ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-02-17, 20:24   #31
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

No własnie to wszystko zalezy od skóry, jeśli nie masz wrażliwej to ok., ale jeśli masz bardzo wrażliwą to lepiej nie ryzykować.Zawsze można nałożyć a jak coś by się działo po prostu zmyć.Villemo możesz chwilę odczekać i nałożyć krem nawilżający lub odżywczy to dobrze zrobi skórze.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 20:30   #32
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

Wiem, że mogę ale jak myślisz czy jest różnica czy nałoże go powiedzmy po 10 min na Acne. Czy np. tuż przez snem (czyli ok 4 godz po Acne Derm ) chodzi mi o to czy lepiej od razu "ratowac" skórę czy dać podziałać Acne i nalożyć inny krem dużo później . Mam nadzieję, że zrozumiałaś o co mi chodzi
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 20:39   #33
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

A Ty kupiłaś Acne?? Ja zrozumiałam że glyco-a, a wiesz mi się wydaje , że dobrze będzie jak nałożysz np.po tych 10 min.jeśli kremik się wchłonie i będziesz potrzebowala kolejnej aplikacji nic nie stoi na przeszkodzie abyś przed snem znowu nałożyła.Kiedyś uważano że trzeba czekać właśnie 10-15 minut aż kwasy zadziałają, a teraz znowu się słyszy że można nawet zaraz po 2 minutach.Ale możesz zrobić tak jak piszesz, nałożyć po 10 minutach, ale równie dobrze przed snem.Ja jednak stosuję tę pierwszą metodę.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 20:42   #34
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

A że zapytam jaka jest cena acne dermu???
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 20:45   #35
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

dziękuję za podpowiedź teraz będę robiła tak jak mówisz. Po 10 min na Acne nałożę inny krem a przed snem raz jeszcze Powiedź mi jeszcze czy na początku powinnam używać Acne co drugi wieczór ( na ulotce pisze że dwa razy dzienie ale wiem, że to na początek przesada ) no i po jakim czasie widać efekty bo tego nigdzie nie doczytałam
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 20:52   #36
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

Villemo to ja chyba zrobię tak jak Ty: też zacznę używać Acne ale na początku bardzo ostrożnie Co do mojej skóry to nie jestem wrazliwcem, wręcz przeciwnie, należę raczej do gruboskórnych
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 20:54   #37
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

a 16.40zł wiec raczej nie dużo w porównaniu z tak chwalonym efaclarem ( co do działania to nie wiem bo jak pisałam nie używałam jeszcze kremów z kwasami - nawet nie mogę się wypowiedzieć o Acne bo nałożyłam dziś pierwszy raz - wiem tylko że nie szczypie hihihih
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-17, 20:57   #38
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

Izo raczej nie powinnaś się bać bo powiem Ci, że ja choć też nie jestem wrażliwcem, ale mam za to predyspozycje do naczynek a nie zauważyłam żeby mi się twarz zaogniła czy coś takiego. Zobaczymy z czasem
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 21:02   #39
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

Kochana ja Ci nie odpowiem na te pytanie bo ja nigdy nie stosowałam Acne dermu , możesz na poczatek stosować co drugi dzień bo podobno acne także wysusza skórę mocno (zajrzyj do wątku gdzie ktoś pytał Smoczycę o acne derm)
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 21:36   #40
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

dzięki wam dziewczyny! Mam jeszcze pytanie do ewuni2: Czy widzisz efekty po glyco-a ? chodzi mi głównie o rozjaśnianie i redukcję blizn (jeśli takowe masz)
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-17, 21:58   #41
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

Izuniu mam gdyż moja skóra mimo wieku jest trochę problemowa, ja ogólnie z kwasów jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim takie zwarcie cery (zaskórników mniej widać) jest bardziej jednolita, no i właśnie jeśli chodzi o przebarwienia to właśnie glyco fajnie mi je rozjaśnia.Wiadomo że trzeba na to trochę czasu ale ogólnie glyco fajnie rozjaśniło mi cerę.Jednak stała się ona po kwasach troszkę cieńsza.Będę stosowała glyco aż do początka wiosny i znowu zacznę na jesień
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-18, 00:28   #42
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: Pytanie do Smoczycy odnośnie AcneDerm

Dzięki mam nadzieję że mnie nie zweryfikują
katrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-19, 16:47   #43
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

Villemo i jak? do tej pory nie masz zadnych przykrych niespodzianek po tym Acne derm? Bo w poniedziałek wybieram się do apteki po niego i che sie na 100% upewić
pozdrawiam
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-20, 10:57   #44
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

hej! wsumie to użyłam dopiero dwa razy Acne w czwartek i w piatek wieczoram, wczoraj (sobota ) zrobiłam sobie przerwę. Nie zauważyłam zażdych ubocznych skutków (ale to chyba za krótki okres ) w każdym razie potwierdzam, że nic nie szczypie acha i używałam na acne dodatkowo odżywczy krem ( skrzypowita lub Re-lipid ). Napiszę Ci po paru dniach czy zauważam porawę cery. Fajnie by było gdybyś też napisała jak się sprawuje jak już poużywasz Pozdrawiam ciepło
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-20, 20:25   #45
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

hej,używam Glyco już jakieś trzy miesiące razem innymi preprartami z nadtlenkiem benzoilu (Akneroxid), Acnofan i jeszcz coś , ale nie pamięam nazwy. Chciałam pozbyć się okropnych niby-pryszczy, bo to właściwie czerwone guzy które raczej nie dojrzewały tylo sobie były przez parę tygodnii i wyglądały strasznie, a wszystko to na linii żuchwy . Nie działało nic, nawet brana przez 2 miesiące tetracykclina (a 5 lat temu pomogła na to samo). Nie wiem skąd to się wzięło, poza tym to mam przede wszystim zaskórniki i myślałam że ten wyspsp to stąd. Więc Glyco używałam, nawtet nie szczypał (miałam kiedyś kwasy nawet do 70% aplikowane przez dermatologa, i mam podobno bardzo "grubą" skórę). No więc zaskórniki zaczęły znikać, cera bardziej gładka i jednolita - ale te guzy jak były tak były. Jakieśdwa tygodnie temu w desperacji kupiłam Acne Derm, ale kiedyś mi to nie pomagało, więc na cud nie liczyłam I słuchajcie CUD !!!!- od dwóch tygodni nic nie wychodzi, tamte się powchłaniały , i tylko Glyco powoli likwiduje blizny. Odpukać, mam nadzieję ze to nie chwilowa poprawa.
Tak że polecam - ja używam i Glyco i Acne Derm, ale na początek to jakieś lżejsze kwasy radzę.
i niestety - udało się metodą prób i błędów,na każdego coś innego może działać, tak że dużo wytrwałości i powodzenie!!!
Acha , mam jeszcze Differin ale nie wiem czy w ogóle go zacząć używać, skoro AcneDerm działa, może poczekam co będzie dalej .

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2013-06-27 o 11:36
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-20, 21:04   #46
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Re: Acne Derm czy Glyco-A? co bedzie lepsze ?

kurcze to moje problemy z cerą to pikuś jutro wybieram się po acne derm opisze moje wrażenia
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-06, 12:06   #47
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
ACNE-DERM jeszcze raz

Przeszukalam forum i jakos nie moge doszukac sie tego czy aby acne derm dziala na tzw."dziurki" po rozszerzonych porach,wagry i ciemne kropeczki,zaskórniki. I glownie: na blizny w sensie ze rozszerzone pory tak sie rozszerzyly ze powstaly dziurki ktore widac.Kupilam sobie ten kremik.Nalozylam raz troche piecze lekko i nic wiecej jak narazie. mam skore mieszana.Poza tym czy mozna uzywac tego bez porady lekarza? Bo ja to kupilam od tak,po przeczytaniu na wizazu dobrych opini. Nie mam zadnych pryszczy itp no moze czasem ale to rzadko. Acne derm stosuje glownie na zaskorniki i wagry oraz na "dziurki". Czy dobrze robie?? Bo juz sama nie wiem.. nie chce sobie pogorszyc Wie ktoś cos na ten temat??????

Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2005-08-07 o 08:44
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-06, 14:56   #48
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Własnie skończyłam 1 tubke ance dermu.Efekety sa widoczne ale pod kątem rozjaśnienia przebarwień(miałam jedno na policzku dośc ciemne i teraz nie ma ani śladu) AD oczyścił mi pory i troche zwęził natomiast chyba najlepszy jest(jak dla mnie) na przebarwienia wlasnie. Jednak dla uzykania troche trwalszych efektów trzeba bedzie jeszcze troche sie nim mazac Mam nadzieje ze i Tobie pomozepowodzenia
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-06, 23:30   #49
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Próbowałąm to gdzieś znaleźć, ale jakoś mi nie wyszło
Tak więc podpinam się pod wątek, bo mam pytanie: czy acne-derm stosuje się punktowo czy nakłada na całą twarz, ewentualnie strefę T która jak wiadomo wileu sprawia najwięcej kłopotu
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-06, 23:44   #50
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Talking Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam
Hej Niusioleczka a to przebarwienie to po czym mialas? po tradziku? bo ja wlasnie mam takie po tradziku i nie wiem czy Acne-derm cos na to poradzi
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 15:39   #51
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez srubka
Witam
Hej Niusioleczka a to przebarwienie to po czym mialas? po tradziku? bo ja wlasnie mam takie po tradziku i nie wiem czy Acne-derm cos na to poradzi
pozdr.


Srubko generalnie nie mam tradziku. Od czasu do czasu cos wiekszego wyskoczy. To wlasnie po tych niespodziankach miałam jedno przebarwienie na policzku i acne derm mi je wybielil Mysle ze Tobie tez pomoze
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 17:28   #52
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

chyba rzeczywiscie wyprobuje Acne-derm
nasluchalam sie dosyc dobrych rzeczy na jego temat wiec cos mi sie wydaje ze popedze do apteki haha
pozdr.
a jeszcze jedno - jak dlugo musialas go stosowac aby usunal przebarwienie?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 22:51   #53
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

śrubko-trzy tygodnie
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 22:51   #54
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ale samrowałam rano i wieczorem
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-07, 23:44   #55
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

bede smarowala nawet 5 razy dziennie byle by tylko pomoglo moge nawet zjesc jesli daloby to jakies efekty
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 18:12   #56
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez srubka
bede smarowala nawet 5 razy dziennie byle by tylko pomoglo moge nawet zjesc jesli daloby to jakies efekty


hahaha taaa
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-08, 18:24   #57
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz!!!

i jeszcze mam jedno pytanko zw. z Acne-derm
wlasnie przeczytalam pare postow dot. tego specyfiku i wyczytalam ze podobno moze dosc znacznie odbarwic skore
czy to prawda? bo az sie zaczelam bac
i jeszcze jedno - podobno nie mozna stosowac go z innymi srodkami, a jesli np. na noc posmaruje buzie Acne-derm a rano naloze podklad to nie zrobi to jakiejs reakcji?
bo juz sama nie wiem, a nie chce teraz stosowac tutaj metody prob i bledow

pozdr.
__________________

Edytowane przez srubka
Czas edycji: 2005-08-08 o 23:11
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 10:57   #58
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosowałam Acne-Derm przez kilka miesięcy, zawsze na całą twarz, tylko wieczorem.
Pamiętaj, żeby stosować A-D na czytą skórę, odczekaj około 10 minut po umyciu twarzy i nałóż Acne-Derm, najlepiej nic juz nie nakładać na A-D, chyba że bardzo ściąga ci skórę, to można nałożyc jakiś krem nawilżający, ale po około godzinie od zaaplikowania A-D.
Nie radzę stosowac rano pod podkład, bo pryszcze murowane. Oczywiście dobre filtry przeciwsłoneczne.
Acne-Derm rzeczywiście rozjaśnia cerę, ale jednocześnie doskonale ją oczyszcza.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 11:15   #59
Dorota-Sokol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od wczoraj zaczelam kuracje acne-derm.mam mnostwo przebarwien wiec mama nadzieje ze zejdzie to paskudztwo plamiste mi z twarzy po takiej kuracji....
Po nalozeniu drobine szczypie ,szczegolnie w okolicach skroni i oczu oraz ust ale da sie wytrzymac...
Dorota-Sokol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 11:39   #60
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Rozjaśnia owszem, mnie jakoś nie oczyszcza. Zaskórniki (głównie zamknięte) koszmarne jak były tak są, w tej kwestii nic się nie zmieniło (pół roku używania). Mam wrażenie że na mnie on działa tylko jako krem matująco-nawilżający (nie ma żadnego pieczenia, szczypania, ściągania, nic takiego, matuje na jakiś czas (ok.1-2 godz.) i nie potrzebuję dodatkoweog nawilżenia używając go). A tak się napalałam na niego...

a dlaczego acnederm rano pod podkład ma zaowocować "murowanymi pryszczami"?
katrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.