Perfumy dla ukochanej... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 18:29   #1
MELIS
Raczkowanie
 
Avatar MELIS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 196
GG do MELIS

Perfumy dla ukochanej... :)


Witam!
Na początku chciałbym przeprosić...bo napewno był juz podobny lub identyczny wątek, jednak mimo szczerych chęci nie mam czasu przeglądać dokładniej forum. Chciałbym mojej kobiecie podarować na świeta perfumy. Pytanie tylko jakie??? Wiem ze najlepiej isc do perfumerii razem tylko, że ma być on "dodatkowym" prezentem... niespodzianką. Kompletnie nie mam pojęcia jakie perfumy dobrej klasy jej się podobają ... może to pomoże kiedyś przeglądając katalog AVONu chyba najbardziej podobał jej się little black dress i jak byliśmy kiedyś w zwykłej drogerii ariwederczi (sorry za literówkę)
Ma 18 lat, jest czuła, namiętna, straszny z Niej przytulasek i zazdrośnik, kulturlna, wrażliwa, czasami potrafi jednak pokazac swoje różki... a poza tym KOCHAM JĄ NAD ŻYCIE , jest dla mnie całym światem! Dla Niej zrobie wszystko... niestety potrafi to podstępnie wykorzystywać bo taki "mały dyktarorek" z Niej jest...


Papa & Buziolki
MELIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:26   #2
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Perfumy dla ukochanej... :)

typ tych perfum z avonu to zupełnie nie mój zapach, więc nie potrafię Ci polecić podobnych. poza tym - racja, perfumy to osobista sprawa i jeśli nie trafisz w Jej gust, to będzie Ci przykro, jeśli Ona ich nie będzie używać. Albo Ona, zeby zrobić Ci przyjemnosć będzie pachaniała czyms, co zupełnie Jej się nie spodoba. Bezpieczniej spytać
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:29   #3
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Perfumy dla ukochanej... :)

Hmmmm.
Coź, perfumy są bardzo kontrowesyjną i subiektywną sprawą, ale polecam coś uniwersalnego. Sądzę, ze będzie do niej pasował Sensi Armaniego-zmysłowy, cipeły, otulający. Ale to nieco inna ketegoria zapachowa niż Little Black Dress. A podobnymi, niezbyt kontrowersyjnymi perfumami nieco w typie "Little Black Dress" są J'adore Diora .
Pozdrawima, i zapraszam na perfumowe forum, a nie Plotkowe .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:35   #4
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Perfumy dla ukochanej... :)

Popieram Bridget, kupowanie perfum w ciemno to ryzykowna sprawa.
Jak koniecznie to ma być niespodzianka - zajrzyj tu http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=40 i na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=35 - poczytaj opinie i może opis któregoś zapachu Ci się wyda pasujący do Niej
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:47   #5
MELIS
Raczkowanie
 
Avatar MELIS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 196
GG do MELIS
Dot.: Perfumy dla ukochanej... :)

dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi (czekam oczywiście jeszcze na kolejne!!!). Mam nadzieję, że uda mi się trafić z ta niespodzianką, bo jak narazie (odpukać) nie narzekam.

PS.
proszę przesunąć mnie jak poprzedni temat
przepraszam za fatygę
MELIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:49   #6
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Perfumy dla ukochanej... :)

hmmm a skąd my mamy wiedzieć coo jej się spodoba skoro nawet Ty sam nie wiesz, a znasz ją najlepiej?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:06   #7
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Perfumy dla ukochanej... :)

Proponuje 5th avenue lub coco chanel mademiselle, jednak sa ot bardzo drogie perfumy. Z takich lzejszych zapachow polecam dollce & gabana light blue...Teraz do grudniowego avanti jest fajny dodatek...taka mala gazetka z opisem poszczegolnych perfum. Jak masz ochote to kup sobie moze stamtad cos wybierzesz, tam sa podane dokladne ceny i sklad kazdego zapachu, Pozdrawiam.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.