Islandia w maju - co, gdzie, jak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 11:51   #1
cogitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12

Islandia w maju - co, gdzie, jak


Hej, podróżniczki!

W maju wyjeżdżam na ponad dwa tygodnie na Islandię z chłopakiem i przyjaciółką. Jest tu ktoś, kto odwiedził ten kraj i mógłby polecić jakieś miejsca, trasy, atrakcje? Jak z cenami, noclegami, wyżywieniem? Wszelkie propozycje i rady mile widziane
cogitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 21:42   #2
irracjonalna_
Raczkowanie
 
Avatar irracjonalna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 59
Dot.: Islandia w maju - co, gdzie, jak

Cześć! Jeżeli lubisz przyrodę na 100% będziesz zachwycona tym wyjazdem!! Ja byłam w czerwcu 2014, do tej pory to chyba mój najlepszy wyjazd.
Jak będę mieć chwile czasu postaram się znaleźć mapkę z naszą trasą, a teraz coś na szybko napisze.
Po pierwsze sezon turystyczny zaczyna się tam w połowie czerwca. Plusy wycieczki w maju - lepsze ceny noclegów, a przede wszystkim wypożyczenia auta! My korzystałyśmy z oferty HiHostel (http://www.hostel.is/) - mają w ofercie rezerwację noclegów + auta, cenowo całkiem nieźle.
Powiedz coś o tym jaki macie budżet, będzie łatwiej coś podpowiedzieć.
Mi za całość (samolot, auto, benzyna, noclegi, jedzenie, wycieczka na lodowiec i reszta) wyszło mniej niż 2,5 tys (już nie pamiętam dokładnie).
Nie jest to tani kraj, ale opinie o tym, że jest niesamowicie drogo to przesada. Ceny jak w Europie zachodniej.
irracjonalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 00:58   #3
limba1
Raczkowanie
 
Avatar limba1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Keflavik/Krakow
Wiadomości: 111
Dot.: Islandia w maju - co, gdzie, jak

Co chcecie zobaczyc? Jaki macie budzet? Jaki rodzaj turystyki was interesuje? Nastawiacie sie na hotele czy raczej pola namiotowe? Konkretnie kiedy i na jak dlugo przylatujecie? Pytam bo mieszkam na IS od 10 lat i wciaz jestem zakochana. Moge duzo doradzic ale musze wiedziec na co Was stac i co chcecie zobaczyc? Islandia tania nie jest ale przy odrobinie szcescia i wiedzy mozna ja zwiedzic za niewielkie pieniadze.
limba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 12:41   #4
Karina12A
Przyczajenie
 
Avatar Karina12A
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Islandia w maju - co, gdzie, jak

O kurcze, ale zazdroszczę. marzy mi się Islandia od lat Z ciekawych miejsc, jakie ja bym chciała zobaczyć na Islandii to na pewno Blue Lagoon, wodospad Gullfoss, wulkan Hekla i gejzery
Karina12A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-29 13:41:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.