Ryanair - Bagaż - Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 11:50   #1
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548

Ryanair - Bagaż - Pomocy!


Czy jeżeli kupiłam 2 walizki check-in w Ryanairze to mam limit 15 kg na KAŻDĄ z walizek czy na obie walizki?

Bardzo proszę o odpowiedź...
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:32   #2
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

z tego co ja sie orientuje to na obie.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:43   #3
Lalena
Raczkowanie
 
Avatar Lalena
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 49
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Na obie
__________________
Niektórzy ludzie mają tak otwarte umysły, że mózg im wycieka.
Lalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:50   #4
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

na obie wtedy niepotrzebny by byl limit bagazowy, bo wszyscy brali by sobie po piec walizek.
zawsze mozna doplacic z a bagaz
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 14:01   #5
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Masz limit 15 kg na bagaż główny (to znaczy,że niezależnie ile go będzie łączna waga nie może przekroczyć 15kg) i 10 kg na bagaż podręczny (czyli ten, który możesz wziąć do kabiny samolotu). Świeży temat dla mnie, bo właśnie wczoraj leciałam ryanairem
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:38   #6
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Nie wiem, czy cos Ci da jeszcze moja podpowiedz, ale wlasnie lecialam tymi liniami
i coz, sprawdzaja dokladnie, zarowno wage, jak i liczbe bagazu podrecznego.

Przy mnie obsluga cofnela mezczyzne z pokladu samolotu, mial trzy torby podreczne ( tak to liczyli ) laptopa, napchana torbe, choc pewnie nie przekraczala 10 kg i reklamowke z bezclowki. Biedak nie mial gdzie tego upchnac. Nie polecial.


Tylko jeden bagaz podreczny ( w jedna strone mi wazyli )
nawet kurtek na reku nie akceptuja.

Nadbagaz z bagazu wlasciwego ( 15 kg ) kosztuje fortune, nie oplaca sie absolutnie.
Niezaleznie od tego ile kupisz sztuk ( ja glupia kupilam trzy, myslalam ze tak jak w Norwegianie ) masz sie zmiescic w 15 kg.

Rystrykcje okrutne.

To byl moj ostatni lot tymi liniami.
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 17:45   #7
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli kupiłam 2 walizki check-in w Ryanairze to mam limit 15 kg na KAŻDĄ z walizek czy na obie walizki?

Bardzo proszę o odpowiedź...
hey
jesli wykupilas bagaz na dwie walizki to oznacza ze masz pozwolenie na 15 kg w dwoch walizkach-razem. Limit jest jeden, bez znaczenia ile walizek wykupujesz....
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 13:36   #8
donka1406
Raczkowanie
 
Avatar donka1406
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 89
GG do donka1406
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Dokladnie jak poprzeniczki 15kg limitu na dwie torby razem, czyli po rowno wychodzi po 7.5kg na torbe. Ryanair sa wyjatkowo restrykcyjni. Pol roku temu leialam tymi liniami to nawet chlopakowi za 1 kg nadbagazu kazali zaplacic, bo nie mial gdzie sie wypakowac. Cena duza, o ile dobrze pamietam to 12 funtow za 1 kg nadbagazu, plus jakies ich oplaty manipulacyjne.
Podreczny 10kg i nie wiecej jak jedna sztuka.
__________________
...the power of mind...
donka1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:39   #9
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Co do Twojego pytania, to tak - 15 kg na obie walizki.
A jeśli chodzi o restrykcje to zależy tak naprawdę od obsługi. Niektórzy przymykają oko na to jaki masz bagaż podręczny a inni bardzo "się czepiają".
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:15   #10
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

temat mi sie przydal
czyli nie opyla sie kupowac tych 2 walizek bo to i tak 15kg:/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:04   #11
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

tylko nie zapominajcie dziewczyny, ze teraz można mieć TYLKO jedną sztuke bagażu podręcznego, czyli nie można mieć laptopa I torebki I np.małej walizki-tylko wszystko musi być spakowane razem. Co zaskakujace-ten limit obowiązuje również do zakupów lotniskowych-jeśli planujecie zatem kupno alkoholu lub kosmetyków-nadal trzeba je potem(przed samym wejściem na pokład) zmieścić do tej jednej walizki/torby.


ehh..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 14:08   #12
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

czyli moge miec bagaz glowny do 15 kg
+ bagaz podreczny o wymiarach podanych na stronce a w niej laptop
+ moją torebkę??
jest duza jak na torebke, a sie w niej miesci.
nie przyczepia sie?
ile podreczny moze wazyc?
moge tam ciuchy wlozyc np.?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:21   #13
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

To niedawno Ryanair wprowadził jakieś restrykcje do bagażu podręcznego??? We wrześniu wracałam z Anglii i nie dość, że moja walizka ważyła 18 kg to pan przy nadawaniu bagażu nic mi nie kazał dopłacać to jeszcze weszłam na pokład z małą torebką, laptopem i reklamówką z bezcłówki.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:48   #14
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
czyli moge miec bagaz glowny do 15 kg
+ bagaz podreczny o wymiarach podanych na stronce a w niej laptop
+ moją torebkę??
jest duza jak na torebke, a sie w niej miesci.
nie przyczepia sie?
ile podreczny moze wazyc?
moge tam ciuchy wlozyc np.?
Tak, głowny do 15 kg. Podręczny 10kg. Podreczny w wymiarach okolo 50x40x20cm(przybliżone, nie pamietam dokładnie). W tym bagażu musisz zmieścic laptopa, jak równiez torebke i wszystko co kupisz na lotnisku. Nie mozesz mieć małej podręcznej walizki i torebki bo sie przyczepia i każa Ci zapakować do podrecznego(co same wiemy nie jest takie proste czasami, kobiece torebki).
Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam. A do podręcznego mozesz włożyć wszystko poza zakazanymi przedmiotami(lista na ich stronie internetowej), czyli zakaz ostrych przedmiotów, limit płynow(na marginesie w Dublinie beda platne te woreczki niedlugo-lub nawet juz sa platne bzdura totalna.. w Warszawie dla odmiany wogóle nie wymagaja by przekładac płyny do tej zaciskowej torebeczki), to samo sie tyczy jedzenia.. Ja najczęsciej upycham wszystkie ksiazki i gazety do podrecznego.. cięższe ciuchy itp..


Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
To niedawno Ryanair wprowadził jakieś restrykcje do bagażu podręcznego??? We wrześniu wracałam z Anglii i nie dość, że moja walizka ważyła 18 kg to pan przy nadawaniu bagażu nic mi nie kazał dopłacać to jeszcze weszłam na pokład z małą torebką, laptopem i reklamówką z bezcłówki.
Tak, wprowadzili.. Nie pamietam dokładnie kiedy.. ale nawet nie bylo jakiegoś ogloszenia dla pasażerow.. Latałam dość często do Londynu z Dublina, właśnie Ryanairem i pewnego razu, zatrzymali nas z kol gdy wchodziłysmy na pokład, zupełnie nieświadome nowych restrykcji-i kazali włożyc torebki i zakupy do podręcznego To było bodajże w tym roku w styczniu/lub grudzień poprzedniego..

Dlatego staram sie unikać tych linii kiedy tylko moge ..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:01   #15
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

ferguusson dziekuje bardzo za odp to tej torebki duzej chyba jednak nie wezme bo jak ja potem wepchne do podrecznego
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:21   #16
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ferguusson dziekuje bardzo za odp to tej torebki duzej chyba jednak nie wezme bo jak ja potem wepchne do podrecznego
prosze bardzo.. Nie wiem na ile lecisz.. ale jesli na dłuzej i chcesz zapakować wiecej rzeczy-pomyśl nad wybraniem innych linii. Moze bilet bedzie droższy nieco-ale bez tych restrykcji, i w zasadzie mozesz miec wiecej bagażu wagowo. Zobacz:
Ryanair: 15kg głownego +10kg podrecznego i żadnych dodatkowych torebek itp. Główny jest ważony wiec zazwyczaj(zależy od osoby ) trzeba zapłacic za nadbagaż(ale zależy, ja zawsze mam i tylko raz placiłam, po przekroczyłam o 4,5 kg. Do 2kg najczęściej przymykają oko na dobra sprawe jesli Twoja walizka(na głowny) mieści sie limicie wymiarowym-to po spakowaniu 15 kg zostaje w niej jeszcze miejsce-co jest ewidentna strata. Co wiecej do podrecznego(w wymiarach podanych wczesniej)ciezko zapakowac 10kg..zatem w głównym masz jeszcze miejsce którego nie możesz wykorzystać a podręczny jest za mały by zmieścic 10kg.
Dla porównania Aerlingus: 20kg głównego i 5kg podręcznego(ale i tak moze być wiecej, ile zmieścisz) do tego MOŻNA mieć torebke(moja zazwyczaj jest gigantyczna ), laptopa i torby z zakupami lotniskowymi. Słowem-możesz wziazc wiecej bagażu a do tego dodatkowe przedmioty, torby....


1:0 dla Aerlingusa.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:26   #17
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

nieee, ja na 2 miesiace wiec dam rade
a bilet juz kupiony mam, lece jako au pair i Hostka mi kupowala

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

mam pytanie troche z innej beczki
bo nigdy nie latalam

dostalam juz dzis 3 smsa z potwierdzeniem lotu

jest tam nr lotu kod i skad dokad i data

mam cos z tym zrobic?
czy tak se przysylaja to???
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:28   #18
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

tak se przysyłaja
miej przy sobie tylko conf.number i paszport/dowód i wszystko bedzie ok
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:33   #19
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

to super, jestes wielka

bo jeszcze nie lecialam nigdy a na dodatek Hostka mi bilet kupowala a tu juz 3 eski takie dostalam i je zappisalam w razie coos mowie o co chodzi o.O
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 17:30   #20
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Ja radze tobie zadzwonic i sprawdzic bo ta firma to sobie niezle leci z bagazem - ja nie lecialam ale pomagalam kuzynce w odprawie. Bidulka przyleciala z Kanady 1 raz w zyciu do Europy - przyzwyczajona ze lata sie bez limitu bagazu (a czytajac bilet doczytala sie 2x15 - co w rzeczywistosci bylo 2 torbami, razem 15kg). Jak wracala Ryanairem z Gdanska do Londynu to ja spotkala mega tragedia - zwazyli jej bagaz i za kazdy kilogram doplata. Bylo to razem ponad 600zl doplaty - miala okolo 10kg wiecej. Laska az sie poplakala. Oni maja mega pokrecone te zasady z bagazem pokladowym i glownym i straszne ograniczenia - sa bardzo dokladni w wazeniu. Lecac z Norwegii SASem lub Widerøe zawsze mialam nadbagaz - raz jakies 5kg i nic nie mowili a Ryanair sie do...przy i to z taka nawiazka ze hoho...

Edytowane przez norka27
Czas edycji: 2009-05-18 o 17:33
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 01:02   #21
Isuzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

A ja właśnie chce kupić torbe na bagaż podręczny, sztywną. Wiem, ze wymiary powinny byc 55x40x20. Moja torba ma 47x36x24 wiec jest 4cm za szeroka. Nie wiem czy to będzie problem, czy 4cm nie powinnam sie przejmować?
Isuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:09   #22
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Isuzu Pokaż wiadomość
A ja właśnie chce kupić torbe na bagaż podręczny, sztywną. Wiem, ze wymiary powinny byc 55x40x20. Moja torba ma 47x36x24 wiec jest 4cm za szeroka. Nie wiem czy to będzie problem, czy 4cm nie powinnam sie przejmować?
Jako dyzurny samozwanczy Customer Service Rep.Ryanair'a (tak swoja droga nie lubie latac tymi liniami.. ) mysle ze nie bedzie zadnego problemu, jesli trafisz na urzedasa kaze Ci pewnie wlozyc ta walizke to tego.. "miernika" przy check in(wiesz chyba o co mi chodzi, taka miarka czy bagaz pasuje i nie przekracza limitu) co zreszta zdarzylo sie kiedys chlopakowi przede mna.. (urwal biedny jakies elementy walizki wpychajac ja do tego stelazu) ale zazwyczaj nie powinno byc to problemem. naturalnie mozesz do nich zadzwonic lub napisac maila..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 17:08   #23
urocza so
Raczkowanie
 
Avatar urocza so
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 81
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Isuzu Pokaż wiadomość
A ja właśnie chce kupić torbe na bagaż podręczny, sztywną. Wiem, ze wymiary powinny byc 55x40x20. Moja torba ma 47x36x24 wiec jest 4cm za szeroka. Nie wiem czy to będzie problem, czy 4cm nie powinnam sie przejmować?
mam dokładnie taki sam problem, jutro lece i nie wiem co zrobic bo chce jako bagaz podręczny wziąć walizkę o dokładnie takich wymiarach jak podali ale kółka i rączka wystaja ponad to, co zrobić? nie zawrócą mnie? będą sprawdzać te wymiary?
__________________

urocza so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:07   #24
urocza so
Raczkowanie
 
Avatar urocza so
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 81
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

i polecialam, ostatecznie z torba a nie walizka jako bagaz podreczny, ale widzialam mnostwo osbo z takimi walizkami, wiec mysle ze odrobine wieksze wymiary niz podane w wymaganiach nie sa przeszkoda - nikt z obslugi nie wstawial tych walizek do koszy ryanaira ale zobaczymy jak bedzie jak bede wracac na lotnisku w edynburgu, bo w sumie w polsce mielismy duze opoznienie i wszyscy strasznie sie spieszyli zebysmy jak najpredzej weszli na poklad. to tyle moich doswiadczeni pozdrawiam
__________________

urocza so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:09   #25
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

kurde ja nie czaje tego ryanaira...

chce kupic bilet onilne, ale w tym nie ma jakeis tam oplaty za bagaz tak? na lotinku msuze sama gdzies za to zaplacic ? i bilet mam sama w domu wydrukować nie wiem o co w tym chdozi nie połapie sie chyba na tym lotniku bo tylko raz w zyciu lecialam i nie bylo czegos takiego i na dodatek lece sama

wie ktos o co chodzi z tymi nowymi zasadami?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:09   #26
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Agus87- za wszystko (bilet i bagaz) placisz podczas bookowania biletu online. Na lotnisku zaplacisz za nadbagaz, jesli bedziesz miala takowy.

Tak bilet drukujesz sama w domu, od 15 dni przed data wylotu jest to juz aktywne. Nazywa sie to wlasnie odprawa online. Wszystko jest wytlumaczone na ich stronie

skad lecisz..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:46   #27
89nina
Raczkowanie
 
Avatar 89nina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Monaghan (Ireland)
Wiadomości: 44
GG do 89nina
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Witam, Mam pytanie z góry dzięki za odpowiedź.
Dostałam na maila bilet elektroniczny wraz z numerem rezerwacji i mam pytanie. Wystarczy jak sobie go np odpiszę i podam numery na lotnisku? Wiem, że może głupie pytanie, ale pierwszy raz lecę samolotem. Powinnam go wydrukować, ale drukarka mi padła. Formularz odprawy on line też trzeba wydrukować? Z góry dzięki
89nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:02   #28
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez 89nina Pokaż wiadomość
Witam, Mam pytanie z góry dzięki za odpowiedź.
Dostałam na maila bilet elektroniczny wraz z numerem rezerwacji i mam pytanie. Wystarczy jak sobie go np odpiszę i podam numery na lotnisku? Wiem, że może głupie pytanie, ale pierwszy raz lecę samolotem. Powinnam go wydrukować, ale drukarka mi padła. Formularz odprawy on line też trzeba wydrukować? Z góry dzięki
Bilet elektroniczny ktory dostalas odprawiajac sie online funkcjonuje jako normalny, regularny bilet. Musisz go wydrukowac. Masz tam kod kreskowy! Dopoki odprawa byla na lotnisku i trzeba bylo miec tylko numer rezerwacji-wtedy mozna bylo go sobie poprostu spisac na kartce. A teraz musi byc to wydruk. Idz do kafejki.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 08:09   #29
89nina
Raczkowanie
 
Avatar 89nina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Monaghan (Ireland)
Wiadomości: 44
GG do 89nina
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Bilet elektroniczny ktory dostalas odprawiajac sie online funkcjonuje jako normalny, regularny bilet. Musisz go wydrukowac. Masz tam kod kreskowy! Dopoki odprawa byla na lotnisku i trzeba bylo miec tylko numer rezerwacji-wtedy mozna bylo go sobie poprostu spisac na kartce. A teraz musi byc to wydruk. Idz do kafejki.

ferguusson dzięki wielkie
89nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:16   #30
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

moznamiec w ryanair podreczny + glowny + laptop?

nie miesci m isie do podrecznego pakuje sie i jestem zalamana
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-11 15:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.