Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-03, 19:49   #1
vzcxnxbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6

Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie


Nie wiem jak się mam pozbyć tradziku. Mam mam 15 lat i syfka mam przwie w karzdym miejscu wyglada to okropnie. prubowalam bardzo dużo preparatów np. masc cynkowa, korektory antybakteryjne wysuszajace, rożnego typu toniki, żele, kremy. wszystko to daje krutkie efekty. dopiero teraz zaczelam codziennie uzywac spirytusu salicynowego i pomaga wiem ze to zly pomysł ponieważ wypala on skure ale nie wiem co mam już robic. chcialabym zaznaczyc takze ze czasami wygniatam je poniewaz mam je tak duze ze wygladaja koszmarnie pozniej mam wielkie strupy. jak sie go pozbyc tego tradziku
vzcxnxbc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:57   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

Mi przychodzi do głowy tylko jeden pomysł: wizyta u dermatologa, tym bardziej, że sama piszesz, że kosmetyki Ci nie pomagają, nawet powszechnie wychwalana maść cynkowa (pocieszę Cię na mnie ona też nie działa, dlatego ja powiedziałam sobie:"dość eksperymentowania na własną rękę!").
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 16:58   #3
miss_vessna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11
Re: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

rewelacyjna na tradzik jest maść retin A.Próbowałam wielu maści i tylko ta mi pomogła.jest naprawde skuteczna,najlepiej stosowac ją pod kontrolą lekarza
miss_vessna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 19:30   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

masz chorą skórę. idź do lekarza (zanim bedzie jeszcze gorzej).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 19:36   #5
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Re: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

Dermatolog, dermatolog i jeszcze raz dermatolog! Jak najszybciej za nim kompletnie zniszczysz sobie młodą buźke...i przenigdy spirytus salicylowy, pogorszysz sprawę, niszczysz naturalną barierę ochronna naskórka a wtedy droga dla bakterii otwarta, a skóra....ahhh, co ja tu pisac bede...udaj sie jak najszybciej do dermatologa i "koszmar" się skonczy
Pozdrawiam!
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 16:54   #6
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

Hej, idz do dermatologa i zajrzyj na strone http://www.luskiewnik.gower.pl/PRYSZCZE2002.htm . Pzdr.
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 13:04   #7
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

Ja też miałam kiedyś trądzik, ale poszłam do lekarza i dał mi skierowanie na wymaz. I dali mi taką pałeczkę i musiałam pobrać ropę z pryszcza i oddać do badania. W laboratorium sprawdzili na co jest wrażliwy i wyniki badań dałam lekarzowi i przepisał mi antybiotyk. I naprawdę pomogło. A przez kilka lat stosowałam jakies drogie kremy, maści, specyfiki i nic nie pomagało. Więc możesz iść do lekarza po takie skierowanie
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 13:12   #8
Anette7
Raczkowanie
 
Avatar Anette7
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Tradzik :-((((( jak sie go pozbyć! Ratujcie

Dokładnie. Najlepiej przemóc strach/wstyd i iść po fachową poradę bo na własną rękę to można sobie tylko zaszkodzić ;/ W przypadku trądziku najważniejsza jest właściwa diagnoza bo tylko wtedy można mu skutecznie przeciwdziałać. A tak jak będziesz stosować naście różnych kremów, cudów to szansa, że trafisz na właściwy specyfik jest niezbyt wysoka. Nie bój się i idź do dermatologa, zobaczysz, że było warto
Anette7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.