Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-23, 18:11   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE


Drogie Wizazanki! Albo ja juz jestem do niczego albo te fryzjerki. Chcialam miec ladnie pocieniowane wloski z przodu, poszlam do fryzjerki jednakze efektu nie widac prawie. Przesylam zdjecia przed i po scieciu. Prosze Was o fotki na ktorych sa ladnie pocieniowane wloski. Z gory dziekuje pozdrawiam paap

P.S. Zdjecie po srodku jest zrobione przed ostatnim scinaniem wlosow reszta po.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:20   #2
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

ja bym na twoim miejscu zmieniła kolor włosów na ciemny blond, bo wydaje mi się, że ten obecny jest dla ciebie zbyt jasny i i wyglądasz trochę blado. a jeśli chodzi o strzyżenie, to ja nie widze róznicy.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:23   #3
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

a oto fotka z kolorem
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:43   #4
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

No wlasnie syyyylwio o to chodzi ze nic nie widac! Pojde jeszcze raz ale do kogo innego tylko dajcie jakies propozcyje. Co do kolorku to sie zastanowie dziekuje za propozycje.. Czekam na dalsze odpowiedzi
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:45   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Chyba nie zrozumiałaś się z fryzjerką Chciałaś mieć mocno pocieniowane? Bo teraz masz bardzo delikatnie. Moze to dlatego mówisz (piszesz) że nie widać efektu? Ja pewną róznicę widzę, ale faktycznie wielka to ona nie jest.

Nie wiem kto tu zawinil bo czasem jest tak że to fryzjerka nie rozumie tego co mówią klientki, a czasem to my nie potrafimy przekazać o jaką fryzurę nam chodzi. Dlatego postaraj się następnym razem zabrać zdjecie z fryzura jaką byś chciała mieć - unikniesz nieporozumień

Moze coś z tego Ci się spodoba...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:50   #6
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

ja się w ogóle zastanawiam, czy pasuje ci grzywka. ciężko stwierdzić, bo na żadnym zdjęciu nie widać dokładnie twojego kształtu twarzy, bo albo wysuwasz podbródek, albo patrzysz w dół.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 18:51   #7
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Lexie droga! A wiec tak mysle ze wina lezy po obydwoch stronach. ja nie za bardzo umiem wytlumaczyc co bym chciala, a jak ju cos mi sie uda wydukac to fryzjerki i tak robia co chca! Twoje propozycje sa wspaniale wlasnie o to mi chodzi takie drapiezne pazurki. SUPER!!!

Tylko jak myslisz da sie cos takiego jeszcze zrobic z moimi wloskami??? Szczegolnie z grzywka?
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 19:26   #8
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Syyyyylwio ja mam okragla twarz. Wiem ze mi grzywka zbytnio nie pasuje jednak jak narazie nic nie moge z nia zrobic. Chyba jakies propozycje zmian?? Zdjecie nr 3 najbardziej odzwierciedla moj owal twarzy!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 20:07   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Myśle ze dobra fryzjerka coś by wymyśliła, najwyżej musiałabyś odczekać aż ta grzywka odrośnie troche
Do dwóch pierwszych fryzur które wkleiłam konieczna prostownica. Do dalszych nie, wystarczy szczotka albo i nie (zależy od włosów)
Czy mi się zdaje czy Twoje włoski troszke falują przy końcach?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 20:40   #10
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Lexie akurat najbardziej podobaja mi sie te fryzurki ktore nie wymagaja prostownicy. Nie kochana to tylko Ci sie zdaje mam proste wloski jak trzciny, moze troche przy moim lewym uchu sie faluja ale to co. A jak myslisz dobrze by mi bylo w ostaniej fryzurce??? Chodzi mi czy do mojej twarzy by to dobrze wygladalo i czy mozliwe jest zebym miala taka grzywke? Aja czym ukladac takie wlosy, szczegolnie mi chodzi o podkreslenie koncowek!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 20:54   #11
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Maju, popieram propozycję przyciemnienia włosów. Ten kolor jest stanowczo zbyt jasny, odbiera Twojej twarzy charakter. Ten wklejony ciemny blond byłby ok, albo ciemniejszy balejaż. Z farbą idź do fryzjera, ja kombinowałam w domu i przekombinowałam (miał być blond, wyszło coś a'la jasna miedź).
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 21:14   #12
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

może jakiś znawca photoshopa przyciemniłby ci kolor włosów, na razie wirtualnie, to zobaczyłabys że efekt byłby świetny????????????.
p.s. a propos fryzury to ja bym radziła ci się wstrzymać z cięciem do odrośnięcia grzywki, tak w okolice bropdy i wtedy pójść do fryzjera. obecna fryzura nie jest zła. im szybciej zapuścisz grzywkę tym lepiej
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 21:25   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Moim zdaniem nie musisz czekać aż odrosnie do brody - wystarczy do linii ust, tak jak u tej modelki na drugim od dołu zdjęciu. Popieram ciemniejszy kolor, może być taki jak ze zdjęcia sylwii albo mojego drugiego od góry.

Skoro masz proste włoski (zazdroszcze!) to powinna wystarczyć okrągła dosć szeroka szczotka albo wręcz samo suszenie suszarką. Musiałabyś sprawdzić.
Ja do szczotki nie mam cierpliwości, mam długie włosy i brak wprawy w układaniu, a na dodatek końce mi się kręcą i wywijają w 2 godziny po ułożeniu... no, chyba ze prostownicą... Chciałabym mieć proste włosy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 22:17   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

wiesz co? ja nie widze zadnej roznicy na zdjeciach?
no moze jestem ta fryzjerka? co to nie potrafi?
srki... ale4 ja niewizde roznicy w strzyzeniu... ale tez wiem , ze bywa tak ze laseczki mowia to i to.... i jest tak ze nie widac strzyzenia... //////
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 22:26   #15
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

dokładnie o tej samej fryzurce dla majki pomyslałam lexie
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 10:41   #16
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Wiec tak dokladnie weszlam to zakladu fryzj. i podeszlam do fryzjerki. Mowie jej ze chcialabym mocno pocieniowac wloski kolo twarzy, ale zeby mi nie skracala grzywki. astepnie spytalam sie czy nielepiej by bylo zeby wszystkie wlosy pocieniiowac. Ona na to ze fryzura stracilaby ksztalt i ze tylko mi podetnie koncowki na co ja sie zgodzilam. Jak widzicie nie wiem kogo tu jest wina ja chyba wyrazilam sie jasno. Pani Grazynka gdyby pani mnie obciela tak jak moja siostre lub jej kolezanke na targach w Poznaniu to z efeltu na pewno bylabym zadowolona, ale niestety malo jest profesjonalnych fryzjerow co umieja ladnie ostrzyc. To co mam teraz zrobic:?! isc do fryzjera znowu i pokazac zdjecie i zeby mnie tak ostrzygl czy poczekac? Pani Grazynko jakas rada od Pani?? Nie wiem sama nie chce wygladac jak ufo ale nie moge tez trafic na kogos kto dokladnie by wiedzial co chce miec na glowie. Buu

Mi natomiast najbardziej podoba sie ta fryzurka i to nie ze wzgledu na kolor, bedzie mi w takiej dobrze?? Oczuwisice nie chce az tak skracac wloskow ale ogolnie chodzi mi o ksztalt.

P.S Pani Grazynko to co mam powiedziec fryzjerce zeby mnie ladnie obciela, tak jak ja chce. A chce miec wloski ladnie pocieniowane. Czasem jak sie da zdjecie to one i tak zrobia to co chca!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 18:05   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

no nie zawsze robia co chca, ale jak wezmiesz zdjecie to nie powinno byc problemu?..
ja uwazam ze tak wlsnie powinnas wycieniowac swoje wlosy, i zklorkiem tez popieram moje przedmowczynie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 20:56   #18
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Re: Moja malo zadawalajaca metamorfoza. POMOZCIE

Ja jestem zdania że powinnaś zmienić kolorek. Myślę że ładnie wyglądałabyś w ciemnym blondzie(propozycja syyyylwi mi sie podoba). Masz ciemne brewki i ciemniejsze włoski pasowałyby Tobie. Jestem też za pasemkami,które mogłyby podkreślić cieniowanie i urozmaicić fryzurę.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.