Pytanie do osoób orientujących sie w temacie farbowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 20:11   #1
agasza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17

Pytanie do osoób orientujących sie w temacie farbowania


Mam problem i chciałam zasiegnac rady ososb ktore znaja sie na farbowaniu. Czy jest taka farba ( bo ja sie niestesty bardzo nie znam na farbowaniu i farbach) która nie będzie rozjaśniała czy przyciemniała ,tylko nadaje chłodny popielaty badz srebrzysty odcien? Moje włosy farbowane żółkną i moje odrosty są chłodne popelate a reszta włosów w ciepłym odcieniu. Nie chodzi mi też o płukanki co to efekt bardzo krotkotrwaly . Raczej o farbe czy szamponetke która nadaje taki odcien kolor zimny ale nie zmienia ich koloru lub robi to nieznacznie. Pozdrawiam i licze na wasza odpowiedz !
agasza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:06   #2
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Pytanie do osoób orientujących sie w temacie farbowania

Oczywiście, że są Jest to farbowanie ''ton w ton''. Problem polega na tym, że popielata farba na rozjaśnionych włosach wychodzi buro-fioletowa ... Sama sie kiedyś tak załatwiłam Castingiem. Z tym jest naprawde bardzo duży kłopot. Jedynie u fryzjerki jasno popielatowa farba nie wyszła bura. Słyszałam, że kilka pań robi taki myk, że kładzie Joanne Naturie Srebrny Pył na 5 minut i ładnie wychaładza odcień włosów. Sama nie próbowałam ale może Ty spróbuj? Włosom nie zaszkodzi a farba kosztuje kilka złotych
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:37   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pytanie do osoób orientujących sie w temacie farbowania

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Oczywiście, że są Jest to farbowanie ''ton w ton''. Problem polega na tym, że popielata farba na rozjaśnionych włosach wychodzi buro-fioletowa ... Sama sie kiedyś tak załatwiłam Castingiem. Z tym jest naprawde bardzo duży kłopot. Jedynie u fryzjerki jasno popielatowa farba nie wyszła bura. Słyszałam, że kilka pań robi taki myk, że kładzie Joanne Naturie Srebrny Pył na 5 minut i ładnie wychaładza odcień włosów. Sama nie próbowałam ale może Ty spróbuj? Włosom nie zaszkodzi a farba kosztuje kilka złotych
z tą joanną to prawda, tez słyszałam, ale kładzie się ją bez mieszania z wodą utlenioną, sam kremik z tubki!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 16:40   #4
agasza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Pytanie do osoób orientujących sie w temacie farbowania

O! Dzieki o tym nie słyszałam. A napewno nie zmieni koloru włosów(na jasniejszy) ten sam krem ,bez wody utlenionej? Bo troche sie boje nigdy nie slyszalam ze tak mozna robic. pozdrawiam
agasza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.