Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 13:13   #1501
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

żółty barwnik tylko zmieni odcień, nie rozjaśni. trzeba użyć jasnego - białego, ecru
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 13:38   #1502
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
żółty barwnik tylko zmieni odcień, nie rozjaśni. trzeba użyć jasnego - białego, ecru

Napisałaś ze jest za różowy wiec jak dodasz żółtego to pozbędziesz sie różowego tonu a dodając białego to rozjaśnic ale najlepiej robic to za każdym razem jak nakładając podkład nie sypiący barwnika do całego podkładu bo mogą zrobic sie grudki. jak wejdziesz na tego kolesia fanpaga zaraz na poczatku masz opisane i zmienianiu tonu https://www.facebook. com/DS.MAKE.UPROOM


Wysłane z aplikacji

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-05-11 o 13:49
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 16:54   #1503
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podład

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
La roche posay ma kolorówkę dla alergików. szukaj w dobrych aptekach.
Możesz też sięgać po podkłady mineralne.


Tak zwykły podkład może zaszkodzić.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 09:09   #1504
Panna_Isa
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Isa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 44
Dot.: Podład

Dokładnie, polecam la roche. Podkład toleriane jest bardzo w porządku. Odkąd mam problemy z trądzikiem, to pierwszy podkład, po którym mnie nie swędzi skóra.
Panna_Isa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:03   #1505
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny bardzo bardzo proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu glazel anti shine control w kolorze 2 i byłam z niego bardzo zadowolona kolor dobrany również super. Chciałabym teraz wypróbować podkład revlon colorstay ale nie mam zielonego pojęcia który kolor wybrać. Czy 220 będzie podobnym kolorem do tego z glazel? Czy będzie on odpowiedni dla cery która się czerwieni? Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:30   #1506
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo bardzo proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu glazel anti shine control w kolorze 2 i byłam z niego bardzo zadowolona kolor dobrany również super. Chciałabym teraz wypróbować podkład revlon colorstay ale nie mam zielonego pojęcia który kolor wybrać. Czy 220 będzie podobnym kolorem do tego z glazel? Czy będzie on odpowiedni dla cery która się czerwieni? Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.

Z tego co pamietam miałam 220 i to był bardzo naturalny kolor bez różowych tonów, chodzi mi o ten do tlustej cery, bo one chyba sie troche różnią odcieniach z tymi do suchej.


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 19:48   #1507
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Dziewczyny bardzo bardzo proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu glazel anti shine control w kolorze 2 i byłam z niego bardzo zadowolona kolor dobrany również super. Chciałabym teraz wypróbować podkład revlon colorstay ale nie mam zielonego pojęcia który kolor wybrać. Czy 220 będzie podobnym kolorem do tego z glazel? Czy będzie on odpowiedni dla cery która się czerwieni? Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 20:06   #1508
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.
Absolutnie nie! Jak cera Ci się czerwieni to wybierasz podkład z żółtymi tonami. Różowe sprawią, że twarz będzie jeszcze bardziej czerwona.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 20:17   #1509
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Absolutnie nie! Jak cera Ci się czerwieni to wybierasz podkład z żółtymi tonami. Różowe sprawią, że twarz będzie jeszcze bardziej czerwona.
Dzięki Czyli które kolory z reblonu powinnam wybierać? Najbardziej odpowiedni wydawał mi się 220 ale w opisie jest informacja iż posiada subtelną nutę różowego pigmentu
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 20:30   #1510
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Absolutnie nie! Jak cera Ci się czerwieni to wybierasz podkład z żółtymi tonami. Różowe sprawią, że twarz będzie jeszcze bardziej czerwona.
też tak słyszałam. Tez mi sie mordka czerwieni, ale jakoś w typowo żółtych odcieniach, np buff revlona źle się czuje. Estee lauder ma fajny neutralny beżowy choć jasny kolor
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli które kolory z reblonu powinnam wybierać? Najbardziej odpowiedni wydawał mi się 220 ale w opisie jest informacja iż posiada subtelną nutę różowego pigmentu
jak subtelną to myślę, że będzie ok. Koleżanka miała 220 i ja na twarzy go nie miałam ale u nie wyglądał na własnie taki beżowy. Ani żółty ani różowy
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 08:58   #1511
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo bardzo proszę o pomoc. Do tej pory używałam podkładu glazel anti shine control w kolorze 2 i byłam z niego bardzo zadowolona kolor dobrany również super. Chciałabym teraz wypróbować podkład revlon colorstay ale nie mam zielonego pojęcia który kolor wybrać. Czy 220 będzie podobnym kolorem do tego z glazel? Czy będzie on odpowiedni dla cery która się czerwieni? Z tego co przeczytałam powinien w podkładzie pojawić się pigment różowy aby wyciszyć rumieńce. Bardzo proszę o rady.
...
raczej odwrotnie,rózowy pigment tylko podbije rumience.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 08:59   #1512
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli które kolory z reblonu powinnam wybierać? Najbardziej odpowiedni wydawał mi się 220 ale w opisie jest informacja iż posiada subtelną nutę różowego pigmentu
Najlepiej wszystkiego popróbować W Douglasie spokojnie można poprosić o próbkę albo dwie podkładu, nic się za to nie płaci. Ja tak chodziłam chyba tydzień żeby wreszcie dobrać odcień i myślałam że te panie w Douglasie mnie zjedzą jak mnie znowu widziały Ja używam właśnie tego sławnego 150 Buff. W ogóle dzięki Revlonowi wreszcie zrozumiałam że mam patrzeć na odcień a nie najjaśniejszy kolor przy wybieraniu podkładu bo zawsze miałam problem ze zbyt ciemnymi podkładami. No a najjaśniejszy odcień Revlona Ivory jest różowy Także nieźle bym się przejechała :P
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 17:17   #1513
Barbara MakeUp
Przyczajenie
 
Avatar Barbara MakeUp
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam
jeśli chodzi o podkłady to z chęcią Wam polecę podkład idealny.
Szukałam od lat, kombinowałam, co chwilę zmieniałam ,,aż wpadł w moje łapki i do kuferka Studio Skin Smashbox'a. Kobitki, rewelacja! Poważnie. Nie mogę się go nachwalić. Może kiedyś jeszcze natrafię na lepszy,,kto wie, ale póki co (od długiego już póki co) nie miał i nie ma sobie równych. Sprawdzony na tak wielu różnych cerach. Efekt zawsze cud, miód. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie gromadzi się w załamaniach, półmatowe wykończenie,,i ta trwałość. Więcej o nim tu [reklama bloga]
Polecam pro i nieprofesjonalistkom Świetny do pracy nawet z najbardziej wymagającymi klientkami. Wypróbujcie koniecznie.
__________________
Pozdrawiam ,
Barbara Jonecko

~ Moja praca moją pasją ~

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-13 o 20:34 Powód: link - reklama bloga
Barbara MakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 18:20   #1514
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Barbara MakeUp Pokaż wiadomość
Witam
jeśli chodzi o podkłady to z chęcią Wam polecę podkład idealny.
Szukałam od lat, kombinowałam, co chwilę zmieniałam ,,aż wpadł w moje łapki i do kuferka Studio Skin Smashbox'a. Kobitki, rewelacja! Poważnie. Nie mogę się go nachwalić. Może kiedyś jeszcze natrafię na lepszy,,kto wie, ale póki co (od długiego już póki co) nie miał i nie ma sobie równych. Sprawdzony na tak wielu różnych cerach. Efekt zawsze cud, miód. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie gromadzi się w załamaniach, półmatowe wykończenie,,i ta trwałość. Więcej o nim tu [reklama bloga]
Polecam pro i nieprofesjonalistkom Świetny do pracy nawet z najbardziej wymagającymi klientkami. Wypróbujcie koniecznie.
...
lubię,mam w kufrze..ale nie jest podkładowym gralem,do tego mnie osobiście uczula....do cer suchych niekoniecznie....ale warty zauważenia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-14 o 09:16 Powód: usunięcie linka z treści cytowanej wiadomości
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 18:46   #1515
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Od smashboxa poza rozświetlaczami ( które kocham) nie miałam nic.

DIewczyny. Jaki jest wasz podkładowy gral?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-05-13 o 18:48
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 18:59   #1516
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi i pomoc
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:12   #1517
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Wkleję i tu newsa o nowej pompce do Revlona, mam nadzieję ze Cosmetix nie masz mi za złe ;-)

o tu znalezione:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46383199
Serum arganowe Marion do włosów, obecnie w Biedronie po 7 zl

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:17   #1518
Sylwka92
Przyczajenie
 
Avatar Sylwka92
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

milk_choocoolate Bardzo chciałam Ci podziękować, strzał w dziesiątkę z tym numerem podkładu, porównałam z Lirene i Revlon, identyczne Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, jesteś kurcze WIELKA Podkład spisuje się doskonale, buzia mi się po nim nie świeci, ładnie wygładza, kurcze a jak się trzyma dla mnie bomba
__________________
będziemy się całować za moim garażem.
Sylwka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:43   #1519
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Hej

Byłam miłośniczką Revlona dopóki nie zaczął mnie zapychać.Wydaje mi się,że zmienili formułę i nie chodzi mi o zmianę tą z SPF6 na SPF15 i z lejącego się na gęsty, ale teraz jakoś na przestrzeni kilku miesięcy.

Coś musieli dodać, bo dla mnie jest tragedia
Najgorsze, że kupiłam dwa opakowania 150 i 180. Używam tylko od czasu do czasu, bo przerzuciłam się na kosmetyki mineralne, moja nowa miłość.

Ani 150 ani 180 nie są dla mnie idealne. 150 za jasny, 180 zbyt ciemny i pomarańczowy Dlatego często kupuje podkłady w dwóch - trzech kolorach i mieszam przed nałożeniem. Wtedy starczają mi na długo i zawsze mam odpowiedni kolor, albo mix kolorów.

Wie któraś z Was czy na prawdę zmienili coś w składzie czy tylko mi się tak wydaje?
Normalnie wysypuje mi zaskórniki ! A po podkładach mineralnych czysta buzia.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 12:02   #1520
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez roska92 Pokaż wiadomość
Hej, mam problem z doborem podkładu, nie potrafię znaleźć takiego, z którego byłabym zadowolona Jestem typowym, strasznym bladziochem. Mój problem polega głównie na tym, że wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne, nawet te najjaśniejsze. Do tej pory udało mi się znaleźć tylko jeden podkład, który kolorystycznie do mnie pasuje i jest to Rimmel Match Perfection w odcieniu 010. Drugi natomiast problem to moja sucha cera. Na szczęście nie mam zbyt wiele do zakrycia, zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu skóry i zakryciu drobnych popękanych naczynek w okolicy ust. Match Perfection niestety trochę mi się waży po kilku godzinach, w dodatku kompletnie nic nie kryje. Znacie może takie podkłady, które mają w ofercie bardzo jasne kolory oraz nie mają matowego wykończenia? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
Może pomyśl o zapukie chromatic mix z MUA? To biały pigment specjalnie do rozjaśniania każdego podkładu

GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 12:28   #1521
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Hej

Coś musieli dodać, bo dla mnie jest tragedia
Najgorsze, że kupiłam dwa opakowania 150 i 180. Używam tylko od czasu do czasu, bo przerzuciłam się na kosmetyki mineralne, moja nowa miłość.

Ani 150 ani 180 nie są dla mnie idealne. 150 za jasny, 180 zbyt ciemny i pomarańczowy Dlatego często kupuje podkłady w dwóch - trzech kolorach i mieszam przed nałożeniem. Wtedy starczają mi na długo i zawsze mam odpowiedni kolor, albo mix kolorów.

Wie któraś z Was czy na prawdę zmienili coś w składzie czy tylko mi się tak wydaje?
Normalnie wysypuje mi zaskórniki ! A po podkładach mineralnych czysta buzia.
Nie wiem czy i co zmienili, bo nie używałam poprzednich. Mam tylko obecny Revlon, przez dobre opinie kupiony. I robi mi masakrę już w 1 dzień noszenia :-D. Zdecydowanie coś z nim nie tak.

Napisz mi proszę jakich kolorów podkładów mineralnych używasz? Bo kolorystycznie mam w Revlonie to samo :-\. 150 za jasny, 180 za ciemny i za czerwony...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 12:39   #1522
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Skład jest zmieniony, zakupiłam podkład jakieś 2-3 mce temu i jest inny niż ten podany na wizażu.

Mi na szczęście nie szkodzi.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 13:09   #1523
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy i co zmienili, bo nie używałam poprzednich. Mam tylko obecny Revlon, przez dobre opinie kupiony. I robi mi masakrę już w 1 dzień noszenia :-D. Zdecydowanie coś z nim nie tak.

Napisz mi proszę jakich kolorów podkładów mineralnych używasz? Bo kolorystycznie mam w Revlonie to samo :-\. 150 za jasny, 180 za ciemny i za czerwony...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Lily Lolo - blondie i warm peach. Kupiłam próbki, po 11zł, starcza na jakiś czas. Obie pasują idealnie Mimo, że jeden niby ciepły, a drugi neutralny. Widocznie jakoś tak wpasowują się w kolor cery.

EveryDayMinerals - Fairly Light Neutral (semi matte i matte)
Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Skład jest zmieniony, zakupiłam podkład jakieś 2-3 mce temu i jest inny niż ten podany na wizażu.

Mi na szczęście nie szkodzi.
A mi robi mnóstwo malutkich zaskórników i wyglądam jak tarka kuchenna
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 14:14   #1524
Barbara MakeUp
Przyczajenie
 
Avatar Barbara MakeUp
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Oj ,to jakoś pechowo:/..ze smutkiem przyjmuję , że jednak nie dla wszystkich,,aleee może to wyjątek od reguły ) Dla mnie to podkładowy gral właśnie. Osobiście mam cerę tłustą odwodnioną i Smashbox ładnie ją nawilża (a raczej uzupełnia pielęgnację pod) i daje półmatowe wykończenie. Generalnie nie jestem fanką efektu tzw.tępego matu na skórze, lubię gdy podkład przepuszcza/imituje blask zdrowej cery. Dla mnie StudioSkin daje mi cały pakiet.

Z produktów Smashbox'a tak off the topic troszkę używałam/stosuję dalej wiele produktów i z moich ulubionych to właśnie ww.podkład, baza wypełniająca pory i zmarszczki Targeted Pore & Line, cienie w kamieniu, paletka cieni Soft Box, rozświetlacz w kamieniu jest też ok, róż rewelacja i błyszczyk też mnie nie rozczarował. Puder w kamieniu piękny naturalny efekt daje, ale jeśli komuś zależy na długotrwałym macie to się zawiedzie. Nie ma firmy, której bym produkty wszystkie kochała, ale Smashboxowi do tego najbliżej
__________________
Pozdrawiam ,
Barbara Jonecko

~ Moja praca moją pasją ~
Barbara MakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:38   #1525
wandapanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Hej! Pisze z zapytaniem, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry podkład do cery tłustej/mieszanej? Uważam, że taką mam, w strefie T bardzo szybko się przetłuszcza, na reszcie twarzy mam raczej mieszaną. Cerę mam odcieniu ziemistego, posiadam przebarwienia, zwłaszcza na brodzie, męczą mnie zaskórniki -nos to mam w kropki
i poszukuje odpowiedniego podkładu dla siebie. Z trudem i znojem, dużo łatwiej by mi było, gdyby była mozliwość zakupu w drogeriach testerów, a tak to nie mam tyle funduszy by kupować i testować podkłady za koło 50 zł ;/
Używałam rimmel match perfection gel, i póki go nie wycofali, był dla mnie najlepszy. Troche ciemniał na twarzy, ale do 3 h wstrzymywal mi tluszczenie.
potem zakupiłam dream matte mousse ale jest tragiczny, przy nakładaniu podkreśla suche skórki, cera przetłuszcza się juz po kilkunastu minutach, szybko sie ściera..
ehh..
czytałam o revlonie, ale też boję się czy to nie będzie za ciężka tapeta;p
Czy któraś z Was z podobną do mniej cerą, trafiła na swój idealny podkład?
wandapanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:46   #1526
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:28   #1527
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Barbara MakeUp Pokaż wiadomość
Oj ,to jakoś pechowo:/..ze smutkiem przyjmuję , że jednak nie dla wszystkich,,aleee może to wyjątek od reguły ) Dla mnie to podkładowy gral właśnie. Osobiście mam cerę tłustą odwodnioną i Smashbox ładnie ją nawilża (a raczej uzupełnia pielęgnację pod) i daje półmatowe wykończenie. Generalnie nie jestem fanką efektu tzw.tępego matu na skórze, lubię gdy podkład przepuszcza/imituje blask zdrowej cery. Dla mnie StudioSkin daje mi cały pakiet.

Z produktów Smashbox'a tak off the topic troszkę używałam/stosuję dalej wiele produktów i z moich ulubionych to właśnie ww.podkład, baza wypełniająca pory i zmarszczki Targeted Pore & Line, cienie w kamieniu, paletka cieni Soft Box, rozświetlacz w kamieniu jest też ok, róż rewelacja i błyszczyk też mnie nie rozczarował. Puder w kamieniu piękny naturalny efekt daje, ale jeśli komuś zależy na długotrwałym macie to się zawiedzie. Nie ma firmy, której bym produkty wszystkie kochała, ale Smashboxowi do tego najbliżej
....
Mimo wszystko StudioSkin uwazam za bardzo dobry,ale tuninguje go innymi podkładami,podobnie jak mój ulubiony EL DW Lite...tez go mieszam i wtedy efekt na skórze jest najlepszy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:03   #1528
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Od smashboxa poza rozświetlaczami ( które kocham) nie miałam nic.

DIewczyny. Jaki jest wasz podkładowy gral?
To ja od nich jeszcze nic nie miałam. jesteś zadowolona z tego rozświetlacza ?
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:16   #1529
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Barbara MakeUp Pokaż wiadomość
Oj ,to jakoś pechowo:/..ze smutkiem przyjmuję , że jednak nie dla wszystkich,,aleee może to wyjątek od reguły ) Dla mnie to podkładowy gral właśnie. Osobiście mam cerę tłustą odwodnioną i Smashbox ładnie ją nawilża (a raczej uzupełnia pielęgnację pod) i daje półmatowe wykończenie. Generalnie nie jestem fanką efektu tzw.tępego matu na skórze, lubię gdy podkład przepuszcza/imituje blask zdrowej cery. Dla mnie StudioSkin daje mi cały pakiet.

Z produktów Smashbox'a tak off the topic troszkę używałam/stosuję dalej wiele produktów i z moich ulubionych to właśnie ww.podkład, baza wypełniająca pory i zmarszczki Targeted Pore & Line, cienie w kamieniu, paletka cieni Soft Box, rozświetlacz w kamieniu jest też ok, róż rewelacja i błyszczyk też mnie nie rozczarował. Puder w kamieniu piękny naturalny efekt daje, ale jeśli komuś zależy na długotrwałym macie to się zawiedzie. Nie ma firmy, której bym produkty wszystkie kochała, ale Smashboxowi do tego najbliżej
Z ciekawości jaki masz kolor? bo zastawiam się na 2.2 ale nie wiem czy nie bedzie za żołty.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:05   #1530
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem
Na wizażu jest długachny wątek podkładowy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.