Essence cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 16:03   #61
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
essence powinno udezyć do supermarketów (zawsze małe szaleństwo się upchnie podczas dużych zakupów) i do innych droggerii!
monopol natury ma swój urok, te wyprawy, to oczekiwanie...


Oooo w supermarketach byłoby super chyba całą kolekcję E. bym wtedy miała rodzicom do koszyka by się powciskało, nawet by nie zauważyli ;-)
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 16:10   #62
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
essence powinno udezyć do supermarketów (zawsze małe szaleństwo się upchnie podczas dużych zakupów) i do innych droggerii!
monopol natury ma swój urok, te wyprawy, to oczekiwanie...
Zgadzam się.

W Gdańsku też jest więcej rossmannów niż natur...Chociaż ja za bardzo nie powinnam narzekać , bo całkiem blisko mam dwie natury.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 16:24   #63
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Oooo w supermarketach byłoby super chyba całą kolekcję E. bym wtedy miała rodzicom do koszyka by się powciskało, nawet by nie zauważyli ;-)

właśnie snułam takie wizje
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 16:48   #64
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Korektor Ja lubię ten w pędzelku, co prawda nr 2 (tylko 2 są do wyboru) jest nieco za jasny ale na tyle dobrze stapia się ze skórą, że nie widać tej różnicy. Całkiem fajnie kryje drobne niespodzianki i cienie pod oczami. Z większymi problemami (albo czymś baaardzo czerwonym) niestety nie radzi sobie za dobrze
Ja lubiłam tez ten w pędzelku póki sie nie skończył w trzy tygodnie

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Szybko dobiłyście kochane do tej drugiej części Melduję się jako zapalona, choć milcząca w wątku essencomaniaczka

Dziś chciałam bardzo pochwalić kredkę Kajal pencil. Jest naprawdę przyzwoitej jakości, porównywalna do Rimmela, a kosztuje zaledwie 4zł. Mam czarną i ta czerń jest całkiem wyrazista, dość trwała i idealnie sprawdza się na dolną powiekę pod cienie Mam również wersję Cool breeze. Wygląda bardzo ciekawie w połączeniu z brązowymi cieniami. Jej kolor jest zadziwiająco wyrazisty. Zawiera trochę drobinek, ale dają one efekt raczej ciekawy niż bazarowy.

Polecacie w wątku kredkę Long Lasting. Zawsze gdy mam ją zamiar kupić, nie ma brązu ani czerni. Ta kredeczka jest wysuwana, tak? Powiedzcie kochane, czy ta końcówka się nie tępi? Czy nie rysuje bardzo grubo? I czy jest w miarę wydajna? Wszystkie wysuwane kredki, które miałam były strasznie niewydajne, szybko się stępiały i malowały grube krechy. Czy ta jest inna?
Osobiście bardzo lubię kredki long lasting za to ze dają wyrazisty efekt i można nimi zrobić cienka jak i grubą kreskę. Kiedy kupiłam czarna używałam jej niemal codziennie przez miesiąc i nadal mam jej jeszcze około 30%. Jak za cenę 6 zł to są bardzo dobre . Planuje jeszcze zakupić kremowa i turkusowa .

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
oczami wyobraźni przycisnęłam dziś kobietę u mnie w Naturze do szafy Essence i wydarłam jej wiadomość kiedy spodziewają się nowej limitowanki a tak ogólnie to się grzecznie zapytałam, tak i kobietka mi grzecznie odpowiedziała, że sądzi, że raczej może być, trochę na pewno - w przyszłym tygodniu nie wie jaka, ale powinna być, tak no to czekamy ..
W takim razie muszę zacząć oszczędzać aby mieć za co kupić te cudeńka które sie pojawia .

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

W Gdańsku też jest więcej rossmannów niż natur...Chociaż ja za bardzo nie powinnam narzekać , bo całkiem blisko mam dwie natury.
U mnie nie ma Rossmanow ani jednego, są tylko Kamile i dwie Natury
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:01   #65
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

Ja tam niewiem co wy widzicie w tym mineralnym sypkim;(
on jakis dziwny. strasznie wyroznia sie na skorze, uwidacznie mi pory i skorki. moja cera wyglada po nim gorzej niz bez podkladu;(

jak wy go urzywacie? moze to ja cos zle robie? Pedzlem nie daje rady brzydko sie rozciera wiec biore na gabeczke ale niewiele lepiej;(
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:14   #66
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Ja tam niewiem co wy widzicie w tym mineralnym sypkim;(
on jakis dziwny. strasznie wyroznia sie na skorze, uwidacznie mi pory i skorki. moja cera wyglada po nim gorzej niz bez podkladu;(

jak wy go urzywacie? moze to ja cos zle robie? Pedzlem nie daje rady brzydko sie rozciera wiec biore na gabeczke ale niewiele lepiej;(
Ja nakładam cieniutką warstwę pudru pędzlem kabuki, wmasowując go kolistymi ruchami w skórę twarzy. Kolor, który wydaje się jak dla mnie za ciemny (jestem strasznie blada) świetnie dopasowuje się do mojej karnacji i nie odznacza się.
Przede wszystkim nie nakładaj go dużo, bo przez to możesz niepotrzebnie stworzyć efekt maski, podkreślić pory.
Jeszcze raz powtarzam : im mniej minerałów tym lepiej
Gąbeczką nie radzę nakładać, bo może to grozić masakrą
Próbuj pędzlem kabuki essence
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:39   #67
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Ja nakładam cieniutką warstwę pudru pędzlem kabuki, wmasowując go kolistymi ruchami w skórę twarzy. Kolor, który wydaje się jak dla mnie za ciemny (jestem strasznie blada) świetnie dopasowuje się do mojej karnacji i nie odznacza się.
Przede wszystkim nie nakładaj go dużo, bo przez to możesz niepotrzebnie stworzyć efekt maski, podkreślić pory.
Jeszcze raz powtarzam : im mniej minerałów tym lepiej
Gąbeczką nie radzę nakładać, bo może to grozić masakrą
Próbuj pędzlem kabuki essence
Ja wlasnie go dużo nienakładam, raz tak zrobilam i bylam cala z pomaranczowymi plamami
A czy ten pędzel kabuki Essence rozni sie od zwyklego pędzla? Mam w domu inny probowalam nim rowniez, ale zadnych efektow, dlatego boje sie kupic ten Essence za 10 zl, bo moze byc taki sam;(
Sprobuje jeszcze tych kolistych ruchow
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 18:51   #68
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Ja wlasnie go dużo nienakładam, raz tak zrobilam i bylam cala z pomaranczowymi plamami
A czy ten pędzel kabuki Essence rozni sie od zwyklego pędzla? Mam w domu inny probowalam nim rowniez, ale zadnych efektow, dlatego boje sie kupic ten Essence za 10 zl, bo moze byc taki sam;(
Sprobuje jeszcze tych kolistych ruchow
Pędzel kabuki jest przeznaczony właśnie do pudru mineralnego i zdecydowanie różni się od tych zwykłych pędzli.
Włosie ma ułożone ściśle, jest szeroki. Puder mineralny można nawet wmasować w to włosie i wtedy lepiej nanosi się go na twarz.
Nie wyobrażam sobie nakładania pudru mineralnego innym pędzlem, ale nie namawiam Cię, bo nie wiem czy się nie zawiedziesz
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 19:30   #69
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

A moze jednak sprobuje? ;p Skoro rzeczywiscie jest inaczej zbudowany i do tego przeznaczony do mineralnego.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 19:52   #70
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
A moze jednak sprobuje? ;p Skoro rzeczywiscie jest inaczej zbudowany i do tego przeznaczony do mineralnego.
ja bym zwykłym nie nałożyła, nie ma mowy nawet. Efekt maski i placków murownay.
Jak juz Kicia_Wampirzyca pisała trzeba naprawdę cieniuteńkiej warstwy- wtedy nawet bledzioszek wygląda ok.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:40   #71
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Pędzel kabuki jest przeznaczony właśnie do pudru mineralnego i zdecydowanie różni się od tych zwykłych pędzli.
Włosie ma ułożone ściśle, jest szeroki. Puder mineralny można nawet wmasować w to włosie i wtedy lepiej nanosi się go na twarz.
Nie wyobrażam sobie nakładania pudru mineralnego innym pędzlem, ale nie namawiam Cię, bo nie wiem czy się nie zawiedziesz
Oj zgadzam się. Tylko kabuki jest w stanie ładnie nałożyć puder mineralny. Kupiłam od razu cały zestaw (puder + pędzel) i uważam, że była to świetna inwestycja. Rzeczywiście puder świetnie się dopasowuje. Mam prawie biała cerę w ciepłym odcieniu. Odcień 2 wydaje się dla mnie zbyt ciemny, ale stapia sie nprawdę przyzwoicie nałożony cienką warstwą pędzlem kabuki. Poza tym ten pędzel idealnie rozprowadza brązer i róż, co mnie bardzo zaskoczyło i ucieszyło
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 22:08   #72
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

ja nie mam kabuki.. a nakladam pedzlem do pudru z kompletu pedzli kupionych na all i jestem bardzo zadowlona.. moja mama naklada go pedzlem z oriflame tez normalnym i tez jest okej.

dzis nawiedzilam torunska nature i sa wiesci
1. limitowanka bedzie w przyszlym tygodniu ( no czyli juz dwie pracownice to potwierdzily) i rowniez kobitka nie wie co tam bedzie i w ogole jaka to limitowanka i byla bardzo zdziwiona, ze ja wiem
2. jutro bedzie uzupelniona szafa ponoc bardzo duza iloscia kosmetykow, bo "duzo ich jakos przyszlo, ale nie wiem nawet co.wiem, ze duzo"
3. Essence bardzo szybko im schodzi( czyzby az tyle wizazanek bylow toruniu), ale oni przeciez caly czas uzupelniaja szafy ( taaaa, bywam tam zazwyczaj dwa razy w tygodniu i tego nie zauwazam hahahahaha)
4. skusilam sie dzis na AOH i po testach na dloni jestem oczarowana
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:10   #73
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Czyli wszystko jest na dobrej drodze
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:15   #74
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

hehehe, to moze jeszcze ktoras z nas dowie sie kiedy dokladnie bedzie limitowanka i wszystkei torunskie wizazanki pojda zrobic napad na nature? tfu, zobaczyc limitowanke
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:15   #75
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

Same dobre wiadomości!
;D
We wtorek byłam w toruniu (wycieczkowo) i nie zapomniałam wpaść do natury (rodzice zachwyceni nie byli ;p) ale były puuuuchy.
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 22:20   #76
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Czarna Landrynko gdybym nie spieszyla sie na hiszpanski to bym pani powiedziala chyba co i kiedy i w jakich ilosciach dolozyli.. no chyba, ze torunianki tak bardzo wykupuja essence..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 06:46   #77
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

;D
Skąd ja to znam, jak idę do Galerii Łódzkiej czasami widzę dokładnie te same braki, czyżbyśmy były w kupowaniu aż tak statystyczne ;p ?

Kurcze ten korektor 3in1 jest kochany, ale z niektórymi sprawkami poradzić sobie nie może. Wiecie z czym mogę go zdradzić? O zielony kolor chodzi...(raz mi coś od wielkiego dzwonu wyskoczy i jestem w kropce, bo zielonego ni mam, o.)
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 06:57   #78
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

a warszawskie essencomaniaczki? może jakieś przypadkowe spotkanie w naturze na stacji m. centrum? jupi jupi
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 07:05   #79
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Essence cz. II

Raport z Solvaya - straszne pustki.
Wczoraj trafiłam tam przypadkowo i oczywiście musiałam wstapić do Natury, szafa essence wyglądała bardzo marnie. Co najwyżej pojedyncze egzemplarze kosmetyków i braki.
Ciekawe kiedy uzupełnią...
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 07:20   #80
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Essence cz. II

Ja jak chodze do mojej natury to Panie juz na dzień dobry kszyczą wszystkie jednym głosem "jeszcze nie ma"ogólnie pustki na półkach tylko zastanawia mnie ile jest wizazanek z mojej okolicy,że szafa essence cieszy się taka popularnościąjak gadałam z babeczką to mi powiedziała,że nie tylko ja taka desperatka essencowa bo przychodzi ich wiecej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 07:32   #81
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
a warszawskie essencomaniaczki? może jakieś przypadkowe spotkanie w naturze na stacji m. centrum? jupi jupi
a tam zawsze tak pusto jest...trzeba sie wybrać w przyszłym tygodniu!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 08:35   #82
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a tam zawsze tak pusto jest...trzeba sie wybrać w przyszłym tygodniu!
impreza pod szafą essence
może przynajmniej ten irytujący ochroniarz dostanie skrętu szyi. nie wiem czy wam mówiłam, kiedyś łaziłam w te i wewte i szukałam tuszu, a ten łaził za mną krok w krok... kiedy ekspedientka podeszła i zapytała się w czym może pomóc, powiedziałam że jestem tuszowo niezdecydowana i dlatego tak chodzę, a i chyba spodobałam się temu panu ochroniarzowi bo tak za mną chodzi... uciekł na drugi koniec sklepu i filował zza półek

ale musiał speszyć się konkretnie
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 08:38   #83
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
impreza pod szafą essence
może przynajmniej ten irytujący ochroniarz dostanie skrętu szyi. nie wiem czy wam mówiłam, kiedyś łaziłam w te i wewte i szukałam tuszu, a ten łaził za mną krok w krok... kiedy ekspedientka podeszła i zapytała się w czym może pomóc, powiedziałam że jestem tuszowo niezdecydowana i dlatego tak chodzę, a i chyba spodobałam się temu panu ochroniarzowi bo tak za mną chodzi... uciekł na drugi koniec sklepu i filował zza półek

ale musiał speszyć się konkretnie
hahahaa
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:48   #84
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
impreza pod szafą essence
może przynajmniej ten irytujący ochroniarz dostanie skrętu szyi. nie wiem czy wam mówiłam, kiedyś łaziłam w te i wewte i szukałam tuszu, a ten łaził za mną krok w krok... kiedy ekspedientka podeszła i zapytała się w czym może pomóc, powiedziałam że jestem tuszowo niezdecydowana i dlatego tak chodzę, a i chyba spodobałam się temu panu ochroniarzowi bo tak za mną chodzi... uciekł na drugi koniec sklepu i filował zza półek

ale musiał speszyć się konkretnie
...Brawa za tekst
A , tak poważnie to faktycznie...Chyba największa wada tych drogerii to ochroniarze. Nieważne kto wchodzi. Za każdym łażą jak cień.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:04   #85
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
impreza pod szafą essence
może przynajmniej ten irytujący ochroniarz dostanie skrętu szyi. nie wiem czy wam mówiłam, kiedyś łaziłam w te i wewte i szukałam tuszu, a ten łaził za mną krok w krok... kiedy ekspedientka podeszła i zapytała się w czym może pomóc, powiedziałam że jestem tuszowo niezdecydowana i dlatego tak chodzę, a i chyba spodobałam się temu panu ochroniarzowi bo tak za mną chodzi... uciekł na drugi koniec sklepu i filował zza półek

ale musiał speszyć się konkretnie

oj za mną też tak łazi, to straszne, zawsze się boję w sklepach że posądzą mnie o kradzież nie mam pojęcia czemu, bo jestem grzeczna jak owieczka.
A on się tak patrzy, wiec jak stoję od szafy essence o duży krok zeby nie myślał. Jesli w ogóle myśli.

Jak zrobimy impreze pod szafą to dopiero się zdziwi!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:35   #86
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
oj za mną też tak łazi, to straszne, zawsze się boję w sklepach że posądzą mnie o kradzież nie mam pojęcia czemu, bo jestem grzeczna jak owieczka.
A on się tak patrzy, wiec jak stoję od szafy essence o duży krok zeby nie myślał. Jesli w ogóle myśli.

Jak zrobimy impreze pod szafą to dopiero się zdziwi!

też zawsze się boję że mi np. błyszczyk wpadnie do torebki albo że go wrzucę mimowolnie, albo ktoś mi wrzuci, albo zapomnę czegoś wyjąć z koszyka
raz próbowałam wyjść przez szczerą pomyłkę z torbą z reserved na ramieniu... ale miałam nieprzyjemności. dobrze że pani ochroniarz była wyrozumiała.

w ogóle nie lubię tego ostrego światła w drogeriach i 'klimy' - w Metro C. wejdę i już po chwili pływam, tak mi gorąco

ktoś ma przecieki jakiego dnia będzie GL?
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:47   #87
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość

też zawsze się boję że mi np. błyszczyk wpadnie do torebki albo że go wrzucę mimowolnie, albo ktoś mi wrzuci, albo zapomnę czegoś wyjąć z koszyka
raz próbowałam wyjść przez szczerą pomyłkę z torbą z reserved na ramieniu... ale miałam nieprzyjemności. dobrze że pani ochroniarz była wyrozumiała.

w ogóle nie lubię tego ostrego światła w drogeriach i 'klimy' - w Metro C. wejdę i już po chwili pływam, tak mi gorąco

ktoś ma przecieki jakiego dnia będzie GL?
tylko orientacyjnie, następny tydzień podobno
a GR ma być z OnS razem?

mi jest głupio jak chce przeczytać skład kosmetyku i ochroniarz/ekaspedientka się patrzą.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:08   #88
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Raport z Solvaya - straszne pustki.
Wczoraj trafiłam tam przypadkowo i oczywiście musiałam wstapić do Natury, szafa essence wyglądała bardzo marnie. Co najwyżej pojedyncze egzemplarze kosmetyków i braki.
Ciekawe kiedy uzupełnią...
Buuuu a był AOH lub mineralny w innym odcieniu niz najciemniejszy? Wydaje mi się dziwne, że mają dostawy towaru 2 razy w tyg a szafa ciagle swieci pustkami podczas gdy szafy innych firm są raczej dobrze wyposażone
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:23   #89
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Essence cz. II

A ja mam pytanieczy nowe limitowanki są zawsze w gazetce pokazywane

Bo jesli tak to w gazetce 13-26 listopada nima nic
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:34   #90
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Zazwyczaj w gazetce jest informacja o nowej limitowance, co nie oznacza, że limitownka wchodzi do sprzedaży w dniu nowej oferty promocyjnej.

Np. uj pojawiła się u kilku osób w poniedziałek, u mnie była we wtorek, a w gazetce, która obwiązywała od czwartku było info o tym, że jest dostępna nowa limitowanka.
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-11-14 o 11:36
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.