Herbata - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 11:01   #1171
darka_1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Herbata

uwielbiam herbaty. Dosłownie uwielbiam, nie mogę przeżyć jednego dnia bez wypicia herbaty. Najbardziej lubię te z dilmah bo kiedyś czytałam, że tylko te są oryginalnie pakowane po zbiorach i tak trafiają do mojego kubka, a inne sklepowe to są przepakowywane. I aromat znika więc są sztucznie doaromatyzowane. Więc jak mam okazję to kupuje zapasy dilmaha ale jest dość drogi, wiec jak trafia mi się promocja to pół sklepu na raz teraz w polo w multilogice za 7,5 są 2. więc chyba trzeba mi kupić szafkę w kuchni dodatkowa
darka_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 12:53   #1172
Adelinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Herbata

Cytat:
Napisane przez darka_1991 Pokaż wiadomość
uwielbiam herbaty. Dosłownie uwielbiam, nie mogę przeżyć jednego dnia bez wypicia herbaty. Najbardziej lubię te z dilmah bo kiedyś czytałam, że tylko te są oryginalnie pakowane po zbiorach i tak trafiają do mojego kubka, a inne sklepowe to są przepakowywane. I aromat znika więc są sztucznie doaromatyzowane. Więc jak mam okazję to kupuje zapasy dilmaha ale jest dość drogi, wiec jak trafia mi się promocja to pół sklepu na raz teraz w polo w multilogice za 7,5 są 2. więc chyba trzeba mi kupić szafkę w kuchni dodatkowa

Ja też bardzo lubię tę herbatę, ale koniecznie muszę do niej dodać syrop klonowy albo jakiś dobry i najlepiej ekologiczny miód, wtedy od razu nabiera lepszego smaku. Idealna na rozgrzanie w takie chłodniejsze dni

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-28 o 11:57 Powód: link
Adelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 07:17   #1173
Varlterios
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Herbata

Osobiście gorąco polecam Yerba Mate Pajarito! W odróżnieniu od tradycyjnych herbat, zioło Yerba Mate Pajarito wpływa pozytywnie na nasz organizm poprawiając uczucie detoksu. Smak jest bardzo przyjemny i orzeźwiający. Polecam każdemu spróbować taką Yerbe.
Varlterios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 07:44   #1174
bebio229
Przyczajenie
 
Avatar bebio229
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 15
Dot.: Hetbata

Ja słyszałam, że dobra mięta. Na pewno samopoczucie lepsze, bo pije od pewnego czasu
__________________
Wstać
Przeżyć
Iść spać
bebio229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 10:34   #1175
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Herbata

Herbaty ogólnie super działają. Biała, zielona - mnóstwo antyoksydantów, regulują pracę jelit, ciśnienie. Są bardzo zdrowe. Ja popijam jeszcze pokrzywę - super działanie na włosy, paznokcie i cerę, mięte- sama dobroć, morwa biała-reguluje rozkład cukrów w organizmie, bratek trojlistny- super działanie na problematyczną cerę ! Herbaty i zioła są meeeeega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 11:45   #1176
izussia12
Iza
 
Avatar izussia12
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Herbata

Każda herbata jest dobra. Wszystko zależy od tego czego się oczekuje. Jedni szukają niepowtarzalnego smaku, inni chcą się odchudzać i pewnie zależy im na usuwaniu toksyn z organizmu, tu polecam czerwoną herbatę xxx. Z kolei inna osoba szuka leku na problemy w jamie ustnej, z pewnością szałwia da rade. Zaś zamiennikiem kawy będzie yerba mate lub zielona herbata, tylko należy parzyć nie dłużej niż 60 sekund.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-30 o 13:17 Powód: link
izussia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 12:45:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.