Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 17:54   #1861
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witam,Dziewczyny. Mam pytanie do specjalistek od minerałów,mam nadzieję,że mnie nie przegnacie z tego wątku...krążę wokół tematu już jakiś czas,ale szczerze przyznam,że nie zdołałam wszystkich stron dokładnie przeczytać,trochę tego dużo jednak...
Jestem bardzo zaciekawiona i chętna na popróbowanie kosmetyków mineralnych... Ale zanim zamówię sobie coś z EDM... wolałabym kupić jakiś puder w drogerii,na przetestowanie. Czy to ma sens? Czy te wszystkie L'Oreale i Essence nijak się nie mają? Co polecacie ?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:59   #1862
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

mimo wszystko polecam ci probki z edm lub buffd, zaplacisz 15 zl, a jest to inny produkt niz loreal. Oczywiscie moze on wielu osobom sluzyc, natomiast jest inny w swojeje specyfice od mineralnych podkladow. Robimy tez, poki co to w tym watku, mini wymianki, bo i kolor trzeba dobrac a nietrafione probki sie zdarzają.. z edm nawet jak nie pokochasz podkladu to nie slyszalam zlych słów o rózu i korektorze a porcja na sprobiowanie starcza na kilka miesiecy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:05   #1863
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzięki. Ja to mam jednak trochę opory przed kupowaniem ze Stanów-wiem,że to "nie dzisiejsze",ale ja też trochę taka nie dzisiejsza.... i trzeba dwa tygodnie czekać na przesyłkę! To straszne .
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:07   #1864
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a jaki masz kolor cery? srednia jasnosc? rozowy chlodny bezowy oliwkowy odcien? Nie kazdy lubi tam zakupy. 2 tyg to optymistycznie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:09   #1865
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zaciekawiona i chętna na popróbowanie kosmetyków mineralnych... Ale zanim zamówię sobie coś z EDM... wolałabym kupić jakiś puder w drogerii,na przetestowanie. Czy to ma sens? Czy te wszystkie L'Oreale i Essence nijak się nie mają? Co polecacie ?
Jeśli drogeryjne, to zdecydowanie Essence. Wydatek żaden, a będziesz miała okazję spróbować czystych minerałów. Tylko paleta kolorystyczna uboga (delikatnie mówiąc) i coś do matowienia poza tym by się przydało, chyba że nie masz problemu z przetłuszczaniem.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięki. Ja to mam jednak trochę opory przed kupowaniem ze Stanów-wiem,że to "nie dzisiejsze",ale ja też trochę taka nie dzisiejsza.... i trzeba dwa tygodnie czekać na przesyłkę! To straszne .
Na początku każdemu się wydaje straszne, a jak już zrobisz pierwsze zamówienie, to będziesz się śmiała, że to taka łatwizna. Zapraszam Cię do lektury pierwszego postu w wątku o kosmetykach Buff'd. Na samym początku wrzuciłam tutoriale, w których wszystko jest opisane po kolei i pokazane na zdjęciach stron sklepu.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302820

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:16
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:09   #1866
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam,Dziewczyny. Mam pytanie do specjalistek od minerałów,mam nadzieję,że mnie nie przegnacie z tego wątku...krążę wokół tematu już jakiś czas,ale szczerze przyznam,że nie zdołałam wszystkich stron dokładnie przeczytać,trochę tego dużo jednak...
Jestem bardzo zaciekawiona i chętna na popróbowanie kosmetyków mineralnych... Ale zanim zamówię sobie coś z EDM... wolałabym kupić jakiś puder w drogerii,na przetestowanie. Czy to ma sens? Czy te wszystkie L'Oreale i Essence nijak się nie mają? Co polecacie ?
Według mnie nie ma sensu - kosmetyki "mineralne", które są w drogeriach, ich większość praktycznie nie ma wiele wspólnego z czystymi minerałami (tylko Essence jest całkowicie mineralny). Jeżeli chcesz spróbować tego, czym dziewczyny się zachwycają, to zamów sobie próbki z EDM lub Buff - wyniesie Cię to ok. 5 $
Wiele odpowiedzi na swoje pytania możesz znaleźć w tym i innych wątkach o minerałach, bardzo wiele już zostało powiedziane

Edit: nie bój się wysyłki ze Stanów, jeżeli będziesz miała jakiś problem to masz Wizaż, tutaj wiele rzeczy zostało opisane (korzystanie z Paypala, jak zamawiać próbki) a zawsze możesz zapytać
A z przesyłką nie zawsze jest źle, czasami szybciej paczki zza granicy dochodzą niż te z kraju

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:12
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:16   #1867
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dokładnie, firmy takie jak EDM czy Buff'd specjalizują się w minerałach. Niemalże nic innego się tam nie kupi. Koszt jest niewielki a wybór kolorystyczny ogromny. No i wcale nie trzeba mieć karty kredytowej by tam kupować, także i bezpiecznie i wygodnie. Tylko uwaga, to niesamowicie wciąga
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 18:22   #1868
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzięki,Dziewczyny.Trza będzie spróbować....
A Essence to w Naturze,prawda? Ja tu nie mam w pobliżu,więc tym bardziej...
P.S. Skórę mam średnią,niezbyt jasną,ale chłodny odcień i blond do tego. Tak sobie już coś z rodziny Buff upatrzyłam w formie semi-matt. Nie mogę w róż ani w żółty,niestety,bo jak świnka,albo jak chora bym wyglądała.
Jeszcze raz dziękuję (za wsparcie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:29   #1869
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wklejam próbki pigmentów Aromaleigh - www.aromaleigh.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aromaleigh1.jpg (61,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aromaleigh2.jpg (71,4 KB, 37 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:34   #1870
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja dopiero dziś znalazłam czas, żeby zabrać się za testowanie swoich nowych nabytków
Zaczęłam od podkładu Joppa SR Fair Linen (odcień faktycznie zupełnie neutralny) i muszę powiedzieć, że formuła Simple Radiance bardzo mi odpowiada, mam cerę mieszaną i jestem mocno 30+, karnacja słowiańska jasna, ale nie blada . Bardzo dobrze się rozprowadza kulistymi ruchami przy pomocy Flat Topa, nałożyłam chyba ze trzy warstwy ale takie delikatne oczywiście (minimalna ilość pudru wymieszana pędzlem w zakrętce) i zero podkreślonych zmarch, czy porów, zero efektu glow, wygląd raczej naturalny. Odcień prawie idealny, prawie, bo mógłby być o pół tonu ciemniejszy, choć od szyi się nie odcina. Jedyny mankament to uwidocznione suche skórki po obu stronach skrzydełek nosa, ale to mój odwieczny problem nawet przy płynnych podkładach, więc zbytnio nie oczekiwałam, że tym razem będzie inaczej.
Natomiast Korektor Mint Green nałożyłam miejscowo na drobne zaczerwienienia pod podkład i chyba spisał się dobrze, po z pod podkładu nic się nie przedzierało
Na koniec dałam odrobinę Simple Radiance Finishing Silk odcień Medium – idealny pod względem koloru, który dodał miękkości rysom i dopełnił dzieła

Tak, że pierwsze wrażenia odnośnie minerałów Joppa jak najbardziej pozytywne

Jutro spróbuję przetestować wersję Full Coverage odcień w opakowaniu „mulatopodobny”, czyli Medium Light #1.

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:55 Powód: dopisek :)
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:46   #1871
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

otrzymalam nareszcie mejla od Monave,ze w dniu dzisiejszym wyslali mi paczke.
dlugo to trwalo od zlozenia zamowienia do wyslania zamowionych probek rowno 10 dni,zanim dojda z tydzien albo i dluzej,czyli wsztko razem okolo miesiaca
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 18:58   #1872
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
otrzymalam nareszcie mejla od Monave,ze w dniu dzisiejszym wyslali mi paczke.
dlugo to trwalo od zlozenia zamowienia do wyslania zamowionych probek rowno 10 dni,zanim dojda z tydzien albo i dluzej,czyli wsztko razem okolo miesiaca
Oj no to faktycznie się nie popisali
Ja wciąż czekam na Buff'd z kolei, zamówienie złożone 6 stycznia, a wysłane 9 stycznia.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:00   #1873
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wklejam próbki pigmentów Aromaleigh - www.aromaleigh.com
Nanomi i jak oceniasz ich jakość?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:19   #1874
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wklejam próbki pigmentów Aromaleigh - www.aromaleigh.com
WOW niektóre kolorki mnie powalają.. a na skorze pewnie wygladaja jeszcze piekniej

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Oj no to faktycznie się nie popisali
Ja wciąż czekam na Buff'd z kolei, zamówienie złożone 6 stycznia, a wysłane 9 stycznia.
Basia39, mysle ze jutro powinnas dostac. Ja dzis dostalam z 9 stycznia
Co do Monave, to co oni tak dlugo to wysylaja? masakra! Mozna by bylo "umrzec z glodu mineralnego" przez taki okres czasu
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:49   #1875
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Joppa wprowadziło dwa nowe odcienie podkładów:
  • Medium #2.5 w formułach full i soft: przeznaczony dla średnich karnacji z wyraźnymi żółtymi/złotymi odcieniami
  • Sunny Day w formule Morning Dew 2in1: odpowiadający odcieniom Cashew i Light #2.5 (nie mogę znaleźć nigdzie tego Cashew)
Niestety nic dla mnie. Myślałam że skupią się na jasnych odcieniach. Chyba będę musiała ich znów pomęczyć o nowe kolorki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:00   #1876
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

cashew to nowy odcien w formule Simple Radiance...zamowilam go ostatnio wiec jak przyjdzie to dam znac...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:18   #1877
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
cashew to nowy odcien w formule Simple Radiance...zamowilam go ostatnio wiec jak przyjdzie to dam znac...
Masz rację. Szukałam po trzy razy i nie widziałam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:34   #1878
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
nalozylam te cienie i powiem ze sa nierownej jakosci

niektore sa super (daja efekt podobny np do maca, sa kameleony itp) a inne sa takie gruboziarniste.

pare kolorow jest naprawde super.

w sumie zaluje ze wzielam zestaw z pudrami itp bo i tak skladu dalej nie mam to raz a dwa ze mi sie chyba nie chce z tym babrac;d ja to jednak musze miec podklad w plynie ;]

wiecie... nałożyłam ten podkład (najjaśniejszy, za pomocą coastalowego różowego kabuki;d nie wiedząc do końca jak) i chyba zacznę używać minerałów

Podkład za ciemny niestety (nie jestem super blada, blada tak ale nie super hiper) więc zamówię coś z zagramanicy z polecanych przez was stron

Ładnie przykrył wszystko (a jestem chora więc wyglądam źle) a do tego nic a nic nie wysuszył! Jak wszystkie minerały tak mają to ja poproszę

pokombinowałam z korektorem żółtym coś i z różem. Róż fajny, korektora nie umiem nakładać, muszę poczytać jak w ogóle operować minerałami (ale to jak wyzdrowieję).

Jak ktoś chce mogę rozdać te podkłady - napisałam znowu do sprzedawcy żeby napisał mi skład.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:28 Powód: post pod postem
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:22   #1879
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zamowilam 6 probek podkladow z CORY,bo spodobal mi sie sklad bez miki.
Zamowilam tez korektor i ,primer,jak tylko dojda i przetestuje to opisze jak
sie spisuja.

mam tylko pytanie odnosnie oplaty.
zawsze jak kupowalam cos przez neta i placilam karta master card to dostawalam potwierdzenie o uiszczeniu oplaty a teraz dostalam takiego mejla:"This email confirms that you have paid Cory Cosmetics $17.05 USD using PayPal." co to oznacza?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 12:25   #1880
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Zamowilam 6 probek podkladow z CORY,bo spodobal mi sie sklad bez miki.
Zamowilam tez korektor i ,primer,jak tylko dojda i przetestuje to opisze jak
sie spisuja.

mam tylko pytanie odnosnie oplaty.
zawsze jak kupowalam cos przez neta i placilam karta master card to dostawalam potwierdzenie o uiszczeniu oplaty a teraz dostalam takiego mejla:"This email confirms that you have paid Cory Cosmetics $17.05 USD using PayPal." co to oznacza?
chodzi Ci o przetłumaczenie z angielskiego?
Oznacza to, że ten email potwierdza że przelałaś Cory Cosmetics 17 dolarów przez pay pala.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:31   #1881
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

wracajac do tych cieni z ebay - kolory sie dubluja, np bright pink jest praktycznie identyczny jak reddish brown (oba sa po prostu fioletowe )

niebieskie tez sie powtarzaja i bright peach to to samo praktycznie co pink purple ;]

generalnie nie warte moim zdaniem w ogole zamawiania.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:42   #1882
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja rozumiem to,co napisali mi w mejlu,tylko nie zabardzo kapuje co to jest pay pal.
Wiem tylko,ze to jest bezpieczny system do robienia zakupow bez ujawniania danych o wlascicielu karty.Ale nie wiem jak to sie ma do konkretnego zakupu?oznacza,ze sciagaja pieniadze z karty ,skoro podalam numer konta,czy przychodzi pozniej jakis inny jeszcze rachunek?
Sorry za takie naiwne pytania,ale zawsze za wszytko placil moj Ex i to dopiero pierwsze moje samodzielne oplaty w necie
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:16   #1883
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

potwierdza ze zaplacilas przez Paypala 17 $
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:41   #1884
Agaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20
Kosmetyki mineralne

Dzień dobry

Zachęcona programem telewizyjnym zamówiłam próbki podkładów i cieni do powiek mineralnych. I rzeczywiście mają wielki plus - ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy, do tej pory mogłam używać tylko kremów na noc, a do oczu jedynie kredkę. A na te cienie oczy nie zareagowały, więc byłam zachwycona. Ale... , no właśnie. Nie wiem, czy ja coś źle robię czy pani w telewizji przereklamowała bo podkład bardzo uwyraźnił najmniejsze zmarszczki a cienie wbrew temu co pani mówiła dość szybko "rolują się" w zagłębieniu powiek. Taka ich natura, czy ja popełniam jakiś błąd? Proszę o pomoc, bo to jak dotąd naprawdę jedyne cienie jakie mogę stosować, a mam już ponad 30 lat.
Pozdrawiam.
Agaa26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:41   #1885
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kosmetyki mineralne

Cytat:
Napisane przez Agaa26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zachęcona programem telewizyjnym zamówiłam próbki podkładów i cieni do powiek mineralnych. I rzeczywiście mają wielki plus - ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy, do tej pory mogłam używać tylko kremów na noc, a do oczu jedynie kredkę. A na te cienie oczy nie zareagowały, więc byłam zachwycona. Ale... , no właśnie. Nie wiem, czy ja coś źle robię czy pani w telewizji przereklamowała bo podkład bardzo uwyraźnił najmniejsze zmarszczki a cienie wbrew temu co pani mówiła dość szybko "rolują się" w zagłębieniu powiek. Taka ich natura, czy ja popełniam jakiś błąd? Proszę o pomoc, bo to jak dotąd naprawdę jedyne cienie jakie mogę stosować, a mam już ponad 30 lat.
Pozdrawiam.
Łączę Twój wątek ze zbiorczym. Zapraszam do lektury, jest tutaj mnóstwo informacji.

Nałożyłaś podkład mineralny na czystą twarz? Bez zwykłego podkładu? Na krem, bazę pod makijaż? Jakim pędzlem?
Trwałość cieni na powiekach to kwestia bardzo indywidualna. Np. mój makijaż oczu bez bazy wytrzymuje 2 godziny, a z bazą i całą imprezową noc.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:29   #1886
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja nigdy nie uzywam baz czy jakichs innych wynalazkow na powieki i zawsze od rana do wieczora mam nienaruszony makijaz. Dzis od rana mam cien z Buff'd i wyglada tak jakbym sie dopiero malowała

Kurcze jesli chodzi o edm to jak dla mnie sa za suche troche [jesli mozna to tak okreslic?] ale za to nie swiece sie jak zarowka w jakichs normalnych warunkach.
Za to po buff'd swiece sie dość ale konsystencje maja super
No ale wole sie swiecic niz miec podkreslone suche skóry

Potestuje jeszcze 2 tygodnie jedną i druga firme i bede pewna co zamowie pelnowymiarowego kiedys
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:44   #1887
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne

Cytat:
Napisane przez Agaa26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zachęcona programem telewizyjnym zamówiłam próbki podkładów i cieni do powiek mineralnych. I rzeczywiście mają wielki plus - ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy, do tej pory mogłam używać tylko kremów na noc, a do oczu jedynie kredkę. A na te cienie oczy nie zareagowały, więc byłam zachwycona. Ale... , no właśnie. Nie wiem, czy ja coś źle robię czy pani w telewizji przereklamowała bo podkład bardzo uwyraźnił najmniejsze zmarszczki a cienie wbrew temu co pani mówiła dość szybko "rolują się" w zagłębieniu powiek. Taka ich natura, czy ja popełniam jakiś błąd? Proszę o pomoc, bo to jak dotąd naprawdę jedyne cienie jakie mogę stosować, a mam już ponad 30 lat.
Pozdrawiam.
Może po prostu nakładasz za dużo - zobacz filmiki na You Tube, widać, jak minimalna ilość wystarczy do makijażu
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:00   #1888
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dostałam przesyłki z Buff'd i CS

Z Buff'd zamawiałam kilka cieni i rozświetlacz, w ramach gratisu dostałam róż i cień - ładne, napigmentowane, jutro testy

Z CS zamawiałam płyn do prasowania minerałów i puste pojemniczki na cienie, w ramach gratisu dostałam bordowo-różowy brokat - boski

Uprasowałam róż Shortcake z EDM na cień do oczu - ale ubabrałam pół kuchni, wszystko mi się sypało... Czekam, aż minie przepisowa doba oczekiwania na efekt, mam nadzieję, ze nie dałam za dużo tego płynu...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:04   #1889
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Gabs - trzymam kciuki

Właśnie sprawdziłam status mojego zamówienia z Lumiere - klinkęłam 14 stycznia raniutko ich czasu a dalej nie są wysłane, niezbyt mi się to podoba
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:16   #1890
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cholera, nie wiem juz - jak to jest z tym nakladaniem mineralow? na YT, linkach podanych przez dziewczyny w pierwszym poscie o EDM, laski najpierw lekko nanosza pedzlem podklad na cala twarz, potem energicznie rozcieraja, robiac kolka. Teraz przeczytalam na stronie Pure Luxe, ze nie trzeba rozcierac, wrecz przeciwnie, bo podklad za bardzo wejdzie w pory i je optycznie powiekszy. Jak Wy nakladacie, doswiadczone mineralomaniaczki?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.