Szukam pracy za granicą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 12:28   #1
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Unhappy

Szukam pracy za granicą


Czesc Dziewczynki mam do was prosbe jesli macie jakies adresy lub kontakty do firm wysyłajacych ludzi do pracy za granica to prosze was podajcie,poniewaz to dla mojego taty,własnie jest w niemczech za granica ale firma jest niewypłacalna .Chodzi mi o branżę budowlaną.najlepiej zeby to byla jaks firma sprawdzona moze ktos z waszej rodziny jest.To bardzo wazne dla nas.Z gory dzieki
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:46   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Szukam pracy za granicą

Z takim problemem warto się udać do urzędów pracy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:51   #3
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Szukam pracy za granicą

Cytat:
Napisane przez Averka
Czesc Dziewczynki mam do was prosbe jesli macie jakies adresy lub kontakty do firm wysyłajacych ludzi do pracy za granica to prosze was podajcie,poniewaz to dla mojego taty,własnie jest w niemczech za granica ale firma jest niewypłacalna .Chodzi mi o branżę budowlaną.najlepiej zeby to byla jaks firma sprawdzona moze ktos z waszej rodziny jest.To bardzo wazne dla nas.Z gory dzieki
a skąd jesteś? bo w lublinie jest takie pośrednictwo pracy gdzie pomagają znaleźc pracę na zagranicą. P.S. mój brat ma firmę budowlaną ale jest we Francji.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:48   #4
Averka
Raczkowanie
 
Avatar Averka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Szukam pracy za granicą

wskazóweczko my szukamy pracy dla taty wlasnie we francji itp bo w niemczech musial by teraz przejsc 3 miesiace kareencji czy cos takiego jesli bys mogla to podaj nam adres tego posrednictwa z Lublina ja jestem z Płocka.A czy Twoj brat zatrudnia kogos i czy on ma legalna prace? bardzo nam na tym zalezy bo jest trudno z gory dziekujemy(ja i moja mama )
__________________
Averka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:58   #5
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Szukam pracy za granicą

w lublinie to jest na ul. męczenników majdanka w budynku vico na 2-gim piętrze, trzeba zadzwonić domofonem, (tam gdzie jest pośrednictwo czy coś takiego, ostatni przycisk) nie wiem czy mają dużo ofert i jakie, bo nie byłam tam w tej sprawie, tam też są organizowane kursy dla rolników i domowników, jako że mieszkam na wsi , zapisałam się na darmowy kurs a mój brat zatrudnia ludzi (tzn. znajomych, rozumiesz obce osoby nigdy nie wiadomo co wykombinuja (np. ostatnio jak przyjechał do polski, został bez mieszkania we francji i żyj z polakami za granica...eh) w sumie to samo ma się do znajomych), pracę ma legalną, płaci podatki, ma ubezp. itd. większość spraw ja mu załatwiam, ponieważ firmę ma założoną w polsce, a tylko działa za granicą i ubezpieczony też jest w polsce.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:01   #6
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Szukam pracy za granicą

a w płocku nie ma takiego pośrednistwa czy coś podobnego, w sumie do lublina daleko macie...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:03   #7
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Szukam pracy za granicą

(0-81)759-30-15 to jest nr tel. do tych kursów, nie mam tam do pośrednictwa zagranicznego, ale to jest w pokoju obok, więc możecie porosić o przekierowanie, żeby może telfonicznie się zorientować czy mają jakieś oferty które się wam przydadza
EDIT gdybym jeszcze coś mogła pomóc pisz na PW to zajrzę do twojego wątka
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.