Nie mogę potwierdzić licytacji na ebay, wyskakuje komunikat po niemiecku, POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-24, 11:06   #1
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19

Nie mogę potwierdzić licytacji na ebay, wyskakuje komunikat po niemiecku, POMOCY


Witam,

złożyłam oferte na ebay'u, wpisałam kwote, dałam "potwierdź" i wyskoczył mi następujący komunikat:

Um Mitgliedskonten zu schützen, beschränken wir die Anzahl der möglichen Gebote und Käufe für einzelne Mitglieder. Diese Beschränkung gilt nur vorübergehend. Sie können in Kürze wieder weitere Artikel kaufen.

Sicherheitstipp: Schützen Sie Ihr eBay-Mitgliedskonto. eBay fordert Sie in E-Mails niemals auf, persönliche Daten wie z. B. Ihr eBay Passwort anzugeben

gdy wracam do aukcji, nie ma tam mojej oferty

błagam pomożcie mi, nie wygrałam przez to moich wymarzonych butów

dzięki za pomoc
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 22:52   #2
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nie mogę potwierdzić licytacji na ebay, wyskakuje komunikat po niemiecku, POMOC

Aby chronić konta użytkowników, ograniczamy ilość ofert i zakupów dla pojedynczych klientów. Ograniczenie to jest tymczasowe. Wkrótce będzie Pani mogła dokonywać dalszych zakupów.
Porada dot. bezpieczeństwa: proszę chronić swoje konto na e-bay'u. W mailach e-bay nigdy nie będzie wymagać od Pani podania danych osobistych jak np. hasła dostępu.

To przetłumaczone tak na szybko, mam nadzieję, że coś zrozumiałaś
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:10   #3
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Nie mogę potwierdzić licytacji na ebay, wyskakuje komunikat po niemiecku, POMOC

Mariah dzięki wielkie !!!
No więc okazało się, że aby zalicytować na niemickim ebay'u, musze licytować ze strony niemieckiej, a licytowałam z polskiej i prawdopodobnie dlatego wyskakiwał ten komunikat
Niewiem jak jest z uzytkownikami, którzy zakładali konto na polskim ebayu, bo ja akurat zakładałam na niemieckim, jak jeszcze polskiego nie było ----> to taka uwaga na przyszłość, gdyby ktoś miał taki sam problem


jeszcze raz dzieki
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:55   #4
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nie mogę potwierdzić licytacji na ebay, wyskakuje komunikat po niemiecku, POMOC

Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.