Gdzie na Mazurki ?:> - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 21:13   #31
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Gdzie na Mazurki ?:>

podbijam temat kobietki kochane bardzo potrzebuję rady.. gdzie moge sie wybrać z moim TŻem na mazurki? chciałabym, żeby to było jakies ustronne miejsce, najlepiej wioska blisko jeziorka, żeby można było piechotą wieczorami chodzić.. ale do miasta też nie zadaleko tak do 10 km. wybieramy sie na weekend majowy i chcemuy spedzic troche czasu razem, a i interesuja mnie aczej kwatery prywatne ale jakis miły pensjonacik tez może być... Ciekawe czy w ogole takie miejsca beż tłumów jeszcze istnieją.. Pomóżcie prosze..
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 10:23   #32
oleqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
gdzie na mazury??

Witam, może ktoś umie doradzić, gdzie na Mazury. Jesteśmy młodzi, więc fajnie jak będzie to miejsce z dyskotekami, żeby wieczorami można było się "powłóczyć". Z góry dziękuje, pozdrawiam
oleqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 18:58   #33
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: gdzie na mazury??

w takim razie proponuje Augustow. Jest sie gdzie poszwedac a i niejedna dyskoteka czy bar sie znajdzie. Pozdrawiam.
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 00:12   #34
kkulczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: gdzie na mazury??

Polecam Węgorzewo, a konkretnie port Keja.

Bardzo ładnie miasto się rozwinęło przez ostatnie lata, blisko wiele miejsc do zwiedzania ( niemieckie Bunkry, stare śluzy ).


kkulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 18:23   #35
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: gdzie na mazury??

Jak macie fajną ekipę to ja polecam Przerwanki. Straszne zadupie 30 km od Giżycka. Umiejscowione przy najgłębszym (?) jeziorze Mazur. Imprezy wtedy robi się we własnym gronie przy ognisku i nie ma żadnych ograniczeń, bo nikt was nie upomni. A i szybko znajdzie się ekipa, która do Was dołączy. Blisko do sklepów więc można się też zaopatrzyć we wszystko, czego potrzebujecie. Dookoła lasy- drewno na ognisko znajdziecie bez problemu. Miejsce tanie i sprawdzone.
Do wyboru domki albo pola biwakowe.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 09:20   #36
ewelina18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: gdzie na mazury??

Ja polecam Augustow Mikołajki i kortowo koło Olsztynajest tam super
ewelina18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:33   #37
igor199414
Raczkowanie
 
Avatar igor199414
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 30
GG do igor199414 Send a message via Skype™ to igor199414
Wink Dot.: gdzie na mazury??

Cytat:
Napisane przez oleqq Pokaż wiadomość
Witam, może ktoś umie doradzić, gdzie na Mazury. Jesteśmy młodzi, więc fajnie jak będzie to miejsce z dyskotekami, żeby wieczorami można było się "powłóczyć". Z góry dziękuje, pozdrawiam

Ja polecam OLSZTYN ! Chyba najlepsze miasto, bo największe. Każdy coś dla siebie tam znajdzie !
igor199414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 15:35   #38
igor199414
Raczkowanie
 
Avatar igor199414
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 30
GG do igor199414 Send a message via Skype™ to igor199414
Post +

Cytat:
Napisane przez igor199414 Pokaż wiadomość
Ja polecam OLSZTYN ! Chyba najlepsze miasto, bo największe. Każdy coś dla siebie tam znajdzie !
Chyba, że wolisz Warszawkę ?
igor199414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:42   #39
Edyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie na mazury??

Cytat:
Napisane przez sysecka Pokaż wiadomość
Jak macie fajną ekipę to ja polecam Przerwanki. Straszne zadupie 30 km od Giżycka. Umiejscowione przy najgłębszym (?) jeziorze Mazur. Imprezy wtedy robi się we własnym gronie przy ognisku i nie ma żadnych ograniczeń, bo nikt was nie upomni. A i szybko znajdzie się ekipa, która do Was dołączy. Blisko do sklepów więc można się też zaopatrzyć we wszystko, czego potrzebujecie. Dookoła lasy- drewno na ognisko znajdziecie bez problemu. Miejsce tanie i sprawdzone.
Do wyboru domki albo pola biwakowe.

Witam.
Miejsce fajne,las, jezioro,ale chyba my trafilismy kiepsko.Znaleźlismy w internecie info o ośrodku "Aneta" w Przerwankach,fajne zdjecia,ładny opis,mozliwość wynajęcia sprzętów pływających,miejsce na ognisko,5 domków typu Holandia z pełnym wyposażeniem,salonem,TV,k ominkiem,po prostu wszystko czego potrzeba do wypoczynku.Po kilkakrotnym kontakcie z właścicielem(którego dane osobowe pominę)i upewnieniu sie co do standardu i wyposażenia domków,terminu nastapiła rezerwacja domku przedstawionego na zdjeciu(zaznaczyłyśmy ze chcemy TEN DOMEK ZE ZDJECIA).W ustalonym terminie pojechalismy do Przerwanek. I tu zaczyna sie karuzela,brak dobrych oznaczeń dojazdu.Docieramy na miejsce i co okazuje sie,żaden domek na nas nie czeka! Pan prowadzi nas do zasyfionego domku ale to nie jest ten ,który miał byc!!! na nasze pytanie odpowiada,że tamten został zajęty dzień wczesniej"mogliście wczoraj przyjechac".No ale od czego sa własnie rezerwacje??!!!Idziemy do kolejnego domku...smród, pajęczyny,kurz..ale jest KOMINEK!!! Zabity płyta kartonowo-gipsową!!! Idziemy dalej,domek murowany...typu "nora".Powtórka:smrodek,b rudek,brak TV. Idziemy dalej...Patrzymy JEST!!! No w końcu jest ten domek ze zdjecia, pytamy o niego ale właściciel mowi,że.."to prywatny domek jego kolegi".Znowu ZONK. W końcu decydujemy sie na drewniany domek,ale nie tego typu co miał byc. Chcemy zaparkowac obok niego samochód,ale właściciel mowi"prosze nie podchodzic do domku przez godzine,bo pan który tam sprzata jest bardzo agresywny"...????!!!!! Kurde,co to jest???Jaja jakies czy co??? Ok, czekamy godzine,po uzyskaniu pozwolenia rozpakowujemy sie.I kolejne niespodzianki w domku,brudna,porwana pościel,brak sztućców,szklanek, talerzy(kupiłysmy sobie same),lodówka nie zamyka sie,brud w kuchni i łazience,cieknący zlew,nawet szczotki nie było zebysmy mogły same posprzatac.TV nie ma, (ale jest szafka pod TV-zawsze cośwypozyczyc tez nie można bo wszystkie zepsute,nie wspomne o kominku Jedzenie w barze słabe,piwo ciepłe(brak lodówki) bar zamykany o 21.Psy z ośrodka biegaja luzem i gryza sie,przy okazji wpadaja na tarasy,straszac ludzi.Świetny klimat.A kiedy zrobilismy zakupy w sklepie w sasiedniej miejscowości to okazało sie,że nie wolno!!! czulismy sie jak małe dzieci na kolonii...PORAŻKA. Ogniska nie wolno,nic nie wolno.Zrobilismy z sasiadami ,z domków obok, ognisko w wyznaczonym do tego miejscu, po chwili wpadł właściciel i kazał dosłownie WYPIERD... za brame...Zaznaczam,że byli przy ognisku ludzie w różnym wieku.Żałuję,że pojechalismy tam.Rzeczywistość ma sie nijak do pieknej strony w internecie. Po uiszczeniu opłaty właściciel odmówił wypisania faktury.Zebrali sie sasiedzi z innych domków,wszyscy czuli sie oszukani,w kóncu zadzwonilismy po Policje,dopiero na jej widok właściciel zmiekł i dostalismy fakture. Nikomu nie polecam. Oczywiście ośrodek jest zaniedbany, plac zabaw dla dzieci jest sprzed 30 lat,trawa była nieskoszona,sprzet pływajacy tez nikoniecznie nadaw sie do tego celu,a na zmiane spalonej żarówki czekalismy 20 minut bo "pan agresywny" chyba raczej był pijany i zapomniał po co poszedł. Wróciłam po urlopie zmęczona i zniesmaczona. Ale jeżeli ktos ma ochotę na takie atrakcje to polecam
Pozdrawiam.
Edyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:50   #40
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: gdzie na mazury??

Cytat:
Napisane przez ewelina18 Pokaż wiadomość
Ja polecam Augustow Mikołajki i kortowo koło Olsztynajest tam super
Kortowo nie jest koło Olsztyna tylko w Olsztynie i jest to "miasteczko studenckie".
Jeśli cbodzi o mazury polecam Olsztyn. Mnóstwo jezior i imprezy też całkiem całkiem.
Giżycko też jest niczego sobie.
Wogóle cale Mazury są piękne
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:54   #41
Edyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie na mazury??

Acha,wytrzymalismy tam 4 dni,pozniej pojechałam z dwiema koleżankami do Węgorzewa,gdzie poszłysmy do Punktu Informacji Turystycznej. Tam dwie bardzo miłe panie,dzwoniły chyba z godzine po róznych prywatnych kwaterach i znalazły nam pokój z łazienka i tarasem u sympatycznej Pani w miejscowości Kal I to miejsce moge z cała pewnościa polecić.Cena za osobe jest wyższa o 5 zł od ceny z ośrodka "Aneta",ale jest spokój,piekny widok z tarasu,do jeziora 10m,sprzet pływający(i nawet kapoki sasprawny, TV,kuchnia w pełni wyposażona,jest czysto,miła atmosfera,do dyspozycji gości duzy ogród, kilka altanek,grille, miejsce na ogniska,huśtawki,parking, na dole jest sklepik i bar I tam dopiero mozna było odpocząć
Edyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 13:15   #42
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: gdzie na mazury??

Cytat:
Napisane przez Edyta31 Pokaż wiadomość
Acha,wytrzymalismy tam 4 dni,pozniej pojechałam z dwiema koleżankami do Węgorzewa,gdzie poszłysmy do Punktu Informacji Turystycznej. Tam dwie bardzo miłe panie,dzwoniły chyba z godzine po róznych prywatnych kwaterach i znalazły nam pokój z łazienka i tarasem u sympatycznej Pani w miejscowości Kal I to miejsce moge z cała pewnościa polecić.Cena za osobe jest wyższa o 5 zł od ceny z ośrodka "Aneta",ale jest spokój,piekny widok z tarasu,do jeziora 10m,sprzet pływający(i nawet kapoki sasprawny, TV,kuchnia w pełni wyposażona,jest czysto,miła atmosfera,do dyspozycji gości duzy ogród, kilka altanek,grille, miejsce na ogniska,huśtawki,parking, na dole jest sklepik i bar I tam dopiero mozna było odpocząć
Nie wiem jak funkcjonuje Aneta, bo nigdy tam nie mieszkałam. Zawsze korzystałam z oferty pola biwakowego nr 13. Jeździłam tam prawie 12 lat rok w rok. Bardzo miłe małżeństwo miało to pole biwakowe. Towarzystwo też było bardzo przyjemne. Musiałaś trafić naprawdę wyjątkowo. Mi nigdy się nie zdarzyło coś takiego. Ale może po prostu Ci z Anety tacy są.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:26   #43
Edyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie na mazury??

Po powrocie poszukałam w internecie wzmianek o tym osrodku....no to od kilku lat nic tam sie nie zmieniło...opinie sa negatywne...przynajmniej te które ja znalazłam.
Wiesz, najgorsze jest to,że reklame maja super,a realia zupełnie inne.Ludzie jeżdżą tam z dziećmi,w swej naiwności wpłacaja cała sume z góry a po przyjezdzie...szok.A kasy nikt nie odda.Sasiedzi z domku obok chcieli zeby właściciel oddał pieniądze,ale mogli zapomniec o tym, wiec co im pozostało...kisili sie tam. Ale dobrze,że przy Policji chociaz mogli wypowiedziec sie, bo tak to tez może nikt by im nie uwierzył.
Edyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:50   #44
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Gdzie na mazury?

Jesteśmy w trakcie klasowego organizowania wycieczki i stwierdziliśmy, że mazury są bardzo dobrym pomysłem na 4-5dniowy wypad Chodzi o liceum, więc dla zasady wychowawczyni chce odwiedzić jakieś większe miasto nieopodal gdzie można dorwać muzeum czy coś w ten deseń.
Czy ktoś zna jakiś sprawdzony, niedrogi pensjonat z nie najgorszymi warunkami, blisko jeziora? Najlepiej niedaleko większego miasta-tak max. do 50-60km. Byłabym wdzięczna za konkretne nazwy miejscowości i pensjonatów
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:54   #45
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Gdzie na mazury?

Wątków o Mazurach Ci u nas dostatek...
Łączę.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:07   #46
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Gdzie na Mazurki ?:>

Witam. Jakieś niedrogie domki w okolicach Piasutna, Świętajna? Słyszałyście, byłyście?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:08   #47
ania1508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
weekend z TŻ wojewodztwo kujawsko-pomorskie / kaszuby/ mazury

Witam, chciałabym wybrać się z moim chłopakiem gdzieś na weekend, problem tkwi w tym że nie mamy sprecyzowanego miejsca. Myślałam nad kaszubami albo czymś na mazurach.
Macie jakieś swoje ulubione miejsca w tych okolicach?
Dodam,że chcielibyśmy trochę odpocząć od miasta, ale jednocześnie troche pozwiedzać, wyskoczyć gdzieś do restauracji/pubu.
Jesteśmy w Trójmiasta i zależy Nam też na tym aby nie było za daleko,żeby nie spedzić całego weekendu w podróży.
Myślalam też nad Toruniem,ale chcielbyśmy też aby koszty za dobe nie przekroczyły 100zł (za dwie osoby).
Czekam na Wasze propozycje .

edit:
myślałam również nad połwyspem Helskim lub Łebą , ale czy jest tam co zwiedzac ?

Edytowane przez ania1508
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:09
ania1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.