Guerlain-kolorówka - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 14:08   #3781
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
odpowiadać mi na pytanie, a nie offtopować
offtop offtop'u wyszedł
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:28   #3782
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja na all jeszcze podrobek meteorytow nie widzialam no mythic daja mniej widoczny efekt niz pastele pastele, wedlug mnie, sa bardziej widoczne na twarzy, daja taki jakby blask, lekko rozswietlaja twarz, mythic sa bardziej delikatne


james z toma forda mam dwie pomadki rozswietlacza nie widzialam, ale widze, ze ciekawie wyszedl na Twojej fotce
Immolation przypomnialo mi sie! jak lubisz jasne rozswietlacze, to polecam High Beama BeneFitu lub ze Smashboxa taki bialutki widzialam cena cos powyzej 60zl, ale smashbox, jak dla mnie, ma swietna kolorowke
Szczerze powiem, Desti, ze jestem zdziwiona cena, ktora podalas. JAk patrzylam ostatnio w Sephorze na kolorowke Smashboxa to nowe cienie byly drozsze niz cienie 5-ki Diora, jesli dobrze pamietam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:43   #3783
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

paczcie, co mi pani wyciągnęła wczoraj spod lady
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:47   #3784
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ten smashbox byl w odcieniu Lens chyba z serii soft lights
Miałam kiedyś akurat ten rozświetlacz i on absolutnie nie jest biały to ciepła brzoskwinia, ze złotymi drobinkami, dosyć mocno napigmentowany. Puściłam w świat bo dla mnie był za ciepły. No i cena była trochę wyższa niż 60zł, chyba coś ok. 120zł Dobra, koniec offtopa
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 15:01   #3785
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14665994]Szczerze powiem, Desti, ze jestem zdziwiona cena, ktora podalas. JAk patrzylam ostatnio w Sephorze na kolorowke Smashboxa to nowe cienie byly drozsze niz cienie 5-ki Diora, jesli dobrze pamietam.[/QUOTE]

ja nic nie podawalam ... u mnie nie ma Sephory ... Dimiti tez na D ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:16   #3786
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja nic nie podawalam ... u mnie nie ma Sephory ... Dimiti tez na D ...


Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś akurat ten rozświetlacz i on absolutnie nie jest biały to ciepła brzoskwinia, ze złotymi drobinkami, dosyć mocno napigmentowany. Puściłam w świat bo dla mnie był za ciepły. No i cena była trochę wyższa niż 60zł, chyba coś ok. 120zł Dobra, koniec offtopa
pomylilam Lens z Pearl, Lens mam teraz, Pearl byl za jasny, to niby roz ma byc, ale daje zupelnie bialy efekt. No i cena moze 120zl, ale ja widzialam na all po ok 60zl, wiec zalezy gdzie sie patrzy, bo ja nie pisalam o cenie sklepowej
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14665994]Szczerze powiem, Desti, ze jestem zdziwiona cena, ktora podalas. JAk patrzylam ostatnio w Sephorze na kolorowke Smashboxa to nowe cienie byly drozsze niz cienie 5-ki Diora, jesli dobrze pamietam.[/QUOTE]heh ja tam wole Smashboxa mam pelno brazerow, blyszczykow, rozy itd i poki co, najbardziej mi pasuje oczywiscie jak chodzi o kuleczki to tylko guerlain

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Widze, ze na truskawce nic takiego nie ma ehh...
na tru nie znajdziesz, zostaje Ci allegro, bo na tru niektore rzeczy sa drozsze o 30zl nawet w porownaniu do all, bo sprawdzalam ostatnio, jak szukalam rozu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 18:39   #3787
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14664734]Immo, skoro lubisz biale rozswietlacze to wklejam swoj. To Estee Lauder, kolekcja Toma Forda. Bardzo go lubie. Jak uda CI sie go znalezc na jakies aukcji to klikaj smialo.

edit: ale moze lapsko ciemne wyszlo na zdjeciu. Jestem troszke opalona po wakacjach i moja lapa jest dokladnie w kolorze 100 Dior Forever. To chyba wina swiatla, ze wyszla taka ciemna .
btw: "nawalilam" tego rozswietlacza sporo, zebys kolorek dokladnie widziala i poswiate. Na policzkach daje bardziej poswiate, koloru nie daje.[/QUOTE]

Ojej nie wiedziałam, że są nawet białe rozświetlacze.:jupi :
Supcio, dzięki za info.
Skoro jak mówisz na policzkach daje poświatę jest to więc efekt naturalny-jeszcze lepiej.
Szukałam właśnie dobrego rozświetlacza
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 19:15   #3788
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście wielkie To teraz bede bacznie sz[erac po necie i Allegro zeby znaleźć cos bialutkiego i lśniacego Ta opcja z 60zł juz mnie rozweseliła Zawsze to 60zł a nie 160
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Ojej nie wiedziałam, że są nawet białe rozświetlacze.:jupi :
Supcio, dzięki za info.
Skoro jak mówisz na policzkach daje poświatę jest to więc efekt naturalny-jeszcze lepiej.
Szukałam właśnie dobrego rozświetlacza

Dziewczyny tak oftopując to polecam świetną i ekomomiczną wersję - sprawdzony biały rozświetlacz: biały cień bourjois (neige doree 15)- cudny blask śnieżkowy, lśniący i delikatny, nakładany normalnym, dosć twardym pedzlem do różu na kości policzkowe- rewelacja. Do tego wystarcza na długo.
Również wariacje tych cieni- jasno- bezowa (nr 08) i różowa jest super do tego celu, naprawdę polecam z czystym sumieniem.
Mój burżuj poniżej razem z białym rozświetlaczem YSL.

Acha równiez sypki biały cień Burżuja super rozświetla ale już mniej satynowo a bardziej śnieżnie, mam nawet swój stary swatch wraz z białasem YSL ( zdjęcie w środku)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-10-10 o 19:16
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:17   #3789
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak oftopując to polecam świetną i ekomomiczną wersję - sprawdzony biały rozświetlacz: biały cień bourjois (neige doree 15)- cudny blask śnieżkowy, lśniący i delikatny, nakładany normalnym, dosć twardym pedzlem do różu na kości policzkowe- rewelacja. Do tego wystarcza na długo.
Również wariacje tych cieni- jasno- bezowa (nr 08) i różowa jest super do tego celu, naprawdę polecam z czystym sumieniem.
Mój burżuj poniżej razem z białym rozświetlaczem YSL.

Acha równiez sypki biały cień Burżuja super rozświetla ale już mniej satynowo a bardziej śnieżnie, mam nawet swój stary swatch wraz z białasem YSL ( zdjęcie w środku)
Dziękuję Ci bardzo.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 21:20   #3790
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja nic nie podawalam ... u mnie nie ma Sephory ... Dimiti tez na D ...
a myslalam o Dimiti . Zbieralam sie w odwiedziny do potencjalnej tesciowej i to chyba ze stresu
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 22:46   #3791
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A jeszcze dostałam paczkę z mini meteorytkami i dziękuję dziewczynom, które mnie na nie namawiały są malutkie, ale takie słodkie i przynajmniej potestuje je sobie w spokoju
Do swej kolekcji zapomniałam włączyć miniaturek, ale niedawno do mnie przyleciały i jeszcze nie przyzwyczaiłam się do ich posiadania

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh i teraz jeszcze sie zalamie, ze nie kupilam tych prasowanych motyli!

ja kiedys chcialam je zamowic i pisalam do nich na stronie, ale mi nikt nie odpisal nawet:/

sliczny! teraz mnie tez bedzie meczyl kolejny rozswietlacz
Ja mam Mythic, dziewczyny pisały, chyba właśnie w tym wątku, że motyle szybko się ścierają i zostaje zwykły puder. Mnie chodziły po głowie Gold T, ale koniec końców nie zakupiłam

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
j
Immolation przypomnialo mi sie! jak lubisz jasne rozswietlacze, to polecam High Beama BeneFitu lub ze Smashboxa taki bialutki widzialam cena cos powyzej 60zl, ale smashbox, jak dla mnie, ma swietna kolorowke
Dobrym pomysłem może też być chanelowska Luna - ładny, mroźny rozświetlacz
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 10:50   #3792
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Do swej kolekcji zapomniałam włączyć miniaturek, ale niedawno do mnie przyleciały i jeszcze nie przyzwyczaiłam się do ich posiadania

Ja mam Mythic, dziewczyny pisały, chyba właśnie w tym wątku, że motyle szybko się ścierają i zostaje zwykły puder. Mnie chodziły po głowie Gold T, ale koniec końców nie zakupiłam

Dobrym pomysłem może też być chanelowska Luna - ładny, mroźny rozświetlacz
Wlasnie kiedys ktos na all sprzedalam Lune i myslalam nad nia, ale w sumie mam rozswietlacze no prasowane motyle sa piekne, ale faktycznie jak pozniej motyli zabraknie i efekt juz nie bedzie taki jak po "motylach" to nie ma sensu kupowac prasowanca
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14672159]a myslalam o Dimiti . Zbieralam sie w odwiedziny do potencjalnej tesciowej i to chyba ze stresu [/QUOTE]
Ty sie lepiej przyznaj, ze Ci w oczko wpadlam i nie mozesz o mnie zapomniec
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:33   #3793
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wlasnie kiedys ktos na all sprzedalam Lune i myslalam nad nia, ale w sumie mam rozswietlacze no prasowane motyle sa piekne, ale faktycznie jak pozniej motyli zabraknie i efekt juz nie bedzie taki jak po "motylach" to nie ma sensu kupowac prasowanca

Ty sie lepiej przyznaj, ze Ci w oczko wpadlam i nie mozesz o mnie zapomniec
ja to wszystko wiem, wiem, ze motyle sie zetra i w ogole, ale co ja na to poradze, ze mam slaba silna wole? no i strasznie lubie motylki, nooo

a tak poza tym, to jestem po 2 dniach uzywania meteorytow
niestety, na mojej skorze, ktora nie jest biala - pink fresh za roz nie moga robic. najbardziej polubilam chyba mythic. ale musze jeszcze potestowac [moja best friend tez mnie przekonuje, ze najladniej mythic, ale ona z kolei chcialaby odkupic ode mnie bezowe, wiec obawiam sie, ze moze byc stronnicza do pinkow z kolei usmiecha sie moja siostra, wiec obawiam sie, ze juz przepadly ]
ogolnie bardzo sie ciesze, ze je kupilam - jak tak dalej pojdzie to jak je zuzyje zainwestuje w pelnowymiarowe mythic i zrobie to z lekkim sercem [bo bede wiedziala, ze to puder, ktory robi prawie nic, ale jednak cos ], ale faktycznie te miniatury starcza mi chyba na dluuuuuuuuuuuugo. mysle, ze te mini zestawy to swietna rzecz dla niezdecydowanych, a jednoczesnie wiecznie kuszonych przez meteorytowa wizje.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:44   #3794
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja to wszystko wiem, wiem, ze motyle sie zetra i w ogole, ale co ja na to poradze, ze mam slaba silna wole? no i strasznie lubie motylki, nooo

a tak poza tym, to jestem po 2 dniach uzywania meteorytow
niestety, na mojej skorze, ktora nie jest biala - pink fresh za roz nie moga robic. najbardziej polubilam chyba mythic. ale musze jeszcze potestowac [moja best friend tez mnie przekonuje, ze najladniej mythic, ale ona z kolei chcialaby odkupic ode mnie bezowe, wiec obawiam sie, ze moze byc stronnicza do pinkow z kolei usmiecha sie moja siostra, wiec obawiam sie, ze juz przepadly ]
ogolnie bardzo sie ciesze, ze je kupilam - jak tak dalej pojdzie to jak je zuzyje zainwestuje w pelnowymiarowe mythic i zrobie to z lekkim sercem [bo bede wiedziala, ze to puder, ktory robi prawie nic, ale jednak cos ], ale faktycznie te miniatury starcza mi chyba na dluuuuuuuuuuuugo. mysle, ze te mini zestawy to swietna rzecz dla niezdecydowanych, a jednoczesnie wiecznie kuszonych przez meteorytowa wizje.
ja na razie ciagle uzywam bezowych no i testuje pastele, wiec poki co mythic uzylam jedynie na rece i rozowych tez, ale skoro rozowe dla Ciebie za jasne to dla mnie pewnie tez beda za jasne:/ a szkoda bo calkiem ciekawe moglyby byc co do pedzla z miniaturek to stwierdzam, ze jest fajniutki latwo sie nabiera nim meteorytki i nie jest taki twardy jak mi sie zdawalo, ze bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 14:00   #3795
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Wlasnie kiedys ktos na all sprzedalam Lune i myslalam nad nia, ale w sumie mam rozswietlacze no prasowane motyle sa piekne, ale faktycznie jak pozniej motyli zabraknie i efekt juz nie bedzie taki jak po "motylach" to nie ma sensu kupowac prasowanca

Ty sie lepiej przyznaj, ze Ci w oczko wpadlam i nie mozesz o mnie zapomniec
Przyznaje. Moj TZ bedzie zawiedziony .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 16:37   #3796
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14679615]Przyznaje. Moj TZ bedzie zawiedziony .[/QUOTE]
no! szczerosc to podstawa udanego zwiazku


kolezanka z UK do tej pory nie odpisala, wiec nie wiem czy jest po co marzyc o nowych meteorytkach, dzieki niej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:12   #3797
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no! szczerosc to podstawa udanego zwiazku


kolezanka z UK do tej pory nie odpisala, wiec nie wiem czy jest po co marzyc o nowych meteorytkach, dzieki niej
ja chciałam prosić kuzyna męża o zakup, ale podobno był w Debenhamsie i kulki kosztowały 45 funtów

ja mu na to, ze to niemożliwe, ale on twierdzi, że pokazał nazwę z sms'a ode mnie i babka mu powiedziała, ze taka cena

i nie wiem czy nie był, czy nie chce kupić, czy rzeczywiście taka różnica w cenie (ale to wychodzi drożej niż u nas)
i co ja mam zrobić
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:15   #3798
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja chciałam prosić kuzyna męża o zakup, ale podobno był w Debenhamsie i kulki kosztowały 45 funtów

ja mu na to, ze to niemożliwe, ale on twierdzi, że pokazał nazwę z sms'a ode mnie i babka mu powiedziała, ze taka cena

i nie wiem czy nie był, czy nie chce kupić, czy rzeczywiście taka różnica w cenie (ale to wychodzi drożej niż u nas)
i co ja mam zrobić
kulki w UK kosztują 33,50, tyle zapłaciłam za swoje w poniedziałek
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:27   #3799
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
kulki w UK kosztują 33,50, tyle zapłaciłam za swoje w poniedziałek
no właśnie
a nazwa jaką mu wysłałam to : Guerlain, Meteorits Perles Imperiales

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

może być coś innego pod taką nazwą?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 17:33   #3800
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no właśnie
a nazwa jaką mu wysłałam to : Guerlain, Meteorits Perles Imperiales

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

może być coś innego pod taką nazwą?
chyba nic za taką cenę, bo nawet prasowańce kosztują mniej niż 40 funtów...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:35   #3801
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
chyba nic za taką cenę, bo nawet prasowańce kosztują mniej niż 40 funtów...
no cóż... chyba mnie ktoś oszukuje , a ja nic na to nie mogę poradzić
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:36   #3802
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no cóż... chyba mnie ktoś oszukuje , a ja nic na to nie mogę poradzić
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:53   #3803
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Exclamation Dot.: Guerlain-kolorówka

Dla zainteresowanych kupnem Winter Radiance podaje linka do aukcji na ebay :
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 18:44   #3804
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no! szczerosc to podstawa udanego zwiazku


kolezanka z UK do tej pory nie odpisala, wiec nie wiem czy jest po co marzyc o nowych meteorytkach, dzieki niej
Uśmiechnij się jeszcze pięknie do siostry, a jak i to nie wyjdzie, bedziemy molestować króliczka. Mam nadzieję, że nie powie nam,, iż chodzi w tym o to, by gonić króliczka, a nie go złapać

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
kulki w UK kosztują 33,50, tyle zapłaciłam za swoje w poniedziałek
Obawiam się, że będziemy cię molestować:brzyd al:

Edit: Nie powinnaś była informować nas o cenie prasowańców w UK
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 18:49   #3805
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Oooooo Winterki...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:54   #3806
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja chciałam prosić kuzyna męża o zakup, ale podobno był w Debenhamsie i kulki kosztowały 45 funtów

ja mu na to, ze to niemożliwe, ale on twierdzi, że pokazał nazwę z sms'a ode mnie i babka mu powiedziała, ze taka cena

i nie wiem czy nie był, czy nie chce kupić, czy rzeczywiście taka różnica w cenie (ale to wychodzi drożej niż u nas)
i co ja mam zrobić
Debenhams Debenhamsowi nierówny a tak na serio ja za swoje zapłaciłam 32,50

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych kupnem Winter Radiance podaje linka do aukcji na ebay :
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT
Dziewczyny a jak wyglądają winter radiance na twarzy? Chodzi o to jaki efekt dają
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:55   #3807
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Tak w ogóle to... byłam wczoraj w Sephorze i Douglasie w Pasażu Grunwaldzkim we Wro. Pytalam się babek o najnowsza kolekcję Guerlain i odziwo były poinformowane. Powiedziały, że ma wyjsc niebawem ale u nas pewnie bedzie kolo listopada bo zawsze wszystko opoznia sie o około miesiąc.

Ale najlepsze bylo, że kobiety nazwały ją "świąteczną"

A tak poza tym to macalam sobie jeszcz wszystkie Meteorki i straszniemi sie spodobaly Beżyki Daja na skorze piękny polysk...

Poza tym oglądalam jeszcze ten rozśweietlacz z Kanebo i na ręku daje minimalnie lekko zlotkawy polysk, ale mysle, ze na policzkach bardzo ladnie by to wygadalo.

Poza tym kobieta pokazywała mi jeszcze jakis rozświetlacz biały w płynie, na skorze wygadal badzo ladnie, ale po paru minutach zrobil sie rozowy Takze odpadl...

No i ogladama Feverki z Lancome, ale kolorki mnie rozczarowaly... jakies takie nijakie ;(
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:08   #3808
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

ta kolekcja jest swiateczna ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:11   #3809
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Wiem o tym, ale chodzilo mi to ze nie anzywaja jej "Imperiales" tylko świąteczna
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:57   #3810
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Immo, a to zaskoczenie, bo chyba jestes ostatnia osoba, ktora podejrzewalam o to, ze spodobaja sie jej beige chick
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.