Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 09:21   #721
marudka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

własnie zakupiłam paste lassara i nałożyłam wczoraj na krostki i pojedyncze wypryski na czole jak rano wstałam nie znikły ale znacznie sie zmniejszyły i wysuszyły. Mam duzo takich gródkowatych ktostek podskórnych ciekawe czy na nie tez zadziała jak narazie jestem zadowolona nie ma przykrego zapachu jedynie konsystencja jest taka ze trzeba dobrze wetrzec zeby nie bylo białego nalotu no ale to wkoncu pasta i jak ma zadziałać mogę nawet spać z całą biała buzią:P eheheh

pozdrawiam wizażanki
marudka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 13:55   #722
yakuzaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 20
Question Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Witam
Chcialabym sie dowiedzieć czy zabieg mikrodermabrazji jest skuteczny ? jakie są jego rezultaty ? czy występuja jakies koplikacje ?

Zapisałam się do kosmetyczki na ten zabieg . Mam cere tłustą . Grudki, wagry na nosie , policzkach i brodzie. Rozciągniete pory.
Będzie to pierwsza wizyta u kosmetyczki więc nie chce się rozczarować.
Na początku chciałam się zapisać na peling kawitacyjny , ale kosmetyczka uznała , że mikrodermabrazja będzie dla mnie lepsza.
Boje sie ze wyjde z tamtad z czerwoną gęba i kolejnego dnia będe w pracy się czerwienić ..
Proszę o odpowiedz, moze jakies opinie na ten temat ... szczerze prosze
( pewnie gdzies juz taki wątek był ale nie potrafiłam go znalezc w wyszukiwarce)
yakuzaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:43   #723
Paulunia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 19
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Ja Ci nie odpowiem na te pytania, ale chętnie dowiem się więcej na temat tego zabiegu. Ile będzie Cię to kosztowało? Ja również rozważam udanie się do kosmetyczki...
Paulunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:48   #724
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Cytat:
Napisane przez yakuzaaaa Pokaż wiadomość
Witam
Chcialabym sie dowiedzieć czy zabieg mikrodermabrazji jest skuteczny ? jakie są jego rezultaty ? czy występuja jakies koplikacje ?

Zapisałam się do kosmetyczki na ten zabieg . Mam cere tłustą . Grudki, wagry na nosie , policzkach i brodzie. Rozciągniete pory.
Będzie to pierwsza wizyta u kosmetyczki więc nie chce się rozczarować.
Na początku chciałam się zapisać na peling kawitacyjny , ale kosmetyczka uznała , że mikrodermabrazja będzie dla mnie lepsza.
Boje sie ze wyjde z tamtad z czerwoną gęba i kolejnego dnia będe w pracy się czerwienić ..
Proszę o odpowiedz, moze jakies opinie na ten temat ... szczerze prosze
( pewnie gdzies juz taki wątek był ale nie potrafiłam go znalezc w wyszukiwarce)
Witam
Mam cerę podobną do Twojej. Byłam zarówno na kawitacji jak i mikro. Na Twoim miejscu wybrałambym mikrodermabrazję. Co prawda, po kawitacji moja cera była nawilżona, a niewielkie przebawienia zniknęły, ale mikro była bardziej głęboka. Prócz tego, że cera została nawilżona, przebarwienia zniknęły to jeszcze pory się oczyściły, gródki zniknęły i skóra była jak u niemowlaka :P Niestety ze względu na brak funduszy nie poszłam na 2-gi zabieg i znowu mam zanieczyszczoną cerę. Kawitacja (moim zdaniem) jest dla ludzi, którzy nie mają trądzikowatych problemów z cerą, tylko chcą ją nawilżyć, odświeżyć dlatego polecam Ci mikrodermabrazję.Za tydzień sama wybieram się na nią i mam zamiar chodzić co 2 tygodnie tak z 4-5 razy
Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam
Ah... za kawitację płaciłam 50 zł, za mikro 180 zł.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:21   #725
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Żebys właściwie jakies super efekty miała to pare pary musisz zrobić. No fakt po pierwszym już będziesz miała gładszą, troche oczyszczoną.
Cera potem jest troche czerwona. Zależy jeszcze jaka mikrodermabrazja- diamentowa czy korundowa. Korundowa troche silniejsza i mocniejsza od diamentowej
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 09:30   #726
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Ja mialam robiona serie 5 zabiegow co tydzien.
Robilam Mikrodermabrazje diamentowa - efekt rewelacyjny. Zniknely mi nawet te glebokie blizny, skora byla gladka. Po Pierwszym zabiegu mialam mocno czerwona do wieczora ale przy nastepnym mialam robiona juz maseczke algowa, ktora mocno wycisza wszystko, rozjasnia skore, co za tym idzie znikaja czerwony plamki.

U mnie w miescie ceny w dobrych salonach wahaja sie w okolicach 100 zł - 130zł (z maska).
Miałam o tyle dobrze ze robilam Mi je szwagierk ktora jest kosmetyczka, wiec jedyne co wydalam to na pierwszy 40 zł i zaprosilam do kina w ramach wdziecznosci hehe ;P

Ale jak by nie bylo efekt rewelacyjny przy oczywiscie odpowiednio zrobionej, bo jak sie trafi do zlej kosmetyczki ktora nie jest obeznana to moze porobic rany - za bardzo zedrzec naskorek.
Jeden zabieg napewno nie wystarczy by zobaczyc fajny efekty )
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:04   #727
yakuzaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 20
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

dziękuje za odpowiedz
ciesze się ze pozytywnie wypowiadacie się na ten temat , więc i ja tego spróbuje. Wiem , że za pierwszym razem efekty nie bedą wymarzone , ale warto w siebie inwestować i iść znów.
Kosmetyczka weżnie za mikrodermabrazję 80 zł ( bez maski ) ,a o maseczkę poproszę.

Miłego weekendu życzę
yakuzaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 13:30   #728
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Chyba mam więcej wągrów po tej maseczce,ajajaj ;/ chociaż już sama nie wiem. Sił nie mam już ;p
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:28   #729
Mariolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Robiłam sobie kilkakrotnie mikrodermabrazję i uważam, że to jest rewelacyjny zabieg - cera gładsza i wolniej się zanieczyszcza. Chociaż po takim zabiegu u jednej z kosmetyczek miałam niemiłe doświadczenie. Dobrała mi chyba złe kosmetyki podczas zabiegu albo nie wiem co innego, bo później miałam straszny wysyp na twarzy. Na szczęście to był tylko jeden negatywny epizod w moich doświadczeniach z mikrodermabrazją. Następne zabiegi wspominam bardzo dobrze
Mariolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 22:30   #730
skwaru15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

hej,możesz mi powiedzieć coś jeszcze o tej paście?zauważyłaś jakieś skutki uboczne lub inne minusy?a czy zadziałała też na twoje''grudkowe krostki''?
pozdrawiam

Edytowane przez skwaru15
Czas edycji: 2010-01-17 o 22:32
skwaru15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:36   #731
dominika87gd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Witajcie,
czy blizny po poparzeniu II stopnia (glebokim) schodza dzieki temu zabiegowi? jak dlugo to trwa itd, czy male dziecko usiedzi/ulezy w czasie jego wykonywania?
dominika87gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 23:49   #732
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Ja tez zastanawiam się nad mikrodermabrazją, a tak szczerze powiem, że nigdy nie robiłam żadnych zabiegów u kosmetyczki oprócz henny itp. Nie mam jakiś wielkich blizn, ale nie mam też cery idealnej, szczególnie wkurzają mnie moje rozszerzone pory. Cały czas się zastanawiam, boje się czy nei będzie to za mocny zabieg. Może poproszę o jakąś najsłabszą mikrodermabrazję.. A te zabiegi co ile trzeba wykonywać, albo ile ich trzeba wykonać? Może polecicie jakiś dobry salon w Szczecinie?
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:01   #733
yakuzaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 20
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

miałam iść na mikrodermabrazję , jednak zdecydowałam się na peeling kawitacyjny, gdyż mam wrażliwą skórę i zabieg ten jest delikatniejszy niż mikro. Polecam ten zabieg - skóra po nim lepsza ( mniej widoczne pory, zaskórniki same wychodzą, znikły drobne plamy po trądziku) , w przyszłym tygodniu znów się wybieram. Kosmetyczka poleciła abym powtarzała go co 10 dni , aż skóra zostanie do końca oczyszczona.
Po zabiegu chciałam aby oczysciła mi skóre manualnie ale uznała, że nie ma to sensu gdyż w czasie peelingu zanieczyszczenia zostały usunięte.
Nie miałam problemów ze skóra po zabiegu . Po wizycie u kosmetyczki jechałam do kina, nie miałam zaczerwienionej buzi. Tak więc polecam, Amer Tobie również
http://www.centrumzdrowia.home.pl/za...-kawitacyjnego

A jeśli chodzi o wizyte z dzieckiem na zabiegu mikro najlepiej będzie jak porozmawiasz z kosmetyczką lub dermatologiem.
Podczas kawitacji nie odczuwałam zadanego bólu , pieczenia czy ściągania skóry ani w czasie , ani po zabiegu. Bardzo wygodna pozycja leżąca, trwa to jakieś 15-20 min.
yakuzaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 12:56   #734
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Cytat:
Napisane przez yakuzaaaa Pokaż wiadomość
miałam iść na mikrodermabrazję , jednak zdecydowałam się na peeling kawitacyjny, gdyż mam wrażliwą skórę i zabieg ten jest delikatniejszy niż mikro. Polecam ten zabieg - skóra po nim lepsza ( mniej widoczne pory, zaskórniki same wychodzą, znikły drobne plamy po trądziku) , w przyszłym tygodniu znów się wybieram. Kosmetyczka poleciła abym powtarzała go co 10 dni , aż skóra zostanie do końca oczyszczona.
Po zabiegu chciałam aby oczysciła mi skóre manualnie ale uznała, że nie ma to sensu gdyż w czasie peelingu zanieczyszczenia zostały usunięte.
Nie miałam problemów ze skóra po zabiegu . Po wizycie u kosmetyczki jechałam do kina, nie miałam zaczerwienionej buzi. Tak więc polecam, Amer Tobie również
http://www.centrumzdrowia.home.pl/za...-kawitacyjnego

A jeśli chodzi o wizyte z dzieckiem na zabiegu mikro najlepiej będzie jak porozmawiasz z kosmetyczką lub dermatologiem.
Podczas kawitacji nie odczuwałam zadanego bólu , pieczenia czy ściągania skóry ani w czasie , ani po zabiegu. Bardzo wygodna pozycja leżąca, trwa to jakieś 15-20 min.
No właśnie myślałam wcześniej nad tym peelingiem, ale dużo osób pisze, że jest to bardzo delikatny zabieg i efekty też są "delikatne". ja nie mam jakiejś tragicznej skóry, często mi coś wyskakuje w sumie, ale najgorsze są rozszerzone pory na policzkach i nosie!! Chcem się tego pozbyc, a nie mam tyle kasy, żeby sobie fundować to i owo dlatego zastanawiam sie czy nie lepiej zrobic od razu mikrodermabrazji, chciala bym aby znikly takze przebarwienia. Chociaz z drugiej strony ten peeling nie jest taki drogi i moze warto sprobowac. zawsze mniej drastyczny jak by nie patrzec. A czy taki peeling kawitacyjny dobrze usowa zaskorniki i likwiduje rozszerzone pory???

Dziewczyny a złuszczała ktoras z Was skore twarzy kwasem migdalowym?????
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Edytowane przez Amer Comme Chicotin
Czas edycji: 2010-01-25 o 13:11
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:40   #735
yakuzaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 20
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Kawitacyjny niestety nie usuwa od razu wszystkiego - trzeba go powtarzać. Ja jestem zadowolona i jak pisałam pory sie zmniejszyły i zaskórniaki same wychodzą"
Mikro jest silniejsza ale tez trzeba na nią kilka razy się przejść dla lepszych efektów, bo podobno też nie ma cudów za pierwszym razem.
Koszt peelingu kawitacyjnego u mojej kosmetyczki to 40 zł , mikrodermabrazja 80 zł .
Więc peeling wydaje mi się bardziej opłacalny
yakuzaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 15:45   #736
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mikrodermabrazja - czy skuteczna ?

Na dzień dzisiejszy postanowiłam, że kupie sobie krem Lysanel Activ, i zobaczymy co będzie dalej. Może to wystarczy? To krem z kwasami, tylko podobno go wycofuja wiec nie wiem czy jeszcze gdzies go dostane..

No i kupiłam i jak narazie wogole mnie nie szczypie po nalozeniu ani nie podraznia, wiec ciekawe czy beda jakies efekty, ale skoro tak jest to peeling kawitacyjny mysle ze dla mnie bedzie zdecydowanie za slaby..
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Edytowane przez Amer Comme Chicotin
Czas edycji: 2010-01-29 o 12:41
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:24   #737
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

dziewczyny a jak to jest z mikro i naczynkami. Czy są jakieś przeciwskazania? Czy złuszczanie nie narusza naczynek i im nie szkodzi?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:57   #738
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak to jest z mikro i naczynkami. Czy są jakieś przeciwskazania? Czy złuszczanie nie narusza naczynek i im nie szkodzi?
Ja mam parę naczynek popękanych i mikro.nie jest przeciwskazaniem.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:57   #739
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ja mam parę naczynek popękanych i mikro.nie jest przeciwskazaniem.
To Twoja opinia czy lekarza/dermatologa/eksperta? Miałaś już zabieg mikro i z naczynkami wszystko ok?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 16:25   #740
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ja miałam zwykłą mikrodermabarzję robioną 2razy w życiu, nie boli i właśnie też miałam wrażenie, jakby jeździła po mnie odkurzaczem, śmiać mi się chciało.
Ja bym się chciała pozbyć rozszerzonych porów na policzkach i dlatego kosmetyczka właśnie poleciła mi ten kwas. No i też w okolicach brody najwięcej się u mnie dzieje ostatnio. Mam wrażliwą cerę i po malutkich pryszczach potrafią mi się długo trzymać śłady, niestety. Zwykła mikrodermabrazja zawsze sobie z tym radzi, więc z kwasem myslę, że może być tylko lepiej.

A i jeszcze mam pytanie, czy przed zabiegiem musiałaś się do niego jakoś przygotować, tzn. czy musiałaś czymś smarować buźkę? Bo na innym wątku czytałam, że niektóe dziewczyny tak robią, a mnie kosmetyczka nic na ten temat nie wspominała.

mi zaleciła smarowanie twarzy dwa tygodnie przed kremem z kwasami- polecala svr lysalpha active albo la roche effaclar duo, ponoć wtedy efekty jeszcze lepsze bo stwierdzila, że troszke skory za pomoca kremów sobie zluszcze i bedzie mogla sie dobrac do glebszych partii
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:46   #741
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
To Twoja opinia czy lekarza/dermatologa/eksperta? Miałaś już zabieg mikro i z naczynkami wszystko ok?
Opinia kosmetyczki, moja i wiadomości z internetu. Z moimi naczynkami nic się nie stało po mikro.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:41   #742
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Opinia kosmetyczki, moja i wiadomości z internetu. Z moimi naczynkami nic się nie stało po mikro.
Super. dzięki za info


A słyszałam, że jedna mikro jest lepsza od drugiej. Tylko która?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:01   #743
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Super. dzięki za info


A słyszałam, że jedna mikro jest lepsza od drugiej. Tylko która?
A tego to już nie wiem, chociaż chyba też gdzieś kiedyś o tym czytałam. Ja miałam chyba korundową i byłam bardzo zadowolona.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:58   #744
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Wink Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
ja próbowałam zwalczyc je brevoksylem to teraz mam złuszczoną skórę, okropnie to wygląda Nigdy więcej brevoxylu ;(

JA Proponuję zapoznać się z watkiem : Domowe sposoby na trądzik ZBIORCZY

a tak ode mnie.
Mi pomógł kit.
Punktowo szpatułką nałożyłam na syfki, to mi się wysuszyło i już drugiego dnia miałam zdeka mniej pryszczy, a trzy dni pózniej tylko ślady po nich

Kit dała mi babcia, to jest ze spirytusem
Miałam to na sobie pare godzin, ale potem zmyłam (chociaż to było, bardzo, bardzo trudne bo kit tak łatwo się nie zmywa

AA, i słyszałam że aloes działa,
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:08   #745
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

powiedz mi po co odkopujesz wątki sprzed 5 lat?

Cytat:
Mi pomógł kit.
Punktowo szpatułką nałożyłam na syfki, to mi się wysuszyło i już drugiego dnia miałam zdeka mniej pryszczy, a trzy dni pózniej tylko ślady po nich
:O żartujesz, prawda? ....
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:52   #746
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

mileey, to dawno nieaktualne... Przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:30   #747
RissRose
Przyczajenie
 
Avatar RissRose
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cześć dziewczyny . Ja mam cerę tłustą i to głównie przez to mam pełno pryszczy, zaskórników, wągrów i blizn. Męczę się już z trądzikiem od 11 roku życia czyli już 6 lat.. na początku olewałam to lecz gdy już miałam 13 lat zaczęło mi to przeszkadzać, zaczęłam się malować (nie miałam doświadczenia w malowaniu). Pewnego dnia zobaczyłam się koło okna (w świetle dziennym) WYGLĄDAŁAM JAK POTWÓR ! Twarz miałam całą pomarańczową ! A na twarzy bulwa na bulwie fuj.. ! Od tamtej pory zaczęłam jakimiś domowymi sposobami zapobiegać trądzikowi nacierałam buzię czosnkiem trochę pomagało ale nie za bardzo i ten zapach :/ ... potem zaczęłam kupować kosmetyki było ich masa ! Niedawno zaczęłam stosować Garniera pomagał przez miesiąc potem skóra się przyzwyczaiła i dalej było tak samo.. Teraz chodzę do dermatologa i buzia robi mi się coraz ładniejsza ! a to dopiero miesiąc leczenia ! Tak na prawdę nic Wam nie pomoże ! Może na krótszą metę ... Najlepiej wybrać się do dermatologa..
RissRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:58   #748
POKOCHAJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: z Pomorskiego .
Wiadomości: 3
GG do POKOCHAJ
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

To ładnie macie , racje dermatolog może tutaj pomóc , ale samemu tez byś dała rade ale to tylko na króki czas , wiesz cytryną nacieranie , spirytusem chociaż nie powiino się używac bo wysusza , tonik z Avonu jest dobry ;p
pozdrawiam ; p
POKOCHAJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 04:05   #749
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Mam pytanie,
znalazlam Szczecinie kuszaca oferte...mikrodermabrazja + p.kawitacyjny+ sonoforeza+maska za 80 zl. Myslicie ze za taka cene moge spodziewac sie porzanie wykonanych zabiegow? Pytam, bo w innych salonach sama mikrodermabrazja kosztuje 100 zl.
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:32   #750
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez karolinkaWW Pokaż wiadomość
Mam pytanie,
znalazlam Szczecinie kuszaca oferte...mikrodermabrazja + p.kawitacyjny+ sonoforeza+maska za 80 zl. Myslicie ze za taka cene moge spodziewac sie porzanie wykonanych zabiegow? Pytam, bo w innych salonach sama mikrodermabrazja kosztuje 100 zl.
Ja bym się obawiała...
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.