zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 21:26   #31
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Hmmm, a jaką masz podstawę brutto?
ok 2200 dostałam 1200 zł
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:35   #32
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

No to jak dla mnie pi razy drzwi się zgadza. Po potrącenie składek dostajesz na rękę jakieś 1600 zł i 80% z tego to 1200 zł.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:50   #33
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Jak pisałam nie wliczyłam w to premii 250 zł brutto

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

nie byłam cały miesiąc na zwolnieniu tylko od 15.12-29.12 na 30 wypisałam urlop.
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 06:25   #34
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Autorko zadzwoń do kadr po prostu Albo idź i weź kwitek wypłaty - tam jest wszystko rozpisane
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:25   #35
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość

nie byłam cały miesiąc na zwolnieniu tylko od 15.12-29.12 na 30 wypisałam urlop.
No ale to nie ma znaczenia przecież. Przekroczyłaś liczbę 33 dni zwolnienia w roku, tak więc teraz zamiast pensji dostajesz zasiłek chorobowy z ZUSu, tak więc dostajesz tej pensji o 20% mniej niż zwykle. Liczone od podstawy, bez żadnych premii.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:27   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

ja też byłam- z rozszczepieniem kręgosłupa, poruszając się o kuli nie chcieli dać na kilka miesięcy zasiłku rehabilitacyjnego i kazali mi wracać do pracy ( btw na ogół stojącej lub wymuszającej postawę pochyloną) wiec wspomnień miłych nie mam. Oczywiście najlepiej jak masz komplet skserowanych badań, opinie napisane przez specjalistów ale tak naprawdę za wiele to nie pomaga.
Z kolei mój mąż miał złamanie prawej ręki z przemieszczeniem i w ZUS lekarka zarzuciła mu że pracuje mimo bycia na zwolnieniu. Tłumaczyła to brudnym gipsem Po 4 tygodniach noszenia gips ma prawo nie być czysty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:36   #37
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

zgadzam sie z poprzedniczkami- weź absolutnie całą dokumentację medyczną, wszystkie leki i niech sobie oglądają moją koleżankę wezwali na kontrolę ( szefuncio ich nasłał)- wzięła wszystkie wyniki związane ze swoją chorobą, leki, wszystkie notatki od lekarza, ubrała się skromnie, bez makijażu. siedziała u nich niecałe 10 minut. zerknęli tylko jednym okiem na papiery, obejrzeli ją od stóp do głów i tyle
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Masz jeszcze dużo czasu dlatego pokseruj swoją historię medyczną - od lekarzy u których byłaś, weź zaświadczenie że jesteś rehabilitowana, weź ze sobą leki które bierzesz. Nie maluj się, ubierz się skromnie i zero uśmiechu na twarzy
to jest prawda taką samą poradę dostała moja kumpela od swojej siostry (pracownicy ZUS-u)jak szła na kontrolę. jak to siostra stwierdziła: nie wiesz na jakiego kretyna trafisz lepiej się nie śmiać niż ma sie doczepić,że wygladasz kwitnąco i możesz śmiało pracować.

powodzenia
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 19:32   #38
aninia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Ja tez miałam problem z kręgosłupem (lędźwiowym)i zusem-byłam wzywana kilka razy.Weź wszystkie papiery ,świstki(nawet te jak chodzisz prywatnie) recepty(jak masz książeczkę) bo to dla nich dokumentacja.Raczej nic nie kseruj, bo i tak Cię wyślą żebyś to skserowała u nich-więc się nie śpiesz-podobno czas mierzą i to chyba prawda.Lekarz orzecznik groził mi dodatkowymi badaniami i utratą chorobowego, twierdził też że te badani co mam wykonane czyli dodatkowe rentgeny rezonanse są niepotrzebne.koniec końców na chorobowym byłam całe pół roku i jeszcze na koniec dostałam sanatorium-rehabilitacje z zusu-pech,że w moim mieście jest oddział rehabilitacyjny narządów ruchu,więc nigdzie nie wyjeżdżałam,ale dobre i to-chociaż jak stwierdziła pani doktor z zusu nie bardzo to pani pomoże no ale nie mamy innych środków żeby panią usprawnić.Przepraszam,ze tak długo i trochę nieskładnie.trzymaj się-będzie dobrze.a i uważaj na "delegacje" sprawdzające z pracy, bo tez lubią sprawdzić co u chorych.
aninia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 23:15   #39
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No ale to nie ma znaczenia przecież. Przekroczyłaś liczbę 33 dni zwolnienia w roku, tak więc teraz zamiast pensji dostajesz zasiłek chorobowy z ZUSu, tak więc dostajesz tej pensji o 20% mniej niż zwykle. Liczone od podstawy, bez żadnych premii.
no to trochę inaczej - podstawę zasiłku liczy się z ostatnich 12 miesięcy poprzedzających chorobę, więc, jeżeli w ciągu ostatniego roku podstawa była niższa, to zasiłek też będzie niższe. Ale do tej podstawy wlicza się (oprócz podstawy) wypłacone premie i inne dodatkowe składniki za które były opłacane składki na ubezpieczenie za ten okres 12 miesięcy poprzedzających chorobę.
Bez względu na czy jest to wynagrodzenie chorobowe (wypłaca zakład) czy zasiłek chorobowy (wypłaca ZUS od 34 dnia) - wynagrodzenie to i zasiłek wynoszą 80%, w szczególnych przypadkach 70% (pobyt w szpitalu) lub 100% (np. ciąża)
mmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 20:45   #40
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
mi na komisji orzekającej niepełnosprawność powiedzieli, że (uwaga, tu cytat dosłowny) "jeśli nie widać niepełnosprawności, to jej nie ma", a na prześwietleniu widać było, jak wół, że nie mam płuca. także, ja się spodziewam po tych ludziach wszystkiego. lepiej się ubrać skromnie i się nie malować, niż potem mieć problem z orzecznikami.
Wg tej teorii nie powinnam mieć orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, a mam je od ładnych 10 lat ;p a nic po mnie nie widać.

Jestem od 3m-cy na zwolnieniu lekarskim. W tym czasie dwa razy leżałam w szpitalu i miałam poważną operację. Teraz ZUS wzywa mnie na komisję. Przewertowałam wątek. Była może ktorać z Was ostatnio na takiej komisji, kontroli zwolnienia? Jak to obecnie wygląda? Zmieniło się coś?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 07:14   #41
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

To chyba zależy na kogo się trafi, mój szef był niedawno i lekarz potraktował go jak zło konieczne - od wejścia hasła typu "ja tu nic nie widzę", jak spytał lekarz, czym się szef zajmuje i on powiedział, że jest komendantem policji, to bez badania dostał zasadność. Drugi szef też był na komisji i nie miał żadnych problemów, bardzo sympatyczny lekarz - więc to od lekarza zależy (tak mi sie wydaje)
Kiedyś była moja bratowa na komisji (3 dni przed całkowitym końcem leczenia - wiec już praktycznie zdrowa po operacji) i lekarka jej powiedziała, że jej nie odrzuca L4 tylko dlatewgo, że jest pielęgniarką.
Paranoja...... - oni tylko szukają, żeby ludziom nie dawać kasy, a lesery co biorą lewe L4 i to na dużą kasę, to im nic nie robią.
mmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 08:07   #42
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Ale leserzy to zazwyczaj biora krotkie zwolnienia, ze nawet zus nie placi za ich "chorowanie".

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 08:14   #43
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

To fakt, ja już trzeci miesiąc jestem na zwolnieniu. Tylko co poradzić, duża operacja (nie pierwsza) więc gojenie szwów i już niestety zrostów na nerce jest dużo dłuższe. Do tego anemia po operacji. Mam nadzieję, że orzecznik ZUSu weźmie to pod uwagę bo nie wyobrażam sobie już powrotu do pracy
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:04   #44
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ale leserzy to zazwyczaj biora krotkie zwolnienia, ze nawet zus nie placi za ich "chorowanie".

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o.... byś się zdziwiła, właśnie po to biorą długie L4, żeby ZUS płacił, ja nie mówię o zwykłych pracownikach
mmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:28   #45
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

oj... zus szybko uzdrawia. szybko i hurtowo, coby taniej było.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 11:30   #46
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

A orientujecie się jak to jest ze zwrotem kosztów za dojazd na komisje? Bilety im muszę przedstawić czy jak?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 14:47   #47
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Mój tata miał, ale to było tylko formalność. Miał złamana nogę, stwierdzili, że powinien mieć jeszcze rehabilitację i jeszcze skierowali do sanatorium. W większości przypadków nie ma się czego obawiać.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Ojej nie zobaczyłam, że stary temat, a co do zwrotów to bierzesz bilet dajesz im, a oni dają Ci jego dwukrotność.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 16:24   #48
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Mój tata miał, ale to było tylko formalność. Miał złamana nogę, stwierdzili, że powinien mieć jeszcze rehabilitację i jeszcze skierowali do sanatorium. W większości przypadków nie ma się czego obawiać.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Ojej nie zobaczyłam, że stary temat, a co do zwrotów to bierzesz bilet dajesz im, a oni dają Ci jego dwukrotność.
Oby u mnie też to byla formalność
Bedę pamiętała, żeby zabrać bilety!

Orientujecie się ile moża być na zwolnieniu po operacji? Lekarz prowadzący mowił mi, że trzy miesiące spokojnie, ale jak to ZUS interpretuje.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:18   #49
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość

Orientujecie się ile moża być na zwolnieniu po operacji? Lekarz prowadzący mowił mi, że trzy miesiące spokojnie, ale jak to ZUS interpretuje.

Swoją drogą, to jest jakaś paranoja, bez kitu no ! To lekarz specjalista decyduje o sposobie i długości leczenia, kto to słyszał, żeby byle konował (często lekarz orzecznik nie jest specjalistą w jakiej pacjent ma wystawiane zwolnienia !), który pierwszy raz widzi chorego na oczy rozstrzygał o tym, czy ten konkretny pacjent jest zbyt długo na zwolnieniu ! W głowie się to nie mieści. Dlaczego oni o te sprawy nie pytają lekarza, który prowadzi tego pacjenta, tylko wymuszają wizyty chorych u siebie i z nimi 'dyskutują' o tym jak i dlaczego są leczeni. Normalnie wiódł ślepy kulawego.
Ostatnio jak byłam wzywana na taką kontrolę, to żeby nie wdawać się w jałowe dyskusje - bo ten lekarz z ZUSu nie był specjalistą z gastroenterologii (a podważał moje leczenie prowadzone przez lekarza z tej dziedziny) ani ja nie mam większego pojęcia na medyczne tematy - zadzwoniłam do swojego lekarza i powiedziałam, że jestem właśnie na kontroli w ZUSie i lekarz podważa sposób i długość leczenia i poprosiłam, żeby z nim porozmawiał, bo ja się na tym nie znam Oddałam słuchawkę orzecznikowi, panowie przeprowadzili kurtuazyjną rozmowę, a po wszystkim usłyszałam coś w tym stylu: no już uznam pani to zwolnienie, ale zachowała się pani bardzo nie fair Nie wgłębiałam się dalej w te marne oskarżenia tylko powiedziałam, żeby następnym razem od razu wystąpił do mojego lekarza o udostępnienie dokumentacji i z nim rozmawiał, bo mi taki stres jaki on mi tu zafundował, bardzo szkodzi.
A jakby ktoś nie wiedział, to uporczywa biegunka, ostre bóle brzucha, amemia i chudnięcie (w przebiegu nawrotu ciężkiej choroby zapalnej jelit) nie przeszkadzają w pracy
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 19:34   #50
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
A orientujecie się jak to jest ze zwrotem kosztów za dojazd na komisje? Bilety im muszę przedstawić czy jak?
A może ktoś się orientuje jak jest ze zwrotem jeśli dojeżdzam własnym samochodem?
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 10:17   #51
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
A może ktoś się orientuje jak jest ze zwrotem jeśli dojeżdzam własnym samochodem?
U mnie dziś ZUS Lublin nie chcieli biletu. Pani w kasie ma takie tabelki z odległościami i na podstawie odległości oddaj pieniadze za bilet. Pytają tylko czy masz prawo do ulgowych przejazdów.

Lekarz orzecznik przyznał zasadność zwolnienia. Lekarka spojrzała tylko na kartę wypisową ze szpitala gdzie miałam adnotację dot operacji. Kazała pokazać blizę po i tyle.
Czy ZUS może wezwać mnie jeszcze raz przy kolejnych zwolnieniu na tą samą chorobę? Wiem, że dalej będę na zwolnieniu.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 12:02   #52
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Czy ZUS może wezwać mnie jeszcze raz przy kolejnych zwolnieniu na tą samą chorobę? Wiem, że dalej będę na zwolnieniu.
Mogą cię wezwać jeszcze nie raz Ale myślę, że raczej dadzą ci już spokój skoro w twoim przypadku sprawa jest 'ewidentna', tj. jesteś po operacji i leczeniu szpitalnym. Czepiają się osób przewlekle chorych wracających na dłuższe zwolnienia po okresie remisji, czyli co jakiś czas - jak np. mnie
Ode mnie też nie chcą biletu.

Edytowane przez Catjusza
Czas edycji: 2013-12-17 o 12:03
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 13:25   #53
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

O a ode mnie chcieli też ZUS, ale w innej sprawie, skserowali mi bilet i dali dwukrotność... Ale to może zależy od ZUS, albo od czasów, bo u mnie było to już jakieś pięć lat temu.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:10   #54
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Cytat:
Napisane przez Catjusza Pokaż wiadomość
Mogą cię wezwać jeszcze nie raz Ale myślę, że raczej dadzą ci już spokój skoro w twoim przypadku sprawa jest 'ewidentna', tj. jesteś po operacji i leczeniu szpitalnym. Czepiają się osób przewlekle chorych wracających na dłuższe zwolnienia po okresie remisji, czyli co jakiś czas - jak np. mnie
Ode mnie też nie chcą biletu.
Oby mnie czesto nie wzywali
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:55   #55
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: zwolnienie lekarskie i wezwanie do zus

Trach i dzis przyszlo mi kolejnr wezwanie do ZUSu na kontrole zwolnienia, tym razm napsali rowniez o badaniu. Maja juz czarne na bialym co mi jest i czemu jestem nq zwolnieniu a dalej mnie wzywaja :/
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-28 16:55:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.