DIOR - kolorówka - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 13:19   #1381
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??

Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html
baaaardzo watpie w ich orginalność
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:28   #1382
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Ja używam, choć w innym kolorze. I polecam, jest niezły Matuje na jakieś 4h, potem skóra zaczyna się lekko świecić, ale cały czas koloryt jest wyrównany i wygląda dobrze aż do wieczora. Dużo lepszy od poprzednika Diorskin Compact, który znikał z twarzy całkowicie. Co prawda brakuje mi tu 8-godzinnego matu który zapewniał mi Mat Lumiere Chanel, ale też zaraz po nałożeniu nie czuć mega ściągnięcia skóry, szczególnie w okolicach oczu, co niestety przy Mat Lumiere było standardem. Ogólnie pozostanę na razie przy nim, dopóki nie znajdę nowego obiektu do zdrady


ups, zapomniałam zacytować. wypowiedź dotyczy Diorskin Forever Compact
czyli podsumowujac lepszy jest......?

Własnie rozważam Mat Lumiere i tego Diora i nie mogę się zdecydować
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:42   #1383
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

ja właśnie kliknęłam na tru forever compact w kolorze 010 ivory, który mnie dziś tak w perfumerii zauroczył ( no i t aróżnica w cenie 175 w sephorze i 100 na tru)

( a do tego wzięłam zapch incanto shine, który polecała pakosta i który również bardzo mi się spodobał)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:43   #1384
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
hehe pewnie mnie wykasuja z tego watku bo robie post pod postem za co z Gory Przepraszam


Jesli o mnie chodzi to ja od stycznie nie rozstaje sie z podkladem Forever mam nr 033-dosc ciemnysrednio kryje,nie tworzy maski,akurat mi nie zatyka porow,ale po kilku h trzeba nos przypudrowac,nie robi smug i z mojej twarzy sie nie ulatnia...przeczytaj o nim na KWC bo opinie sa rozne a ja tez mam cere mieszana i to sklonna do przesuszen na nosie i na policzkach-ale Forever nie podkresla tego tylko jeszcze nawilaz...lubie tez Sculpa bo pieknie kryje,rozswietla zmeczona cere,ujednolica ja i trwa caly dzien chociaz jedna wada na upaly za ciezki(zima)...mam tez Icone-taki pudrowo-musowy podklad...nie jest ciezki,buzia slicznie zmatowiona,nie wchodzi w pory,fajnie wyglada na zdjeciach,naturalnie i tez ja ujednolica-chociaz czasami podkresla wysuszone skorony!!!!A z tych trzech moim favorytem jest Forever.....ale napalam sie na jeszcze jeden podklad a mianowicie na DIOR CAPTURE 030-ktorym robila mi makijaz wizazystka i bylam zachwycona!!!!!tak idealnej i gladkiej buzi jeszcze nie mialam-szok!!!!i do tego jest bardzo lekki a kazda krostke (mala,duza)zakryl,kazde zaczerwienienie,rozswietl il i nadal ladnego kolorytu!!!!miodzio....mu sze poprosic o wieksza probke co go wyprubuje sama...wiesz jak to jest!!!aha ma jeden wielki minus jak dla mnie 30ml kosztuje u mnie 80EURO!!!!(ale maz obiecal ze sprezentuje zonie-wiec czekam na laske)
Och jak sie rozpisalam -przynajmniej znasz teraz moje zdanie o podkladach,ktore nie kazdemu musza pasowac-aaaaa ja przed kazdym kupnem prosze o spora probke krora starcza na 3-4 dni!!!!dobry sposob zeby zobaczyc jaki odpowiednie!!!!

mam nadzieje ze nie usnelas
......
a ja jestem ciekawa jak jest z paletą odcieni D.Capture... czy powiedzmy numer 010 nadaje się dla bledziochów? Przeglądam właśnie oferte na A. i tam 010 wygląda mi conajmniej na jakiś ''miód'' albo '' piasek'' wiem,wiem to tylko fotka...ale i tak wygląda masarkastycznie ciemno.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:57   #1385
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
aż 180 zł,ale ja miałam do wykorzystania kupon
Dziękuję, też mam kupon
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 14:17   #1386
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
a ja jestem ciekawa jak jest z paletą odcieni D.Capture... czy powiedzmy numer 010 nadaje się dla bledziochów? Przeglądam właśnie oferte na A. i tam 010 wygląda mi conajmniej na jakiś ''miód'' albo '' piasek'' wiem,wiem to tylko fotka...ale i tak wygląda masarkastycznie ciemno.
hmmm..no nie wiem bo wszystkich kolorkow nie widzialam...ale ide zaraz sprawdzicten ktory ja mialam bodajze byl 030 i odpowiedni do mijej karnacji dosc ciemny bez.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 14:19   #1387
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Dziękuję, też mam kupon
Nie ma za co Polecam się na przyszłość
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 14:48   #1388
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??

Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html

Ordynarna podróba.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 14:48   #1389
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
a ja jestem ciekawa jak jest z paletą odcieni D.Capture... czy powiedzmy numer 010 nadaje się dla bledziochów? Przeglądam właśnie oferte na A. i tam 010 wygląda mi conajmniej na jakiś ''miód'' albo '' piasek'' wiem,wiem to tylko fotka...ale i tak wygląda masarkastycznie ciemno.
No właśnie, też się zastanawiam jak jest z tymi odcieniami?
Jeśli np. używam podkładu Diorskin pure light 200 to jaki będzie odpowiednik w tym D. Capture?

I niedługo zakończę swój puder Diorskin Compact i chcę przerzucić się na ten forever, ale numeracja tu też jest inna. Jeśli mam 202 to w tym forever jaka będzie Może któraś z Was się orientuje?

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??

Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html
Wg mnie to podróba.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:01   #1390
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
No właśnie, też się zastanawiam jak jest z tymi odcieniami?
Jeśli np. używam podkładu Diorskin pure light 200 to jaki będzie odpowiednik w tym D. Capture?

I niedługo zakończę swój puder Diorskin Compact i chcę przerzucić się na ten forever, ale numeracja tu też jest inna. Jeśli mam 202 to w tym forever jaka będzie Może któraś z Was się orientuje?



Jeśli Ci to coś pomoże to odcienie kończące się na 2 (czyli 22, 32) są w tonacji różowej a kończące się na 3 w pomarańczowej. a te kończące się na 0.. sama nie wiem
niestety nie pamiętam jak wygląda kolor 202, używałam innego Diorskina, zresztą w dość nietrafionym kolorze. dopiero Forever compact dobrałam sobie idealnie (mam 22) Zajrzyj jeszcze na amerykańską stronę Sephory, tam są ładnie pokazane różnice między odcieniami.
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:21   #1391
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Myślę o zakupie czegoś na latko, podobają mi sie nawet te (poniżej), czy ktoś ich używał?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mystic-jade.jpg (42,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink-attitude.jpg (51,3 KB, 17 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 16:40   #1392
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Mam swoje Tropical Light.Mam nadzieję,że będą mi pasować,mam zielone oczy,tu zielenie,hmm,zobaczymy
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:43   #1393
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
hmmm..no nie wiem bo wszystkich kolorkow nie widzialam...ale ide zaraz sprawdzicten ktory ja mialam bodajze byl 030 i odpowiedni do mijej karnacji dosc ciemny bez.
.......
ojjj,to ja poczekam grzecznie aż wrócisz...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:46   #1394
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Jeśli Ci to coś pomoże to odcienie kończące się na 2 (czyli 22, 32) są w tonacji różowej a kończące się na 3 w pomarańczowej. a te kończące się na 0.. sama nie wiem
niestety nie pamiętam jak wygląda kolor 202, używałam innego Diorskina, zresztą w dość nietrafionym kolorze. dopiero Forever compact dobrałam sobie idealnie (mam 22) Zajrzyj jeszcze na amerykańską stronę Sephory, tam są ładnie pokazane różnice między odcieniami.
Dziękuję Ci bardzo Czyli ja mam w tonacji różowej (nawet nie wiedziałam ).
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:55   #1395
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

własnie wróciłam z zakupów...mieli 10% zniżki w Debenhamsie na wszystko...i kompletnie mi odbiło
Kupiłam podkład Forever 022 (kolor dobrany idealnie), rozświetlacz Amber (nie mogłam się oprzeć) oraz matowy brązer 002 Honey Matte (temu też nie mogłam się oprzeć ale jest prześliczny)
oprócz rabatu dostałam jeszcze śliczną kosmetyczkę, próbkę kremu HydrAction, próbkę tuszu DiorShow Black Out oraz pełonowymiarowy róż Diorshow Powder 003
i teraz jestem megaszczęśliwa
tyle że od dzisiaj do końca miesiaca zęby w ścianę
EDIT jeszcze skrobnę parę słów o Tropical Light, umalowałąm się nimi dzisiaj na dzień używajac wszystkich kolorów i są przepiękne, chyba nawet lepeij wyglądają w dzień niż wieczorem bo widac ich całą urodę, o wiele bardziej mi się podobają niz na przykład Earth Reflections, które chyba lubię najmniej z wszystkich cieni Diora jakie posiadam
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:59   #1396
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
własnie wróciłam z zakupów...mieli 10% zniżki w Debenhamsie na wszystko...i kompletnie mi odbiło
Kupiłam podkład Forever 022 (kolor dobrany idealnie), rozświetlacz Amber (nie mogłam się oprzeć) oraz matowy brązer 002 Honey Matte (temu też nie mogłam się oprzeć ale jest prześliczny)
oprócz rabatu dostałam jeszcze śliczną kosmetyczkę, próbkę kremu HydrAction, próbkę tuszu DiorShow Black Out oraz pełonowymiarowy róż Diorshow Powder 003
i teraz jestem megaszczęśliwa:bo unce::bou nce:
tyle że od dzisiaj do końca miesiaca zęby w ścianę
EDIT jeszcze skrobnę parę słów o Tropical Light, umalowałąm się nimi dzisiaj na dzień używajac wszystkich kolorów i są przepiękne, chyba nawet lepeij wyglądają w dzień niż wieczorem, widac ich całą urodę, o wiele bardziej mi się podobają niz na przykład Earth Reflections, które chyba lubię najmniej z wszystkich cieni Diora jakie posiadam
Zazdroszczę zakupów

Jaki kolorek na żywo ma ten Amber, nie jest za ciemny? Jaki masz odcień cery?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 17:07   #1397
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
własnie wróciłam z zakupów...mieli 10% zniżki w Debenhamsie na wszystko...i kompletnie mi odbiło
Kupiłam podkład Forever 022 (kolor dobrany idealnie), rozświetlacz Amber (nie mogłam się oprzeć) oraz matowy brązer 002 Honey Matte (temu też nie mogłam się oprzeć ale jest prześliczny)
oprócz rabatu dostałam jeszcze śliczną kosmetyczkę, próbkę kremu HydrAction, próbkę tuszu DiorShow Black Out oraz pełonowymiarowy róż Diorshow Powder 003
i teraz jestem megaszczęśliwa
tyle że od dzisiaj do końca miesiaca zęby w ścianę
EDIT jeszcze skrobnę parę słów o Tropical Light, umalowałąm się nimi dzisiaj na dzień używajac wszystkich kolorów i są przepiękne, chyba nawet lepeij wyglądają w dzień niż wieczorem bo widac ich całą urodę, o wiele bardziej mi się podobają niz na przykład Earth Reflections, które chyba lubię najmniej z wszystkich cieni Diora jakie posiadam
Wow Zazdroszczę tych gratisów! A przede wszystkim udanych zakupów
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 17:09   #1398
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zakupów

Jaki kolorek na żywo ma ten Amber, nie jest za ciemny? Jaki masz odcień cery?
Amber to rozświetlacz, jest jasno brązowy, pięknie błyszczy
powiedziałabym że mam lekko opalony kolor cery
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 17:49   #1399
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
własnie wróciłam z zakupów...mieli 10% zniżki w Debenhamsie na wszystko...i kompletnie mi odbiło
Kupiłam podkład Forever 022 (kolor dobrany idealnie), rozświetlacz Amber (nie mogłam się oprzeć) oraz matowy brązer 002 Honey Matte (temu też nie mogłam się oprzeć ale jest prześliczny)
oprócz rabatu dostałam jeszcze śliczną kosmetyczkę, próbkę kremu HydrAction, próbkę tuszu DiorShow Black Out oraz pełonowymiarowy róż Diorshow Powder 003
i teraz jestem megaszczęśliwa
tyle że od dzisiaj do końca miesiaca zęby w ścianę
EDIT jeszcze skrobnę parę słów o Tropical Light, umalowałąm się nimi dzisiaj na dzień używajac wszystkich kolorów i są przepiękne, chyba nawet lepeij wyglądają w dzień niż wieczorem bo widac ich całą urodę, o wiele bardziej mi się podobają niz na przykład Earth Reflections, które chyba lubię najmniej z wszystkich cieni Diora jakie posiadam


Super!!!!!!ciesze sie razem z Toba!!!!to teraz mozesz chyba wkleic nowe nabytki????

Dark01-przepraszam bardzo ale nie zdazylam wejsc do perfumerii...kolezanke spotkalam i tak jakos wyszlo ale jak tylko przy najblizszej okazji bede to zdam relacje
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 18:00   #1400
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Amber to rozświetlacz, jest jasno brązowy, pięknie błyszczy
powiedziałabym że mam lekko opalony kolor cery
A jednak kupiłaś On jest super Do mnie już leci kolor Rose
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:01   #1401
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Myślę o zakupie czegoś na latko, podobają mi sie nawet te (poniżej), czy ktoś ich używał?

Ponawiam pytanie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:18   #1402
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Super!!!!!!ciesze sie razem z Toba!!!!to teraz mozesz chyba wkleic nowe nabytki????
wkleję jak tylko bateryjki mi sie naładują jeszcze raz dziękuję za polecenie podkładu, chociaż do tego akurat podchodziłam dość sceptycznie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A jednak kupiłaś On jest super Do mnie już leci kolor Rose
hehe udało Ci się mnie przekonać

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie.
wiesz co nia mam pojęcia nie używałam żadnej z tych paletek, ale może spojrzyj na te nowe wiosenne i letnie paletki Diora - Irisident, które się ślicznie błyszczą, na pewno będą odpowiednie na lato
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:21   #1403
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo Czyli ja mam w tonacji różowej (nawet nie wiedziałam ).

nie ma sprawy z tym że odnosi się to do nowych Diorskin Forever, nie wiem czy przy starych też się sprawdza..
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:24   #1404
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
wiesz co nia mam pojęcia nie używałam żadnej z tych paletek, ale może spojrzyj na te nowe wiosenne i letnie paletki Diora - Irisident, które się ślicznie błyszczą, na pewno będą odpowiednie na lato
Nie ma ich na truskawce a nie chce mi sie wydawać 2 razy tyle za cienie.

Edit: Nigdzie nie mogę znaleźć tego odcienia.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:27   #1405
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Nie ma ich na truskawce a nie chce mi sie wydawać 2 razy tyle za cienie.
hmm z tego co mi wiadomo to się parę razy już pojawiły
to w takim razie moze przetestuj te kolorki w perfumerii i może wtedy będzie Ci łatwiej podjąć decyzję?
pozdrawiam
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:28   #1406
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Ja mam 3 pomadki ktore pasuja do Earth...Sprawdz sobie najlepiej w perfumerii...

1.Dior Addict Ultra-shine 222
2.Dior Addict Steller Brown 427
3.Chanel Aqualumiere Yucatan 36


Czy ta pierwsza pomadka jest lekko perłowa? Wydaje mi się że to właśnie o coś takiego mi chodzi. Chyba nie jest na ustach zbyt ciemna? Niestety muszę kupować prawie w ciemno. Perfumeria to dla mnie wyprawa.
Dzięki Magsch
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:28   #1407
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
hmm z tego co mi wiadomo to się parę razy już pojawiły
to w takim razie moze przetestuj te kolorki w perfumerii i może wtedy będzie Ci łatwiej podjąć decyzję?
pozdrawiam
Tutaj w wątku? Jak tak to poszukam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:57   #1408
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Czy ta pierwsza pomadka jest lekko perłowa? Wydaje mi się że to właśnie o coś takiego mi chodzi. Chyba nie jest na ustach zbyt ciemna? Niestety muszę kupować prawie w ciemno. Perfumeria to dla mnie wyprawa.
Dzięki Magsch
zadna diorowska nie jest perlowa ani matowa! ta pierwsza ma w sobie drobinki ale ich niestey nie widac na ustach,daje tez ladny polysk.te pomadki raczej sa satynowe , kremowe i dosc ladnie kryja kolorem usta.ta chanela jest lekko perlowa ,bardzo lekka prawie jak blyszczyk-bardzo tez polyskuje na ustach ale nie w tandetny sposob.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:16   #1409
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Moje nabytki najnowsze...doleciały wczoraj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.JPG (90,1 KB, 80 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:13   #1410
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny podpowiedzcie,który pędzel będzie odpowiedni do Diorskin Poudre Shimmer. Mam z Sephory te o nr.1 /Powder/,2 /Powder/, 3 /Bronzer/,4 /Blush/. Wydaje mi się,że nr.1 lub 2 ale tak naprawdę to nie wiem Pomóżcie
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.