Guerlain-kolorówka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 16:58   #91
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Guerlain-kolorówka

Hmm no tak, data ważności mocno niezbyt Jednak świeży też pachnie bardzo intensywnie i nie każdemu się ten zapach zapewne spodoba, mnie np. drażnił.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:01   #92
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mój był taki jakby stęchły, ale wiele pudrów ma dla mnie taki właśnie lekki swąd stęchlizny, np. świeżutki max factor w kamieniu czy sypki APC - myślałam jednak, że wyższa półka nie ma tego problemu. Z tego co czytam, to meteoryty guerlaina też właśnie specyficznie pachną . To mnie do nich zniechęciło. Ot taka dziwna mania, zapachu stęchlizny na twarzy jednak nie znoszę.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:06   #93
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mój był taki jakby stęchły, ale wiele pudrów ma dla mnie taki właśnie lekki swąd stęchlizny, np. świeżutki max factor w kamieniu czy sypki APC - myślałam jednak, że wyższa półka nie ma tego problemu. Z tego co czytam, to meteoryty guerlaina też właśnie specyficznie pachną . To mnie do nich zniechęciło. Ot taka dziwna mania, zapachu stęchlizny na twarzy jednak nie znoszę.
ale właśnie ja nie potrafię sobie tego wyobrazić, że puder, no za wyjątkiem starucha clarinsa, może jakoś śmierdzieć. Mariola pisała o tym, że meteorki czuć czymś skwaszonym, blehh.. guerlain ładnie pachnie, chyba najładniej z pudrów, ale zgodzę się, że jest tam coś, co może podrażniać nos, ale to zapach róż. A tak swoją drogą, to dużo naczytałam się o tej skrobi, wszyscy stosują mąkę ziemniaczaną na twarz, to dopiero! Ja nie wiem, czy to jakieś zapożyczenie z Japonii, czy jak?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:10   #94
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Guerlain-kolorówka

U mnie to nie do wyobrażenia. Mam bladą karnację, gdybym jeszcze to podkreślałam wyglądałabym jak upiór. Raczej to tuszuję i staram się pudrować czymś, co nada jej odcień ciepła.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:39   #95
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Guerlain-kolorówka

Guerlain... no cóż..... Nic mi z tej firmy nie pasuje
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:24   #96
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kupiłam kilka dni temu słynną bazę Guerlain L'Or z drobinkami prawdziwego złota. W KWC została przedstawiona jako zjawisko wręcz, więc wzięlam w ciemno, bez testowania, pomimo zabójczej ceny Nałożyłam ją po makijaż i...oczekiwałam cudu. Tzn. wspaniałego rozświetlenia i nieskazitelnego makijażu przez cały dzień. Ale cud nie nadszedł. Efektów rozświetlenia nie ma żadnych, a makijaż , który dobrze trzyma mi się bez bazy po prostu spłynął. Twarz pod koniec dnia-jak latarnia...Czy to o takie rozświetlenie chodziło??
Jestem załamana.To już kolejne moje "pudło" w ostatnim czasie jeśli chodzi o zakupy kosmetyczne. I to cholernie drogie "pudło". Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą bazą? Uzywałam jej 3 razy i za każdym razem byłam rozczarowana jeszcze bardziej

Jeśli chodzi o zapachy pudrów, ja uwielbiam zapach meteorytów i w ogóle wszystkich kosmetyków Guerlaina. Bo uwielbiam zapach róż. Ale wierzę, że to rzecz gustu, Mnie zaczyna męczyć zapach sypkiego Clarinsa, który jest za bardzo intensywny.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-03-09 o 20:47
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:39   #97
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Guerlain-kolorówka

Prawdę mówiąc, to ja już nic nie kupuję Guerlain. Miałam tylko terracotę dla blondynek oraz puder. Terracota zachwyciła, ale skończyła się po 6 m-cach, bo te miękkie mozaikowe złotka skończyły się szybko, a reszta wykruszyła, jak wiadomo kruszonką trudno się maluje. Puder w porządku, można być z niego zadowolonym, spełnia walory estetyczne i użytkowe, ale żadnych ochów i achów nie ma. Z pudrem sypkim ogólnie jednak trudno o ochy i achy. Z cieni miałam limitowankę, na szczęście prezent i nie używałam jej prawie wcale, bo błyszczyki średnie, cienie w kremie - nieporozumienie, tworzyły dziwną paćkę na powiece. Ogólnie z cieni nikt nie jest zadowolony. Kompakt natomiast jest w miarę niezły, ma w nazwie confort, ale sama nie użytkowałam, oceniam niejako zewnętrznie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 21:58   #98
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
W sumie nie mam nic przeciwko delikatnemu ociepleniu, o ile bedzie to berdziej korygujace rozowosc niz nadanie odznaczajacego sie od skory szyi odcienia. Buuuu, chyba sobie odpuszcze klasyczne Meteoryty i poczekam na jakas limitowanke dla bladziochow. A na otarcie lez kupie sobie Gold Temtptation Tu przynajmniej wiem, ze stosuje sie je jak typowy rozswietlacz i sa chlodne. Chcialam cos na cala twarz i chyba nici z tego na razie :-( A moze ktoras z was ma podobny odcien cery i uzywa meteorytow?
Mnie się wydaje, że Mythic by pasowały do Twojej karnacji, a Beige Chic niekoniecznie. (masz bardzo ładny kolor oczu)

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Mialam troche pielegnacji Guerlain ( 3 kremy na dzien, maseczke oczyszczajaca i tonik) mam pojedyncze cienie, szminki, tusz pogrubiajacy slynne meteorytki i tarakote. Niestety nie oceniam tych kosmetykow zbyt wysoko. Tusz gorszy od loreala, cienie sredniej klasy, pomadki okropnosc. Kulki jak kulki.
Jezeli chodzi o pielegnacje to poza pieknym zapachem, zadnych efektow.
A ja narobiłam zapasów pielęgnacji Guerlain i teraz jeszcze ta nieszczęsna baza. A miałam nauczkę, bo skusiłam sie już na wielbione na Wizażu serum Midnight Secret i leży sobie, bo nie ma kompletnie żadnych efektów! Jestem tak zła na Guerlain, że pewnie zaraz znienawidzę moje meteorki
Ale widzę, że ta marka nie ma raczej fanek
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:16   #99
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dołożę swoje trzy grosze (w skrócie, bo nie mam sił na pisanie )
- mój Clarins nie śmierdzi (2005)
- zapach meteorytów bardzo mi się podoba
- dobrze wiedzieć, że Midnight Secret nie działa, bo mam na nie ochotę od jakiegoś czasu, ale chyba mi przeszła
- z Guerlaina na pewno jestem zadowolona z brązera, błyszczyków i meteorytów
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:38   #100
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja niedawno zakupilam moje pierwsze trzy kosmetyki Guerlain:

Meteoryty Gold Temptation - cudne, stosuje je delikatnie na cala twarz i nie ma efektu bombki, czasem mocniej nakladam na kosci policzkowe. Zapach jak dla mnie moze byc, ulatnia sie zaraz. W ogole nigdy nie zwracalam uwagi na zapach pudrow czy rozy. To tutaj dowiedzialam sie, ze roz L'Oreala ma jakis zapach w ogole

Cien w musie i cienie czworki - nie moglam sie oprzec, bo trafilam na wyprzedaz 50%, podobno Guerlain zmienia opakowania.
Ten w musie to Perle de Nuit. Na razie uzylam 1 raz, ale kolor ma sliczny, daje ladna lekka poswiate, dobry do makijazu dziennego.

Czworki to Touche de Brume - szarosci (ten po prawej u gory jest bardziej szary, na zdjeciu wyszedl jak cieply braz). Sa cudowne! Moze po prostu trafilam z kolorystyka, bo wszystkie kolorki mi pasuja, sa takie jak lubie, stonowane, eleganckie. Najciemniejsza czernia z drobinkami mozna zrobic ladna kreske. Sa w miare miekkie, nie osypuja sie, kolory na powiece takie jak w opakowaniu. Jestem z nich bardzo zadowolona.

[quote=Serenite_;6851534]Mnie się wydaje, że Mythic by pasowały do Twojej karnacji, a Beige Chic niekoniecznie. (masz bardzo ładny kolor oczu)

Dziekuje bardzo za komplement Co do Mythic to jeszcze pomysle, bo pani w drogerii stwierdzila, ze beda mnie poszarzac Mowila tez, ze byla na szkoleniu w zwiazku z nowa letnia kolekcja i az piala z zachwytu. Podobno bedzie jakis nowy puder brazujaco-rozswietlajacy w pedzlu i jasny brazer dla bledziochow. Zostalam zaproszona na probny makijaz Niestety nie wiem kiedy ta letnia kolekcja pojawi sie w sklepach.

Podobaly mi sie jeszcze szminki Kiss Kiss - piekna czerwien 523.

Ach, przypomnialo mi sie, ze posiadam tez podklad Fleur de Teint, kolor 610 Ambre Pale. Na razie malo testowany, wiec za wczesnie na miarodajna opinie. Zdjecie moze jutro w swietle dziennym, jesli bedzie potrzebne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1659.JPG (100,5 KB, 164 załadowań)
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:46   #101
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja mam:
- Meteoryty, 7 rodzajów. Mam słabość do nich i nie ukrywam: kolekcjonuję je
- Teracottę Light dla blondynek: była świetna, ale teraz mi skamieniała i przestałam używać.
- podkład Fleur de teint: bardzo lubiłam, już mi się skończył, a ponieważ przerzuciłam się na używanie kompaktów, już gonie kupię.
- planuję kupić sypki puder.

Chciałam kupić Clarinsa, ale zapach jest tak okropny, że nie mogę go znieść (puder był świeży, więc ten zapach po prostu taki jest). Dzięki dobrej duszy mogłam wypróbować sporą odsypkę i wiem, że go nie kupię. Świetnie wygląda na twarzy, dobrze się trzyma, ale nie jestem w stanie go używać.

Zapach Meteorytów i pudrów Guerlaina uwielbiam

Wśród cieni i różów jakoś nie znalazłam nic, co by mi się bardzo spodobało.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 22:53   #102
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Gothic_Daisy każda cera inaczej reaguje i przeciez skądś się wzięły te zachwyty nad Midnight Secret na KWC, "dzięki" którym nabyłam ten eliksir piękności A opinie były bardzo zgodne, co się rzadko zdarza. Może więc rzeczywiście komuś owo serum służy, ja zaś wyrzuciłam w błoto pieniądze, ale jakos bardziej mnie drażni porażka w przypadku tej bazy Może Ty bś była zadowolona z MS, ale radzę zdobyć próbkę.

monikao, a możesz napisać, co z pielęgnacji tak Cię rozczarowało? Ja mam kilka kremów, jeszcze nie używanych i już się zdenerwowałam, że będzie jak z bazą i MS i znienawidzę Guerlain

ananke Ty tu nie kuś nową kolekcją bo na razie Guerlain nie ma u mnie szans, nawet z letnim brązująco-rozświetlającym pudrem

Mam miniaturki kilku kolorów Kiss Kiss, ale jeszcze nie próbowałam.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:55   #103
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ananke - piękna kolekcja , mówisz że warto się skusić na te gold temptations? czy one dają lekko złoty połysk, czy on jest prawie niewidoczny? uszlachetnia, czy nie robi nic, czy rozświetla..

Margaretko, a Ty jak oceniasz goldy? warto jako rozświetlacz??
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 23:16   #104
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka

Warto, jeżeli lubisz delikatne rozświetlenie. U mnie świetnie się spisują: delikatnie, bez efektu bombki. Nie nadają koloru. Niby takie delikatne, a jednak twarz jest ładnie rozświetlona.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 23:19   #105
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dokladnie, Gold Temptation daja delikatne rozswietlenie. Porownalam je przed chwila do rozswietlacza platynowego Estee Lauder i ten drugi daje zdecydowanie mocniejszy blysk i tafle bezowej poswiaty. Meteoryty sa delikatne, wiec mozna je uzyc nawet na cala twarz. Nie ma bombki, ale sa wedlug mnie raczej drobinkowe, nie "mokra tafla".
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 06:39   #106
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Gothic_Daisy każda cera inaczej reaguje i przeciez skądś się wzięły te zachwyty nad Midnight Secret na KWC, "dzięki" którym nabyłam ten eliksir piękności A opinie były bardzo zgodne, co się rzadko zdarza. Może więc rzeczywiście komuś owo serum służy, ja zaś wyrzuciłam w błoto pieniądze, ale jakos bardziej mnie drażni porażka w przypadku tej bazy Może Ty bś była zadowolona z MS, ale radzę zdobyć próbkę.
Na pewno chętnie dorwałabym najpierw próbkę, to fakt
Ale na razie i tak chwilowo jestem na odwyku kosmetycznym, więc wszelkie zakupy dopiero za jakiś czas
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:42   #107
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Warto, jeżeli lubisz delikatne rozświetlenie. U mnie świetnie się spisują: delikatnie, bez efektu bombki. Nie nadają koloru. Niby takie delikatne, a jednak twarz jest ładnie rozświetlona.

Margaretko, czyli jednak oswoiłaś Gold Temptation cieszę się ja czaję się na wersję prasowaną
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:12   #108
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Na pewno chętnie dorwałabym najpierw próbkę, to fakt
Ale na razie i tak chwilowo jestem na odwyku kosmetycznym, więc wszelkie zakupy dopiero za jakiś czas
Hmm...specjalnie wczoraj na noc posmarowałam się Mdnight Secret i nie wiem, czy nie będę musiała zwrócić mu honoru Może jednak działa, a nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie zauważyłam? Będę go obserwować, a na razie nie kieruj się moją wczorajszą opinią. Ja nie potrafię wystawić mu jeszcze jednoznacznej oceny, bo za wcześnie, ale i tak polecam próbki. Ja ocenię go za jakiś czas. Natomiast dziś zaczęłam używać serum Secret Divine i jestem zaskoczona. Być może przeproszę sie jednak z Guerlain Serum zostawia na twarzy delikatny złoty pyłek i super się wchłania. Makijaz na nim wygląda wspaniale. buzia zdrowa i wypoczęta (byc może to ten niedoceniony Midnight Secret również się przyczynił) Zobaczymy, jak będzie z pozostałymi kosmetykami, a nazbierałam ich trochę
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:14   #109
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Hmm...specjalnie wczoraj na noc posmarowałam się Mdnight Secret i nie wiem, czy nie będę musiała zwrócić mu honoru Może jednak działa, a nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie zauważyłam? Będę go obserwować, a na razie nie kieruj się moją wczorajszą opinią. Ja nie potrafię wystawić mu jeszcze jednoznacznej oceny, bo za wcześnie, ale i tak polecam próbki. Ja ocenię go za jakiś czas. Natomiast dziś zaczęłam używać serum Secret Divine i jestem zaskoczona. Być może przeproszę sie jednak z Guerlain Serum zostawia na twarzy delikatny złoty pyłek i super się wchłania. Makijaz na nim wygląda wspaniale. buzia zdrowa i wypoczęta (byc może to ten niedoceniony Midnight Secret również się przyczynił) Zobaczymy, jak będzie z pozostałymi kosmetykami, a nazbierałam ich trochę
no to koniecznie zdaj relację z kolejnych testów
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 17:57   #110
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Margaretko, czyli jednak oswoiłaś Gold Temptation cieszę się ja czaję się na wersję prasowaną



Dobrze, że się ich nie pozbyłam po tym niezbyt udanym początku.

Prasowane? No no, szczerze zazdroszczę, bo ja raczej ich nie kupię. Już mi zabraknie funduszy.
Pochwal się, jak je zdobędziesz
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:27   #111
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ja czaję się na wersję prasowaną
cudne są prasowane, życzę bardzo owocnego czajenia zakończonego sukcesem!
chciałabym je bardzo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:23   #112
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość


Dobrze, że się ich nie pozbyłam po tym niezbyt udanym początku.

Prasowane? No no, szczerze zazdroszczę, bo ja raczej ich nie kupię. Już mi zabraknie funduszy.
Pochwal się, jak je zdobędziesz
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
cudne są prasowane, życzę bardzo owocnego czajenia zakończonego sukcesem!
chciałabym je bardzo

Prasowane sa efekt jest taki piekny i saaaatynowy

Jak tylko zanabede to siem pochwalem , a jakze pod warunkiem, ze wczesniej nie przepuszcze kasy na perfumy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:46   #113
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Guerlain-kolorówka

z Guerlain pasowało/pasuje mi niewiele rzeczy z kolorówki -

zachwycił mnie Parure, ale jednak po czasie doszłam do wniosku, że za mocno kryje jak dla mnie i szuka właśnie nowej pudernicy

pomadki KissKiss + wersja Shine - naprawdę fajne , i to napisałam JA, błyszczykomaniak, nie lubiący w gruncie rzeczy pomadek

pudry brązujące przerabiałam jakiś czas temu, fajne, ale jednak wszystkie poleciały w świat

kuszą mnie tylko cienie Guerlain te najnowsze, ale jakoś na zakup sie jeszcze nie zdecydowałam i nie wiadomo w sumie, czy sie skuszę poczekam na hiper okazję i wtedy sobie potestuję

Khole średnie, ani złe, ani dobre, miałam, poużywałam, znudziłam się i przekazałam dalej

tusze, korektory, meteoryty, lakiery i błyszczyki - w porównaniu z innymi markami pomyłki za spore pieniądze

podkładu nie miałam, bo kolory nie dla mnie, sypkiego i prasowanego pudru się pozbyłam po krótkim posiadaniu, generalnie więcej mnie rozczarowało, niż zachwyciło, albo zachwyt mijał za szybko

PS. dla mnie najpiękniej z sypkich pudrów pachnie Matis - nic go nie pobije, sama rozkosz w stosowaniu, a dodając genialne właściwości to moje obecne KWC, najlepszy puder jaki do tej pory miałam i wreszcie idealnie dobrany kolorystycznie trzeba zrobić zapas, bo firma się wycofała z produkcji kolorówki i już go więcej nie będzie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:12   #114
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka

[quote=Contax;6860645]Prasowane sa efekt jest taki piekny i saaaatynowy

Jak tylko zanabede to siem pochwalem , a jakze pod warunkiem, ze wczesniej nie przepuszcze kasy na perfumy [/quote

Gold temtation prasowany to też moje marzenie, gdzie zamierzasz je zakupić? W perfumeriach już chyba nie są dostępne.? Jeśli możesz, zdradź źródło ?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 00:00   #115
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dokladnie, Gold Temptation daja delikatne rozswietlenie. Porownalam je przed chwila do rozswietlacza platynowego Estee Lauder i ten drugi daje zdecydowanie mocniejszy blysk i tafle bezowej poswiaty. Meteoryty sa delikatne, wiec mozna je uzyc nawet na cala twarz. Nie ma bombki, ale sa wedlug mnie raczej drobinkowe, nie "mokra tafla".
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Warto, jeżeli lubisz delikatne rozświetlenie. U mnie świetnie się spisują: delikatnie, bez efektu bombki. Nie nadają koloru. Niby takie delikatne, a jednak twarz jest ładnie rozświetlona.
no nie wiem, wielki, wielki dylemat , kusi jedno i drugie. i szachownica Clinique. obejrzę tego ela, bo bardzo tu zachwalany na forum.
kto to robił zdjęcie ela na ręku - to Ty majade? wyglądało na ładną poświatę lekko metaliczną
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 15:40   #116
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
monikao, a możesz napisać, co z pielęgnacji tak Cię rozczarowało? Ja mam kilka kremów, jeszcze nie używanych i już się zdenerwowałam, że będzie jak z bazą i MS i znienawidzę Guerlain
Mam
Super Aqua Serum 50 ml
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...2546_413320_-1
Issima Success Model - day care ultra firming 50 ml

Purifying and invigorating mask 75ml
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...2546_413267_-1
I mialam Substantific serum 30ml
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...2546_413234_-1

Nigdy wiecej nie kupie. Jestem rozczarowana, ale moze Tobie posluzy. Baza niestety tez u mnie nie dala zadnych efektow. Piekne opakowania, ale zawartosc......
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:14   #117
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Guerlain-kolorówka

Meteoryty Winter Radiance na truskawie!

http://us.strawberrynet.com/productD...51587&goChar=G
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:20   #118
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Guerlain-kolorówka

Szukam pudru/rozswietlacza itp który wygładza twarz(tworzy taki woal na twarzy,policzkach) czy winter radiance wygladza?czy tylko rozswietla?czy winter radiance prezentuje sie zdecydowanie inaczej(lepiej/gorzej) niz mythic? z gory dziekuje za pomoc w wyborze
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:28   #119
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Szukam pudru/rozswietlacza itp który wygładza twarz(tworzy taki woal na twarzy,policzkach) czy winter radiance wygladza?czy tylko rozswietla?czy winter radiance prezentuje sie zdecydowanie inaczej(lepiej/gorzej) niz mythic? z gory dziekuje za pomoc w wyborze

Zdecydowanie inaczej: jest zimny, mocno rozświetlający. Twarz wygląda po nim jak zmrożona. Ja go bardzo lubię, ale okazyjnie, a nie na co dzień.
Jeżeli szukasz czegoś do wygładzania twarzy, to on się zupełnie do tego nie nadaje.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:28   #120
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka

Pojawiła się nowa letnia kolekcja Guerlain w Sephorze: jakieś nabłyszczające pudry do twarzy, mocno nablyszczające. Znowu nie rzuciły mnie na kolana.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.