Wątek dla tych, którzy chcą zmienić pracę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 19:06   #31
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: Wątek dla tych, którzy chcą zmienić pracę

Mi sie raczej poszczescilo na rozmowie kwalifikacyjnej.
W starej pracy ciezko wytrzymac no i niw wyobrazam tam siebie przez nastepne kilka lat.

Wydaje mi sie, ze przyzwyczailam sie do rutyny, ktorej tak nienawidzilam.

Poza tym w nowym miejscu bedzie wiecej mozliwosci - bo jest wieksze, ale trzeba bedzie tez dojezdzac.

Znajomi mi mowia, ze glupia jestem, a wszystko bedzie dobrze. Ludzie w starej pracy nie naleza do najyuprzejmiejszych, a jakos dalam rade przez 6 lat.
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:12   #32
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Wątek dla tych, którzy chcą zmienić pracę

A bo kiedys dziewczyny byly inne czasy... 8-5 lat temu byl szal wyjazdowy za granice i sie poluznilo na rynku pracy, firmy lepiej prosperowaly...duzo osob na tym skorzystalo..jesli udalo wam sie zdobyc przez ten okrez fajne doswiadczenie zawodowe to i tak naprawde nie macie co narzekac.

Akurat skonczylysmy Tusia to samo..czyli socjologie..tyle ze ja po licencjacie wrocilam do malego miasta, daleko od duzych i mozliwosci i w rezultanie tez wyladowalam za granica. Wrocilam juz kryzysie i ja dopiero moge zalowac ze sie obudzilam za pozno.

Obecnie tez bym chciala zmienic prace na inna...siadaja mi szkity a mozgownica zamiera lol...
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:39   #33
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wątek dla tych, którzy chcą zmienić pracę

no zgadzam się, ciężko teraz coś fajnego znaleźć... Ofert coraz mniej, jak już to pracownik produkcyjny z doświadczeniem, sprzedażówka bądź też założenie działalności gospodarczej... także w sumie w obecnej pracy nie ma źle, ale nie ma szans na rozwój już... Mam stanowisko z którego już nie mam szans awansować..
Za to w pracy mam mnóstwo wolnego czasu na np. czytanie książek na kompie :P Także teraz się uczę języków w pracy godzinkę za każdym razem chociaż poświęcę, tyle dobrego... W innej pracy pewno nie mogłabym tego robić

A znacie może jakieś ciekawe kursy w internecie? Niekoniecznie darmowe, ale które są wartościowym wpisem w CV
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:06   #34
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Wątek dla tych, którzy chcą zmienić pracę

banana84 socjologia nie była złym wyborem ale wybrałam złą specjalizację, bo gdybym wybrała coś związanego z pr czy netem, było by może łatwiej...

Haylee - ja robiłam kursy na:
- PR EDUCATION
- PUW
- MG - EDU
wysyłają certyfikaty po kursie.
pierwsze i drugie - polecam pr education trwał 3 mce, puw miesiąc.

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:07
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:10   #35
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wątek dla tych, którzy chcą zmienić pracę

Cytat:
Napisane przez sabina123123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Ja właśnie zostałam konsultantką xx Poszukuję dziewczyn do współpracy. Może chciałybyście zostać konsultantkami? Z przyjemnością opowiem o możliwościach rozwoju w xx Jestem z xx, także mogę zaproponować spotkanie w tym mieście lub okolicach (z tym nie ma problemu). Możecie skontaktować się ze mną w każdej chwili. Wyślijcie do mnie wiadomość, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o produktach i możliwościach zarabiania
Czekam na kontakt!
Pozdrawiam!
Sabina
Tia, kolejne oriflame/fm/avon, znajdź sobie naiwniaków i sprzedawaj kosmetyki, to nic, że w drogeriach mogą sobie je pomacać
3 posty i w każdym z nich reklama... żal...
warto znaleźć normalną pracę...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.