Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 19:44   #1
Do_ro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2

Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?


Witam, szukam szkoleń/ kursów fryzjerskich dla początkujących (lub osób posiadających baardzo podstawową wiedzę z zakresu fryzjerstwa). Wiem, że pytania tego typu już się pojawiały, ale poszukuje aktualnych informacji. Przeglądając strony internetowe znalazłam rożne oferty np. ATF we Wrocławiu ( czy ta akademia jeszcze istnieje?), Akademię B&K w Katowicach, Akademię Curyło, Maniewski Kraków lub Warszawa, Akademia Stylizacji M.P Babicz Kraków itd. Zależy mi na tym żeby szkoła rzetelnie realizowała swój program i druga kwestia równie dla mnie ważna to certyfikat w języku angielskim . Liczę, że ktoś zechce podzielić się swoim doświadczeniem związanym z "edukacja fryzjerską" oraz pomożecie w wyborze szkoły tej jednej -najlepszej- z wielu
Do_ro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:56   #2
Do_ro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Czekam cierpliwie na odpowiedzi, propozycje czy jest ktoś kto może podzielić się swoim doświadczeniem albo ktoś ( fryzjer/stylista) kto miał okazję pracować z osobą po kursie fryzjerskim??

Edytowane przez Do_ro
Czas edycji: 2014-06-11 o 13:57
Do_ro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:07   #3
diana9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

ja jestem po kursie w Szkole Select. Bardzo dobre wrażenie od samego początku do końca trwania kursu. Szkoła ma dobrą opinię, która utrzymuje się od wielu lat. Bardzo energiczna kadra, ludzie z pasją WSZYSCY, moja ocena: . Bużka!
diana9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 18:33   #4
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Nie szkoła jest ważna a wykładowca. Jak jest dobry wykładowca, to i szkoła jest dobra. Po pierwsze dlatego, że wykładowca sam ma wiedzę i umiejętności skoro jego prace są dobre, po drugie jeżeli jest dobry w tym co robi...to nie pracowałby w kiepskiej szkole Sama uczę w jednej obecnie i wcale nie mamy szałowego wyposażenia, sprzątaczki różne przychodzą więc i z czystością jest różnie, dlatego sama ich gonię żeby sprzątali, bo w salonie nikt po nich nie posprząta przecież, a jako że dobrze mi płacą i lubię atmosferę w pracy, dają mi wolną rękę w zamówieniach, to i staram dać z siebie wszystko. Równocześnie pracowałam w innej szkole, z którą się pożegnałam, bo ich podejście to była kpina (swoją drogą Progresja Poznań) i na wypłatę się nie mogłam doczekać...a salon odwalony jak za milion dolarów. No ale co z tego, skoro grzejniki nie działały, a wyposażenie było przeznaczone dla 2 fryzjerów a nie grupę szkolną> Tak więc nie radzę się sugerować wyglądem szkoły tylko porozmawiać z osobą prowadzącą, poczytać o niej na sieci i omijać szkoły częściowo dotowane typu KKZ, bo tam często tylko o ilość uczniów chodzi żeby kasę z dotacji ściągać, a nie o dbanie o klienta.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 14:51   #5
Anita_123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Czy w ten kurs ma wchodzić również nauka strzyżenia? Czy tylko stylizacja włosów (upięcia, loki, koki etc.?) I w jakim mieście szukasz?
Anita_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 16:14   #6
Agnieszkakowal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Hejka,
wiem że post bardzo stary, ale może komuś pomogę.
Pod koniec grudnia 2016 zakończyłam kurs fryzjerski- 8 tygodniowy w ecks we Wrocławiu(europejskie centrum kształcenia stylistów).
Miałam wybór albo Berendowicz za prawie 12 tyś, albo 6 tyś ECKS, no cóż wybór padł na Wrocław, nie żałuję, może tylko jednego że nie zrobiłam tego wcześniej.
W kilku zdaniach:
instruktor Paweł - konkretny i rzeczowy
strzyżenia i koloryzacja tylko na klientkach
fajna atmosfera
trochę jak w szkole (zadania domowe, ale już wiem dlaczego...dzięki
wszystkie formalności i na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedzi przez telefon
obsługa szkoły zawsze na miejscu i pilnuje porządku
płaciłam za kurs raz w tygodniu (takie ich wewnętrzne raty)
Podsumowując, polecam
Agnieszkakowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 20:51   #7
muffinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Ja ukończyłam kurs w Warszawie w Gnatyshyn Academy. Trwał 2,5 miesiąca i zaczynałam od całkowitych podstaw - łącznie składał się z 7 etapów. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, była fajna atmosfera, instruktorzy byli w każdej chwili gotowi do pomocy jak czegoś nie ogarniałam. Zastanawiam się nad kolejnym kursem u nich.
muffinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 15:17   #8
angry_muffin
Przyczajenie
 
Avatar angry_muffin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 17
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

czy ktoś może polecić kurs fryzjerstwa od podstaw w Warszawie? Oczywiście na podstawie własnych doświadczeń najchętniej!
angry_muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:20   #9
IzzS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Ja ukończyłam szkolenie z koloryzacji i strzyżenia w Nabrdalik Akademia Fryzjerska. Jestem bardzo zadowolona z całego kursu. Jeśli jesteś z okolic Katowic, to spróbuj tak, może spodoba Ci się tak jak mi.
IzzS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 20:25   #10
Daria2468
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Kochani podbijam temat. Poszukuje dobrego kursu fryzjerstwa od podstaw. Osoba z pasją. Chce zmienić zawód. Babicz ma dość dobre opinie czy ktoś tam się szkolił? I cena jest istotna. Berendowicz tez się cieszy dobrą opinią ale cena powala. Ma ktoś coś tanszego a dobrego?
Bardzo proszę o waszą pomoc.
Daria2468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:04   #11
MojSukces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Szkolenie/Kurs fryzjerski -który wg Was jest najlepszy?

Zapraszamy do nas - www.mojsukces.com - projekt 100% dofinansowany z funduszy europejskich z obiadem. Mamy miejsca na grupę 15 (2 ostatnie miejsca). 533-33-57-46, Warszawa na Świderskiej 114a. Strzyżenie, farbowanie, trwała. Dużo praktyki, materiały zapewniamy.
MojSukces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-22 12:04:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.