pytanie o krem na dzien - Rosarium i inne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-26, 21:12   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

pytanie o krem na dzien - Rosarium i inne


Dzis kupilam sobie nowy krem - poprzednie troche mi sie znudzily, poza tym byly troche za ciezkie (MultiBoost Avonu w kremie i krem nawilzajacy Dermika Spa). Wybralam krem nawilzajaco-witalizujacy z mineralami Dax Cosmetic, z osmoprotektorem (cokolwiek to znaczy [img]icons/icon12.gif[/img] ) i czymstam z Golfsztromu. Okazalo sie to w sumie bez znaczenia, bo jak tylko wrocilam do domu, pomazalam sie nim po reku zeby zobaczyc co kupilam, i sluchajcie, ja tego kremu na razie uzywac nie moge - smierdzi mi strasznie [img]icons/icon9.gif[/img] inna sprawa, ze wszystko mi ostatnio smierdzi, ale przeciez nie bede sie zmuszac, poczeka na lepsze czasy, kiedy przewrazliwienie mi minie [img]icons/icon12.gif[/img] dobrze ze kosztowal 13zl.
No i mam w zwiazku z tym pytanie, bo oczywiscie skonczy sie na nowym kremie - a napadlo mnie ostatnio na serie Rosarium Dermiki (a konkretnie krem na dzien z tej serii). Jaki jest ten krem ? czy aby nie za tlusty (nie za ciezki)? z tego co wyczytalam w sieci, jest to krem do cery dojrzalej, ja mam "dopiero" niecale 26 lat, wiec nie wiem czy to nie za wczesnie. Zapaly moje studzi tez cena - prawie 80zl, jak na polska firme to dosc duzo, a zdobyc probke jest tak trudno, ze pozostaje kupowanie w ciemno.
Lubie kremy (nie zele), nawilzajace, raczej nie matujace, mam cere mieszana. O odpowiedz prosze szczegolnie p.Beate - czy ten krem nadawalby sie dla mnie ? na pewno nie na dluzej, ale jako przerywnik, bo kremy na ogol szybko mi sie nudza [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-27, 18:39   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pytanie o krem na dzien - Rosarium i inne

Rosarium jest dla cery dojrzałej, tak ok. 40-tki i ja bym Ci ją odradziła. Miałam próbkę kremu-maski na noc i nic dobrego o niej powiedzieć nie mogę: bardzo ciężka, tłusta, niezbyt przyjemny zapach, w ogóle się nie wchłania (wiem ,że to maska, ale nawet odżywcze maseczki do twarzy wchłaniają się) i rano miałam na twarzy tłustą, nieprzyjemną warstwę. Może miałabym lepsze wrażenia, gdybym była w bardziej odpowiednim wieku (mam dwadzieścia kilka lat) lub miała pustynię na twarzy...? Tak czy inaczej zraziłam się do całej serii.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.