Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 21:40   #3001
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

To chodzi Wam o takie podskórne jakby zamknięte zaskórniki? Że jak zaczniecie to cisnąć to wychodzi z tego "makaron"? To jest okropne też się z tym borykam Pod światło widać to strasznie..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 22:21   #3002
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Że tak się dołączę - mam ten sam problem z podkładem a suchą skórą. A pielęgnuje ją i kremami, maseczkami, delikatne peelingi, maści natłuszczające a nadal mam ten sam problem więc chyba nie tylko to trzeba
Winę ponosi też pora roku temperatura, ogrzewanie.

Co do podkałdu to ciężko mi coś wymyślić, każdy podkreślał u mnie suche skórki
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 22:44   #3003
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Winę ponosi też pora roku temperatura, ogrzewanie.

Co do podkałdu to ciężko mi coś wymyślić, każdy podkreślał u mnie suche skórki


Ja mam to samo w każdą porę roku
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:33   #3004
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To chodzi Wam o takie podskórne jakby zamknięte zaskórniki? Że jak zaczniecie to cisnąć to wychodzi z tego "makaron"? To jest okropne też się z tym borykam Pod światło widać to strasznie..
Ja mam takich kilka , zwykle gdy coś mnie zapcha.
Kwasy lub retinol powinny pomóc. Mnie tak wszystko zapychało tj kaźdy kosmetyk kolorowy. .wydawalo mi się że doprze się oczyszczam a tu bęć.
Od kiedy zrezygnowałam z codziennego makijaźu i wywaliłam kremy z silikonaki( przynajniej w początkowych miejscach składu) mam chyba jeden zaskórnik.. Na brodzie. Wcześniej pojawiały się całymi grupami.
Dobrze wycisza skórę miód. Kładę codziennie pod prysznicem na twarz. Delikatnie peelinguje i ma działanie przeciwzapalne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Że tak się dołączę - mam ten sam problem z podkładem a suchą skórą. A pielęgnuje ją i kremami, maseczkami, delikatne peelingi, maści natłuszczające a nadal mam ten sam problem więc chyba nie tylko to trzeba
Zajrzyj na biochemię
Maść natłuszczająca to pomijając jakieś drastyczne przypadki raczej zaskórniko mejjker być może wydaje Ci sie że nawilżasz twarz. Krem nie oznacza nawilżenia
Czego używasz? W jakiej częstotliwości?
Czym tonizujesz twarz? Czym złuszczasz?
Warto wejść na wątek " skóra sucha, mieszana. Problematyczna , wrażliwa" ( albo jakoś tak) na biochemii i podczytać
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:47   #3005
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam takich kilka , zwykle gdy coś mnie zapcha.
Kwasy lub retinol powinny pomóc. Mnie tak wszystko zapychało tj kaźdy kosmetyk kolorowy. .wydawalo mi się że doprze się oczyszczam a tu bęć.
Od kiedy zrezygnowałam z codziennego makijaźu i wywaliłam kremy z silikonaki( przynajniej w początkowych miejscach składu) mam chyba jeden zaskórnik.. Na brodzie. Wcześniej pojawiały się całymi grupami.
Dobrze wycisza skórę miód. Kładę codziennie pod prysznicem na twarz. Delikatnie peelinguje i ma działanie przeciwzapalne
Powiem Ci, że kupiłam w aptece Benzacne... posmarowałam raz i rzeczywiście było mniej zaskórników.. ale po 2 i 3 razie mam teraz taki wiór w tych miejscach No i raz zajechałam za daleko i posmarowałam zdrową skórę to miałam zaczerwienione strasznie.. No i ciężko było mi znieść to uczucie zastygniętej maseczki na twarzy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:52   #3006
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Radziłabym zadbać o odpowiednią pielęgnację, nawilżenie. Każdy podkład będzie wyglądał na takiej skórze źle.

Może Ingrid Mineral Silk&Lift? To kwc znajomej, wykańcza już któreś opakowanie może czysta satyna to to nie jest ale tępy mat też na pewno nie.
Lubię nawet ten podkład





Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Że tak się dołączę - mam ten sam problem z podkładem a suchą skórą. A pielęgnuje ją i kremami, maseczkami, delikatne peelingi, maści natłuszczające a nadal mam ten sam problem więc chyba nie tylko to trzeba

Ja tak samo i nic nie pomaga...




Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To chodzi Wam o takie podskórne jakby zamknięte zaskórniki? Że jak zaczniecie to cisnąć to wychodzi z tego "makaron"? To jest okropne też się z tym borykam Pod światło widać to strasznie..
No dokładnie ;/ ja musze do dermatologa iść.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:58   #3007
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że kupiłam w aptece Benzacne... posmarowałam raz i rzeczywiście było mniej zaskórników.. ale po 2 i 3 razie mam teraz taki wiór w tych miejscach No i raz zajechałam za daleko i posmarowałam zdrową skórę to miałam zaczerwienione strasznie.. No i ciężko było mi znieść to uczucie zastygniętej maseczki na twarzy
Benzacne chyba nie nadaje się do takiego częstego stosowania...za dużo "cukru w cukrze" ale nie jestem pewna . Warto zapytać dziewczyn na biochemii tam siedzą chodzące encyklopedie zaraz wyślę link.

Zapytaj tu.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574791&page=64
Dziewczyny sie znają ja ściągnęłam kilka cennych rad.
Czy retinol czy to kwasy , nie powinny być używane codziennie. Ja smarowałam co drugi wieczór i tezż miałam potrm przesuszenia, ale działa to i przeciwzmarszczkowo i pomaga złuszczyć to co niefajne tylko trzeba się wtedy mocno nawilżać.
Ja jestem po 3- tygodniowej kuracji i mimo że początkowo czułam pogorszenie stanu cery ( bo sucha) to po 2 tyg kest super
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-02-23 o 09:06
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 09:02   #3008
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej!
nie wiem, czy trafiłam w dobry wątek, ale potrzebuje pomocy z moją skórą, mam skóre typowo mieszaną i chyba troche (bardzo?) odwodnioną, po myciu twarzy żelem odczywam dyskomfort... dodatkowym problemem od kilku miesięcy ( ) jest alergia na nie-mam-pojecia-co, uczuliło mnie kilka kosmetyków i analizujac ich składy, nie natrafiłam na powtarzające się skladniki (poza wodą gliceryną itp) alergia objawia się czerwonymi swędzącymi lekko opuchnietymi plamami wokoł oczu, powieki, skronie, za uszami. Potem te plamy robią się suche i złuszczają się.

moja pielęgnacja obecna (jestem nawet zadowolona, nie mam alergii i skóra jest gładka ale chciałabym ja lepiej nawilzyc, bo czesto odczuwam dyskomfort....

Rano: żel sylveco tymiankowy, potem woda termalna psiik, potem hydrolat werbeny i potem krem nawilzajacy (w sumie uzywam róznych, ale wszystkie sa bez parabenow bez olejow mineralnych, np. iwostin hydratia, linum z dermedica
Wieczór : makijaz zmywam obecnie mixą ( dwufazowy do oczu i micel do twarzy), potem OCM (10% rycynowego + głownie avocado z dodatkiem makadamii i słodkich migdałow) , tonik norel z kwasami, potem czasami serum z żelem hialuronowym, i na to olej (obecnie marula, przedtem stosowalam arganowy) , czasami jeszcze jakis krem (mam ich sporo, uzywam zamiennie)
z kremów słuzyły mi też toleransy z dermedica (i ten na noc i na dzień)
pod oczy rano i wieczorem topialyse z SVR , dobrze radzi sobie z alergia

efekt jest taki, ze skore mam gładka i pory wygladaja ok, ale rano i tak budze sie z lekkim dyskomfortem na skórze i czasami z piekącymi oczami...
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:07   #3009
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
Hej!
nie wiem, czy trafiłam w dobry wątek, ale potrzebuje pomocy z moją skórą, mam skóre typowo mieszaną i chyba troche (bardzo?) odwodnioną, po myciu twarzy żelem odczywam dyskomfort... dodatkowym problemem od kilku miesięcy ( ) jest alergia na nie-mam-pojecia-co, uczuliło mnie kilka kosmetyków i analizujac ich składy, nie natrafiłam na powtarzające się skladniki (poza wodą gliceryną itp) alergia objawia się czerwonymi swędzącymi lekko opuchnietymi plamami wokoł oczu, powieki, skronie, za uszami. Potem te plamy robią się suche i złuszczają się.

moja pielęgnacja obecna (jestem nawet zadowolona, nie mam alergii i skóra jest gładka ale chciałabym ja lepiej nawilzyc, bo czesto odczuwam dyskomfort....

Rano: żel sylveco tymiankowy, potem woda termalna psiik, potem hydrolat werbeny i potem krem nawilzajacy (w sumie uzywam róznych, ale wszystkie sa bez parabenow bez olejow mineralnych, np. iwostin hydratia, linum z dermedica
Wieczór : makijaz zmywam obecnie mixą ( dwufazowy do oczu i micel do twarzy), potem OCM (10% rycynowego + głownie avocado z dodatkiem makadamii i słodkich migdałow) , tonik norel z kwasami, potem czasami serum z żelem hialuronowym, i na to olej (obecnie marula, przedtem stosowalam arganowy) , czasami jeszcze jakis krem (mam ich sporo, uzywam zamiennie)
z kremów słuzyły mi też toleransy z dermedica (i ten na noc i na dzień)
pod oczy rano i wieczorem topialyse z SVR , dobrze radzi sobie z alergia

efekt jest taki, ze skore mam gładka i pory wygladaja ok, ale rano i tak budze sie z lekkim dyskomfortem na skórze i czasami z piekącymi oczami...

Zapytaj tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574791&page=64
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:26   #3010
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
ok, dziękuje
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:53   #3011
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Pytanie o podkład do twarzy

Cytat:
Napisane przez kami005 Pokaż wiadomość
Witam! Mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu do twarzy, ponieważ mam na czole taką drobną, podskórną wysypkę widoczną głównie pod światłem a także na całej twarzy mnóstwo suchych skórek. Stosowałam już przeróżne podkłady, ale każdy podkreśla moje suche skórki i przede wszystkim sprawia, że ta podskórna wysypka staje się jeszcze bardziej widoczna. Jakiego podkładu użyć , aby zamaskował a nie uwydatniał niedoskonałości?
Jedyne co to mogę polecić to peeling enzymatyczny norel i zmywanie go gąbką (twardą stroną, bo ma parafinę i potrafi odłożyć się na skórze, ale wszystkie skórki znikają). Świetnie usuwa suche skórki. Niestety kaszka jak każde inne wypryski zawsze będą widoczne w makijażu. Ja mam trochę odwrotny problem, bo mam dziury po trądziku i też każdy makijaż je podkreśla i nie ważne czy używam podkładu za 20 czy 200zł.
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 12:49   #3012
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam takich kilka , zwykle gdy coś mnie zapcha.


Kwasy lub retinol powinny pomóc. Mnie tak wszystko zapychało tj kaźdy kosmetyk kolorowy. .wydawalo mi się że doprze się oczyszczam a tu bęć.


Od kiedy zrezygnowałam z codziennego makijaźu i wywaliłam kremy z silikonaki( przynajniej w początkowych miejscach składu) mam chyba jeden zaskórnik.. Na brodzie. Wcześniej pojawiały się całymi grupami.


Dobrze wycisza skórę miód. Kładę codziennie pod prysznicem na twarz. Delikatnie peelinguje i ma działanie przeciwzapalne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------







Zajrzyj na biochemię


Maść natłuszczająca to pomijając jakieś drastyczne przypadki raczej zaskórniko mejjker być może wydaje Ci sie że nawilżasz twarz. Krem nie oznacza nawilżenia


Czego używasz? W jakiej częstotliwości?


Czym tonizujesz twarz? Czym złuszczasz?


Warto wejść na wątek " skóra sucha, mieszana. Problematyczna , wrażliwa" ( albo jakoś tak) na biochemii i podczytać


Właśnie wróciłam od dermatologa i wg niego to nie jest sucha skora tylko złuszczanie od trądziku różowatego i problemów łojotokowych(do tego mam cos z naczynkami) masakra są takie podkłady w ogóle dostosowane do trądziku różowatego czy nadal zwykłe jak w drogerii?
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 21:19   #3013
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ewentualnie minerały, drogeryjne wynalazki mogą pogorszyć sprawę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 21:49   #3014
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ewentualnie minerały, drogeryjne wynalazki mogą pogorszyć sprawę


Jeśli odpowiadasz na mój post to na minerałach się nie znam ani odrobinkę
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 06:38   #3015
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Jeśli odpowiadasz na mój post to na minerałach się nie znam ani odrobinkę
Ja miałam tylko kilka podkładów mineralnych. Efekt jest nieco inny niź w przypadku "standardowego"podkła du, ale przy tradziku to dużo lepszy pomysł niż coś z drogerii.
Są całe wątki o podkładach mineralnych. Można kupić niewielkie próbki takich podkładów
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:53   #3016
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Powiem coś nt Bourjois Healthy Mix klasycznego Otóż jest to - dla mnie - podkład bardzo podobny do wielu podkładów z wyższej półki, a dlatego, że on, jak i wszystkie 'wyższe' wymagają cud miód cery, żeby wyglądał cud miód
Dla mnie minusem jest konsystencja i prawdopodobnie wydajność, bo jest to jedyny podkład, którego zużywam dwie pompy na jedno umalowanie, ale za tą cenę Ludzie, nigdy go już nie opuszczę
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 18:02   #3017
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Powiem coś nt Bourjois Healthy Mix klasycznego Otóż jest to - dla mnie - podkład bardzo podobny do wielu podkładów z wyższej półki, a dlatego, że on, jak i wszystkie 'wyższe' wymagają cud miód cery, żeby wyglądał cud miód
Dla mnie minusem jest konsystencja i prawdopodobnie wydajność, bo jest to jedyny podkład, którego zużywam dwie pompy na jedno umalowanie, ale za tą cenę Ludzie, nigdy go już nie opuszczę
Cieszę się, ze Ci przypadł do gustu
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 18:41   #3018
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie wiem czy na takiej cerze minerały będą dobrze leżeć.Mi przy łuszczącej się skórze nie za bardzo efekt się podobał. Proszkowany podkład odznaczał się i u mnie minerały nie są trwałe tak jak niektóre zwykłe drogeryjne podkłady. Ja radziłabym wziąć się porządnie za pielęgnacje, podleczyć skórę i wtedy testować minerały.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:04   #3019
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy na takiej cerze minerały będą dobrze leżeć.Mi przy łuszczącej się skórze nie za bardzo efekt się podobał. Proszkowany podkład odznaczał się i u mnie minerały nie są trwałe tak jak niektóre zwykłe drogeryjne podkłady. Ja radziłabym wziąć się porządnie za pielęgnacje, podleczyć skórę i wtedy testować minerały.
Nie znam nic co będzie dobrze leżeć na łuszczącej się skórze, ale biorąc pod uwagę że każdy czasami chce się podmalować ( oraz trądzik) to minerały wydają mi się rozsądniejsze niż podkłady drogeryjne, bo ( najprawdopodobniej) nie będą pogarszać stanu cery.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 19:13   #3020
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie znam nic co będzie dobrze leżeć na łuszczącej się skórze, ale biorąc pod uwagę że każdy czasami chce się podmalować ( oraz trądzik) to minerały wydają mi się rozsądniejsze niż podkłady drogeryjne, bo ( najprawdopodobniej) nie będą pogarszać stanu cery.
To prawda
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:12   #3021
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

A dlaczego wersja dla suchej skóry jest gorsza?
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 23:13   #3022
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie znam nic co będzie dobrze leżeć na łuszczącej się skórze, ale biorąc pod uwagę że każdy czasami chce się podmalować ( oraz trądzik) to minerały wydają mi się rozsądniejsze niż podkłady drogeryjne, bo ( najprawdopodobniej) nie będą pogarszać stanu cery.


Do tej pory używałam healthy mixa i wszystko było super, tylko skórki widoczne i prześwit różowych placów, bo krycia jakiegoś mocnego nie ma, ale tak był świetny. Nie wyobrażam sobie nagle odstawić podkładu i nie używać niczego nawet kresek nie zrobię, bo bez wyrównania kolorytu twarzy wygląda to komicznie
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:12   #3023
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
A dlaczego wersja dla suchej skóry jest gorsza?
ma inną formułę, zamiast wtapiać się ładnie w skórę, robi mazy, prześwity, przemieszcza się przy nakładaniu - nienawiść od pierwszego użycia.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:59   #3024
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Jak pojawi się wersja z pompką i dla tłustej skóry to chyba kupię. Póki co jedyne co mnie odstrasza to cena regularna+brak pompki.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 06:01   #3025
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Rozumiem Cię..
Tak sobie pomyślałam źe vlogerka callmeblondie ostatnio mówiła że u niej przy złuszczaniu kwasami najlepiej w makijażu sprawdza się bb krem z TBSu, ale nie ten klasyczny... Taki w zielonej tubce..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:17   #3026
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Jak pojawi się wersja z pompką i dla tłustej skóry to chyba kupię. Póki co jedyne co mnie odstrasza to cena regularna+brak pompki.
Brak pompki to rzeczywiście porażka, ale cena nie jest taka zła, w drogeriach internetowych ten podkład stoi średnio po 32 zł.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:00   #3027
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię..
Tak sobie pomyślałam źe vlogerka callmeblondie ostatnio mówiła że u niej przy złuszczaniu kwasami najlepiej w makijażu sprawdza się bb krem z TBSu, ale nie ten klasyczny... Taki w zielonej tubce..


Nie jestem z Warszawy niestety albo i stety, by się nim zainteresować.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 14:58   #3028
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Podpinam się pod temat, bo rownież chciałam zapytać o odpowiednik podkłądu Maybelline z tym że jest to podkład Affinimatt w odcieniu 14 creamy beige.

Czy ktos zna takiego zółtka w wersji nawilżającej? Albo do cery normalnej?

Napisałam jeszcze w innym temacie, może nikt mnie po łapach nie palnie
ponawiam pytanko
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:05   #3029
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Niestety wiekszosc podkladow mineralnych wzmaga przetluszczanie skory,+bardzo podkresla pory powieksza i maja odcienie albo zbyt szarawe,albo wpadajace w pomarancz
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:26   #3030
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Niestety wiekszosc podkladow mineralnych wzmaga przetluszczanie skory,+bardzo podkresla pory powieksza i maja odcienie albo zbyt szarawe,albo wpadajace w pomarancz


To chyba wolę się w to nie zagłębiać.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.