odnośnie rozdwojonych końcówek i....... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 18:03   #1
asia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5

odnośnie rozdwojonych końcówek i.......


idzie wiosna...Wiadomo!
Po tej długo trwającej zimie i ukrywaniu włosów pod czapką nadszedł czas na ich pokazanie.Z tym,że mam problem z końcówkami, które zrobiły się suche i sianowate.
Mam włosy do ramion i nie chciałabym ich mocno ścinać, dlatego idąc w kwietniu do fryzjera, skrócę je o 1-2cm.(jeżeli oczywiście mne posłucha i nie zrobi po swojemu).
Wiem,że po podcięciu będą zdrowsze, ale może znacie coś dobrego na odnowę włosów i na rozdwajające końcóweczki?
Obecnie używam wax, także zaproponujcie mi coś innego, ok?
Całuski
asia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:16   #2
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: odnośnie rozdwojonych końcówek i.......

Polecam fluid Schwarzkopfa: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5493
Używam już 3 opakowanie i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że z moimi końcówkami radzi sobie świetnie , a miały dużą skłonność do rozdwajania. Teraz byłam u fryzjera podciąć po 5 miesiącach, fryzjerka aż się dziwiła, że niepodcinane przez taki okres czasu są w dobrym stanie , zwłaszcza, że mam włosy przesuszone z natury (kręcą się). Zresztą jak szłam do fryzjera, to też nie były rozdwojone, ale zrobiły się po prostu cieńsze, więc zdecydowałam się podciąć 2 cm.

Pozdrawiam.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.