Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 18:24   #721
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Otrzymałam przesyłkę - byłszczyk Clear (jednak mnie skusił) oraz próbki podkładów: Blondie, Warm Peach, China Doll, Popcorn. Właśnie zrobiłam test paskowy i na pewno żaden z kolorów nie pasuje mi tak ja Breena1/2 z Pixie.

Błyszczyk Clear - kolor raczej transparentny, zapach lekko czekoladowy. Ładnie, wreszcie bez drobinek .

Po otrzymaniu przesyłki uderzyła mnie wielkość próbek podkładów - ok 0.5 ml. Dla mnie może to być za mało na jedno umalowanie .

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Po teście paskowym Warm Peach wydaje się być dla mnie najlepszy.
wystarczy nawet na dwa użycia ale fakt, próbki tycie

ja sobie Warm Peach podrasowałam trochę i mam super ziemisty kolor
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 20:57   #722
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wystarczy nawet na dwa użycia ale fakt, próbki tycie

ja sobie Warm Peach podrasowałam trochę i mam super ziemisty kolor
W moim przypadku chyba na dwa razy nie obstanie .
A czym przyziemiłaś? Tego by było mi trzeba. Niestety na cała twarz podkład nałożę dopiero za jakiś czas, bo w najbliższym czasie nie mogę sobie pozwolić na eksperymenty, a jestem go taka ciekawa .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 21:01   #723
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
W moim przypadku chyba na dwa razy nie obstanie .
A czym przyziemiłaś? Tego by było mi trzeba. Niestety na cała twarz podkład nałożę dopiero za jakiś czas, bo w najbliższym czasie nie mogę sobie pozwolić na eksperymenty, a jestem go taka ciekawa .
zbiłam tę brzoskwiniowatość odrobiną ultramaryny ale ciut dosłownie by zbytnio nie wychłodzić. I dodałam zieleni chromowej by podkład miał nutkę oliwkową ale był szarawy. Na koniec żółcień żelazowa ale niekoniecznie.

Zerknij klik
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-08-12 o 21:02
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 00:04   #724
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
cień Greyzie Daze
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 09:52   #725
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A co myslicie o pedzlach LL? Ja mam do pudru i kabuki, zastanawiam sie nad kupnem kilku innych i chetnie poznam opinie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 11:25   #726
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Używała któraś z was cienia Witchypoo? Myślicie że sprawdziłby się jako eyeliner?
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:35   #727
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej
Witchypoo świetnie nadaje się jako eyeliner Troszkę ciężko go potem zmyć zwykłym mleczkiem spośród rzęs i czasami miałam uczucie że nieco widzę mieniące drobinki przy patrzeniu "w górę". Ale wygląda super Ten cień uważam za najlepszy z gamy LL.
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 09:43   #728
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wielkie dzięki za odpowiedź. Chciałam zamówić ten bo chyba w tym przypadku odcień na zdjęciu jest taki jak w rzeczywistości. Czarny to chyba czarny
Wcześniej niestety się rozczarowałam Zamówiłam Honey Peach i jest zupełnie inny niż na zdjęciu.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:28   #729
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jednak postanowiłam wymienić róż i zamówiłam jeszcze błyszczyk English Rose, żeby nie być na tym tak zupełnie stratną. Opiszę wrażenia, jak dotrze przesyłka. Mogę przy okazji pochwalić panią z Costasy - bardzo sympatyczna i pomocna osoba.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:00   #730
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześc dziewczyny) Mam pytanie, używam podkładu bourjois healthy mix 51 i chciałabym kupić odpowiednik tego koloru z LiliLolo. Zastanawiam się nad Blondie i China Doll. Dodam, że ten bourjois jest odrobinę za ciemny, ale ton idealny. Mam dość żółtą karnację
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:19   #731
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny) Mam pytanie, używam podkładu bourjois healthy mix 51 i chciałabym kupić odpowiednik tego koloru z LiliLolo. Zastanawiam się nad Blondie i China Doll. Dodam, że ten bourjois jest odrobinę za ciemny, ale ton idealny. Mam dość żółtą karnację
china doll idealna wg mnie, dla mnie też 51 był delikatnie za ciemny.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 19:21   #732
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jak dla mnie China Doll jest trochę różowy, choć to może tylko moje odczucie.
A myślałaś o Warm Peach?
Moze jeszcze jakaś inna dziewczyna ci pomoże.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:28   #733
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie China Doll jest trochę różowy, choć to może tylko moje odczucie.
A myślałaś o Warm Peach?
Moze jeszcze jakaś inna dziewczyna ci pomoże.
No właśnie widziałam na swatchach, że Warm Peach jest dość jasny i pewnie ciepły.
China doll różowy.. hmm.. Bo mam podkład (PSEUDO?)mineralny z Make Up Factory i on na zimę będzie ciemny, ale jest dość żółty, mogłabym je ewentualnie pomieszać. Albo kupić porcelain... Nie wiem. Popatrzę jeszcze na ten Warm Peach..

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
china doll idealna wg mnie, dla mnie też 51 był delikatnie za ciemny.
A nie jest różowy? Próbowałaś tego Warm Peach?
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:30   #734
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

tak, próbowałam chyba wszystkich najjaśniejszych lily lolo. warm peach był za ciemny i wpadał w pomarańczę na mojej twarzy. china doll wg mnie nie był różowy, dobrze się komponował i wtapiał
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana

Edytowane przez villete
Czas edycji: 2011-08-19 o 19:43
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:37   #735
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
tak, próbowałam chyba wszystkich najjaśniejszych lily lolo. warm peach był za ciemny i wpadał w pomarańczę na mojej twarzy. china doll wg mnie nie był różowy, dobrze się komponuje na mojej twarzy
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:04   #736
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
No właśnie widziałam na swatchach, że Warm Peach jest dość jasny i pewnie ciepły.
China doll różowy.. hmm.. Bo mam podkład (PSEUDO?)mineralny z Make Up Factory i on na zimę będzie ciemny, ale jest dość żółty, mogłabym je ewentualnie pomieszać. Albo kupić porcelain... Nie wiem. Popatrzę jeszcze na ten Warm Peach..



A nie jest różowy? Próbowałaś tego Warm Peach?
weź jaśniejszy i ewentualnie zbijaj różowość-zielenią , żółcią i może czerwienią
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:28   #737
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A który Twoim zdaniem jest jaśniejszy i żółty?
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:38   #738
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
A który Twoim zdaniem jest jaśniejszy i żółty?
china doll jest jasny ale u niektórych może wybijać się różowa nuta. Cieplejszy lecz nieco ciemniejszy jest warm peach ale z kolei tu może się wybijać pomarańczowa nuta. Typowego jasnego z żółcią nie ma.
Ja stosuję warm peach i jestem zadowolona, zwykle wybieram jasne, lekko ziemiste, z żółcią w tle. Teraz, gdy go nieco zmodyfikowałam tlenkami jest idealny choć w swej pierwotnej formie też ładnie się wtapiał.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:46   #739
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy ktoś może mi doradzić w kwestii odcienia? Szukam odpowiednika, lub odcienia Lily lolo zblizonego do Elette lub Faylinn Pixie. Myślałam nad warm peach, ogladalam swatche, ale sama nie wiem...Może ktoś używał tych odcieni Pixie co ja i może się wypowiedzieć...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 16:41   #740
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Przyszły moje Ooh La La i English Rose. Różu jeszcze nie testowałam, ale wygląda pięknie. Co do błyszczyka - jeśli ktoś obawia się, że będzie za ciemny (bo w opisie ma "ciemnoróżowy") - nie ma potrzeby. W moim wypadku jest bardzo podobny do odcienia ust, tylko trochę bardziej różowy. Zdjęcie z fb, które wcześniej linkowałam jest całkiem trafne. Błyszczyk nie ma drobinek, nie klei się, jedyne co mu mogę zarzucić, to lekkie uczucie... piasku na ustach? Czy wszystkie mineralne błyszczyki są takie? Na szczęście szybko o tym zapominam. Zauważyłam też, że jest dość słabo napigmentowany, ale nie lubię mocno podkreślonych ust, więc mi to odpowiada.

Poza tym jak zwykle dało znać o sobie moje roztrzepanie i nie zamówiłam dodatkowych próbek. Ale czekała mnie miła niespodzianka - w paczce znalazłam 4 próbki róży i rozświetlacza: Juicy Peach, Clementine, Doll Face i Star Dust. Ponowne brawa dla obsługi sklepu.

Natomiast strasznie żałuję, że jednak nie podpasował mi kolorystycznie żaden z podkładów. Zastanawiam się czy może Porcelain by nie był odpowiedni (jako że jest jedynym jasnym, którego nie zamówiłam). Jakby ktoś miał w posiadaniu zbędną próbkę, to chętnie się wymienię na którąś z wymienionych tu próbek róży/rozświetlacza lub innych jasnych podkładów (China Doll, Warm Peach, Blondie, Barely Buff). Mogę też odsypać Ooh La La.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2011-08-22 o 16:45
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:14   #741
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, czy którejś z Was pasuje odcień Butterscotch? Oglądałam swatche parę stron wcześniej, ale one zazwyczaj mi nic nie mówią. Wydaje mi się, że ten odcień byłby dla mnie najbardziej zbliżony, ale bardzo mi zależy na opinii kogoś o podobnej karnacji (tj. Medium Olive z Lucy, Butter Caramel Blusche, Soft Fawn Lauress, Hope, Faith, Love z poziomu 3.5-4.0 z AWGM, Medium Neutral - z tuningiem - z Lumiere, Ayperi 3/4 i Tinkerbell 3/4 z Pixie). Z góry dziękuję
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2011-08-22 o 21:17
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:09   #742
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam próbkę Butterscotch i pełnowymiarowe opakowanie Medium Olive od Lucy.
Jak nakładałam na pędzel to Butterscotch jest taki żółty w porównaniu do Medium Olive jest bardziej złocisty. A do tego czy mi pasuję pewna nie jestem musiałabym potestować jeszcze
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:31   #743
TheMonirrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć dziewczyny
Po przewertowaniu wizażowego forum postanowiłam kupić podkład Lily Lolo. Testowałam już EDM ( jak każda, która zaczyna zabawę z minerałami ) ale nic ciekawego szczerze mówiąc... Nie mam cery skłonnej do błyszczenia a po tym podkładzie niestety to się działo... Skuszona pochlebnymi opiniami wybrałam więc firmę Lily Lolo, bez żadnych prób wybrałam w ciemno odcień Candy Cane, bo taki wydał mi się odpowiedni. Oczywiście oglądałam zdjęcia z porównaniami podkładów itd... Jasne z EDM zdecydowanie nie odpowiadały mi, wyglądałam na chorą Zaryzykowała i bardzo się bałam czekając na paczkę Jakże niepotrzebnie Wasze opinie to najlepszy doradca
Dziś zrobiłam makijaż przy użyciu korektora Mint EDM, podkładu Lily Lolo właśnie i tej samej firmy różu Oh La La który jest po prostu boski cera wygląda świeżo i promiennie, bez poprawek a makijaż robiłam o 8 rano... Dodam, że pedałuję do pracy więc można ocenić jego trwałość Serdecznie polecam te kosmetyki, teraz wiem że na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie Oh La La, może jeszcze jakiś puder (ten satynowy jest super).
P.S. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeśli za bardzo namieszałam
TheMonirrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:20   #744
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez TheMonirrra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Po przewertowaniu wizażowego forum postanowiłam kupić podkład Lily Lolo. Testowałam już EDM ( jak każda, która zaczyna zabawę z minerałami ) ale nic ciekawego szczerze mówiąc... Nie mam cery skłonnej do błyszczenia a po tym podkładzie niestety to się działo... Skuszona pochlebnymi opiniami wybrałam więc firmę Lily Lolo, bez żadnych prób wybrałam w ciemno odcień Candy Cane, bo taki wydał mi się odpowiedni. Oczywiście oglądałam zdjęcia z porównaniami podkładów itd... Jasne z EDM zdecydowanie nie odpowiadały mi, wyglądałam na chorą Zaryzykowała i bardzo się bałam czekając na paczkę Jakże niepotrzebnie Wasze opinie to najlepszy doradca
Dziś zrobiłam makijaż przy użyciu korektora Mint EDM, podkładu Lily Lolo właśnie i tej samej firmy różu Oh La La który jest po prostu boski cera wygląda świeżo i promiennie, bez poprawek a makijaż robiłam o 8 rano... Dodam, że pedałuję do pracy więc można ocenić jego trwałość Serdecznie polecam te kosmetyki, teraz wiem że na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie Oh La La, może jeszcze jakiś puder (ten satynowy jest super).
P.S. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeśli za bardzo namieszałam
dzięki za opinię
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 18:39   #745
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

JEstem zawiedziona Lily. A byłam zachwycona. Podkład ten na mojej twarzy wygląda fajnie przez 3-4h. Potem dzieje sie z nim masakra. ściera się, nieładnie plamami schodzi, do tego zbiera we wszystkich zakamarkach, podkresla niedoskonalosci. Jestem wkurzona.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:29   #746
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Mam próbkę Butterscotch i pełnowymiarowe opakowanie Medium Olive od Lucy.
Jak nakładałam na pędzel to Butterscotch jest taki żółty w porównaniu do Medium Olive jest bardziej złocisty. A do tego czy mi pasuję pewna nie jestem musiałabym potestować jeszcze
Dziękuję Ci bardzo! Poczekam w takim razie na ostateczną opinię. Rozumiem jednak z tego słowa "jeszcze", ze nie wygląda na Tobie źle? Ja też mam pełnowymiarowy medium Olive i ostatnio zaczęłam się z nim dogadywać, więc leży super i kolor idealny.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:49   #747
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzisiaj miałam na sobie i wyglądał dobrze, kolor był dopasowany. Aczkolwiek ostateczną decyzję musisz podjąć sama, nie chciałabym ci źle doradzić. To że u mnie wygląda ok nie musi oznaczać że u ciebie będzie tak samo, różnie to bywa z minerałami chociaż jeśli chodzi o kolorystykę nie powinno byc aż takiej różnicy
Ja jednak chyba wolę Lucy, chociaż nie jestem w stanie się zdecydować zależy od dnia.
Lucy ma ogromny plus za krycie
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:25   #748
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zostawilam sobie wspomnianego wczesniej Warm Peach i sprawuje sie swietnie (aniolusiek_ ). Musze przyznac, ze odcien nawet lepszy niz Blondie, gdyz ten jest jakby bardziej rozowawy(Blondie), a Warm Peach zoltawy, co u mnie lepiej wypada a tak sie go obawialam, że bedzie za ciemny

Troszke slabo kryje, musze sie napracowac, zeby wyrownac koloryt, bo po ostatnich wysypach moja skora wyglada fatalnie na codzien nie uzywam korektorow, ale chyba w jakis pozadny bede musiala zainwestowac, bo mam kilka krost i przebarwien
LL o dziwo lepiej naklada mi sie pedzlem typu kabuki niz FT, tym bardziej, ze ten ostatni mnie podraznia chyba pora wymienic...
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:58   #749
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy którejś z Was pasuje odcień Butterscotch? Oglądałam swatche parę stron wcześniej, ale one zazwyczaj mi nic nie mówią. Wydaje mi się, że ten odcień byłby dla mnie najbardziej zbliżony, ale bardzo mi zależy na opinii kogoś o podobnej karnacji (tj. Medium Olive z Lucy, Butter Caramel Blusche, Soft Fawn Lauress, Hope, Faith, Love z poziomu 3.5-4.0 z AWGM, Medium Neutral - z tuningiem - z Lumiere, Ayperi 3/4 i Tinkerbell 3/4 z Pixie). Z góry dziękuję
Butterscotch jest bardziej żółty od Medium Olive i mam wrażenie, że też jest troche jaśniejszy.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:04   #750
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Tova, zaskoczyaś mnie tym, ze jest jaśniejszy, bo dla mnie Medium Olive by mógł być odrobinkę ciemniejszy, a spodziewałam się, ze Butterscotch może być za ciemny. Ale bardzo wam dziękuję za opinie - bardzo mi pomogły
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.