Biała perła- popękane szkliwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 16:26   #1
Assiennnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19

Biała perła- popękane szkliwo


Cześć, nie wiem czy w dobrym dziale załozyłam ten watek ale nie znalazłam innego bardziej odpowiedniego,a więc od wtorku 21.01 zaczełam uzywac bielej perły,zawsze miałam zdrowe i ładne zeby nigdy przy przglądzie dentystka nie mowiła,ze cos zlego sie dzieje, przed uzyciem BP zauwazylam,rysy podłużne na moich gornych i dolnych jedynkach(oraz,ze sa jakby przezroczyste koncówki) , jednak dzis po 6 dniach uzywania zauwazylam,ze te rysy na dolnych jedynkach sa bardziej widoczne.Co to moze byc? jak temu zaradzic?i czy dalej moge stosowac BP?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0121-1.jpg (60,7 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez Assiennnka
Czas edycji: 2014-05-04 o 13:25
Assiennnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:36   #2
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Biała perła- popękane szkliwo

Cytat:
Napisane przez Assiennnka Pokaż wiadomość
Cześć, nie wiem czy w dobrym dziale załozyłam ten watek ale nie znalazłam innego bardziej odpowiedniego,a więc od wtorku 21.01 zaczełam uzywac bielej perły,zawsze miałam zdrowe i ładne zeby nigdy przy przglądzie dentystka nie mowiła,ze cos zlego sie dzieje, przed uzyciem BP zauwazylam,rysy podłużne na moich gornych i dolnych jedynkach(oraz,ze sa jakby przezroczyste koncówki) , jednak dzis po 6 dniach uzywania zauwazylam,ze te rysy na dolnych jedynkach sa bardziej widoczne.Co to moze byc? jak temu zaradzic?i czy dalej moge stosowac BP? do podgladu daje zdjecie.
Pewnie zaciskasz zęby w nocy i popękało Ci szkliwo. Jak zaczęłaś wybielać to bardziej te pęknięcia stały się widoczne. Aha, dentysta nie zwraca uwagi na takie pęknięcia.
Nic się na to poradzić nie da, ale możesz zapobiec dalszym takim pęknięciom. Warto pomyśleć o indywidualnej szynie relaksacyjnej poprzedzonej zdiagnozowaniem przez brux checker.
Ja miałam taką szynę i przestałam zaciskać. Oj nawet kilka szyn miałam ale dopiero ta po brux checker mi pomogła.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:25   #3
Assiennnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Biała perła- popękane szkliwo

a można inaczej zapobiec niż szyna? jakas pasta czy co s w tym stylu?
Assiennnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:05   #4
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Biała perła- popękane szkliwo

Cytat:
Napisane przez Assiennnka Pokaż wiadomość
a można inaczej zapobiec niż szyna? jakas pasta czy co s w tym stylu?
Nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiałaś. Szyna nie zapobiegnie tym pęknięciom szkliwa, tym bardziej pasta żadna. Szyna ma na celu zapobieganie ściskaniu zębami a co za tym idzie dalszemu pękaniu szkliwa. Temu co już się zrobiło to nic niestety nie pomoże. Może też być najpierw aparat na zęby. Ja tak miałam. Nosiłam aparat CF a po nim CA.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:16   #5
Hirudyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Biała perła- popękane szkliwo

stosowałam bialą perłę (zużyłam w ciągu 2 lat 4 tubki) i efekt był rewelacyjny. Nie używałam non stop, tylko 2 tyg, kilka mies przerwy, 2 tyg.
Na początku pojawiła się nadwrażliwość, ale ją zlikwidowałam płynem do płukania, natomiast szkliwo pozostało bez ubytków
Hirudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 21:16:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.