Clear Aligner - czy ktoś ma? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 17:23   #61
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

nie ma szans żeby spadła czasem ciężko ściągnać dwoma rękami
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:48   #62
Marion10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Marion10
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Grazka, dziekuje za porade. Pewnie juz cos sie zaczyna zmieniac w Twojej buzi.
Szyna nie wypadnie w nocy, bo bardzo scisle przylega do szczeki.
__________________
Marion10

Edytowane przez Marion10
Czas edycji: 2011-09-29 o 13:49
Marion10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:23   #63
caroo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

witam,
czy clear aligner potrafi wyprostować zęby w pionie ? Miałam zęba mądrości i parę ząbków przechyliło się w stronę języka - nie dużo ale gdyby je z powrotem podnieść w stronę policzków to wtedy zęby górne nachodziły by na dolne . Łuki by się dopasowały. Przy siekaczach dolnych mam małe szparki. Mam zgryz krzyżowy. Noszę 4 koronki na zębach górnych - czy również mogłabym nosić takie nakładki ale tylko na dolny łuk ? Czy noszenie nakładek na jednym łuku może prowadzić do skrzywienia zębów na górze, do ich rozchodzenia lub pojawienia się szpar itd. Na filmach z clear aligner widzę że on nie potrafi przechylić zęba w odpowiednią stronę - dlatego pytam jak jest u Was ? chodzi mi szczególnie o zęby trzonowe i przedtrzonowe ...
caroo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 12:24   #64
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

podbijam wątek


bylam w Instytucie Polsko - Szwajcarskim przy ul. Ustrzyckiej, tam zaproponowali mi cene:
1000zl za wycisk, + 800zl co miesiac,


Mam zamiar zapisac się niedlugo i zdam relację
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 14:34   #65
caroo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

witam,

czy macie problemy z resorpcją korzeni przy nakładkach clear aligner ?
przeczytałam niepokojący artykuł o aparatach ruchomych i stałych .
Czy uważacie że tak szybkie przemieszczanie zębów przy tego typu nakładkach może mieć późniejszy wpływ na stan uzębienia ? Na polskich stronach nie wiele piszę o tych metodach korekcji wad zgryzu za to wypowiadają się ludzie na zagranicznych angielskich stronach. Podobno też jest ryzyko ale nie wiem jak dużo w tego typu wynalazkach bo przecież nikt nie zagwarantuje że po roku czy dwóch zaczną się problemy z resorpcją korzeni a potem wiadomo co

Link do poczytania:

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=...BqYfUIEyhGL8eg
caroo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 22:34   #66
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Czy to cena za obydwie szczęki czy tylko za jedną?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 10:42   #67
grazka k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Ja płacę 1000 zł za górę + dół za każdy etap, a za wyciski juz nic nie płacę, jak je robię raz w miesiącu. pozdrawiam
__________________
Grażka
grazka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 11:35   #68
iwona084
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Witam, ja noszę clear aligner dopiero 3 dzień, ale martwi mnie ściągania i zakładanie. Ortodontka powiedziała, że trzeba się przyzwyczaić, ale ja ten kawałek plastiku rani mi dziąsła strasznie, są czerwone, krwawią a w dodatku mam pełno aft bo przy ściąganiu i zakładaniu robią się rane. Czy wy też takie miałyście? A może coś robię źle? Podzielcie się proszę jak wygląda wasz aparat, mój nachodzi mocno na dziąsła, nie tylko na zęby.
iwona084 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 16:29   #69
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Ja płacę 700 za górę i dół. Też nie płacę za wyciski dodatkowo.

Moje nakładki nachodzą tylko do dziąseł z przodu i troszkę na dziąsła po bokach, ale tam mi się nic nie robi.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 18:16   #70
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

To, jak bardzo nakładki nachodzą na dziąsła, zależy od wady i od etapu leczenia. Miałam ze 2-3 komplety, które raniły mi dziąsła i wiem, jak to bolesne i nieprzyjemne. Musisz przecierpieć ten komplet, potem będzie lepiej.
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 08:10   #71
grazka k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Hej
Jak nakłądka nachodzi za bardzo na dziąsła i je rani, trzeba po prostu przyciąć nożyczkami takimi od paznokci. Oczywiście nie centymetr czy pół, ale wystarczy milimetr, max dwa. Ulga jest niesamowita a nie szkodzi leczeniu w ogóle. Tak mi powiedziała lekarka i tak robiłam. Ale zgodzę się z wypowiedzią, że czym dalej w leczeniu tym tych "odgnieceń" coraz mniej. Ja teraz mam 2 komplet 3 etapu i w ogóle żadnych odcisków, widać dziąsła się przyzwyczaiły.
pozdrawiam
__________________
Grażka
grazka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 12:40   #72
Marion10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Marion10
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

caroo,

pierwsze co to sie zapytalam o resorpcje korzenia zeba. Okazuje sie, ze w systemie clear aligner zachodzi male prawdopodobienstwo wystapienia tego zjawiska. Sily, ktore przesuwaja zeby sa znacznie mniejsze niz przy zastosowaniu innych metod.
Niepokoilo mnie jeszcze zjawisko wystapienia ewentualnej martwicy miazgi zeba. To moze sie zdarzyc kiedy zab byl wczesniej uszkodzony.
Dowiedzialam sie, ze przy ca jest to okolo 1% przypadkow, czyli bardzo niewiele.

A jesli chodzi o afty, otarcia, itd., to niestety czasami moze to byc wina zle wykonanej szyny (zrobienie takiej szyny wymaga niesamowitej precyzji). U mnie tak bylo. Po pieciu godzinach noszenia zdjelam szyne i mialam odciski na dziaslach, odczuwalam duzy bol, etc. Zadzwonilam do ortodonty i babka powiedziala mi, zebym wlozyla szyne na chwile do naczynia z woda o temperaturze 60-70 stopni. Tak zrobilam. Wydawalo sie, ze pomoglo i szyna lepiej pasuje. Niestety po kilku godzinach, jak ja zdjelam, dziasla byly az biale od ucisku, obtarte i bardzo bolalo. W trakcie noszenia nie czulam takiego dyskomfortu, dopiero po zdjeciu. A bol byl tak duzy, ze myslalam, ze mi glowe rozsadzi. Babka z orto powiedziala, ze nie ma sensu sie tak meczyc i powiedziala, ze to wina szyny.
Zapomnialam dodac, ze najbardziej bolalo mnie wlasnie w tym miejscu gdzie szyna mocno nachodzila na dziaslo i rzeczywiscie ciezko byla ja zdjac i nalozyc.

Pozdrawiam
__________________
Marion10

Edytowane przez Marion10
Czas edycji: 2011-10-26 o 12:45
Marion10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 20:47   #73
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
podbijam wątek


bylam w Instytucie Polsko - Szwajcarskim przy ul. Ustrzyckiej, tam zaproponowali mi cene:
1000zl za wycisk, + 800zl co miesiac,


Mam zamiar zapisac się niedlugo i zdam relację


1000 zł za wycisk?:O ja płacę 60..
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:53   #74
caroo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

dziękuję za odpowiedź Marion10

mam do Was jeszcze pytanie . Kochani jak to jest z cenami ?
Ile wycisk i czy za każdym razem płaci się ? Jaka cena nakładek - ile za jeden łuk a ile za dwa ?
Czy w ogóle spotkaliście się z czymś takim że można zakładać na jeden łuk ? czy może mieć to konsekwencje na łuk górny - pokrzywią się ząbki czy coś ?
Ile kosztuje szyna retencyjna na zakończenie leczenia i z czego jest wykonana czy jest bardzo twarda czy miękka? jak wpływa na dziąsło - czy się nienaturalnie cofają dziąsła albo czy plastyk(materiał) działa alergizująco lub toksycznie.
W końcu nosi się ją tak długo czy może coś wydzielać czy o tym w ogóle się mówi - może przesadzam ale jak coś wiecie to dajcie znać.
Jak długo się ją nosi ? czy 2 razy dłużej niż samo leczenie i potem tylko czasami ?
Czy do końca życia trzeba nosić coś np. 2 lub 3 razy w tygodniu żeby wada nie powróciła ?

Interesuje mnie również to czy nakładki przesuwają korony z korzeniami czy bez bo podobno że jak bez korzeni to wtedy wada nawraca - tyczy się to aparatów ruchomych a jak jest z clear aligner ? A co kochani jak wada powróci a pieniążki pójdą w błoto - czy w ogóle jest na to jakaś gwarancja czy jesteśmy tylko królikami doświadczalnymi, którzy jakiś czas nacieszą się pięknym uśmiechem a potem płacz.
pozdrawiam serdecznie
caroo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 20:09   #75
caroo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

aha , chciałam jeszcze was zapytać czy w przypadku niepowodzenia można zastosować aparat lub coś innego.
Wątpię by clear aligner wypionował mi 2 lub 3 zęby w dolnym łuku. Są one przechylone w stronę języka. Reszta zębów w miarę prosto. I czy jeśli nakładki nie są w stanie przechylić zęba w stronę policzka to co wtedy. Jeśli ktoś ma tak dziwnie ułożony ząb to z pewnością wie że ciężko go umyć z jednej strony bo się chowa w dziąśle. Bo zamiast po powierzchni zęba czyści się dziąsło szczoteczką- tak to ujmę.
Mam zgryz krzyżowy, nie mam krzywych czy zachodzących zębów na siebie. Tylko parę szpar przy siekaczach dolnych i 2 lub 3 zęby , które prawdopodobnie przechyliły się od zęba mądrości - nie leżą prosto w łuku. co doradzicie ?
caroo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 07:43   #76
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
1000 zł za wycisk?:O ja płacę 60..
Myślę, że koleżance chodziło o wycisk startowy i ułożenie planu leczenia (choć to wciąż drogo).

Cytat:
Napisane przez caroo21 Pokaż wiadomość
aha , chciałam jeszcze was zapytać czy w przypadku niepowodzenia można zastosować aparat lub coś innego.
Wątpię by clear aligner wypionował mi 2 lub 3 zęby w dolnym łuku. Są one przechylone w stronę języka. Reszta zębów w miarę prosto. I czy jeśli nakładki nie są w stanie przechylić zęba w stronę policzka to co wtedy. Jeśli ktoś ma tak dziwnie ułożony ząb to z pewnością wie że ciężko go umyć z jednej strony bo się chowa w dziąśle. Bo zamiast po powierzchni zęba czyści się dziąsło szczoteczką- tak to ujmę.
Mam zgryz krzyżowy, nie mam krzywych czy zachodzących zębów na siebie. Tylko parę szpar przy siekaczach dolnych i 2 lub 3 zęby , które prawdopodobnie przechyliły się od zęba mądrości - nie leżą prosto w łuku. co doradzicie ?
Ja bez złośliwości doradzę wizytę u lekarza - odpowie rzetelnie na wszystkie Twoje pytania i odniesie się do Twojego przypadku. Takie sprawy trzeba traktować poważnie i zasięgać informacji u profesjonalistów, a nie u dziewczyn na forum
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 16:44   #77
kiks26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Question Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Ja już drugi tydzień noszę swój pierwszy zestaw nakładek (soft), na dolny i górny łuk.

Zastanawiam się tylko nad jednym - ortodonta powiedział mi, że cały komplet (3 nakładki na dół i 3 na górę) mam nosić - ok. 2 - 2,5 miesiąca. Z tego co czytam - jeden zestaw nakładek typu soft/medium/hard/ jest zmieniany co tydzień. Co dawałoby w sumie jeden komplet = niecały miesiąc.

W moim przypadku wychodzi na to, że jeden zestaw mam nosić ok 3 tygodni. Z jednej str wydaje mi się to trochę za długo, z drugiej może faktycznie nie ma co się spieszyć? JAk to jest u Was? Czy faktycznie jeden zestaw nakładek nosicie tylko jeden tydzień?
kiks26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 09:52   #78
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
1000 zł za wycisk?:O ja płacę 60..

juz wiem jak to nazwac

za 1000zl jest pierwsza wizyta startowa, robia wszystkie wyciski ukaldaja plan i prognoze na x miesiecy. Co miesiac 800zl za 3 szyny.


emha - czy Ty masz clear aligner ? powiesz skad i po ile placilas?

slyszalam dobre opinie o
http://www.orthovision.pl/

tam kosztuje: pierwsza wizyta 800zl,
kazdy etap 700zl,
ale konsultacja 80zl, tzn ze mam doliczac zawsze do ceny konsultacje?


zakladam orientacyjnie 6 krokow
w instytucie polsko-szwjacarskim: 1000 + 4800 = 5800
orthovision - 5480zl (z 6 konsultacjami - bez nich = 5000zl

a wiec o 800zl taniej. Tylko,ze do instytutu mam 5 min drogi tylko...
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:35   #79
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
juz wiem jak to nazwac

za 1000zl jest pierwsza wizyta startowa, robia wszystkie wyciski ukaldaja plan i prognoze na x miesiecy. Co miesiac 800zl za 3 szyny.


emha - czy Ty masz clear aligner ? powiesz skad i po ile placilas?

slyszalam dobre opinie o
http://www.orthovision.pl/

tam kosztuje: pierwsza wizyta 800zl,
kazdy etap 700zl,
ale konsultacja 80zl, tzn ze mam doliczac zawsze do ceny konsultacje?


zakladam orientacyjnie 6 krokow
w instytucie polsko-szwjacarskim: 1000 + 4800 = 5800
orthovision - 5480zl (z 6 konsultacjami - bez nich = 5000zl

a wiec o 800zl taniej. Tylko,ze do instytutu mam 5 min drogi tylko...
Bardzo drogo w obu wymienionych przez Ciebie miejscach. Myślałam, że złapałaś okazję z 800 zł za komplet na 2 łuki (3x2, czyli 6 szyn).
Ja płaciłam bodajże 400 za plan startowy, teraz płacę 600 za komplet szyn na jeden łuk i nie ponoszę przy tym żadnych innych kosztów. Co ważne - za szyny po przekroczeniu założonego w planie leczenia czasu już nie płacimy, jest to na koszt gabinetu - ważne, by pytać o to przed ostateczną decyzją dotyczącą wyboru miejsca.
Generalnie wiadomo, że lepiej mieć gabinet pod domem, duża wygoda i oszczędność czasu. Ale trzeba też sprawdzać opinie o gabinecie (o które bardzo trudno) i kalkulować koszty - ja jeżdżę na drugi koniec miasta, żeby było taniej (ale u mnie długie leczenie na oba łuki, więc niezła suma do zaoszczędzenia).
Zaraz wyślę Ci wiadomość z danymi gabinetu.
Gdybyś miała pytania - odpowiem
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 12:18   #80
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Jakieś duże te Wasze koszty. Ja za wizytę startową płaciłam 200zł (analiza prześwietleń szczęk i plan leczenia, pierwsze wyciski- modele gipsowe stanu początkowego uzębienia), a za nakładki 700zł (góra +dół). Dodatkowo już nic nie dopłacam za wyciski na kolejnych wizytach. Jestem teraz w trakcie noszenia 7-go kompletu (nakładka 1-sza). Na 7-mym u mnie się skończy. Podsumowując: 5100zł za 7 kompletów (start+góra+dół). Dodam, że do gabinetu chodzę też w Warszawie.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:23   #81
Marion10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Marion10
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez kiks26 Pokaż wiadomość
Ja już drugi tydzień noszę swój pierwszy zestaw nakładek (soft), na dolny i górny łuk.

Zastanawiam się tylko nad jednym - ortodonta powiedział mi, że cały komplet (3 nakładki na dół i 3 na górę) mam nosić - ok. 2 - 2,5 miesiąca. Z tego co czytam - jeden zestaw nakładek typu soft/medium/hard/ jest zmieniany co tydzień. Co dawałoby w sumie jeden komplet = niecały miesiąc.

W moim przypadku wychodzi na to, że jeden zestaw mam nosić ok 3 tygodni. Z jednej str wydaje mi się to trochę za długo, z drugiej może faktycznie nie ma co się spieszyć? JAk to jest u Was? Czy faktycznie jeden zestaw nakładek nosicie tylko jeden tydzień?

Hej,
tydzien na jedna szyne, to absolutne minimum. Dluzsze noszenie dziala tylko na nasza korzysc. Sama staram sie nosic jedna szyne okolo dwoch tygodni.
__________________
Marion10
Marion10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:44   #82
grazka k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Pacynko, strasznie tanio, aż niesamowite , ja sprawdzałam w kilku klinikach w Warszawie i tak tanio nie znalazła. Jakoś nie mogę uwierzyć, gdzie się mieści ta klinika, ze za górę i dół płaci się tylko 700 zł?
Pozdrawiam
Grażka
__________________
Grażka
grazka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 22:27   #83
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Niestety nie mogę podać gdzie, bo to byłaby już reklama i złamałabym tym samym regulamin.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 16:56   #84
grazka k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

a możesz mi przysłać tę informację jako prywatną wiadomość?
pozdrawiam
Grażyna
__________________
Grażka
grazka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:59   #85
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Przykro mi, ale podać nie mogę nawet w wiadomości prywatnej. Wykorzystałam już bowiem limit poleceń gabinetu innym osobom. Oni mają bardzo dużo pacjentów i wyniki w leczeniu. Mają doświadczenie, bo leczą tą metodą już kilka lat. Trzeba się zapisywać z miesięcznym wyprzedzeniem jeśli chodzi o nowych pacjentów. Każdy pacjent może polecić gabinet maksymalnie dwóm kolejnym osobom.
Osoby, którym poleciłam gabinet też leczą się tam Clear Aligner'ami. Dlatego właśnie mam po takiej cenie.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 07:50   #86
grazka k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Pacynko
Chyba sama nie wierzysz w to co piszesz. .. uśmiałam się po pachy...
Nie zrozum mnie źle , ale powiem tak, nie ma takich cen, bo wyprodukowanie w laboratorium kosztuje więcej niż płacisz , a w obecnym świecie a przeżyłam zapewne więcej niż Ty
(mam dorosłe dzieci) nie ma nic za darmo, nawet usługi ortodontycznej. Nie istnieją też limity o których piszesz, a clear aligner istnieje na rynku polskim od zeszłego roku

Pozdrawiam serdecznie, a z drugiej strony gratuluję fantazji
Trzymaj się
Grażka
__________________
Grażka
grazka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 20:01   #87
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Grażko
Widzę, że masz doskonałe informacje co do mojej osoby...
Po co więc mnie pytasz, skoro nawet wiesz w jakim wieku jestem ja i moje dzieci?
Wygląda na to, iż doskonale orientujesz się w rynku dentystycznym.
Za swoje CA zapłaciłam tyle, ile już wcześniej napisałam i leczę się w gabinecie gdzie panują takie, a nie inne zasady.
Widzę, że Tobie to nie odpowiada. To już jednak jest Twoja sprawa...
Ja się wypowiedziałam na dany temat, jak to jest w moim przypadku i tyle.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 13:11   #88
michchalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
a nie wiesz czy przepłukanie szyny płynem do płukania ust nie zaszkodzi?

ja tak zrobiłam i nie radzę, potem robi sie bardzo nieprzyjemny zapach. Najlepiej je myć płynem do mycia naczyń, tak mi powiedzieli w gabinecie.
michchalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:11   #89
lolek3
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Mam do Was ważne pytanie, czy w tej nakładce można pić piwo, wino, wódke?
I mam jeszcze prośbę do Was, może byście tak wstawili zdjęcia przed leczeniem, w trakcie, i po leczeniu, bo jestem ciekawy jak poważe wady mozna leczyć tym cudem, i czy jest on widoczny?
Z góry dzięki, pozdro.
lolek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:02   #90
keti75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Clear Aligner - czy ktos ma?

Cytat:
Napisane przez lolek3 Pokaż wiadomość
Mam do Was ważne pytanie, czy w tej nakładce można pić piwo, wino, wódke?
I mam jeszcze prośbę do Was, może byście tak wstawili zdjęcia przed leczeniem, w trakcie, i po leczeniu, bo jestem ciekawy jak poważe wady mozna leczyć tym cudem, i czy jest on widoczny?
Z góry dzięki, pozdro.
Ja w chwili obecnej noszę drugą nakładkę drugiego etapu (tylko górny łuk). Powiem szczerze, że byłam strasznie (pozytywnie) zaskoczona gdy po zrobieniu wycisków po pierwszym etapie (jedynie 3 tyg. lecznia) zrobili mi cyfrowe zdjęcia i porównali ze zdjęciami sprzed leczenia. Po tych 3 tyg. było widać pierwsze zmiany! Jezeli chodzi o picie czegokolwiek to gdy dawali mi pierwsze nakładki to wyraźnie powiedzieli że można w nich pić tylko wodę i tak też robię.
Pozdrawiam.
keti75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-18 18:42:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.