Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 17:42   #1
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151

Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.


Witajcie, przekierowały mnie tutaj dziewczyny z kosmetycznego, za ich poradą udam się do lekarza, ale chciałabym dowiedzieć się co Wy sądzicie na ten temat:

Kochane potrzebuje pomocy co do mojej cery, od wielu lat walczę z mniejszymi lub większymi wypryskami raz jest lepiej raz gorzej, ale największą moja bolączką są rozszerzone pory i zaskórniki które świetnie są widoczne na zdjęciu. Używałam bardzo wielu kosmetyków drogeryjnych ale to na nic ja widać Dlatego proszę Was o poradę, mam nadzieje, że doradzicie mi co używać żeby zmniejszyć te okropne "doliny" na policzkach. A teraz kilka słów o mojej skórze, a wiec:
- generalnie jest sucha, ale błyszczy się w strefie T, lecz tam skóra też nie jest tłusta bo jak przemyje ja woda nawet przygotowaną to jest ściągnięta i wymaga natychmiastowego zastosowania kremu
- mam 25 lat a zmarszczki pod oczami widoczne
- mam skórę wrażliwą na co dzień używam kremu nivea na dzień a na noc Kolastyne do cery bardzo suchej efektów raczej brak w nawilżeniu jak i sprężystości

Byłam w kilku salonach, ale kosmetyczni zawsze polecają mi kremy za min 50 zł jeden, to dosyć sporo zwłaszcza, że nie ma się pewności czy będą służyć, a do tego tonik mleczko, maseczka i peeling i w 300 zł może się zamknę

To tyle ode mnie, mam nadzieje, że mi coś doradzicie, bardzo chwalicie sobie kwasy, ale jakoś dla siebie nie mogę nic dobrać. AAA i tak na koniec skóra jest troszke zaczerwieniona, bo wcześniej robiłam peeling.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my.jpg (40,1 KB, 178 załadowań)
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:48   #2
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

nie masz tak zle victoria beckham ma o wiele gorzej i nawet tapeta jej tego nie kryje moze jakis zabieg kwasami splycilby te dziorki ?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:12   #3
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

Cytat:
Napisane przez JaAnia:) Pokaż wiadomość
Witajcie, przekierowały mnie tutaj dziewczyny z kosmetycznego, za ich poradą udam się do lekarza, ale chciałabym dowiedzieć się co Wy sądzicie na ten temat:

Kochane potrzebuje pomocy co do mojej cery, od wielu lat walczę z mniejszymi lub większymi wypryskami raz jest lepiej raz gorzej, ale największą moja bolączką są rozszerzone pory i zaskórniki które świetnie są widoczne na zdjęciu. Używałam bardzo wielu kosmetyków drogeryjnych ale to na nic ja widać Dlatego proszę Was o poradę, mam nadzieje, że doradzicie mi co używać żeby zmniejszyć te okropne "doliny" na policzkach. A teraz kilka słów o mojej skórze, a wiec:
- generalnie jest sucha, ale błyszczy się w strefie T, lecz tam skóra też nie jest tłusta bo jak przemyje ja woda nawet przygotowaną to jest ściągnięta i wymaga natychmiastowego zastosowania kremu
- mam 25 lat a zmarszczki pod oczami widoczne
- mam skórę wrażliwą na co dzień używam kremu nivea na dzień a na noc Kolastyne do cery bardzo suchej efektów raczej brak w nawilżeniu jak i sprężystości

Byłam w kilku salonach, ale kosmetyczni zawsze polecają mi kremy za min 50 zł jeden, to dosyć sporo zwłaszcza, że nie ma się pewności czy będą służyć, a do tego tonik mleczko, maseczka i peeling i w 300 zł może się zamknę

To tyle ode mnie, mam nadzieje, że mi coś doradzicie, bardzo chwalicie sobie kwasy, ale jakoś dla siebie nie mogę nic dobrać. AAA i tak na koniec skóra jest troszke zaczerwieniona, bo wcześniej robiłam peeling.
Co do sciagniecia skory proponowalabym do mycia twarzy hipoalergiczny zel myjacy dla skory wrazliwej i delikatnej Phisiogel Twarz uratowal mi od suchosci krem z Iwostin Elixine,nie zapycha i nawilza ale koszt ok 50zl :/ Tanszy krem i w miare dobry to Humektan 30g za 12 zl O wszystkim mozesz na KWC poczytac
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:54   #4
Nue
Rozeznanie
 
Avatar Nue
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 802
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

Dobrze na rozszerzone pory robią maseczki typu peel-off. Osobiście stosuję taką z Rossmanna - kosztuje coś ok. 1,5 zl, starcza na dwa razy, zdaje się, że z Isany. Polecam!
Plus na dzień jakiś krem matujący, ten z Nivea jest niezły, na noc też jakiś normalizujący. Do mycia delikatny żel do przetłuszczającej się cery, potem tonik z kwasami owocowymi (ja bardzo lubię ten różowy Under Twenty, bo działa, chociaż niby nie moja półka z racji wieku - mam 27 lat )
Powodzenia i pozdrawiam
Aaa, dopisuję, bo zapomniałam, że napisałaś o tych zmarszczkach pod oczami - krem pod oczy obowiązkowo. Ja sobie chwalę ten z Avonu w małym niebieskim słoiczku, silnie nawilżający.

Edytowane przez Nue
Czas edycji: 2008-09-10 o 11:58 Powód: Dopisek
Nue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:11   #5
KaraDerma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
GG do KaraDerma
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

Cytat:
Napisane przez JaAnia:) Pokaż wiadomość
Witajcie, przekierowały mnie tutaj dziewczyny z kosmetycznego, za ich poradą udam się do lekarza, ale chciałabym dowiedzieć się co Wy sądzicie na ten temat:

Kochane potrzebuje pomocy co do mojej cery, od wielu lat walczę z mniejszymi lub większymi wypryskami raz jest lepiej raz gorzej, ale największą moja bolączką są rozszerzone pory i zaskórniki które świetnie są widoczne na zdjęciu. Używałam bardzo wielu kosmetyków drogeryjnych ale to na nic ja widać Dlatego proszę Was o poradę, mam nadzieje, że doradzicie mi co używać żeby zmniejszyć te okropne "doliny" na policzkach. A teraz kilka słów o mojej skórze, a wiec:
- generalnie jest sucha, ale błyszczy się w strefie T, lecz tam skóra też nie jest tłusta bo jak przemyje ja woda nawet przygotowaną to jest ściągnięta i wymaga natychmiastowego zastosowania kremu
- mam 25 lat a zmarszczki pod oczami widoczne
- mam skórę wrażliwą na co dzień używam kremu nivea na dzień a na noc Kolastyne do cery bardzo suchej efektów raczej brak w nawilżeniu jak i sprężystości

Byłam w kilku salonach, ale kosmetyczni zawsze polecają mi kremy za min 50 zł jeden, to dosyć sporo zwłaszcza, że nie ma się pewności czy będą służyć, a do tego tonik mleczko, maseczka i peeling i w 300 zł może się zamknę

To tyle ode mnie, mam nadzieje, że mi coś doradzicie, bardzo chwalicie sobie kwasy, ale jakoś dla siebie nie mogę nic dobrać. AAA i tak na koniec skóra jest troszke zaczerwieniona, bo wcześniej robiłam peeling.
Witam
nie proponuje samej robic kwasow.
moim zdaniem trafialas do zlych salonow/gabinetow.
obejrzalam zdjecie i nie ma tutaj zadnej tragedii, przydalby sie napewno peeling kawitacyjny raz na miesiac (cena 30zl) i jesli chcesz seria kwasow 4 spotkania co 3tyg. od razu wywal Nivea lub ta kolastyne. radze siegnac po Rywanol i przemywac nim twarz zamiast toniku ale tylko wieczorem, na dzien tonik o niskim pH, zeby dobrze zakwaszal skórę, na noc kup masc w aptece Tormentiol Ok 5zl a na dzien cos lekkiego, aloes lub bepanthen krem lub lotion. w razie bardziej konkretnych pytan zapraszam na prv lub gg. Pozdrawiam
KaraDerma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 08:04   #6
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

tez mialam te nieszczesne dziurki ale pomogl mi acne-derm i emulsja do mycia twarzy-physiogel cleanser na prawde wszystko zniklo
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 13:12   #7
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

Dzięki dziewczyny za wyczerpujące odpowiedzi, już mam jakiś obraz kosmetyków które powinnam używać, ale bez dobrej kosmetyczki czy też dermatologa to raczej się nie obejdzie, bo boje się stosować sama kwasy, żeby sobie buzi nie spalić, naprawdę trzeba dużo wiedzieć, żeby się nimi "bawic".. a ja nie wiem
Cytat:
Napisane przez olkie
nie masz tak zle victoria beckham ma o wiele gorzej i nawet tapeta jej tego nie kryje moze jakis zabieg kwasami splycilby te dziorki ?
faktycznie ona to ma dołki straszne i tu zaczynam sie martwić, skoro ona sobie z tym nie poradziła (nie mając żadnych ograniczeń $) to czy w ogóle można się tego pozbyć
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 15:20   #8
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Sfrustrowana wyglądem mojej twarzy c.d.

ja tez mam takie dziurki ..raz sa mniejsze raz wieksze .... nie przejmuj sie nimi az tak bardzo ... kazdy co ma problem z tradzikiem prawie zawsze tak ma
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.