Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 23:33   #1531
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wlasnie jasna cholera nie mam zadnej bo mi sie aparat rozpindził Jutro sprobuje cos telefonem zrobic ale to tez srednio wychodzi

Takie jedynie cos znalazlam zeby dobrze bylo widac wlosy, ale tylko gore
Bardzo ładne
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:34   #1532
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatau i reszta Blondyn
dzięki wszystkim za dobre rady
Cieszę się,że pomimo małego zgrzytu na początku,byłyśmy w stanie jakoś się dogadać.

Dobranoc, kolorowych snów.


ps. nie pozbędziecie się mnie tak szybko
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:36   #1533
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no wiem,tylko najgorsze,że ja juz od nich zamawialam i wtedy jakies inne mi sie wydawaly te wloski

Mam nadzieje,bo jak nie to lipa...
nie odesle ani nic,bo to juz uzywane...
No używane - ale to wtedy już nie będzie Twoja wina a ich, że wprowadzili Cię w błąd.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Agatau i reszta Blondyn
dzięki wszystkim za dobre rady
Cieszę się,że pomimo małego zgrzytu na początku,byłyśmy w stanie jakoś się dogadać.

Dobranoc, kolorowych snów.


ps. nie pozbędziecie się mnie tak szybko
Odżywiaj włoski i nic nie kombinuj dopóki nie odżyją bo będzie lanie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:36   #1534
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziewczyny zaraz się załamię
pamiętacie jak kupilam kiedys clipy na allegro za 30 zł i pisalam wam,ze nie wiem czy są naturalne??
No to chyba są,bo zostawilam je teraz w szamponie joanny na 3 min i pasemko zrobilo sie takie fioletowe
a te wlosy nie...
i co ja mam teraz zrobić?
Kurcze szkoda, że nie sprawdziłaś ich przed doczepieniem :/
Ale za 30 zł naturalki? nieźle Ci się trafiło! Kupowałaś pojedyncze clipy czy cały zestaw? (np. 7 pasm, jedno 3 z trzema spinkami, 2 z dwiema itd.) ??
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:37   #1535
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziewczyny zaraz się załamię
pamiętacie jak kupilam kiedys clipy na allegro za 30 zł i pisalam wam,ze nie wiem czy są naturalne??
No to chyba są,bo zostawilam je teraz w szamponie joanny na 3 min i pasemko zrobilo sie takie fioletowe
a te wlosy nie...
i co ja mam teraz zrobić?
Hmmm jeśli te wlosy sa faktycznie jakims nabłyszczaczem czy czymś potraktowane to moze dlatego ten szampon tak nie zadziałał bo maja taka powłoczke i dostęp jest utrudniony?
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne
Dziękuje
Tragiczne nie są Ale chciałabym je wyrównac jakos
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:38   #1536
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Kurcze szkoda, że nie sprawdziłaś ich przed doczepieniem :/
Ale za 30 zł naturalki? nieźle Ci się trafiło! Kupowałaś pojedyncze clipy czy cały zestaw? (np. 7 pasm, jedno 3 z trzema spinkami, 2 z dwiema itd.) ??
Dziewczyna dostała w prezencie, ale prezent nie trafiony i wystawiła na allegro - a Princesska wyczaiła i kupiła.

Potem ja dokonałam takiego zakupu (pozazdrościłam ) tez za około 30 zł - ale moje to bankowo syntetyk
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:39   #1537
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
ojj uważaj bo jak blondaski wsiądą w pociąg to miejsca do spania nie wystarczy



Nic. Teraz już nic nie zrobisz bo masz je na głowie.

Ja bym zrobiła tak:
Jeszcze parę myć te doczepki traktowała Joanną. Jak to nic nie da - to próbnie na jednej doczepce spróbowała ufarbować - jak wyjdzie kupa to już będzie wiadomo, że naturalne nie są. Wtedy albo pochodzisz w nich dopóki się nie zniszczą albo zdejmiesz od razu.
A już na pewno tzreba będzie stosowny list napisać do Pani/Pana z allegro który Ci to wcisnął
tak zrobię
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 23:41   #1538
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje
Tragiczne nie są Ale chciałabym je wyrównac jakos
Daj spokój.. wiesz co ja bym dała za takie włosy ?
Naprawdę w końcu kupie sobie jakąś perukę "Pamelę" albo na keratynę przedłużę bo tak mi się tęskni za długimi włosiętami ;(

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak zrobię
Na razie nie denerwuj się na zapas - główka do góry
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:42   #1539
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczyna dostała w prezencie, ale prezent nie trafiony i wystawiła na allegro - a Princesska wyczaiła i kupiła.

Potem ja dokonałam takiego zakupu (pozazdrościłam ) tez za około 30 zł - ale moje to bankowo syntetyk
To szczęściara ! (Princesska )
A ja syntetyków już nie chce brrr.. może nie umiałam o nie dbać, ale zdecydowanie wole włosy, które nie plączą mi sie coraz bardziej z każdym ruchem głowy
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:44   #1540
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Kurcze szkoda, że nie sprawdziłaś ich przed doczepieniem :/
Ale za 30 zł naturalki? nieźle Ci się trafiło! Kupowałaś pojedyncze clipy czy cały zestaw? (np. 7 pasm, jedno 3 z trzema spinkami, 2 z dwiema itd.) ??
mam caly zestaw 6 taśm,
dziewczyna ktora sprzedawala sama nie wiedziala czy to naturalne czy nie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:46   #1541
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
To szczęściara ! (Princesska )
A ja syntetyków już nie chce brrr.. może nie umiałam o nie dbać, ale zdecydowanie wole włosy, które nie plączą mi sie coraz bardziej z każdym ruchem głowy
Ja celowo je kupiłam Nie interesowało mnie nawet jaki maja kolor Chciałam kupić sobie naturalne - ale bałam się, że nie będzie mi to pasować, że nie będzie mi wygodnie i kasa pójdzie w błoto Pokazała mi princesska kilka aukcji wybrałam sobie jedną i kupiłam
Przy okazji, żeby było śmieszniej okazało się, że na zdjęciu maja inny kolor niż w rzeczywistości i jest to mój wymarzony kolor

Noszę je czasem jak mnie najdzie wena Ja mam jeszcze troszkę przykrótkie swoje by je nosić Ale zawsze jakoś tak je zaczepię, że tak bardzo nie widać.

Na razie nie kupuję naturalnych bo jak mówię, moje są jeszcze zbyt krótkie by takie cuda nosić to raz, a dwa ja jeszcze jestem w fazie "dochodzenia" do wymarzonego koloru więc nie zamawiam bo nie wiadomo jaki kolor będzie ostatecznie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 23:47   #1542
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Te mi się narazie nie plączą ani nic, jutro bede miala wiecej czasu,to moze je wymocze w fioletowym szamponie i te clipy tez i zobaczymy i wyszoruje je najpierw porządnie j&j
wyprostuje i zobaczę jak to bedzie wygladac

Co ja bym bez was zrobila??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 23:59   #1543
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja celowo je kupiłam Nie interesowało mnie nawet jaki maja kolor Chciałam kupić sobie naturalne - ale bałam się, że nie będzie mi to pasować, że nie będzie mi wygodnie i kasa pójdzie w błoto Pokazała mi princesska kilka aukcji wybrałam sobie jedną i kupiłam
Przy okazji, żeby było śmieszniej okazało się, że na zdjęciu maja inny kolor niż w rzeczywistości i jest to mój wymarzony kolor

Noszę je czasem jak mnie najdzie wena Ja mam jeszcze troszkę przykrótkie swoje by je nosić Ale zawsze jakoś tak je zaczepię, że tak bardzo nie widać.

Na razie nie kupuję naturalnych bo jak mówię, moje są jeszcze zbyt krótkie by takie cuda nosić to raz, a dwa ja jeszcze jestem w fazie "dochodzenia" do wymarzonego koloru więc nie zamawiam bo nie wiadomo jaki kolor będzie ostatecznie
No to faktycznie na próbe to syntetyki najlepsze, szkoda wydawać tyle kasy na coś czego sie nie nosi, w sumie tak jak ja Zamówiłam ta kite syntetyczną i kolorem idealnie wtrafiłam, niestety jak zamówiłam naturalne to kolor choć miał być średni blond to w rzeczywistości jest jeszcze jaśniejszy niż moje rozjaśniane Teraz jeszcze mam chłodny odcień moich włosów a clipy bardzo ciepły, no i zakładam je bardzo rzadko niby jest to mało widoczne ale ja widzę, że mój ciemny spód włosów sie odznacza i mnie to drażni Nie chcę ich farbować bo nie wiadomo co to wyjdzie, a kolor mają śliczny i mam nadzieję, że w końcu moje włosy będą mialy kolor zbliżony właśnie do clipów

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Te mi się narazie nie plączą ani nic, jutro bede miala wiecej czasu,to moze je wymocze w fioletowym szamponie i te clipy tez i zobaczymy i wyszoruje je najpierw porządnie j&j
wyprostuje i zobaczę jak to bedzie wygladac

Co ja bym bez was zrobila??
Jakby były sytetyczne to po 2 dniach noszenia byłyby splątane jak szczota więc chyba nie powinno być z nimi tak źle, a może szamponetka by je potraktować?
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 00:45   #1544
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny włosy o których mówicie za takie śmieszne ceny to na pewno nie naturalki
Jedynie u niektórych Allegrowiczów w ofercie można spotkać bardzo dobre włosy syntetyczne z domieszką naturalnych w co wątpię ale tak podobno jest i dzięki temu te syntetyczne można kręcić i prostować normalnie i nie niszczą się za bardzo Włosy naturalne na Allegro oj z tym już cięzko bo pamiętajcie sprzedawca zawsze oszuka ale na swoja korzysc z syntetykow polecam Victoria_Hair i LongHair czy jakoś tak pamiętam że przedłużałam koleżankom włosy kiedyś na keratynę od LongHair i nosiły bardzo długo - wiadomo o włosy an keratynę trzeba dbać szczególnie zgrzewy żadnych szamponów które zawierają kwasy owocowe Zestawy Victoria_Hair są bardzo gęste przy cienkich włosach nie trzeba zakłądać wszystkich tasm efekt CUD! Ja ogólnie mam swira na punkcie włosów zageszczam sobie od paru lat to przedlużam to jakieś kolorowe doczepiam pasmka bo kolorowe to wiadomo chwilowa zachcianka i szkoda by bylo farbowac swoje :P Taśmy kupione od Victoria_Hair ze dwa lata temu mam do dziś i kręcę i prostuję wszystko nadal ok Kończę bo zaraz będzie że reklamę robię

Chodzi za mną ciąglę ten miodowy blond z syossa? Robiła już któraś z Was?
Mam spore zaległości sesja i w ogóle :P ale pomalutku nadrabiam tyły

I jeszcze jedno Blondyneczki z innej beczki Kupiłam prostownicę Rowente Respect
Teraz zastanawiam się nad jakąś fajną lokówką nową czas powymieniać sprzęt
Może któraś z Was coś fajnego zaproponuję? Zastanawiałam się nad tą z Rowenty ale to suszarko lokówka i ona raczej nie kręci a podnosi to dla mnie nie bo ja jestem nastawiona na kręcenie

Ale Wam tu nabazgrałam ale tak korzystając z chwili przerwy w nauce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:23   #1545
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

jejku, dziewczyny, napadła mnie taka chęc obcięcia włosów, że juz myslałam, że nic nie da się z tym zrobić, ale jakos dotrwałam do dzisiaj i zaczyna mi przechodzic..

dochodze do krytycznej długosci 34 cm- od lat nie doszłam dalej, na tym etapie włosy bez przerwy juz wiąze. Nie cierpie nosic rozpuszczonych, bo mi się majtają i be zprzerwy poprawiam. Nie wiem kurcze, czy to mi przejdzie, jak bede miec dłuzsze? Ale jak teraz nie przetrzymam, to juz za zadne skarby świata nie zapuszcze, to jedyne co mnie powtrzymuje. No i załuje ze sobie je pocieniowałam, bo w kucyku takie szczerby teraz są, a ja lubię gesty, gładki kucyk.

Nawet tuz przed ślubem miałam podoba długosc i obcięłam na slub, bo czułam sie w tej długosci brzydka. Irytuje mnie to, ze po obcieciu z tyłu wygląda sie jak facet, a z przodu jest ładnie. A teraz mam kryzys z przodu a ładnie z tyłu.. ale szajs. No, ale wytzrymam, szkoda byłoby to teraz zmarnowac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:55   #1546
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny no dajcie spokoj od wczorajszego wieczora 5 stron napisaliscie ale mialam czytania
jak wy to robicie ze siedzicie noca na kompie a tz spi ? mi by sie to raczej nie udalo

mysia chcesz obciac wlosy to najgorszy pomysl przeciez odnowa bedziesz czekac na przyrost swoja droga mialas juz kiedys dlugie jak sie czulas moze poprostu zle sie czujesz w dlugich
bo dla mnie dlugie sa naprostsze w obsludze zwiazuje i juz a jak cos ci wychodzi z kucyka mozna podpiac wsuwkami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:05   #1547
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascada.. ja juz nie pamiętam jak to było, bo włosy takie do pasa miałam w wieku lat 17 i tweyd zawsze nosiłam rozpuszczone, ale zupełnie nie dbałam o nie i nie zwracałam na nie uwagi. Po 18 obcięłam i nosiłam krótkie. Potem był krótki moment, ze miałam takie do łopatek, ale wtedy cały czas nosiłam koka. Zawsze, gdy obcinałam włosy, czułam tak niewyobrażalną ulgę i czułam się po tym taka ładna i seksowna, że szok. niestety trwało to zwykle jakies 2- 3miesiące i zapuszczałm i co doszłam do ramion, to znów obcinałam- ekstaza i znó zapuszczanie. Długie włosy sa wygodne, ale nigdy ich nie rozpuszczam. Czuję sie jakas taka nieciekawa w rozpuszczonych. Sama nie wiem, co zrobic. Marzyłaby mi się taka fryzurka, ze wsyztskie włosy równe do brody- klasyk- z tyłu krocej, z przodu dłuzej. Niecieniowane po długosci, tylko troszke na koncach. Jak w tej polskiej komedii 'och karol' nosiła żona karola.

ta babka- Danuta Kowalska
pierwsze zdjeice miała lat 26 a teraz to nie wiem ile, ale nadal świetnie wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Danuta_Kowalska_01.jpg (8,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Danuta Kowalska.jpg (16,2 KB, 11 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-14 o 09:10
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:05   #1548
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Snowwhite
te młode są najgorsze (nie obrażając jakiejkolwiek dziewczyny stąd).
Też byłam kiedyś u jakiejś nawiedzonej chyba. Głowa to mi latała po całej umywalce. Cieszę się,że mi nie przywaliła w ogóle. Potem szarpała za kłaki tak,że cała głowa po salonie fruwała.


A i tak najbardziej lubię wspominać młodego Pana fryzjera. Mył mi głowę z pół godziny, skracał włoski chyba z godzinę, a suszył drugie tyle. Dobrze,że był przystojny, bo efekt jego pracy w ogóle nie był zauważalny.
Niestety ale taka uczennica tez musi sie na kimś nauczyć
Każdy by chciał genialnego fryzjera ale przecież najpierw tacy muszą sie wyksztalcić. Ja też nie jestem zaje*&^ od samego poczatku, też ktoś mi musiał modelkować. trochę wyrozumiałości. Poza tym takiej uczennicy można mówić- proszę delikatniej itp. bo ona nie wie a w szkole uczą że ma byc z całej siły bo inaczej klientka nie zadowolona bo jej sie glowy nie domyło

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jaka zyleta? Ja zdjęc z twarzą chyba nie wklejalam, hmm zaraz poszukam zdjęc, ale nie sadze ze moje masz na mysli.
Jeśli podobają Ci się włosy snowhitee pofarbuj Excelka 10,13.
To jest kolor ciepławy.

Princeska no syntetyki niby pokręcisz ale kiepsko, zaraz się rozkręcą i nic z tego nie wyjdzie
Syntetyki sie stopią- bo nie można do nich stosowac temperatury.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Agatau
Umarłabym ze szczęścia,gdyby wyszedł taki,jak na opakowaniu. Lecz moje są..no cóż. Wstawię zdjęcie drugi raz dla pokazania.
Teraz jeszcze bardziej zrudziały. Co umycie gorzej.
Tu pomoże albo dekoloryzacja, albo kapiel albo farba superrozjaśniająca profesjonalna. Nic innego.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
teraz już sama nie wiem....
nalozylam szampon fioletowy z Joanny na jakies 5 minut i nie zlapalo fioletowego odcienia,ale zrobilo sie takie bardziej szare,zblizone w sumie kolorem do moich wlosow.
Z jedenj strony dobrze,bo moze uda mi sie w ten sposob ochlodzic ich kolor,a z drugiej dalej nie wiem czy sa naturalne
Ale miałaś nałożyć na to pasemko i swoje wlasne i porównać kolory...

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hmmm czyli naturalne sie dlugo trzymaja krecone,tak??
Bo ja kpuilam te clipy na aukcji za 30 zł i tez nie wiedzialam czy to naturalne
pokrecilam je w sylwestra i do tej pory sa krecone, i mam teraz plan ide zrobic probe na pasemku z clipow zobacze co z tego wyjdzie
Naturalne jak naturalne- z czasem powinny sie rozkręcić. Na pewno skręt w stanie niezmiennym sie nie utrzyma.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Z aukcji allegro
" Ponieważ są to włosy w pełni naturalne idealnie skomponują się z twoją fryzurą a ty uzyskasz wymarzona długość i
objętość. Dzięki szerokiej gamie odcieni dostępnej w ofercie bez trudu dopasujesz kolor do swoich włosów. Natomiast
jeśli postanowisz zmienić kolor fryzury , włosy Remy zareagują identycznie z twoimi naturalnym dzięki czemu uzyskasz
w pełni naturalny i jednolity efekt."

Trochę dziwny opis... Włosy zareagują identycznie z twoimi Przecież jeśli to naturale to każdy włos jest inny i nie ma szansy by identycznie zareagowaly bo przeciez na własnej glowie kolor też jednolity nie wychodzi.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja też !
Agatka to jest w najlepszej sytuacji







Kup sobie szampon fioletowy może być joanny i stosuj - a z farbowaniem jak powiedziałam musisz wytrzymać dopóki nie odżywisz włosów.



Agatko na aukcji jak byk było napisane, że naturalne włoski.

Ja swoje clipki mam sztuczne i zawsze jak je zdejmuje to rozczesuje delikatnie - nigdy po warkoczu nie zostawał nawet delikatny skręt i tez mi się wydaje, że pod wpływem temp by się rozpuściły a po myciu byłaby szopa
Obstawiam, że to naturalki.
Być może zostały jakimś woskiem opatrzone i dlatego tak błyszczą dopóki się to nie wypłucze?
dziękuje za uznanie
Rozpuszcza się tylko te chamskie syntetyki a są jeszcze te lepszej jakości.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka o tak spotka się z blond bunny a co
Przyjeżdzajcie, bedziecie u mnie nocowały
Ja o czyms nie wiem?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziewczyny zaraz się załamię
pamiętacie jak kupilam kiedys clipy na allegro za 30 zł i pisalam wam,ze nie wiem czy są naturalne??
No to chyba są,bo zostawilam je teraz w szamponie joanny na 3 min i pasemko zrobilo sie takie fioletowe
a te wlosy nie...
i co ja mam teraz zrobić?
Syntetyk ci koloru nie naciągnie- to pewne. Albo bardzo opornie.
Maźniej też swoje naturalne wlosy i porównuj. Jeśli twoje też będą po spłukaniu fioletowe- masz odpowiedz.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
ojj uważaj bo jak blondaski wsiądą w pociąg to miejsca do spania nie wystarczy



Nic. Teraz już nic nie zrobisz bo masz je na głowie.

Ja bym zrobiła tak:
Jeszcze parę myć te doczepki traktowała Joanną. Jak to nic nie da - to próbnie na jednej doczepce spróbowała ufarbować - jak wyjdzie kupa to już będzie wiadomo, że naturalne nie są. Wtedy albo pochodzisz w nich dopóki się nie zniszczą albo zdejmiesz od razu.
A już na pewno tzreba będzie stosowny list napisać do Pani/Pana z allegro który Ci to wcisnął
Uważam podobnie- teraz juz nic nie zrobisz. Jeśli szampon pomoze to ok. Tylko jeśli to syntetyki i są czymś nasączone do podrasowania to z czasem nie dasz rady ich po myciu rozczesać i sie skołtunią
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:07   #1549
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No własnie ja też jestem za dlugimi zawsze to prosciej je ulozyc i w gole nie chce sie to zwiazac mozna w kucyk albo koczka i tyle a z krotkimi to troszke roboty jest modelowanie itp ale to fakt nie ktorzy się po prostu zle czuja w długich włoskach np moja mama zawsze jak jej odrosna to scina mimo że ja ja widzę w dlugich

a propo Tż na czas sesji to on się ewakuuje :P
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 09:13   #1550
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ale akurat taka długosc, to mozna malutki kucyk zwiazac, dlatego nie chciałabym cieniowac od czubka głowy, nic z tych rzeczy.. a przynajmniej rozpuszczałabym, bo tak, to nigdy nie rozpuszczam, a wydaje mi się, ze po to sie o włosy dba, zeby sie nimi chwalic..? a ja wiecznie w koczku, bo kucyka nie cierpie, jak jest dłuzszy, to zawijam go gumka, bo mnie łaskocze po plecach, co mnie wnerwia.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-14 o 09:15
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:14   #1551
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia no widzisz odpowiedzialas sobie na pytanie sama dobrze sie czujesz w krotszych a dlugie pozniej zapuszczasz z czystej ciekawosci zmiany fryzurka ktora opisujesz jest calkiem ladna kobieca moze wrzuc jakies foto fryzurki ktora ci sie podoba
a ja nigdy nie mialam krotkich wlosow nawet niewiem jak to jest bo wez obetnij krecone wlosy na krotko bedzie jak baran
marze czasem o zmianie i wtedy robie sobie grzywke a pozniej znow zapuszczam albo prostuje wlosy i to cala moja zmiana

yattamanka dzis dostalam odpowiedz w sprawie skladu mojego mleczka do demkijazu z nowej serii nivea"pure&natural" i faktycznie jest ono naturalne i dobre dla skory nie zapycha posiada wit e oraz cenne olejki do twarzy araganowy i z aloesu.(zero chemii)...pewnie z kremami z tej serii bedzie podobnie..chyba sobie kupie krem do kompletu..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-14 o 09:17
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:18   #1552
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczyna dostała w prezencie, ale prezent nie trafiony i wystawiła na allegro - a Princesska wyczaiła i kupiła.

Potem ja dokonałam takiego zakupu (pozazdrościłam ) tez za około 30 zł - ale moje to bankowo syntetyk
Ciekawe dlaczego prezent nie trafiony? moze dlatego że nie są naturalne

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm jeśli te wlosy sa faktycznie jakims nabłyszczaczem czy czymś potraktowane to moze dlatego ten szampon tak nie zadziałał bo maja taka powłoczke i dostęp jest utrudniony?

Dziękuje
Tragiczne nie są Ale chciałabym je wyrównac jakos
Jest całkiem nieźle.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Te mi się narazie nie plączą ani nic, jutro bede miala wiecej czasu,to moze je wymocze w fioletowym szamponie i te clipy tez i zobaczymy i wyszoruje je najpierw porządnie j&j
wyprostuje i zobaczę jak to bedzie wygladac

Co ja bym bez was zrobila??
Dobrze bedzie. Po prostu sie przekonasz jaka jest prawda.
Tylko porównuj ze swoimi naturalnymi jak reagują- powinny podobnie. Syntetyki prawie wcale nie przyjmą koloru albo po umyciu wszystko zejdzie.
Test temp. nic nie da gdy są tej lepszej jakości lub zmieszane z naturalnymi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:22   #1553
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascado, dziękuję to chyba faktycznie bardziej chęc zmiany, niz cokolwiek innego, bo z jakiegos powodu za kazdym razem obcinam.. nie mam czegos takiego, ze wraz z długoscia jestem coraz szczesliwsza, wręcz przeciwnie, chodze zła i zwiazuje to gumką, liczac, ze jak minie krytyczna długosc, to bedzie lepiej.

pytałam męza wczoraj co on o tym sądzi i śmiał sie ze mnie, że ja jak zawsze to samo. A jemu wsyztsko jedno, bylebym tylko była zadowolona.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:22   #1554
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc dzieczynki

BUNNY mam pytanie do ciebie
Otoz chce zrobic kilka pasemek przyciemnic platyne o kilka tonow
Cos jak ta blondynka (zdj)
,a zupelnie nie wiem jak mam to zrobic? jaka farba...

Farbowalam jakies 10 dni temu odrosty nutrisse +12% woda i niestety nie wyszly platynowe.Czy moge teraz polozyc syoss 9%?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:22   #1555
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego prezent nie trafiony? moze dlatego że nie są naturalne


Jest całkiem nieźle.


Dobrze bedzie. Po prostu sie przekonasz jaka jest prawda.
Tylko porównuj ze swoimi naturalnymi jak reagują- powinny podobnie. Syntetyki prawie wcale nie przyjmą koloru albo po umyciu wszystko zejdzie.
Test temp. nic nie da gdy są tej lepszej jakości lub zmieszane z naturalnymi.

Dokładnie tak jak już pisałam są dobrej jakości syntetyki i też mieszają z naturalnymi. Ale dziewczyny nie dajcie się nabrac na te opisy na Allegro że naturalne za ta cenę nigdy!

Blond Bunny może Ty jako fryzjerka możesz polecić mi jakąś fajną lokóweczkę ?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:28   #1556
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny włosy o których mówicie za takie śmieszne ceny to na pewno nie naturalki
Jedynie u niektórych Allegrowiczów w ofercie można spotkać bardzo dobre włosy syntetyczne z domieszką naturalnych w co wątpię ale tak podobno jest i dzięki temu te syntetyczne można kręcić i prostować normalnie i nie niszczą się za bardzo Włosy naturalne na Allegro oj z tym już cięzko bo pamiętajcie sprzedawca zawsze oszuka ale na swoja korzysc z syntetykow polecam Victoria_Hair i LongHair czy jakoś tak pamiętam że przedłużałam koleżankom włosy kiedyś na keratynę od LongHair i nosiły bardzo długo - wiadomo o włosy an keratynę trzeba dbać szczególnie zgrzewy żadnych szamponów które zawierają kwasy owocowe Zestawy Victoria_Hair są bardzo gęste przy cienkich włosach nie trzeba zakłądać wszystkich tasm efekt CUD! Ja ogólnie mam swira na punkcie włosów zageszczam sobie od paru lat to przedlużam to jakieś kolorowe doczepiam pasmka bo kolorowe to wiadomo chwilowa zachcianka i szkoda by bylo farbowac swoje :P Taśmy kupione od Victoria_Hair ze dwa lata temu mam do dziś i kręcę i prostuję wszystko nadal ok Kończę bo zaraz będzie że reklamę robię

Chodzi za mną ciąglę ten miodowy blond z syossa? Robiła już któraś z Was?
Mam spore zaległości sesja i w ogóle :P ale pomalutku nadrabiam tyły

I jeszcze jedno Blondyneczki z innej beczki Kupiłam prostownicę Rowente Respect
Teraz zastanawiam się nad jakąś fajną lokówką nową czas powymieniać sprzęt
Może któraś z Was coś fajnego zaproponuję? Zastanawiałam się nad tą z Rowenty ale to suszarko lokówka i ona raczej nie kręci a podnosi to dla mnie nie bo ja jestem nastawiona na kręcenie

Ale Wam tu nabazgrałam ale tak korzystając z chwili przerwy w nauce
hejka lady!! dawno cie nie było aa ty zamawiasz włosy do przedłużania na keratyne z allegro?? co myślisz o tych http://allegro.pl/remy-wlosy-natural...367724745.html i o tych http://allegro.pl/100-indyjskie-wlos...382725957.html
bo ja też chce przedłużyć a mam do ciebie prośbę czy mogłabyś mi napisać PW jakiego szamponu używasz i odżywek do włosów przedłużanych,bardzooo proszę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:31   #1557
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale akurat taka długosc, to mozna malutki kucyk zwiazac, dlatego nie chciałabym cieniowac od czubka głowy, nic z tych rzeczy.. a przynajmniej rozpuszczałabym, bo tak, to nigdy nie rozpuszczam, a wydaje mi się, ze po to sie o włosy dba, zeby sie nimi chwalic..? a ja wiecznie w koczku, bo kucyka nie cierpie, jak jest dłuzszy, to zawijam go gumka, bo mnie łaskocze po plecach, co mnie wnerwia.
Ja też nie lubie kucyków, tylko koczki noszę i rozpuszczonych też nie noszę.
I tez myslalam nad obcięciem, póki co zapuszczam, ale uwielbiam takie fryzurki jak napisalas. Widać że ciągnie Cię do zmiany

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia no widzisz odpowiedzialas sobie na pytanie sama dobrze sie czujesz w krotszych a dlugie pozniej zapuszczasz z czystej ciekawosci zmiany fryzurka ktora opisujesz jest calkiem ladna kobieca moze wrzuc jakies foto fryzurki ktora ci sie podoba
a ja nigdy nie mialam krotkich wlosow nawet niewiem jak to jest bo wez obetnij krecone wlosy na krotko bedzie jak baran
marze czasem o zmianie i wtedy robie sobie grzywke a pozniej znow zapuszczam albo prostuje wlosy i to cala moja zmiana

yattamanka dzis dostalam odpowiedz w sprawie skladu mojego mleczka do demkijazu z nowej serii nivea"pure&natural" i faktycznie jest ono naturalne i dobre dla skory nie zapycha posiada wit e oraz cenne olejki do twarzy araganowy i z aloesu.(zero chemii)...pewnie z kremami z tej serii bedzie podobnie..chyba sobie kupie krem do kompletu..
A wkleisz zdjęcie tej serii?


blond bunny a ja mam syntetyki od Victoria Hair i można je krecic

Lady to prawda ze syntetyki od Victorii mozna kręcic?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:33   #1558
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ewkaz
Strasznie mi się podobają Twoje włoski. Ja bym nie cudowała Na pewno nie jedna osoba mogła by Ci pozazdrościć.
Ale wiadomo, każdy ma inne marzenia włosowe i do czegoś innego dąży. W takim razie życzę Ci tego wymarzonego kolorku


kaweczka
Jak już znajdziesz, jaka farbka daje efekt z załączonego przez Ciebie zdjęcia, to proszę o info


Ifrit
I ja widze ładny, chłodny kolorek Lubią Cie te Londy


blond bunny
No, kolor po c12 się coraz bardziej ujednolica Faktcznie, jak dziewczyny pisały, jest troszke różnica w kolorze na długości, ale chyba aż tak tego nie widać. Najważniejsze, że Ci nie przeszkadza i dobrze się w nim czujesz
A ja też wczoraj mamie robiłam c12, już drugi raz, i jest bardzo zadowolona. Powiedziała, że o garnierach już nawet nie pomyśli
No a pazurki.....
.......szałowe Aż wiosny się chce przez Ciebie


Princesska
U mnie widać różnice. Zdecydowanie te doczepki są cieplejsze. Próbuj je jakoś ochłodzić, jak dziewczyny radziły.
Ja od siebie-tak jak wasienka-mogę polecić tą maskę mariona
Albo możesz też je spróbować zrobić szamponem Joanny multi soft - księżycowy blond
Nie mniej jednak ślicznie Ci w długich loczkach


mysia
a sio z tymi myślami nie po to było tyle zapuszczania, żeby teraz dla jakiegoś kaprysu zmarnować to wszystko.
Ja uważam, że to kwestia czasu i przyzwyczajenia. Pewnie teraz, jak są dłuższe, to ciężko się przyzwyczaić do rozpuszczonych. Pochodź tak troszke. Przyjdzie czas, że kitki nie będziesz chciała w ogóle robic
Ja też tak miałam, kilka lat w stecz. Wiecznie tylko albo kitka albo doplataniec. A teraz tylko w lecie je spinam, by szyja się nie pociła. A tak to na okrętke w rozpuszczonych
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:35   #1559
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Czesc dzieczynki

BUNNY mam pytanie do ciebie
Otoz chce zrobic kilka pasemek przyciemnic platyne o kilka tonow
Cos jak ta blondynka (zdj)
,a zupelnie nie wiem jak mam to zrobic? jaka farba...

Farbowalam jakies 10 dni temu odrosty nutrisse +12% woda i niestety nie wyszly platynowe.Czy moge teraz polozyc syoss 9%?
Nie widze zdjęcia. Ale jak już to farba z wodą 3%.
Możesz położyc syossa ale on ci nie rozjasni juz wlosów- zmieni im tylko odcień- farba farby nie rozjaśnia.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak już pisałam są dobrej jakości syntetyki i też mieszają z naturalnymi. Ale dziewczyny nie dajcie się nabrac na te opisy na Allegro że naturalne za ta cenę nigdy!

Blond Bunny może Ty jako fryzjerka możesz polecić mi jakąś fajną lokóweczkę ?
szczerze to nie znam sie na sprzętach... ale jak robię fryzury to lepiej trzymaja sie na tanich archaicznych sprzętach supermarketowych typu holden niz np. braun dużo zalezy od stylizatorów- pianki, lakieru itp. uważam że za takie sprzęty nie warto przeplacać o ile nie chcemy szpanowac
to tak jak fryzjerzy uznają tylko nozyczki jaguara
A ja mam taniochę solingena i też obcinam i też ostre jak brzytwa.
Zalezy ile chcesz wydać.
Na pewno bym nie kupiła lokówko-suszarki- bo to beznadziejne sprzęty i na krótkie wlosy.
A lokówke najlepiej żeby miała wymienne końcówki o róznej średnicy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:41   #1560
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

oto zdjecie
z woda 3 ok hm ,ale jaka to ma byc farba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jaki_kolor_wlosow_wybrac_2678187.jpg (25,9 KB, 18 załadowań)
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.