Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 18:08   #31
ula0307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Witam
Świetny wątek,ja również przygotowuje się do ślubu który odbędzie się 18.08.2012r
Nie wiem od czego zacząć...mam wiele pytań i potrzebuje pomocy.
Suknia będzie w kolorze ecru typu barelina, dodatki diadem i welon. Mam czarne włosy do ramion, ciut dłuższe i szukam ładnej fryzury w stylu "princessa"- ( możne trochę to śmieszne i oklepane) -czyli włosy lekko upiete, loki, fale.
Co do motywu przewodniego, zastanawiam sie na fioletem i złotym, tylko czy te kolory dobrze beda współgrały z suknia ecru.
Problem jest z sala która ma ściany w kolorze ciepłym jasno-pomarańczowym, czy fiolet, złoty i ecru będzie pasowal w takiej sytuacji???
Moze macie jakies pomysly, zdjecia? będę wdzięczna za każda pomoc.
Pozdrawiam
ula0307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 12:32   #32
mirahuana
Przyczajenie
 
Avatar mirahuana
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 22
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Świetny wątek. Rady na pewno się przydadzą, mimo iż do mojego ślubu jeszcze ponad rok czekania No ale za suknią już się rozglądam ;]
mirahuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:57   #33
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez ula0307 Pokaż wiadomość
Co do motywu przewodniego, zastanawiam sie na fioletem i złotym, tylko czy te kolory dobrze beda współgrały z suknia ecru.
Problem jest z sala która ma ściany w kolorze ciepłym jasno-pomarańczowym, czy fiolet, złoty i ecru będzie pasowal w takiej sytuacji???
Moze macie jakies pomysly, zdjecia? będę wdzięczna za każda pomoc.
Pozdrawiam
Dziękuję bardzo, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję

Złoty i fiolet jak najbardziej będą pasować do ecru, ale postaw na makijaż dość delikatny W ogóle fiolet ze złotym to rewelacyjne połączenie, uwielbiam

Co do ścian sali to sie nie martw, suknię będziesz miała w ciepłym odcieniu, więc wszystko powinno się zgrać. Spokojnie możesz postawić na połączenie fioletu, pomarańczy i złotego. Pomarańcz też przepięknie się łączy z różem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pinkorange.jpg (57,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Violet and Orange.jpg (54,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bangkok-wedding1.jpg (106,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bangkok-wedding-21.jpg (83,7 KB, 27 załadowań)
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-02-08 o 20:59
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:45   #34
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Witam bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek bo mam wiele pytań w sierpniu br. mam ślub i nie mam osoby, która mogłaby mi doradzić czy planuję w dobrym kierunku. Suknię będę szyć u krawcowej, wzoruję się na takiej -> zdj.1, 2, tyle że chcę gorset bardziej wycięty w serduszko włosy mam cienkie, za ramiona i nie mam pojęcia jak je upiąć. Myślałam nad czymś takim ->zdj.3, ale bez dopiniania włosów chyba nie ma mowy, żeby tak wyszło. Czy takie upięcie będzie pasować? Bukiet chciałabym taki bardziej romantyczny znalazłam coś takiego (4,5) ale nie wiem czy to wszystko stworzy całość Chciałabym wyglądac tak raczej skromnie, z klasą, żadnego przepychu, przerysowania , przecukierkowania, bo wiem, że źle się będę w tym czuć. Doradzi mi ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg callidora - untitled capture-29678891.jpg (43,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg callidora herms.jpg (56,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (122,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_1.jpg (44,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_6.jpg (30,6 KB, 22 załadowań)
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:06   #35
ann090
Raczkowanie
 
Avatar ann090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 251
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

ojj super ten poradnik ja biorę ślub w przyszłym roku w sierpniu ale już planuję suknie itd czekam na więcej
ann090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:01   #36
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Podział na style mnie zabił.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:31   #37
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Dziękuję Wam i przepraszam, że tam rzadko tu zaglądam, ale ilość pracy i obowiązków mi na to ostatnio nie pozwala Muszę ustawić sobie subskrypcję na maila
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 07:03   #38
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

fajne rady, ale moim zdaniem bez sensu tak sztywno trzymać się schematu. Wyglądajmy tak jak podpowiada nam nasz gust i osobowość, czy jest sens ubierać się w konkretnym stylu? Jeśli kocham czerwoną szminkę to mam z niej rezygnować bo jest mało naturalna? jeśli nie znoszę makijażu to mam się malować? mimo, że męczę się w kołach mam wybierać taki fason? a jeśli nie noszę obcasów?
Moim zdaniem warto spojrzeć na swoją figurę, dobrać coś co podkreśli nasze atuty, ale nie popierać się żadną ramą (mocno nie modną swoją drogą), inspirować się (polecam zachodnie strony, u nas wciąż lata 80 królują) i wyglądać tak żeby podobać się przede wszystkim sobie i czuć się swobodnie
pozdrawiam
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:23   #39
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Ja się po raz kolejny dopytuję, skąd, u licha kolcia wzięła taki kretyński podział.
W życiu się z takim nie spotkałam, ani w pracy, ani na jakiejkolwiek stronie polskiej czy zagranicznej.
Nie mówiąc o tym, że podział sukienek na kroje, jest chybiony.
Jedyne co się zgadza to dekolty, z jedna uwagą, że dekolt w V nie zawsze zwęża ramiona- czasem wręcz przeciwnie, i wcale nie jest zły dla małego biustu (zależy od głębokości). Kolcia, przyznaj się, skąd masz te informacje - a może sama to wymyśliłaś?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 20:34   #40
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
fajne rady, ale moim zdaniem bez sensu tak sztywno trzymać się schematu.
Bez sensu, to jest cały ten Twój wywód, bo zaznaczyłam wyraźnie, że to tylko teoria... nigdzie nie pisałam, że mamy się tego sztywno trzymać. To są wskazówki, które mogą pomóc.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja się po raz kolejny dopytuję, skąd, u licha kolcia wzięła taki kretyński podział.
W życiu się z takim nie spotkałam, ani w pracy, ani na jakiejkolwiek stronie polskiej czy zagranicznej.
Nie mówiąc o tym, że podział sukienek na kroje, jest chybiony.
Jedyne co się zgadza to dekolty, z jedna uwagą, że dekolt w V nie zawsze zwęża ramiona- czasem wręcz przeciwnie, i wcale nie jest zły dla małego biustu (zależy od głębokości). Kolcia, przyznaj się, skąd masz te informacje - a może sama to wymyśliłaś?
Jak to po raz kolejny Pokaż mi post, gdzie już o to pytałaś
A skąd to mam... wyśniłam Pisałam na początku wątku, że z licznych kursów :P
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-05-11 o 11:19 Powód: dopiska
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 21:19   #41
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Choć do mnie na dwa dni to Ci zrobię porządny kurs
Założę się, że te osoby, co Ci robiły kurs, w życiu większej liczby sukienek nie widziały.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 09:10   #42
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Dla mnie to są takie rady rodem z Pani Domu. Nie gniewaj się, droga autorko, to tylko moja opinia. Uważam, że kroję są różne, różne są sylwetki. Mamy XXI, moda jest niesamowicie egalitarna i przede wszystkim ma pokazywać styl i osobowość. Współczesna moda, także ślubna to przede wszystkim miksowania, stosowanie niedosłownych elementów, eklektyzm.
Czy Kate Moss byłaby ikoną stylu gdyby stosowała się do takich rad i do swoich krzywych nóg zakładała nie rurki, a zgrzebne spódnice? Czy Audrey Hepburn
stworzyłaby niezapomniany ślubny look gdyby do swojego niskiego wzrostu przestraszyła się zakładać długości 7/8? Wyluzujmy, czujmy się dobrze w ślubnym stroju, a nie idźmy pod schematy rodem z tamtego wieku.
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 11:18   #43
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Choć do mnie na dwa dni to Ci zrobię porządny kurs
Założę się, że te osoby, co Ci robiły kurs, w życiu większej liczby sukienek nie widziały.
A to proszę o namiary na PW
A tak serio, to może pomóż i mnie popraw, bo ciekawa jestem, jak to jest, skoro mówisz, że w ogóle nietrafiony jest opis sukni. Na kilku szkoleniach byłam i to się sprawdza, powtarza Będę wdzięczna za pomoc.

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
Dla mnie to są takie rady rodem z Pani Domu. Nie gniewaj się, droga autorko, to tylko moja opinia. Uważam, że kroję są różne, różne są sylwetki. Mamy XXI, moda jest niesamowicie egalitarna i przede wszystkim ma pokazywać styl i osobowość. Współczesna moda, także ślubna to przede wszystkim miksowania, stosowanie niedosłownych elementów, eklektyzm.
Czy Kate Moss byłaby ikoną stylu gdyby stosowała się do takich rad i do swoich krzywych nóg zakładała nie rurki, a zgrzebne spódnice? Czy Audrey Hepburn
stworzyłaby niezapomniany ślubny look gdyby do swojego niskiego wzrostu przestraszyła się zakładać długości 7/8? Wyluzujmy, czujmy się dobrze w ślubnym stroju, a nie idźmy pod schematy rodem z tamtego wieku.
Dla mnie KM nie jest żadną ikoną mody... zacznijmy od tego A po drugie, ja się nie gniewam ale Ty nadal swoje, jesteś uparta i chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... a ja za taką dyskusję dziękuję bardzo Ja nikogo nie zmuszam, żeby się do tego stosował, to są tylko wskazówki Jest wiele osób, którym się to przyda, da jakieś pojęcie, podpowie... mam nadzieję, że wskazówek Pani Domu też nie trzymasz się sztywno... choć ja nigdy nie czytałam tego czasopisma, nie mam pojęcia, co tam jest
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-05-15 o 15:20
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:35   #44
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A to proszę o namiary na PW



Dla mnie KM nie jest żadną ikoną mody... zacznijmy od tego A po drugie, ja się nie gniewam ale Ty nadal swoje, jesteś uparta i chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... a ja za taką dyskusję dziękuję bardzo Ja nikogo nie zmuszam, żeby się do tego stosował, to są tylko wskazówki Jest wiele osób, którym się to przyda, da jakieś pojęcie, podpowie... mam nadzieję, że wskazówek Pani Domu też nie trzymasz się sztywno... choć ja nigdy nie czytałam tego czasopisma, nie mam pojęcia, co tam jest


Jeśli są osoby, którym to pomoże to ok. Dla mnie wciąż takie podejście do mody i kreowania swojego wizerunku jest przestarzałe i nieciekawe.
Pozdrawiam i uciekam z wątku
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:19   #45
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
Jeśli są osoby, którym to pomoże to ok. Dla mnie wciąż takie podejście do mody i kreowania swojego wizerunku jest przestarzałe i nieciekawe.
Pozdrawiam i uciekam z wątku
Rozumiem, każdy ma swoje zdanie, podejście gust... może się nie zgadzać z takimi wytycznymi. Ale dla mnie to jak z przepisem na ciasto. Można zrobić wszystko zgodnie z przepisem i będzie ok, a można nieco poszaleć i zrobić po swojemu... a efekty mogą być różne. Lepsze bądź gorsze. Ale zawsze mamy jakiś punkt odniesienia, jakąś podstawę.

Dla mnie zawsze najważniejsza jest Panna Młoda i ona ma być zadowolona, już całkiem sporo PM'ek wystylizowałam i wszystkie były zadowolone i to jest dla mnie najważniejsze
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:51   #46
bumbumcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez ula0307 Pokaż wiadomość
Witam
Świetny wątek,ja również przygotowuje się do ślubu który odbędzie się 18.08.2012r
Nie wiem od czego zacząć...mam wiele pytań i potrzebuje pomocy.
Suknia będzie w kolorze ecru typu barelina, dodatki diadem i welon. Mam czarne włosy do ramion, ciut dłuższe i szukam ładnej fryzury w stylu "princessa"- ( możne trochę to śmieszne i oklepane) -czyli włosy lekko upiete, loki, fale.
Co do motywu przewodniego, zastanawiam sie na fioletem i złotym, tylko czy te kolory dobrze beda współgrały z suknia ecru.
Problem jest z sala która ma ściany w kolorze ciepłym jasno-pomarańczowym, czy fiolet, złoty i ecru będzie pasowal w takiej sytuacji???
Moze macie jakies pomysly, zdjecia? będę wdzięczna za każda pomoc.
Pozdrawiam

O ja również wychodzę 18.08.2012 za mąż. Moja sukienka jest biała z niebieskimi dodatkami. Bukiet ślubny mam z białych różyczek i niebieskich hortensji.
bumbumcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 08:32   #47
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

a ja myślę że rady Kolciag są jak najbardziej potrzebne. Owszem, jeżeli ktoś ma super wyczucie stylu i płynnie porusza się w temacie mody może się różnych rzeczy czepiać, ale dla większości dziewczyn taki wątek- postawy stroju zebrane do kupy, może być bardzo przydatny. Zobaczcie ile dziewczyn na ulicach ubiera się tak że aż żal patrzeć- nie spodziewałabym się że zaszaleją z modą i nagle na własny ślub wystylizują się pięknie i z gustem... Bo do tego trzeba wyczucia, a nie każdy je ma. Może gdyby część dziewczyn których zdjęcia zamieszczacie w wątku z najbrzydszymi sukniami przeczytała kilka podstaw, aż takiej wpadki modowej by nie zaliczyły...
ja chętnie skorzystam z każdej rady co do mojego wyglądu ślubnego, bo mimo iż wydaje mi się że tragedii nie ma co do mojego stylu, to w przypadku sukni ślubnej jestem zupełnie zielona...
iman001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:33   #48
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Dziewczyny, a moge liczyć na jakieś informacje odnośnie kolorów sukni? Jakie kolory są korzystne dla określonego typu urody?

Mój kolor włosów to złoty blond, cera i opalenizna raczej złotawa, oczy szaro-niebieskie, ciemna oprawa. Myślę o sukni z satyny/tafty, ale zastanawiam się nad kolorem.. Celować w śnieżną biel czy może raczej cieplejsze odcienie, np. ivory?
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:15   #49
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Mój kolor włosów to złoty blond, cera i opalenizna raczej złotawa, oczy szaro-niebieskie, ciemna oprawa. Myślę o sukni z satyny/tafty, ale zastanawiam się nad kolorem.. Celować w śnieżną biel czy może raczej cieplejsze odcienie, np. ivory?
W śnieżnej bieli dobrze wyglądają osoby w typie urody takiej Dity von Teese, Królewny Śnieżki, albo smagłe, takie indiańsko-Kardashianowe Poszłabym w krem/śmietankę/ecru/kość słoniową na Twoim miejscu.
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 09:20   #50
mii92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

Kolciag , a może mi też pomożesz ja z kolei mam suknię asymetryczną - z przodu krótka - trochę wygląda jak mini, a w rzeczywistości nie jest aż tak krótka. Natomiast z tyłu długa, tren i elegancka.
Mam problem kiecka mi się podoba, ale pod styl to chyba tego nie podciągne Nie wiem jakie dodatki by pasowały....
mii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 15:20   #51
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory :)

znajoma miała podobną suknię i postawiła na dośc skromne dodatki, za to buty mega wyraźne, bo fuksjowe
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 16:20:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.