essence - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 19:03   #3541
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Baza chyba była po 8 zł, w 3 kolorach, ma takie drobinki ale nie wiem czy po zapudrowaniu i położeniu cienia jakoś to mocno prześwituje
ale to nie jest baza. tego używa się na cienie, a nie pod cienie Top Coat czyli wierzchnia warstwa tu jest to opisane -> http://www.essence.eu/pl/products/eyes.html
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:04   #3542
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ta baza jest na cienie a nie pod Na utrwalenie makijażu oka
Bez kitu, na bazie napisano że ona jest pod cienie, a kojarzę, że na stronce Essence pisali ze jest na cienie... Ale lipa... No to jak mam nakładać tę bazę?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:11   #3543
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Bez kitu, na bazie napisano że ona jest pod cienie, a kojarzę, że na stronce Essence pisali ze jest na cienie... Ale lipa... No to jak mam nakładać tę bazę?
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ta emulsja jest na cienie a nie pod Na utrwalenie makijażu oka


Tak jest napisane zarówno w mojej (podobno) starej gazetce, jak i na stronie essence - tam też pokazane są kolory emulsji
Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ale to nie jest baza. tego używa się na cienie, a nie pod cienie Top Coat czyli wierzchnia warstwa tu jest to opisane -> http://www.essence.eu/pl/products/eyes.html
gabs, jak widzisz nie tylko ja piszę, że to emulsja na cienie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:19   #3544
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
A co to za byzydury? :P Tylko niektóre odcienie mają brokat. Ja mam Glamour Queen i ona daje ładny połysk. Faktem jest, że trwałością nie grzeszą, ale kto się spodziewa 24h szminki w cenie 6,99? :P
Więc proszę mi tu nie zniechęcać do kupowania szminek Essence
Wiesz, zależy co kto lubi i co kto uważa za "brokat". Jak dla mnie sa to za duże drobiny - testowałam kilka kolorów i wszystkie takie były.

Szminkom wiec mówię NIE, podobnie jak cieniom pojedynczym ze stałej oferty - co prawda nie miałam żadnego ale mało intensywne się wydają Tusze tez jakoś mnie nie "pociagają"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:25   #3545
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
gabs, jak widzisz nie tylko ja piszę, że to emulsja na cienie
Ale ja wam wierzę, zresztą pamiętam taki tekst ze stronki... Dobra, użyję tego na cienie, normalnie jakaś paranoja, co oni na tych nalepkach piszą? Jakby napisali ze to błyszczyk to ktoś mógłby sobie krzywdę zrobić kładąc to na usta
Polskie lokalizacje są beznadziejne, bez względu na to, czy to instrukcja obsługi telewizora, strony internetowe czy napisy na kosmetykach
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:41   #3546
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Mam nadzieję, że podzielisz się opinią nt. tej emulsji, bo zastanawiam się nad jej zakupem Jaki masz kolor? - 01 abracadabra?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:45   #3547
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że podzielisz się opinią nt. tej emulsji, bo zastanawiam się nad jej zakupem Jaki masz kolor? - 01 abracadabra?
Mam 02 - All eyes on you Oczywiście, ze się podzielę - jakbym śmiała inaczej?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 20:16   #3548
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Mam 02 - All eyes on you Oczywiście, ze się podzielę - jakbym śmiała inaczej?
i ja czekam na wieści, bo mnie kusi, ale nie wiem czy daje to coś konkretnego czy to tylko brokat nakładany na cienie
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:23   #3549
klaudia47126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do klaudia47126
Smile Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie jest całkiem matowy ale nie jest tez tak błyszczacy jak np. Almost Famous.

Miałam 2 róże Miss Sporty - Rose i In Bloom, bardzo mi się podobały, tez są subtelnie błyszczace jak BF, ale mają tandetne opakowanie - nakretka szybko peka i łamie się Zapychania nie zauważyłam.
Kurczę, narobiłyście mi taką ochotę na te róże, że chyba mimo wszystko się zdecyduje. Najwyżej, jeśli mi nie podpasuje, pójdzie w świat. Ale póki co wszystkie kosmetyki Essence, jakie mam jeszcze mnie nie zawiodły. Mam głownie kredki do oczu, AOH i puder brązujący, no i oczywiście sławne pasiaczki. Obecnie poluję jeszcze na pomadki Essence i małe błyszczyki w tubkach, ale u mnie w Naturze oferta jest niekompletna, ponieważ w szafie zawsze czegoś bakuje. Niestety... Obawiam, że od września rozpocznie się u mnie jeszcze większy szał na Essence, związany z tym, że Naturę będe miała po drodze do szkoły.

Jeżeli chodzi o róże Miss Sporty to kolory mają też całkiem niezłe, ale ich szafa w Rossmannie również czasami świeci pustkami. Nie wiem, może się kiedyś zdecyduję, jak zawiodę się na Essence. Narazie jednak, skład mnie przeraża.
klaudia47126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:56   #3550
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiesz, zależy co kto lubi i co kto uważa za "brokat". Jak dla mnie sa to za duże drobiny - testowałam kilka kolorów i wszystkie takie były.

Szminkom wiec mówię NIE, podobnie jak cieniom pojedynczym ze stałej oferty - co prawda nie miałam żadnego ale mało intensywne się wydają Tusze tez jakoś mnie nie "pociagają"
Z tuszami i cieniami mam to samo, dodatkowo mnie osobiście nie przekonuje do końca AOH (nie bijcie xD). Po prostu po kilku godzinach mam całą twarz w tych drobinach, nie wiem, jak to się dzieje
Musimy przyznać, jakkolwiek cudowne nie byłoby essence, nie jest to firma idealna Aczkolwiek, jeśli wprowadzą nam PL, to rozgrzeszę ich ze wszystkiego
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 22:12   #3551
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Ja się noszę z zakupem tego cudownego AOH, mam nadzieję, że będzie w sklepie, jak już zdecyduję się zrobić wycieczkę.
Czy któraś z posiadaczek AOH miała do czynienia z kuleczkami Vollare i rozświetlaczem Inglot w paskach? Chciałabym dowiedzieć się do czego można porównać rozświetlacz essence. Bo mam jeszcze rozświetlacz H&M, ten który był pół na pół z pudrem brązującym w dużym niebieskim opakowaniu. O ile brąz jeszcze używam, o tyle część rozświetlająca jest t r a g i c z n a , wielkie drobiny. Nie polecam.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 07:02   #3552
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
byłam dziś w Naturze i pierwszy raz widziałam Urban Jungle na żywo. nie zachwyciła mnie w ogóle

a bibułek oczywiście już nie było.

wyszłam z niczym
To tak samo jak ja kilka dni temu
No trudno, ale i tak bardziej jest mi żal, że nie ma u nas Posejdona i tych ślicznych kuleczek;( Buuu

Póki co moim nr 1 z essence jest błyszczyk volume up! chociaż opakowanie mogłoby być lepsze (o czym dużo na KWC), ale zastrzegam, że nie mam jeszcze AOH, planuję jego zakup na jesień!

Postaram się w krótce wkleić mój zbiór, nieco się powiększył od ostatniego zdjęcia
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:04   #3553
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja kilka dni temu
No trudno, ale i tak bardziej jest mi żal, że nie ma u nas Posejdona i tych ślicznych kuleczek;( Buuu

Póki co moim nr 1 z essence jest błyszczyk volume up! chociaż opakowanie mogłoby być lepsze (o czym dużo na KWC), ale zastrzegam, że nie mam jeszcze AOH, planuję jego zakup na jesień!

Postaram się w krótce wkleić mój zbiór, nieco się powiększył od ostatniego zdjęcia
Widze, że jesteś z mojego miasta, więc pewnie byłaś w jedynej w naszej mieścinie naturze Wybieram się tam niedługo aby nabyc parę rzeczy essence (oczywiscie pod waszym wpływem), a skoro niedawno byłaś to mogłabyś mi powiedziec jakie kosmetyki tam SĄ? Chodzi mi konkretnie czy jest wybór kolorów róży, czy są rozświetlacze, korektory 3in1,poczwórne cienie, sypki mineralny? Bo z tego co czytam szafy essence w wielu miastach świecą pustkami... ciekawe czyja to sprawka?

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie sypkiego pudru mineralnego. Czy pędzel który widac obok niego na zdjeciu w KWC jest dodawany gratis czy się go dokupuje i jaki jest w użytkowaniu? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:15   #3554
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie sypkiego pudru mineralnego. Czy pędzel który widac obok niego na zdjeciu w KWC jest dodawany gratis czy się go dokupuje i jaki jest w użytkowaniu? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
Kupuję sie go osobno.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:26   #3555
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Czy któraś z posiadaczek AOH miała do czynienia z kuleczkami Vollare i rozświetlaczem Inglot w paskach?
Ja mam białe kuleczki vollare. Efekt AOH jest podobny, z tym, że lepiej się go aplikuje wg mnie, ma jakiś przyjemniejszy zapach, czy coś. Poza tym drobinki z kuleczek vollare się osypują na całą twarz, ale u mniej jest to samo z AOH, więc tu Ci nie pomogę
No i nie wiem, czy to ma coś do rzeczy, ale kuleczki są na pędzlu typowo białe z drobinkami, a AOH to jakby taki lekko beżowy drobinkowy puder. Może to ma pomagać w lepszym wtopieniu się w kolor twarzy czy coś...
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:54   #3556
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Ja mam białe kuleczki vollare. Efekt AOH jest podobny, z tym, że lepiej się go aplikuje wg mnie, ma jakiś przyjemniejszy zapach, czy coś. Poza tym drobinki z kuleczek vollare się osypują na całą twarz, ale u mniej jest to samo z AOH, więc tu Ci nie pomogę
No i nie wiem, czy to ma coś do rzeczy, ale kuleczki są na pędzlu typowo białe z drobinkami, a AOH to jakby taki lekko beżowy drobinkowy puder. Może to ma pomagać w lepszym wtopieniu się w kolor twarzy czy coś...
Dziękuję za info. To się chyba skuszę na ten rozświetlacz, a moje Vollare komuś sprezentuję. Właśnie lubię kosmetyki, które są bardziej pudrowe, niż drobinkowe.

Zobaczymy tylko, czy w jedynej Naturze w mieście będzie AOH.

A może macie dziewczyny jakieś informacje z linii frontu odnośnie Posejdona?
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:32   #3557
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: essence

ja dziś wreszcie dorwałam AOH
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:35   #3558
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupuję sie go osobno.

Dzięki Nie wiesz może z czego jest wykonany i jak się spisuje? Mam kilka większych pędzli do pudru, ale ten wygląda fajnie bo można go postawic. Chętnie bym nabyła ale najpierw usłyszała jakieś opinie na jego temat, przyznac się, która go ma
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:48   #3559
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
ja dziś wreszcie dorwałam AOH
brawa

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Nie ma jeszcze
ooo to ja chetnie dodam tylko jak przeczytam informacje o nim

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiesz, zależy co kto lubi i co kto uważa za "brokat". Jak dla mnie sa to za duże drobiny - testowałam kilka kolorów i wszystkie takie były.

Szminkom wiec mówię NIE, podobnie jak cieniom pojedynczym ze stałej oferty - co prawda nie miałam żadnego ale mało intensywne się wydają Tusze tez jakoś mnie nie "pociagają"
moja kolezanka z Housa miala taka jakas brazowa jasna i na jej ustach wygladala na blyszczyk, calkiem niezle ale kolorek nie dla mnie, a nie przygladalam sie jak wyglada reszta bo szmineczek nie lubie za bardzo Hosenko nie przejmuj sie mnie tusze tez nie pociagaja najwieksza ochote to mam na kredki i rozswietlacze, brazerki i te inne bajery szczegolnie z limitowanek, a ze niektore nieudane to co zrobic?
ale na KWC brazer (chyba ze stalej oferty) ma dosc dobre opinie, malo bo malo, ale sa one zachecajace
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 14:50   #3560
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Dziękuję za info. To się chyba skuszę na ten rozświetlacz, a moje Vollare komuś sprezentuję. Właśnie lubię kosmetyki, które są bardziej pudrowe, niż drobinkowe.

Zobaczymy tylko, czy w jedynej Naturze w mieście będzie AOH.

A może macie dziewczyny jakieś informacje z linii frontu odnośnie Posejdona?
Zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dzięki Nie wiesz może z czego jest wykonany i jak się spisuje? Mam kilka większych pędzli do pudru, ale ten wygląda fajnie bo można go postawic. Chętnie bym nabyła ale najpierw usłyszała jakieś opinie na jego temat, przyznac się, która go ma
Dziewczyny już się obszerniej rozpisywały na temat tego pędzla, ale jedyne, co ja pamiętam, to to, że jest dobry Może wpisz w wyszukiwarkę "pędzel", to dowiesz się więcej :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:59   #3561
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Widze, że jesteś z mojego miasta, więc pewnie byłaś w jedynej w naszej mieścinie naturze Wybieram się tam niedługo aby nabyc parę rzeczy essence (oczywiscie pod waszym wpływem), a skoro niedawno byłaś to mogłabyś mi powiedziec jakie kosmetyki tam SĄ? Chodzi mi konkretnie czy jest wybór kolorów róży, czy są rozświetlacze, korektory 3in1,poczwórne cienie, sypki mineralny? Bo z tego co czytam szafy essence w wielu miastach świecą pustkami... ciekawe czyja to sprawka?

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie sypkiego pudru mineralnego. Czy pędzel który widac obok niego na zdjeciu w KWC jest dodawany gratis czy się go dokupuje i jaki jest w użytkowaniu? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
Witam
Szczerze mówiąc nie rozglądałam się bardzo, byłam w czwartek w zeszłym tygodniu.
Na pewno było wszystko z UJ za wyjątkiem bibułek, ale nie jestem pewna, były resztki z SC zdaje się, że same te kremy, tochę Laguny, w tym 1 pomarańczowy błyszczyk, niebieskich brak.
Patrzyłam na róże i widziałam tylko brązowy, nic nie wiem na temat AOH, sama jestem ciekawa czy są bo sie po niego wybieram...???
Jesli chodzi o korektory to nie zwróciłam uwagi, ale wczesniej jak byłam to były te z pędzelkiem, 3w1 w ogóle u nas nie widziałam.
Cienie nie wiem, mineralne były i pędzle też były.
Pustki to ostatnio (nawiązując do mojej ostatniej wypowiedzi) nie moja wina..mimo, że chęci i fundusze były... :P
Gdzieś dziewczyny pisały, że chyba we wt czy w śr uzupełniają towar w Naturach...

acha, mamy jeszcze jedną Naturę w naszej mieścinie, ale niestety nie mają tam essence - ul. Długa
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 15:58   #3562
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Witam
Szczerze mówiąc nie rozglądałam się bardzo, byłam w czwartek w zeszłym tygodniu.
Na pewno było wszystko z UJ za wyjątkiem bibułek, ale nie jestem pewna, były resztki z SC zdaje się, że same te kremy, tochę Laguny, w tym 1 pomarańczowy błyszczyk, niebieskich brak.
Patrzyłam na róże i widziałam tylko brązowy, nic nie wiem na temat AOH, sama jestem ciekawa czy są bo sie po niego wybieram...???
Jesli chodzi o korektory to nie zwróciłam uwagi, ale wczesniej jak byłam to były te z pędzelkiem, 3w1 w ogóle u nas nie widziałam.
Cienie nie wiem, mineralne były i pędzle też były.
Pustki to ostatnio (nawiązując do mojej ostatniej wypowiedzi) nie moja wina..mimo, że chęci i fundusze były... :P
Gdzieś dziewczyny pisały, że chyba we wt czy w śr uzupełniają towar w Naturach...

acha, mamy jeszcze jedną Naturę w naszej mieścinie, ale niestety nie mają tam essence - ul. Długa
Dzięki Ci dobra kobieto
Niby spora ta nasza mieścina a tylko dwie Natury Swoją drogą nie wiedziałam, że jedna jest na Długiej. Do Solvaya mam daleko, ale może mi się uda chłopa samochodem w weekend wyciągnąc I zdam relację z zawartości szafy Essence.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:14   #3563
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dzięki Ci dobra kobieto
Niby spora ta nasza mieścina a tylko dwie Natury Swoją drogą nie wiedziałam, że jedna jest na Długiej. Do Solvaya mam daleko, ale może mi się uda chłopa samochodem w weekend wyciągnąc I zdam relację z zawartości szafy Essence.
Właśnie, ciekawe kiedy uzupełniają szafy Essence, bo w ostatnim miesiącu byłam 2-3 razy w Solvayu i poza limitowankami nic nowego nie przybyło(liczyłam, że uzupełnią kredki Longlasting czy tusze do rzęs a widziałam, że dodali tylko odżywki do pazurków i pudry oraz AOH ). Wogóle ta szafa jest dość uboga, nie wierzę, że tak szybko im wszystko schodzi, bo szafy L`Oreala czy Maybelline są bardziej popularne a cały czas asortyment pełny
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 17:56   #3564
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dzięki Nie wiesz może z czego jest wykonany i jak się spisuje? Mam kilka większych pędzli do pudru, ale ten wygląda fajnie bo można go postawic. Chętnie bym nabyła ale najpierw usłyszała jakieś opinie na jego temat, przyznac się, która go ma
Pędzel już tu chwaliłam nie raz jest bardzo fajny, gęęęęęsty i zbity, idealny do podkładów mineralnych. Moim zdaniem takim pędzlem najlepiej się nakłada je, bo można je tak jakby "wgnieść" w skórę, a nie tylko oprószyć jak zwykłym sypkim
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:24   #3565
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Właśnie, ciekawe kiedy uzupełniają szafy Essence, bo w ostatnim miesiącu byłam 2-3 razy w Solvayu i poza limitowankami nic nowego nie przybyło(liczyłam, że uzupełnią kredki Longlasting czy tusze do rzęs a widziałam, że dodali tylko odżywki do pazurków i pudry oraz AOH ). Wogóle ta szafa jest dość uboga, nie wierzę, że tak szybko im wszystko schodzi, bo szafy L`Oreala czy Maybelline są bardziej popularne a cały czas asortyment pełny

Biorąc pod uwagę Essence'ową propagande chocby na wizażu to ja się wcale szybko nie dziwie że im szybko schodzi Poza tym w Krakowie, jak na nasze realia sporym mieście, jest tylko jedna Natura, więc siłą rzeczy szybko im towar schodzi.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:44   #3566
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę Essence'ową propagande chocby na wizażu to ja się wcale szybko nie dziwie że im szybko schodzi Poza tym w Krakowie, jak na nasze realia sporym mieście, jest tylko jedna Natura, więc siłą rzeczy szybko im towar schodzi.
Czy ja wiem? Ja tam jestem w miarę często i prawie zawsze jestem jedyną klientką a jeśli już jakieś inne się kręcą po sklepie to jeszcze nigdy nie widziałam żeby zatrzymywały się przy szafie Essence

Ja myślę, że może oni dostawy mają bezpośrednio z Niemiec i to dłużej trwa czy coś Bo inne marki mają w PL swoich przedstawicieli a Essence pewnie nie
Jak będę w najbliższym czasie w Solvayu to zapytam jak to jest z tymi dostawami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:04   #3567
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Testowałam dziś ten utrwalacz do cieni... I jego formuła jest chyba co najmniej nieprzemyślana. Nie chciałabym pochopnie krytykować tego kosmetyku, ale obiecałam się wypowiedzieć po testach...
Użyłam dziś tego utrwalacza na sypki cień Vollare - sypańce dość słabo się trzymają a ja miałam w perspektywie 12 godzin bez możliwosci poprawek makijażu. Samo nakładanie przyniosło pewien problem - otóz utrwalacz jako dość gęsty i kleisty po prostu mieszał się z cieniem i tworzył niejednorodną masę brokatowo-cieniową. Po obłożeniu powiek tym specjałem położyłam jeszcze odrobinę cienia i w ten sposób zamaskowałam "dziury", jakie powstały po babraniu się z miksturą powstałą na oku. Nie powiem, utrwalacz działa - wciąż cienie trzymają się nienaruszone, choć brnęłam przez deszcz i klimę i 12 godzin trwa cień jak żołnierz na posterunku. I to chyba jedyna zaleta... Efekt jest dość świetlisty i brokatowy, więc do poważnej pracy i na delikatny makijaż dzienny się nie nada. Natomiast będzie akurat na wszelkie klubowe pląsy,l bo podejrzewam, że nawet hektolitry potu produkowane przez tańczący organizm nie naruszą makijażu.

Uff, rozpisałam się. Będę jeszcze próbować dogadać się z tym utrwalaczem, bo cienie to u mnie się średnio trzymają. Ale uprzedzam - efekt użycia może być cokolwiek makabryczny...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:09   #3568
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

gabs, dzięki za opinię Na razie wstrzymam się z zakupem tego 'cuda' i poczekam na Twoje dalsze próby i zdanie na temat top coat
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:13   #3569
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Czy ten utrwalacz jest w stałej ofercie ? bo dzisiaj bylam w naturze i go nie zauwazyłam.

Nabyłam za to wychwalany róż nr 01 (prezent od tz) - bardzo fajny kolorek. Narazie ucze sie go używać żeby sobie plam nie porobić
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:22   #3570
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Ja tam jestem w miarę często i prawie zawsze jestem jedyną klientką a jeśli już jakieś inne się kręcą po sklepie to jeszcze nigdy nie widziałam żeby zatrzymywały się przy szafie Essence

Ja myślę, że może oni dostawy mają bezpośrednio z Niemiec i to dłużej trwa czy coś Bo inne marki mają w PL swoich przedstawicieli a Essence pewnie nie
Jak będę w najbliższym czasie w Solvayu to zapytam jak to jest z tymi dostawami
Hehe, to się pewnie mijamy, bo ja też jestem zawsze jedyną klientką przy stoisku essence. Zaraz po wejściu IL pytałam się o niebieskie błyszczyki, bo JUŻ nie było i pani powiedziała, że niestety już nie będzie dostawy, a całą limitowankę wyłożyli od razu. Dostawy essence na Solvayu są przeraźliwie rzadkie, po kilku miesiącach nie doczekałam się zalotek, a kiedyś je tam widziałam.
Jak się czegoś dowiesz, to informuj, ja będę na Solvayu jakoś w ten weekend po róż i AOH, ale zobaczymy, co z moich zakupów wyjdzie. Mogę się przy okazji o coś spytać, jak coś to proszę o listę propozycji.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.