jak rozjaśnić a później zafarbować włosy ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 18:57   #1
phoenix
Raczkowanie
 
Avatar phoenix
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 36
Question

jak rozjaśnić a później zafarbować włosy ????


Prosze wszystkie Panie o pomoc :P
Jakis miesiąc temu robiłam sobie jasne pasemka jednak wyszły za szerokie i raczej wygląda to jakbym góre włosów miała jasną a dół ciemna Teraz porobiły mi się odrosty a teraz chcem cos z nimi zrobić nie pójde już do fryzjera Nie wiem co teraz zrobić bo jak nałoże farbę to na tych jasnych wyjdzie mi całkiem inny niż n ciemnych (brąz).Mam pytanie czy jak nałoże na włosy rozjaśniacz to wyjdzie mi jednakowy kolorek ??? A później chciałam nałożyć sobie kolorek " orzech laskowy " , nigdy nie używałąm rozjaśniacza i nie wiem wogóle jak to działa czy później farba mi "złapie" tak jak powinna ( w palecie) Bardzo proszę o porady, aha na opkaowaniu piszą, że kolor jest dobry po uprzednim rozjaśneiniu.... nie chce żeby mi wyszedł jakiś żółty.... POMOCY :conf used: :conf used:
phoenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:25   #2
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: jak rozjaśnić a później zafarbować włosy ????

Na Twoim miejscu bardzo uważałabym z rozjaśniaczem i w ogole nie wiem czy jest sens ryzykować samej. Jestem naturalną blondynką, ale od lat farbuję włosy na ciemny brąz. Jakiś czas temu zachciało mi sie rozjasnic włosy, nie potraktowałam ich rozjasniaczem tylko stosunkowo nowym wynalazkiem L'oreala do pasemek. Pasemka miały wyjsc jasniejsze, a oczywiscie wyszły rude I tak chodziłam przez jakis czas z kolorystyczną sieczką na głowie, az zdecydowałam sie pojsc do fryzjera.Przyznam, ze z duszą na ramieniu. Fryzjerka odradzila mi rozjasnianie całej głowy, powiedziała, ze włosy bardzo sie zniszczą. Rozjasnila tylko pasma, ale i tak czulam sie jak kosmitka - wlosy były paskudne: zólte wpadające w pomarancz ;-) Na szczescie był to etap przejsciowy. Fryzjerka nałozyła na to paskudztwo popielaty brąz i koncowy efekt wyszedł super.
Ta przygoda nauczyła mnie jednak jednego. Zadnych samodzielnych eksperymentów! Lepiej chwile poczekac, odłozyc kaske i oddac sie w rece fachowca. A jesli rozjasniac na wlasną ręke to tylko przez sukcesywną zmianę odcieni farby na coraz jasniejszą. To trwa, ale nie dobija wlosów drastycznie.
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.