Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 19:33   #121
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Witam fanki Lawendowej Farmy. Mam nadzieję, ze mogę dołączyć

Wątek ma już cztery strony, a ja dopiero co go odkryłam. Bardzo lubię mydełka z LF, moim zachwytom dałam już upust na mydełkowym wątku. Strasznie jestem ciekawa nowości. Moja lista marzeń rośnie z każdą nową dodaną przez panią Ewę rzeczą. Szczegolnie kuszące są te płukanki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:12   #122
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Ja tez zmywalam sese mydlem, normalnie dwa razy mylam i plukanka i wszystko schodzilo
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:03   #123
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Witam fanki Lawendowej Farmy. Mam nadzieję, ze mogę dołączyć

Wątek ma już cztery strony, a ja dopiero co go odkryłam. Bardzo lubię mydełka z LF, moim zachwytom dałam już upust na mydełkowym wątku. Strasznie jestem ciekawa nowości. Moja lista marzeń rośnie z każdą nową dodaną przez panią Ewę rzeczą. Szczegolnie kuszące są te płukanki
Witaj
Jakich mydeł używałaś? Pochwal się wrażeniami Płukanki faktycznie kuszące, dlatego się skusiłam na jedną Jak tylko dostanę paczkę w moje ręcę, to będzie testowanie

Podoba mi się Twój blog, taki przejrzysty, przyjemnie się czyta i ogląda
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:18   #124
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Witaj
Jakich mydeł używałaś? Pochwal się wrażeniami Płukanki faktycznie kuszące, dlatego się skusiłam na jedną Jak tylko dostanę paczkę w moje ręcę, to będzie testowanie

Podoba mi się Twój blog, taki przejrzysty, przyjemnie się czyta i ogląda
Mydełka z LF zamieszkały już na stałe w łazience. Miałam/mam kleopatrę, jogurtowe, owsiany i rumiankowy bobas, ogrodowa ścieżka, plaster miodu, trzy ziółka, pokrzywowe, miodowy rumianek. Zauważyłam, że bardziej odpowiadają mi mydełka bez dodatków. Te "okruszki" czasami mnie drapią. A niestety mam wrażliwą, alergiczną skórę i muszę uważać. Najbardziej chyba lubię owsianego bobasa i kleopatrę. Kolejna rzeczą jest twardy balsam. Muszę dokupić drugi, bo ten ciągle mi gdzieś ginie. A to w kuchni, kurtce, łazience albo sypialni Chciałabym potestować jeszcze wszytkie nowości z LF. Ale z zamówieniem chcę troszkę poczekać, niech zużyję przynajmniej część mydełek.

Dziękuję bardzo za komplement. Blog ma dosłownie kilka dni. Ogromnie cieszy mnie każde wejście i miłe słowo. Tym bardziej, że długo nie mogłam się przemóc by go zacząć tworzyć. Oczywiście mydełka o z LF też znajdą tam swoje miejsce. Myślę, że już w przyszłym tygodniu
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:45   #125
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mydełka z LF zamieszkały już na stałe w łazience. Miałam/mam kleopatrę, jogurtowe, owsiany i rumiankowy bobas, ogrodowa ścieżka, plaster miodu, trzy ziółka, pokrzywowe, miodowy rumianek. Zauważyłam, że bardziej odpowiadają mi mydełka bez dodatków. Te "okruszki" czasami mnie drapią. A niestety mam wrażliwą, alergiczną skórę i muszę uważać. Najbardziej chyba lubię owsianego bobasa i kleopatrę. Kolejna rzeczą jest twardy balsam. Muszę dokupić drugi, bo ten ciągle mi gdzieś ginie. A to w kuchni, kurtce, łazience albo sypialni Chciałabym potestować jeszcze wszytkie nowości z LF. Ale z zamówieniem chcę troszkę poczekać, niech zużyję przynajmniej część mydełek.

Dziękuję bardzo za komplement. Blog ma dosłownie kilka dni. Ogromnie cieszy mnie każde wejście i miłe słowo. Tym bardziej, że długo nie mogłam się przemóc by go zacząć tworzyć. Oczywiście mydełka o z LF też znajdą tam swoje miejsce. Myślę, że już w przyszłym tygodniu
Też uważam, że Jogurtowe i Owsiany Bobas są super, moje pierwsze mydełka i byłam z nich bardzo zadowolona
A jak porównasz Owsianego Bobasa do Rumiankowego? Bo jego też chciałam wypróbować, tak samo jak Nagietkowego Do twarzy i rąk by się nadawał?

Dodałam go do często przeglądanych Nie mogę do obserwowanych czy cuś, bo swojego nie mam, mam za to zakładkę ze wszystkimi blogami, które regularniej przeglądam Czekam na wpis o LF
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:30   #126
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

A ja jestempo pierwszym uzyciu mydla trzy korzenie. Pierwsze co mnie zaskoczylo to to,ze mydlo na moich wlosach naprawde dobrze sie pieni i wcale nie musialam nim je jakos specjalnie namydlac.A mam dlugie i geste wlosy. Mydlo bardzo dobrze oczyscilo wszelkie zanieczyszczenia z wlosow. Oczywiscie zastosowalam plukanke z octen jablkowym. Po wyschnieciu wlosy byly nieco gesciejsze,ale takie sypkie i lejace.

Tak czytalam wiekszosc postow i dziewczyny uzywacie mydla co jakisczas. A nie mozna za kazdym razem gdy sie myje wlosy? Czy moze czegosnie doczytalam i jak za czesto bede uzywac tego mydla to przestanie dzialac,albo cos sie staniez wlosami? Czy rzadziej go uzywacie ze wzgledow ekonomicznych?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:44   #127
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mogę spróbować w poniedziałek zmyć olej mydłem I Ci powiem jak mi wyszło
Poproś może Panią Ewę, żeby Ci zostawiła jedną kostkę Korzeni?
Zrobiłam już zamówienie


Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja zmywam oleje mydłem rozmarynowym twistem - myję dwa razy, a potem płukanka - daje radę bez problemu
Świetnie! Nie mogę się już doczekać aż przetestuję mydło na swoich włosach
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 15:57   #128
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też uważam, że Jogurtowe i Owsiany Bobas są super, moje pierwsze mydełka i byłam z nich bardzo zadowolona
A jak porównasz Owsianego Bobasa do Rumiankowego? Bo jego też chciałam wypróbować, tak samo jak Nagietkowego Do twarzy i rąk by się nadawał?

Dodałam go do często przeglądanych Nie mogę do obserwowanych czy cuś, bo swojego nie mam, mam za to zakładkę ze wszystkimi blogami, które regularniej przeglądam Czekam na wpis o LF
Tak jak pisałam "śmietki" w mydełku mi przeszkadzają. Rumiankowy bobas nie jest tak delikatny jak owsiany. Płatki owsiane mają jednak zbawienny wpływ na moja skórę i skórkę mojego synka Nagietkowego jeszcze nie miałam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:36   #129
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Witajcie, zachecona udanymi probami z olejowaniem i jeszcze wczesniejszymi z kosmetykami BU, mazidel i ZySK zainteresowalam sie mydelkami naturalnymi i wlasnie czekam na swoje pierwsze zamowienie z LF

a zaszalalam dosc mocno

weglowe, owsiany bobas, nagietkowy bobas, rozmarynowy twist, cedrowy las, migdalowy dotyk, indianskie lato, krzepka pokrzywa, orzezwiajace maroko, skarb ogrodnika, skrzypiace mydlo, trzy ziolka, do stop i oczywiscie wszystkie trzy nalewki

mam nadzieje ze szybko dotrze przesylka bo juz bym je testowala na sobie i rodzinie
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:39   #130
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

wow, ale łupy daj znac jak się spisuje maroko, jestem go bardzo ciekawa
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:46   #131
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

w takim razie skrzypiace na wlosy i maroko do ciala pojda na pierwszy ogien
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 22:16   #132
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tak czytalam wiekszosc postow i dziewczyny uzywacie mydla co jakisczas. A nie mozna za kazdym razem gdy sie myje wlosy? Czy moze czegosnie doczytalam i jak za czesto bede uzywac tego mydla to przestanie dzialac,albo cos sie staniez wlosami? Czy rzadziej go uzywacie ze wzgledow ekonomicznych?
Można, ja tak kiedyś używałam Nic się nie działo złego, naprawdę nie ma przeciwwskazań. Co najwyżej możesz raz na jakiś czas oczyścić włosy mocniejszym specyfikiem - szamponem z SLES albo lżejszym detergentem, bo mydło jest delikatne.
Ja osobiście używam rzadziej, bo również lubię myć włosy szamponem i jako, iż nie potrafię wybrać, to używam wszystkiego naraz Dwóch mydełek i dwóch szamponów

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
Witajcie, zachecona udanymi probami z olejowaniem i jeszcze wczesniejszymi z kosmetykami BU, mazidel i ZySK zainteresowalam sie mydelkami naturalnymi i wlasnie czekam na swoje pierwsze zamowienie z LF

a zaszalalam dosc mocno

weglowe, owsiany bobas, nagietkowy bobas, rozmarynowy twist, cedrowy las, migdalowy dotyk, indianskie lato, krzepka pokrzywa, orzezwiajace maroko, skarb ogrodnika, skrzypiace mydlo, trzy ziolka, do stop i oczywiscie wszystkie trzy nalewki

mam nadzieje ze szybko dotrze przesylka bo juz bym je testowala na sobie i rodzinie
Bardzo mocno zaszalałaś Nagietkowego Bobasa, Migdałowy Dotyk, Skarb Ogrodnika musisz mi potem opisać jak z działaniem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:14   #133
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
Witajcie, zachecona udanymi probami z olejowaniem i jeszcze wczesniejszymi z kosmetykami BU, mazidel i ZySK zainteresowalam sie mydelkami naturalnymi i wlasnie czekam na swoje pierwsze zamowienie z LF

a zaszalalam dosc mocno

weglowe, owsiany bobas, nagietkowy bobas, rozmarynowy twist, cedrowy las, migdalowy dotyk, indianskie lato, krzepka pokrzywa, orzezwiajace maroko, skarb ogrodnika, skrzypiace mydlo, trzy ziolka, do stop i oczywiscie wszystkie trzy nalewki

mam nadzieje ze szybko dotrze przesylka bo juz bym je testowala na sobie i rodzinie
woow ale zakupy
ja na razie jestem zaspokojona.

Nastepne zamowienie pewnie za 2-3mce dopiero
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 12:40   #134
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja jestempo pierwszym uzyciu mydla trzy korzenie. Pierwsze co mnie zaskoczylo to to,ze mydlo na moich wlosach naprawde dobrze sie pieni i wcale nie musialam nim je jakos specjalnie namydlac.A mam dlugie i geste wlosy. Mydlo bardzo dobrze oczyscilo wszelkie zanieczyszczenia z wlosow. Oczywiscie zastosowalam plukanke z octen jablkowym. Po wyschnieciu wlosy byly nieco gesciejsze,ale takie sypkie i lejace.

Tak czytalam wiekszosc postow i dziewczyny uzywacie mydla co jakisczas. A nie mozna za kazdym razem gdy sie myje wlosy? Czy moze czegosnie doczytalam i jak za czesto bede uzywac tego mydla to przestanie dzialac,albo cos sie staniez wlosami? Czy rzadziej go uzywacie ze wzgledow ekonomicznych?
Ja uzywam mydel do wlosow juz od lipca tamtego roku, i od tego czasu umylam wlosy szampoem tylko raz, bo sie spieszylam i mi sie mydlem nie chcialo ale tak to uzywam caly czas wylacznie mydla, ale tak jak mowicie chyba kupie jakis szampon z SLS i bede myla tak raz na jakis miesiac moze na dwa, ja z mydel do wlosow juz chyba do konca zycia nie zrezygnuje juz sie nie moge doczekac testow mydla z pianka ciekawa jestem jakie beda po nim wlosy
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:09   #135
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja uzywam mydel do wlosow juz od lipca tamtego roku, i od tego czasu umylam wlosy szampoem tylko raz, bo sie spieszylam i mi sie mydlem nie chcialo ale tak to uzywam caly czas wylacznie mydla, ale tak jak mowicie chyba kupie jakis szampon z SLS i bede myla tak raz na jakis miesiac moze na dwa, ja z mydel do wlosow juz chyba do konca zycia nie zrezygnuje juz sie nie moge doczekac testow mydla z pianka ciekawa jestem jakie beda po nim wlosy
Ja właśnie nie potrafię myć włosów mydłem. Coś robię chyba nie tak. Po myciu używam płukanki octowej i maski, a włosy nadal mam matowe i sztywne
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:36   #136
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dostałam właśnie paczuszkę Nalewka łopianowo-pokrzywowa w ogóle nie śmierdzi octem, a ziółkami. Trochę jak amol czy coś w tym stylu Ale to dużo lepiej niż zapach octu. Będę testować w weekend, bo najpierw jutro wypróbuję Trzy Korzenie Balsam miękki jest w postaci stałej Zamarzł w tą pogodę, teraz czekam aż się roztopi trochę i zobaczę jak się sprawuje
Kubek jest przecudny
I dostałam w prezencie próbkę Przywrotnika Urody, Mocnego Cynamonu i do tego balsam do ust waniliowy Niestety plastelinek w paczce nie było, mogłam przypomnieć się przy składaniu zamówienia, ale co tam, wolę moje gratisy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:51   #137
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Próbuj, próbuj te Trzy Korzenie i od razu zdaj relację
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:52   #138
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie paczuszkę Nalewka łopianowo-pokrzywowa w ogóle nie śmierdzi octem, a ziółkami. Trochę jak amol czy coś w tym stylu Ale to dużo lepiej niż zapach octu. Będę testować w weekend, bo najpierw jutro wypróbuję Trzy Korzenie Balsam miękki jest w postaci stałej Zamarzł w tą pogodę, teraz czekam aż się roztopi trochę i zobaczę jak się sprawuje
Kubek jest przecudny
I dostałam w prezencie próbkę Przywrotnika Urody, Mocnego Cynamonu i do tego balsam do ust waniliowy Niestety plastelinek w paczce nie było, mogłam przypomnieć się przy składaniu zamówienia, ale co tam, wolę moje gratisy
Zazdroszczę! Taką paczuszkę to otwiera się z dziecięcą radością Strasznie jestem ciekawa nalewki, tym bardziej, że jak mówisz nie śmierdzi!

Mam jeszcze pytanie, jaką opcję wysyłki wybrałaś? List, czy paczkę?

U mnie w skrzynce dziś tylko rachunek za prąd
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:58   #139
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Próbuj, próbuj te Trzy Korzenie i od razu zdaj relację



Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę! Taką paczuszkę to otwiera się z dziecięcą radością Strasznie jestem ciekawa nalewki, tym bardziej, że jak mówisz nie śmierdzi!

Mam jeszcze pytanie, jaką opcję wysyłki wybrałaś list, czy paczkę?

U mnie w skrzynce dziś tylko rachunek za prąd
Dokładnie, z dziecięcą radością! A paczka tak pachniała przez opakowanie, że chciałam zębami rozerwać
Brałam paczkę, bo zamówiłam kubek i nie chciałam, żeby coś się z nim stało. Do koperty mógłby się nie zmieścić.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 15:02   #140
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość





Dokładnie, z dziecięcą radością! A paczka tak pachniała przez opakowanie, że chciałam zębami rozerwać
Brałam paczkę, bo zamówiłam kubek i nie chciałam, żeby coś się z nim stało. Do koperty mógłby się nie zmieścić.
Właśnie nie wiem jaką opcję wybrać przy zamówieniu nalewki. Niech już nadejdzie marzec, a wraz z nim zasilenie konta
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:14   #141
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem jaką opcję wybrać przy zamówieniu nalewki. Niech już nadejdzie marzec, a wraz z nim zasilenie konta
Weź przesyłkę zwykłą. Ta nalewka jest w solidnej plastikowej butelce, z nakrętką. I nie ma dużego wlewu, a taką dziurkę, jak w opakowaniach toników na przykład A opakowanie małe, więc spokojnie wejdzie, nic się nie stanie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:44   #142
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Słuchajcie, czy w Owsianym Bobasie czuć te zmielone płatki? Jeśli tak, to czy one drapią?

Kretko, dostałaś się do testów BB Garniera?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 16:34   #143
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Ja też dzisiaj dostałam paczkę Niestety też nie mam próbki plastelinek
Jako gratisy dostałam waniliowy balsam do ust (pięknie pachnie, podoba mi się jeszcze bardziej niż pomarańczowy, który kupiłam) i próbki 3 mydełek: Mocny Cynamon, Owsiany Bobas i Makowy Duet)
Nie wiem kiedy ja zużyję 2 balsamy do ust, zwłaszcza że na opakowaniu podany jest termin ważności 2 miesiące. Chyba muszę jeden komuś podarować

Dzisiaj pierwszy raz umyję włosy mydłem, więc jestem bardzo ciekawa efektów

Kretka, który kubek kupiłaś?
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 16:57   #144
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy w Owsianym Bobasie czuć te zmielone płatki? Jeśli tak, to czy one drapią?

Kretko, dostałaś się do testów BB Garniera?
czuc te płatki. Mnie drapią
nawet do rąk go nie lubie. Lepsze Kleopatra
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:01   #145
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz umyję włosy mydłem, więc jestem bardzo ciekawa efektów
Które masz mydełko do włosów?


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czuc te płatki. Mnie drapią
nawet do rąk go nie lubie. Lepsze Kleopatra
Tak myślałam. Nie chcę kolejnego drapacza, więc go sobie daruję. Kleopatra była fajna, muszę sobie znowu ją kupić
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:16   #146
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Które masz mydełko do włosów?
Skrzypiące
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:25   #147
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy w Owsianym Bobasie czuć te zmielone płatki? Jeśli tak, to czy one drapią?

Kretko, dostałaś się do testów BB Garniera?
Czuć, ale nie mocno

Nie mam żadnej wiadomości nigdzie, więc pewnie nie W sumie to może nawet lepiej, podkładu, pudru ani innych cudów nie używam, to i BB mógłby mi nie podpasować, chciałam sobie zobaczyć A Ty?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj dostałam paczkę Niestety też nie mam próbki plastelinek
Jako gratisy dostałam waniliowy balsam do ust (pięknie pachnie, podoba mi się jeszcze bardziej niż pomarańczowy, który kupiłam) i próbki 3 mydełek: Mocny Cynamon, Owsiany Bobas i Makowy Duet)
Nie wiem kiedy ja zużyję 2 balsamy do ust, zwłaszcza że na opakowaniu podany jest termin ważności 2 miesiące. Chyba muszę jeden komuś podarować

Dzisiaj pierwszy raz umyję włosy mydłem, więc jestem bardzo ciekawa efektów

Kretka, który kubek kupiłaś?
Widać Pani Ewa zapomniała o nas z tymi plastelinkami, nieładnie

Jakim mydłem będziesz je myć?

Kupiłam ten - http://www.lawendowafarma.pl/index.p...ct&prod_id=155 Piję z niego właśnie pokrzywę, jest śliczny, taki jak ze średniowiecznej karczmy

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Skrzypiące
Koniecznie powiedz jak wrażenia po myciu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:30   #148
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Widać Pani Ewa zapomniała o nas z tymi plastelinkami, nieładnie

Jakim mydłem będziesz je myć?

Kupiłam ten - http://www.lawendowafarma.pl/index.p...ct&prod_id=155 Piję z niego właśnie pokrzywę, jest śliczny, taki jak ze średniowiecznej karczmy
Ciekawe kiedy plastelinki będą dostępne w sklepie.

Mam Mydełko Skrzypiące

O, czaiłam się właśnie na ten kubek i teraz żałuję, że nie wzięłam. Jak jeszcze się pojawi w sklepie, to kupię

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Koniecznie powiedz jak wrażenia po myciu
Oczywiście podzielę się wrażeniami
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:35   #149
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy plastelinki będą dostępne w sklepie.

Mam Mydełko Skrzypiące

O, czaiłam się właśnie na ten kubek i teraz żałuję, że nie wzięłam. Jak jeszcze się pojawi w sklepie, to kupię
Też mnie to ciekawi. Chciałam próbkę, bo nie używałam nigdy czegoś takiego, przy kolejnym zamówieniu (za miesiąc czy dwa) poproszę po prostu.

Wydaje mi się, że każdego wyrobu ceramicznego było po jednej sztuce, więc raczej możemy czekać na kolejne nowe rzeczy Ja czekam na jakąś fajną mydelniczkę, na pewno byłaby lepsza od mojej, w której stoi woda i mydło mi się rozmięka - mam taką gumową z Pepco, z wypustkami
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:08   #150
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy w Owsianym Bobasie czuć te zmielone płatki? Jeśli tak, to czy one drapią?
Powiem tak, na początku można te drobinki wyczuć. Jak mydełka użyjemy kilka razy miękną. Dużo bardziej podrażniały mnie kwiatowe dodatki. Lubię to mydełko, a muszę zaznaczyć, że mam bardzo wrażliwą, suchą skórę.

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj dostałam paczkę Niestety też nie mam próbki plastelinek
Jako gratisy dostałam waniliowy balsam do ust (pięknie pachnie, podoba mi się jeszcze bardziej niż pomarańczowy, który kupiłam) i próbki 3 mydełek: Mocny Cynamon, Owsiany Bobas i Makowy Duet)
Nie wiem kiedy ja zużyję 2 balsamy do ust, zwłaszcza że na opakowaniu podany jest termin ważności 2 miesiące. Chyba muszę jeden komuś podarować

Dzisiaj pierwszy raz umyję włosy mydłem, więc jestem bardzo ciekawa efektów

Kretka, który kubek kupiłaś?
Tez jestem bardzo ciekawa plastelinkek. Nigdy z czymś takim nie miałam przyjemności.

Zazdroszczę prezentów
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 14:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.