Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 19:24   #4411
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tyle, że Light może się wybijać jasnością spod L'Oreala No i Light jest raczej pistacjowy niż oliwkowy, to bardzo specyficzny odcień
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 21:38   #4412
Munczajld
Przyczajenie
 
Avatar Munczajld
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A jeśli szukam podkładu rozświetlającego na cienie pod oczami? (Przypominam, że używam Loreala Vanilla N2 i mam oliwkowa cere) Waham się pomiędzy golden fair i golden light...
Munczajld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:43   #4413
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Munczajld Pokaż wiadomość
A jeśli szukam podkładu rozświetlającego na cienie pod oczami? (Przypominam, że używam Loreala Vanilla N2 i mam oliwkowa cere) Waham się pomiędzy golden fair i golden light...
Jeśli szukasz czegoś pod oczy rozświetlającego, to moze Eye Flash Clare Blanc?
http://sklep.clareblanc.pl/mineral-c...flash-355.html
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 13:08   #4414
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Munczajld Pokaż wiadomość
A jeśli szukam podkładu rozświetlającego na cienie pod oczami? (Przypominam, że używam Loreala Vanilla N2 i mam oliwkowa cere) Waham się pomiędzy golden fair i golden light...
cienie (takie w kolorze sinym, fioletowym, brązowym, czarnym) nie polecam tylko rozświetlać. będą przebijały te kolory cieni spod czegoś rozświetlającego i uzyskasz efekt podkreślenia cieni zamiast ich zniwelowania.

chyba, że na początku położysz coś kryjącego na nie, np korektor mineralny w odcieniu skóry jeżeli cienie nie są za duże, lub korektor mineralny w kolorze żółtym niwelujący ciemny kolor cieni+ odrobina korektora w kolorze skóry, żeby nie mieć pod oczami żółtych plam. wtedy na to możesz położyć coś rozświetlającego.
polecam korektory bo zwykle mają "lepszy skład" na tę strefę pod oczy i są mocniej zmielone i kremowe. i bardziej kryjące. ale jak zakryjesz cienie pod oczami podkładem mineralnym to dużej tragedii nie będzie (o ile ci podpasuje taka opcja, a raczej podpasuje twojej skórze pod oczami:P).

podstawowy błąd w makijażu (nie tylko mineralnym i też przez niego przeszłam) to panie, które widoczne ciemne cienie pod oczami "maskują" w swoim mniemaniu korektorem rozświetlającym. efekt jest taki, że mają rozświetlone cienie. najpierw musisz czymś delikatnie przykryć ten cień, żeby miał kolor "zdrowej" skóry, a później nakładać coś rozświetlającego i będzie zdrowy efekt.

chyba, że nie masz cieni pod oczami a opuchliznę, to można kombinować samym rozświetleniem. ew brak ci totalnie cieni pod oczami (są tacy ludzie! zazdroszczę im!) to wtedy rozświetlający pod oczy i voila

korektor z annabelle medium może być za ciemny i zbierający się pod oczami. medium w annabelkach jest niby jasnym, no ale...
fair w annabelle to korektor typowo do zadań specjalnych, z podtonem zielonym, czyli do wyprysków. położony pod oczy zrobi z ciebie trupa.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz czegoś pod oczy rozświetlającego, to moze Eye Flash Clare Blanc?
http://sklep.clareblanc.pl/mineral-c...flash-355.html
eyeflash pod oczy spoko, ale w małej ilości i jak będą zdjęcia robione to tym bardziej uważać, bo na prawdę odbija światło. można nim uzyskać piękny efekt, ale jak się przesadzi to jest rozświetlona panda
no i też polecam raczej coś pod spód dać kryjącego te ciemne cienie.

lepiej kilka cienkich warstw z rozwagą nakładanych (np żółty korektor, korektor w kolorze skóry i eyeflash) niż jedna gruba czegoś rozświetlającego, bo efekt będzie kiepski :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:31   #4415
Munczajld
Przyczajenie
 
Avatar Munczajld
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hmm, teraz juz sama nie wiem co zamowić. Na stronie anabelle piszą, że polecają pod oczy rozświetlacz... Generalnie używam nadal fluidu z Loreala... może w połączeniu z rozświetlaczem zakryje cienie(a cienie owszem mam spore są bardziej brązowe niż sine)? Czy lepiej zamowić korektor mineralny jednak?
Munczajld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:41   #4416
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Munczajld Pokaż wiadomość
Hmm, teraz juz sama nie wiem co zamowić. Na stronie anabelle piszą, że polecają pod oczy rozświetlacz... Generalnie używam nadal fluidu z Loreala... może w połączeniu z rozświetlaczem zakryje cienie(a cienie owszem mam spore są bardziej brązowe niż sine)? Czy lepiej zamowić korektor mineralny jednak?
z tego co kojarzę annabelle nie ma rozświetlacza tylko podkład mineralny rozświetlający, który może udawać rozświetlacz ale zawsze coś ;P
nie mogę ci na 100% powiedzieć co masz robić, bo każdemu sprawdza się coś innego, możesz być jakimś tam wyjątkiem i później nie chcę żebyś miała do mnie żal :P

ja mam z annabelle podkłady matujące i rozświetlające, też kupiłam ten rozświetlający z myślą o nakładaniu pod oczy ale nie zakrywał mi ładnie cieni pod oczami. znaczy, w zależności od tego jaki miałam dzień. czasami wyglądało to ładnie, ale częściej jakbym była chora. jednak u mnie do tego przyczynił się też zły dobór koloru podkładu (miałam najjaśniejszy z goldenów, dopiero później powstała gama sunny, która być może by mi podpasowała). wybijały mi z niego oliwkowe tony, a nie mam takich w skórze. no i niestety formuła ich podkładów dla mnie jest zbyt sucha i teraz, mając porównanie z innymi markami jeszcze lepiej to widzę. ale u ciebie może być zupełnie inaczej, więc proponuję zamówić próbki zamiast bigów, żebyś się nie rozczarowała. lepiej dmuchać na zimne :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:45   #4417
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam sampla rozświetlającego sunny cream i u mnie się sprawdza pod oczy - ale przypudrowuje nim zwykły, płynny korektor, który solo mi nie zakrywa wszystkiego. Zdjęć sobie nie robię, także nie wiem, jak to wygląda :P Krycie jednak nie jest jakieś spektakularne, raczej tylko chodzi o rozświetlenie tej okolicy. z próbki korzystam już z 3 miesiące i nie widać prawie ubytku (ale nie maluje się codziennie).
Można spróbować z podkładem w naszym odcieniu lub pól tonu jaśniejszego, zobaczysz sobie, czy Ci to pasuje, a jakby co to taka próbka droga nie jest. Można też wyhaczyć zawsze na wymiance czy ktoś ma do oddania albo poprosić kogoś o odsypkę :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 22:26   #4418
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

I w koncu Annabelle wprowadziła odcień Cream we wszystkich tonacjach!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 22:37   #4419
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
I w koncu Annabelle wprowadziła odcień Cream we wszystkich tonacjach!
Super wiadomość
Może teraz golden cream będzie dobry. (golden fairest okazał się porażką)
I przy okazji wypróbuję sunny cream i fairest.
Zbliżają się wielkimi krokami moje urodziny to będę miała powód do zrobienia zamówienia
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 13:00   #4420
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Gdzie polecacie zamawiać próbki? To prawda że na stronie annabelle odrzucają zawsze jakiś gratis?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 20:48   #4421
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Gdzie polecacie zamawiać próbki? To prawda że na stronie annabelle odrzucają zawsze jakiś gratis?
Ja zamawiałam próbki bezpośrednio ze strony Annabelle. Któraś chyba pisała, że nie dostała gratisu, ja brałam trzy próbki i dostałam. Wtedy wysyłali po 2-3 dniach od zapłaty, nie wiem jak teraz. Natomiast pełnowymiarowe opakowanie wzięłam w minti, bo akurat robiłam tam zakupy i wyszła mi darmowa przesyłka.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 21:03   #4422
Munczajld
Przyczajenie
 
Avatar Munczajld
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej hej pisze raz jeszcze. Moja skóra ma tendencje do przesuszania się. Czy można kosmetyki z Anabelle mieszać np z hydrolatem, zeby nabrały "kremowej" konsystencji, czy to raczej nie jest dopuszczalne? Albo czy można spryskać chociaż pędzel? Jeżeli nie, to jak można zapobiec przesuszaniu?
Munczajld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 21:07   #4423
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Munczajld Pokaż wiadomość
Hej hej pisze raz jeszcze. Moja skóra ma tendencje do przesuszania się. Czy można kosmetyki z Anabelle mieszać np z hydrolatem, zeby nabrały "kremowej" konsystencji, czy to raczej nie jest dopuszczalne? Albo czy można spryskać chociaż pędzel? Jeżeli nie, to jak można zapobiec przesuszaniu?
Minerały możesz nakładać na mokro też ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 21:52   #4424
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej mam pytanie odnośnie kryjącej wersji AM, którą to przez przypadek ostatnio kupiłam (tak się zaaferowałam zmianą dotychczas wybieranego koloru na nowy, że nie zwróciłam uwagi na wybraną formułę podkładu ). Mojej cerze on wybitnie nie służy, zdecydowanie wolę wersję matującą. Kryjąca się ciastoli i nawet świeżo po nałożeniu wygląda na mnie źle i właśnie.. nieświeżo. Koleżanka, ktora używa wersji kryjącej niedawno zrobiła zapas i jej ode mnie nie odkupi, jak pech to pech

Czy znacie może jakieś sposoby żebym mogła coś zaradzić z tym podkładem oprócz sprzedania go? nie wiem, może nakładanie na mokro zmniejszy te niedogodności? Pryskanie czymś? Używanie/nie używanie pudru utrwalającego? Nigdy nie kombinowałam za bardzo przy minerałach i jestem ciekawa czy zaobserwowałyście zmiany w zachowaniu podkładu w zależności od użytej sekwencji innych produktów.

aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 22:02   #4425
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnośnie kryjącej wersji AM, którą to przez przypadek ostatnio kupiłam (tak się zaaferowałam zmianą dotychczas wybieranego koloru na nowy, że nie zwróciłam uwagi na wybraną formułę podkładu ). Mojej cerze on wybitnie nie służy, zdecydowanie wolę wersję matującą. Kryjąca się ciastoli i nawet świeżo po nałożeniu wygląda na mnie źle i właśnie.. nieświeżo. Koleżanka, ktora używa wersji kryjącej niedawno zrobiła zapas i jej ode mnie nie odkupi, jak pech to pech

Czy znacie może jakieś sposoby żebym mogła coś zaradzić z tym podkładem oprócz sprzedania go? nie wiem, może nakładanie na mokro zmniejszy te niedogodności? Pryskanie czymś? Używanie/nie używanie pudru utrwalającego? Nigdy nie kombinowałam za bardzo przy minerałach i jestem ciekawa czy zaobserwowałyście zmiany w zachowaniu podkładu w zależności od użytej sekwencji innych produktów.

Mi na krem średnio podoba się efekt, tak jak i na sucho.

Najlepsze efekty mam na bazie rozswietlajacej z Yves Rocher.
Wygląda bardzo naturalnie, dodatkowo na koniec psikam twarz hydrolatem (delikatna mgielka) i wygląda to świetnie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 22:02   #4426
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnośnie kryjącej wersji AM, którą to przez przypadek ostatnio kupiłam (tak się zaaferowałam zmianą dotychczas wybieranego koloru na nowy, że nie zwróciłam uwagi na wybraną formułę podkładu ). Mojej cerze on wybitnie nie służy, zdecydowanie wolę wersję matującą. Kryjąca się ciastoli i nawet świeżo po nałożeniu wygląda na mnie źle i właśnie.. nieświeżo. Koleżanka, ktora używa wersji kryjącej niedawno zrobiła zapas i jej ode mnie nie odkupi, jak pech to pech

Czy znacie może jakieś sposoby żebym mogła coś zaradzić z tym podkładem oprócz sprzedania go? nie wiem, może nakładanie na mokro zmniejszy te niedogodności? Pryskanie czymś? Używanie/nie używanie pudru utrwalającego? Nigdy nie kombinowałam za bardzo przy minerałach i jestem ciekawa czy zaobserwowałyście zmiany w zachowaniu podkładu w zależności od użytej sekwencji innych produktów.

Gdzies na forum czytalam o dosypywaniu polproduktow z kolorowki, ktore zmieniaja wlasciwosci podkladu na bardziej matujacy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 07:24   #4427
whiteska
Raczkowanie
 
Avatar whiteska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnośnie kryjącej wersji AM, którą to przez przypadek ostatnio kupiłam (tak się zaaferowałam zmianą dotychczas wybieranego koloru na nowy, że nie zwróciłam uwagi na wybraną formułę podkładu ). Mojej cerze on wybitnie nie służy, zdecydowanie wolę wersję matującą. Kryjąca się ciastoli i nawet świeżo po nałożeniu wygląda na mnie źle i właśnie.. nieświeżo. Koleżanka, ktora używa wersji kryjącej niedawno zrobiła zapas i jej ode mnie nie odkupi, jak pech to pech

Czy znacie może jakieś sposoby żebym mogła coś zaradzić z tym podkładem oprócz sprzedania go? nie wiem, może nakładanie na mokro zmniejszy te niedogodności? Pryskanie czymś? Używanie/nie używanie pudru utrwalającego? Nigdy nie kombinowałam za bardzo przy minerałach i jestem ciekawa czy zaobserwowałyście zmiany w zachowaniu podkładu w zależności od użytej sekwencji innych produktów.

Spróbuj do małej porcji dosypać skrobii kukurydzianej lub ryżowej, sypkiego pudru matującego (w zależności jaki posiadasz, najlepszy byłby bambusowy czy jedwabny), ewentualnie talku. Pokombinuj z proporcjami, od 3/4 minerałów i 1/4 pudru, aż do pół na pół, w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć.
Najlepiej próbuj na jednorazowej porcji, żeby za dużo się nie zmarnowało w przypadku porażki
whiteska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 10:38   #4428
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi na krem średnio podoba się efekt, tak jak i na sucho.

Najlepsze efekty mam na bazie rozswietlajacej z Yves Rocher.
Wygląda bardzo naturalnie, dodatkowo na koniec psikam twarz hydrolatem (delikatna mgielka) i wygląda to świetnie
Baza rozświetlająca? Oj coś mi się wydaje, że mamy zupełnie inny typ cery (i to pewnie w niej leży "problem") Ja pewnie bym była świecącą bombką po zastosowywaniu takiej bazy Moja cera jest mieszana w kierunku tłustej (na dodatek ze skłonnością do trądziku), dlatego też z kremu (czasem na noc stosuję wysuszające preparaty) i co więcej - filtra przeciwsłonecznego nie mogłabym zrezygnować (bo się boję przebarwień). Pod wersją matującą ten duet sprawdzał się idealnie. Ale dziękuję pięknie za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Gdzies na forum czytalam o dosypywaniu polproduktow z kolorowki, ktore zmieniaja wlasciwosci podkladu na bardziej matujacy.
Cytat:
Napisane przez whiteska Pokaż wiadomość
Spróbuj do małej porcji dosypać skrobii kukurydzianej lub ryżowej, sypkiego pudru matującego (w zależności jaki posiadasz, najlepszy byłby bambusowy czy jedwabny), ewentualnie talku. Pokombinuj z proporcjami, od 3/4 minerałów i 1/4 pudru, aż do pół na pół, w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć.
Najlepiej próbuj na jednorazowej porcji, żeby za dużo się nie zmarnowało w przypadku porażki
Ooo, o tym nie pomyślałam! Mam puder bambusowy, więc na pewno z nim pokombinuję

Dziękuję dziewczyny

Edytowane przez aimra
Czas edycji: 2015-10-14 o 10:42
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:41   #4429
Munczajld
Przyczajenie
 
Avatar Munczajld
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja znów mam pytanie, a nawet dwa 1. okazało się, że korektor dark jest idealny dla mnie, teraz zastanawiam się jaki odcien podkładu zamówić - myślałam o sunny... jak myślicie, byłby to właściwy wybór?

i 2. czy korektor mineralny można nakładać na podkład płynny czy nie bardzo?

Z góry dzięki za pomoc
Munczajld jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 13:22   #4430
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Munczajld Pokaż wiadomość
A ja znów mam pytanie, a nawet dwa 1. okazało się, że korektor dark jest idealny dla mnie, teraz zastanawiam się jaki odcien podkładu zamówić - myślałam o sunny... jak myślicie, byłby to właściwy wybór?

i 2. czy korektor mineralny można nakładać na podkład płynny czy nie bardzo?

Z góry dzięki za pomoc
Co do pierwszego pytania to nie pomogę bo nie orientuję się w tak ciemnych kolorach.

Ale co do drugiego - nie ma problemu. Gdzieś słyszałam o zasadzie, że najpierw produkty "mokre", potem suche, ale czasem widziałam w filmikach, że na podkład mineralny ktoś nakładał korektor płynny (choć osobiście jakoś mi się to gryzie ). Osobiście łączę produkty mokre z suchymi tak, że najpierw korektor pod oczy (płynny), a potem podkład mineralny na całą twarz.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:29   #4431
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeżeli Ci dark najlepeij podpasował to z tego co widzę to on pomarańczowe tony ma, lepiej celuj w gamę neutral albo beige ale tak patrzę to chyba lepeij beige, nie znam kolorów to niech lepeij ktoś używający się wypowie bo ja w żółtki celuje ;D
Co do korektora co jak można łączyć zwykły korektor z minerałami to i na odwrót się da z tego co pamitam to chyba zasada najpierw korektor potem podkład, jak się myle niech ktoś mnie poprawi ;D

edit: a nie jednak odwrotnie xd ale możesz spróbować tak i tak i naleźć swój sposób

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-10-22 o 13:31
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 20:47   #4432
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zasada łączenia płynnego z sypkim jest taka, że to zależy od kosmetykow jakie masz :-D kładąc płynny korektor najpierw musisz poczekać aż wyschnie i dopiero kłaść podkład mineralny.jak nie wyschnie to narobisz sobie plam.w druga stronę musisz znowu pracować delikatnie.Tzn kladziesz podkład mineralny i na to palcami wklepuj płynny korektor.nie ciągnij po skórze bo ściągniesz z podkładem ;-) musisz znaleźć swoją ulubioną technikę, dopasowana do twoich kosmetyków i twojej skóry ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:14   #4433
Munczajld
Przyczajenie
 
Avatar Munczajld
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki dziewczyny Jeśli któraś z was używa Sunny to fajnie jakby dała znać jaki to dokładnie jest odcień. Najwyżej pozamawiam niezliczoną ilość próbek
Munczajld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:55   #4434
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeżeli korektor Dark to Sunny tylko Light bo na Fairach będzie pomarańcza sie wybijać mocno. Są żółciutkie, chociaż mam Light na moje oko ma lekką brzoskwinkę. Ale to formuła rozświetlająca, którą zamówiłam przez przypadek i podobno kolory mogą się różnić lekko ;d
http://mademoiselleevebloguje.blogsp...e-tonacji.html tu masz porównanie koło siebie, jak wpiszesz w google pewnie tez wyskoczą Ci słocze :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12181904_1079846465372953_1580238194_n.jpg (47,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12182029_1079846412039625_692387796_n.jpg (48,9 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-10-23 o 16:05
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:37   #4435
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny czy macie może porównanie formuły matującej i rozświetlającej?
Miałam tylko kryjącą i niezbyt mi podpasowała.
Teraz zastanawiam się nad matującą Ciekawi mnie też rozświetlająca Czy ma dużo drobinek, i jak wygląda sprawa matu i krycia?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:50   #4436
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie może porównanie formuły matującej i rozświetlającej?
Miałam tylko kryjącą i niezbyt mi podpasowała.
Teraz zastanawiam się nad matującą Ciekawi mnie też rozświetlająca Czy ma dużo drobinek, i jak wygląda sprawa matu i krycia?
Rozswietlajaca ma mnóstwo drobinek. Niestety. Az chyba Ci swatche zrobię zaraz.

edit1: ee w sumie to nie jest źle. satyna z drobinkami ale mocno zmielone. zaraz zdjęcia dodam.
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-10-26 o 13:07
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:23   #4437
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dodaję obiecane swatche. przepraszam, ze tak późno, ale zajęłam się obiadem

ps. z fleszem każdy z tych podkładów delikatnie się świeci, naprawdę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gf1.jpg (148,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gf2.jpg (145,5 KB, 38 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:40   #4438
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
dodaję obiecane swatche. przepraszam, ze tak późno, ale zajęłam się obiadem

ps. z fleszem każdy z tych podkładów delikatnie się świeci, naprawdę!
Dzięki,
A powiedz mi jak z kryciem i matowieniem? Porównując mat i rozświetlającą, jak wyglądały na twarzy i która była lżejsza w stosunku do kryjącej.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:42   #4439
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wstawiałam kiedyś link do animowanych gifów porównujących Annabelle Minerals i Pixie, tutaj mój post, gdzie wstawiałam te gify:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4255

5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:59   #4440
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki,
A powiedz mi jak z kryciem i matowieniem? Porównując mat i rozświetlającą, jak wyglądały na twarzy i która była lżejsza w stosunku do kryjącej.
i matująca i rozświetlająca są lżejsze od kryjącej jak dla mnie "na równi".
matująca jednak jak dla mnie mniej kryje - tzn matuje, ale krycie uzyskujesz przy warstwach.

rozświetlająca już ma jakąś bazę kryjącą w sobie plus drobno zmielone drobinki, które błyszczą.


mimo to używałam rozświetlajacej na całą buzię i było okej, nie świeciłam się jak kula dyskotekowa.


chociaż wydaje mi się, że powinien odezwać się tu ktoś, kto dłużej używał tych annabelków, ja stosunkowo szybko się wycofałam i teraz rzadko wracam, bo mam "lepsze" dla siebie odcienie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.