... dobrej zabawy !!
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 23:25   #35
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Mam kilka pomyslow, w zaleznosci od tego, jak bardzo strojna chcesz miec sukienke i jakie masz umiejetnosci krawieckie.
Pierwsze 2 pomysly razem z fotkami podalam w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ed#post1511637
1. obszyc "falbanka" w kontrastowym kolorze (albo w modne kropki) dol i rozciecie sukienki i z tego samego materialu kwiatek przy dekoldzie, albo na szyje zamiast bizuterii
2. ponaszywac ( w mniej pracochlonnej wersji ponaklejac) koraliki/cekiny/malenkie kwiatuszki gesciej na dole i w gore coraz rzadziej, do tego szal.
3. Obszyc dol i rozciecie kolorowymi aplikacjami/ kwiatkami + ewentualnie szelke z jednej strony ( cos jak na fotce 2)
4. przerobic ja na taka sukienka jak na fotce 1 + rekawiczki. Ta falbanka mozna zrobic z tiulu/cienkiej zorzety z wciagnieta zylka.
Jesli tyl sukienki masz wykonczony na kwadratowo mozesz zrobic z niej sukienke zawiazywana na szyi.
Jesli przod sukienki tez jest wykonczony na kwadratowo-mozesz zrobic sukienke bez ramiaczek.

I jeszcze wymyslilam cos patrzac na to zdjecie z czarna sukienka . Jezeli rozciecie z boku jest w jednej linii z ramiaczkiem ( mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi) to mozesz takie kwiaty naszyc od gory (ramiaczka) do dolu. Na dole przy rozporku (wg gustu) moga sie zozdzielic na 2 czesci, albo pozostac jedna linia.
Wklej zdjecie swojej sukienki, to moze cos mi jeszcze do glowy wpadnie.

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-08-17 o 04:26 Powód: post pod postem
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 10:03   #36
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Smile Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Dziewczyny jesteście wspaniałe !!! Beściara nie wpadłabym na pomysł z tym marszczeniem a naprawdę świetny! Allmode, Kaya faktycznie mam nawet bolerko turkusowe i beżowe ze srebrnym kwiatem hmmm muszę poprzymierzać
Logest ranyściu skąd Ty bierzesz tyle pomysłów?! Zazdroszczę i dziękuję naprawdę nie macie pojęcia jak mi pomogłyście !!! Bardzo podoba mi się ta czarna sukienka co ma kwiaty z boku - ja mam bardzo podobną tyle, że dekold jest prosty i wyszty różami a rozcięcie krótsze i z boku nie na lini ramiączka a bardzo podoba mi sie ten motyw kwiatów z Twojego zdjęcia Logest yyyy tylko ja chyba musiałabym wtedy usunąć te róże przy dekolcie :/ Poszukam płyty ze zdjęciami z tą moją kiecką i wkleje
Buźki
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:40   #37
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Tak wygląda sukienka, niestety to są zdjęcia z sylwestra i na większości zdjęć "zlewam" sie z innymi w czarnych ubraniach..
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 11:52   #38
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

łał masz śliczne usta
ja w studniówkowej czarnej obtańcowałam przez 2 lata wszystkie wesela tylko szale i biżu zmieniałam
najwyższy czas na zmiane, ale przyznam ze szkoda mi bo bardzo ją lubię
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:49   #39
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Cytat:
Napisane przez kariera85
łał masz śliczne usta
a dziękuję

Cytat:
Napisane przez kariera85
ja w studniówkowej czarnej obtańcowałam przez 2 lata wszystkie wesela tylko szale i biżu zmieniałam
najwyższy czas na zmiane, ale przyznam ze szkoda mi bo bardzo ją lubię
A miałaś długą czarną czy krótką?? Ja się właśnie zastanawiam może faktycznie kupię sobie jakiś ładny srebrny komplecik do tego i już ... chyba, że macie dla mnie jakieś biżuteryjne propozycje
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:43   #40
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

długą mam do kostek, bez ramiączek, jednoczęściową, mieniącą z bliska srebrem
dobierałam szal i biżu- pożyczyłam wisiorek z jakby błękitną cyrkonią do turkusowego szala cieniowanego z takiego grubszego materiału i to był najbardziej trafiony zestaw
teraz na weselach można na szczęście odetchnąć i nie obowiązuje gorsetowa "moda"

przed skróceniem studniowkowej moze warto się wybrać na rekonesans i rozejrzeć się, bo to bardzo bardzo dobra okazja do zakupu lekkiej sukienki w jasnej tonacji z racji wszędobylskich letnich wyprzedaży!!
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:53   #41
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Hej, hej podnoszę wąteczek znalazłam coś takiego:
http://gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G[page]=5&kat=24217&gid=8464504

Doda w czarnej kiecce i srebrnym komplecie - obróżka na szyji i bransoletka. Znalazłam taki komplet na allegro ale ta cena grr... Powiedzcie mi czy w czymś takim pasowaloby na wesele pójść? Oczywiście wtedy moja kiecka poszłaby na ciachnięcie tak ciut za kolanka
Kariero85 ja wiem że wszędzie teraz wyprzedaże ale niestety siła wyższa - brak kasy. Skończyłam staż i szukam pracy

EDIT:
Nie wiedzieć czemu link się podzielił i trzeba go skopiować i wkleić bo po kliknięciu nie działa
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 15:27   #42
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Smile Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

To może ja je wkleję:
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:46   #43
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Sukienkę masz śliczną a jakie wcięcie w pasie . Cieszę się, że przypadło Tobie cośdo gustu, z tego co napisałam . Mnie się nie bardzo podoba Dody sukienka, bo jest taka prosta. W sumie jak połączenie gorsetu i zwykłej spódnicy. Ty masz już delikatne koronki nad biustem i ja bym poszła w tym kierunku - trochę ją urozmaicić .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 11:21   #44
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: W czarnej na wesele?? pomóżcie mi coś przerobić, dorobić

Mi nie chodzio o sukienkę Dody tylko dodatki (obróżka i bransoletka) no i zastanowiło mnie czy coś podobnego by pasowało ubrać na weselicho czy nie wypada. Ojj już sama nie wiem. Na dekolcie mam takie róże nie koronki. Gdyby była odcinana pod biustem dodałabym tam jakąś właśnie koronkę, wstążkę .. ale nie jest No cóż nie będę już Was męczyła, zaryzykuję i skrócę najwyżej będę żałowała. Pozdrawiam
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:07   #45
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Na wesele w czerni SONDA

Dużo jest wątków na ten temat, ale brakuję mi takiego podsumowania. Sondy na dużą skalę. Jak to w końcu jest? Wypada, czy nie wypada?

Wiadomo, że czerń powinna być ożywiona czymś, ale często słyszę, że wogóle nie powinno się jej zakładać. Czy to już przestarzała tradycja, czy wciąż aktualna? Czekam na wasze opinie
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:15   #46
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Moim zdaniem nie! To jedyna okazja, kiedy czerni nie powinno się zakładać (chyba, że chcemy dać pannie młodej do zrozumienia, że popełnia życiowy błąd
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:21   #47
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie! To jedyna okazja, kiedy czerni nie powinno się zakładać (chyba, że chcemy dać pannie młodej do zrozumienia, że popełnia życiowy błąd
Wiem, ze kiedys, kiedys uwazano, ze czern przeznaczona jest na pogrzeby i zwlaszcza na weselach powinno sie jej unikac (panie). Poza tym, to radosna imprezka, wiec i kolorki powinny byc radosne
To samo tyczy sie bieli, jest ona przeznaczona w tym dniu dla Mlodej
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:29   #48
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

a ja uwazam ze na wesele mozna isc w czerni! sama bylam tak ubrana na weselu kuzyna <fotka kiecy w watku o kreacjach na wesele> i jakos nikt nie zwracal na to uwagi, przeciwnie, jeszcze pare innych dziewczyn bylo w sukienkach w takim kolorze
ale co do bieli to sie zgodze -> to kolor zarezerwowany wylacznie dla panny mlodej
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:30   #49
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Widzialam wiele osob w czarnych kreacjach na roznych weselach i wcale nie wygladaly "żałobnie"
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 19:34   #50
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Moim zdaneim spokojnie można ubrać czarne ubranie na wesele, nie widzę przeszkód. Gdybym nie przeczytała postu margitty to nawet do głowy by mi nie przyszło, że kolor ubrania gościa weselnego może budzić takie emocje. Dla mnie to kolor klasyczny pasujący na każdą okazję.

Jeżeli chodzi o tradycję to zależy ona również od kraju, w naszej kulturze przyjęło się, że czarny to kolor żałoby i smutku w innych, z kolei np. w Japonii tym kolorem jest biały. Pewnie dlatego część społeczeństwa ma niechęć do koloru czarnego i uważa, że nie jest to kolor odpowiedni na wesele. Ja uważam jednak, że to kolor jak każdy inny.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 19:51   #51
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Oczywiscie nikomu nie bedziemy dyktowac jak ma sie ubrac na taka okazje, ale takie byly kiedys poglady na temat czerni
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 20:18   #52
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Jasne, że można, czerń to najbardziej uniwesalny i elegancki kolor Sama zresztą miałam na weselu w marcu u siostry mojego TZ czarną ukienkę i czarne bolerko i usłyszłam mnóstwo komplementów. Jednak dodatki nie powinny być czarne, czerń pięknie można ożywić srebrem lub czerwienią
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:48   #53
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Raczej nie ,ale moda się zmienia i czerń już tak nie razi na weselach.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:53   #54
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Teoretyczine nie wypada. Ja bym jednak znaalzal sukienke w innym, bardziej radosnym kolorze.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 22:09   #55
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Przez pomyłke zamiast zagłosowac na TAK wcisneło mi sie NIE, ale pomijam moje roztargnienie. Ja kilka krotnie byłam na weselach w czarnej długiej sukni która była rozjasniona srebrnymi świecącym nitkami do tego ubierałam kremowa marynarkę i uwazam, że to bardzo ładnie wyglądało.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 22:32   #56
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

tez bylam, na weselu w czarnej sukience i nie sadze zeby bylo w tym cos zlego. Czarne kreacje sa bardzo eleganckie, i te weselne napewno sie sporo roznia od tych pogrzebowych. Tak samo uwazam ze mozna zalozyc biala sukienke ( tylko oczywiscie skromniejsza od panny mlodej.) Jedynie bym nie zalozyla w tych kolorach sukienki gdybym byla swiadkowa albo siedziala blisko panny mlodej.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 06:56   #57
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Wcale nie uważam, że czerń jest nieodpowiednia na wesele
Przecież chyba lepiej iść w czarnej sukience niż w białej i wyglądać jak panna młoda

Poza tym zauważyłam, że ostatnio coraz częściej na weselach czerń się pojawia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:27   #58
endive
Rozeznanie
 
Avatar endive
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wcale nie uważam, że czerń jest nieodpowiednia na wesele
Przecież chyba lepiej iść w czarnej sukience niż w białej i wyglądać jak panna młoda
zgadzam sie całkowicie
__________________
"The future influences the present just as much as the past"
endive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:08   #59
dominisiaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
GG do dominisiaaaaa
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

ja uważam że czerń to kolor uniewrsalny - owszem jest kolorem żałobnym ale przecież to nie oznacza że nie można używać go w innych okolocznościach... szczerzemowiąc sama nigdy nie przepadałam za tym kolorem...co więcej starałam się nie wkładać nic czarnego na ważniejsze wyjścia - bale studniówki wesela - ale dlatego że jednak wbrew pozorom jest to kolor uniwersalny i bardzo popularny i lubiany przez wiele pań w takich sytuacjach... co więcej przytoczę studniówkę na którą by się wyłamać z konwencjonalnych i najpopularniejszych czarnych sukni włożyłam rzucający się w oczy róż :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144848
w przyszłym tygodniu czeka mnie wesele i tu postanowiłam w pewnym sensie wtopić się w tłum i włożyć mała czarną : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150832
w pierwszej wersji miała to być czerwona sukienka ale ostatecznie zdecydowałam się na klasykę...
przeczytałam właśnie kilka postów że nie wypada zakładac czerni na wesela i absolutnie się z tym nie zgadzam - nie dlatego że mam zamiar włożyć czarną sukienkę na taki właśnie bal ale myślę że czerń to kolor na każdą okazję, jest kolorem żałobnym ale również jest kolorem dodającym elegancji podniosłości i powagi w każdej sytuacji... wesele to czas zabawy i wesela ale przecież nastroju nie będzie tworzył kolor mojej sukienki...cieszyć się i bawić radością młodej pary można w każdym koorze stroju byleby wyglądać uroczyściej piękniej i bardzoej wyjątkowo niż na codzień
dominisiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:14   #60
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Na wesele w czerni SONDA

Moim zdaniem pasuje. Czarny kolor żałobny, ale tez wieczorowy! Napewno na weselu, w tak radosnym dniu nikomu nie bedzie kojarzyla sie czerń z żałobą
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.