Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 13:00   #1681
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wzięłam 150ml oczarowego i po 50ml geraniowego i neroli A dodatkowo mam wodę pomarańczową z Fitomedu, którą kupiłam musowo jak mi się skończyły hydrolaty i nie wiem czy teraz kończyć tą wodę (której mi ubyło dopiero kilka ml) czy zacząć się cieszyć hydrolatami
Ah te babskie dylematy Ja bym pewnie uderzyła do hydrolatów
Nad oczarowym też dumałam, ale jak się zdecydowałam, to mi wykupili - przy kolejnym zamówieniu wezmę.
Chociaż oczar z ZSK zaczął mnie podrażniać.. ale i tak wypróbuję mazidłowy
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:04   #1682
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Ah te babskie dylematy Ja bym pewnie uderzyła do hydrolatów
Nad oczarowym też dumałam, ale jak się zdecydowałam, to mi wykupili - przy kolejnym zamówieniu wezmę.
Chociaż oczar z ZSK zaczął mnie podrażniać.. ale i tak wypróbuję mazidłowy
Ja miałam z ZSK właśnie oczarowy i na mnie sprawdził się idealnie, ale podnieśli ceny a ja stwierdziłam, że po co mam przepłacać, skoro mogę kupić taniej na mazidłach Miałam od razu brać butlę 500ml, ale akurat nie ma już
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:20   #1683
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Jakie nabyłaś?
Ja mam obecnie neroli i zieloną herbatę, która czeka w lodówce na swoją kolej
Neroli pachnie intensywnie, ale przyzwyczaiłam się - za to działa wybornie, na początku szału nie było, ale teraz kończę butelkę i wiem, ze zamówię ponownie!
Skoro tak chwalicie hydrolat neroli to pewnie zamówię następnym razem
Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Ah te babskie dylematy Ja bym pewnie uderzyła do hydrolatów
Nad oczarowym też dumałam, ale jak się zdecydowałam, to mi wykupili - przy kolejnym zamówieniu wezmę.
Chociaż oczar z ZSK zaczął mnie podrażniać.. ale i tak wypróbuję mazidłowy
Mnie oczar z ZSK też podrażniał Za to mazidlany jest wspaniały, nie wiem, w czym tkwi różnica, może w ilości konserwantów, ale życia bez niego sobie nie wyobrażam Dlatego zmiany zmianami, ale jak próbuję czegoś nowego, to muszę mieć go pod ręką, w razie gdyby nowy hydrolat zrobił mi kuku
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:34   #1684
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Simone ja ze swojej strony polecam bardzo mazidłowe neroli
Mam mieszaną cerę, pokuszę się o stwierdzenie nawet, że miałam (tfutfutfu) - myślę, że całokształt naturalnej pielęgnacji wpłynął na to, że się normalizuję
W każdym razie po neroli mam fajnie ukojone i wyciszone poliki a sebum nie szaleje.

To samo miałam na początku po oczarze z ZSK, ale niestety co mi się pomiąchało - albo im w składzie - i poszedł w odstawkę.. a kochałam go za działanie i zapach..
Nic to, skoro Ty skolei rekomendujesz mazidłowy, to kupię!
Także apel : proszę powściągnąć manię zakupową i zostawić coś dla mnie
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:40   #1685
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Zawsze będę powtarzać, że hydrolaty z Mazideł są najlepsze! Próbowałam ZSK, BU i Naturalisowe. Ale tylko po tych z Mazideł widać jakieś efekty. Wszystkie inne to tylko 'perfumowana woda'.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:47   #1686
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Zawsze będę powtarzać, że hydrolaty z Mazideł są najlepsze! Próbowałam ZSK, BU i Naturalisowe. Ale tylko po tych z Mazideł widać jakieś efekty. Wszystkie inne to tylko 'perfumowana woda'.
Mam podobne spostrzeżenia. W ogóle uwielbiam ten sklep - obsługa chyba najlepsza, zawsze dostaje odpowiedzi na maile. Ceny ok, zwykle okazuje się, że najbardziej opłaca mi się zamówienie z mazideł. Przeżyłam niemiły szok jak niedawno nie wyświetlała się strona - serio się bałam, że zamykają interes.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:56   #1687
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Zawsze będę powtarzać, że hydrolaty z Mazideł są najlepsze! Próbowałam ZSK, BU i Naturalisowe. Ale tylko po tych z Mazideł widać jakieś efekty. Wszystkie inne to tylko 'perfumowana woda'.

ja zamówiłam sobie z kocanki i geraniowy,we wtorek bedę mieć paczuszkę,nie mogę sie doczekać testów
od kilku dni odstawiłam kremy i uzywam tylko olejów (pachnotki i malinowego) zmieszanem z żelem Ha 1% i zauwazyłam przesuszenie cery oraz większa liczbe zaskórników.
Czy to normalne na początku czy lepiej dodawać olejki do porcji kremów?Mam Ziaja med redukujacy trądzik oraz Cetaphil Dermoprotektor.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 14:54   #1688
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Zawsze będę powtarzać, że hydrolaty z Mazideł są najlepsze! Próbowałam ZSK, BU i Naturalisowe. Ale tylko po tych z Mazideł widać jakieś efekty. Wszystkie inne to tylko 'perfumowana woda'.
Też tak uważam. Po kilku "zdradach" z innymi wracam do mazidłowych hydrolatów na dobre.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:49   #1689
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Chyba powinnam coraz bardziej się cieszyć, że zdecydowałam się na zamówienie tam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:32   #1690
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam sobie z kocanki i geraniowy,we wtorek bedę mieć paczuszkę,nie mogę sie doczekać testów
od kilku dni odstawiłam kremy i uzywam tylko olejów (pachnotki i malinowego) zmieszanem z żelem Ha 1% i zauwazyłam przesuszenie cery oraz większa liczbe zaskórników.
Ja niestety mam podobnie używam jojoba, sporadycznie tamanu. I moja skóra nie wygląda tak, jak powinna
czy któraś z Was kobietki umie powiedzieć, co z tym fantem zrobić? może zmienić na inne oleje? (mam tłustą cerę).
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-24 o 11:21 Powód: Poprawienie cytatu
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:40   #1691
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Przeżyłam niemiły szok jak niedawno nie wyświetlała się strona - serio się bałam, że zamykają interes.
Oj, też miałam wtedy panikę w oku.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
od kilku dni odstawiłam kremy i uzywam tylko olejów (pachnotki i malinowego) zmieszanem z żelem Ha 1% i zauwazyłam przesuszenie cery oraz większa liczbe zaskórników.
Czy to normalne na początku czy lepiej dodawać olejki do porcji kremów?Mam Ziaja med redukujacy trądzik oraz Cetaphil Dermoprotektor.
To może być przejściowe pogorszenie. Jeśli wsześniej te oleje Ci nie szkodziły, to może spróbuj przeczekać. Możesz do pielęgnacji dodać sobie maseczkę aspirynową. Pomoże przy trądziku i zaskórnikach.

Co do przesuszenia - poeksperymentuj z proporcjami olejów i HA.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 11:44   #1692
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Oj, też miałam wtedy panikę w oku.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


To może być przejściowe pogorszenie. Jeśli wsześniej te oleje Ci nie szkodziły, to może spróbuj przeczekać. Możesz do pielęgnacji dodać sobie maseczkę aspirynową. Pomoże przy trądziku i zaskórnikach.

Co do przesuszenia - poeksperymentuj z proporcjami olejów i HA.

Dzięki za odpowiedź.
Olejów uzywam od niedawna,wcześniej tylko kremy tak że nie wiem czy to przejściowe pogorszenie czy może po prostu nie służy mi taka pielegnacja.
Spróbuję z tą maseczką aspirynową
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:51   #1693
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam podobnie używam jojoba, sporadycznie tamanu. I moja skóra nie wygląda tak, jak powinna
czy któraś z Was kobietki umie powiedzieć, co z tym fantem zrobić? może zmienić na inne oleje? (mam tłustą cerę).
Potestuj proporcje HA/olej. To na przesuszenie. Maseczka aspirynowa jest też bardzo pomocna i na tyle łagodna, że nie można sobie nią zrobić krzywdy. Inne oleje - jak najbardziej. Jakie, to zależy od skóry - czy bardziej sucha, czy trądzikowa?

Jeszcze jedna sprawa - nie każdy HA jest taki sam. U mnie wielkocząsteczkowy średnio się spisywał. Bardzo skuteczny jest 1,5% mieszany z Mazideł. Świetny był kiedyś roślinny za Naturalisa. Dodatek nawiżacza cukrowego też się u mnie dobrze spisywał.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
Olejów uzywam od niedawna,wcześniej tylko kremy tak że nie wiem czy to przejściowe pogorszenie czy może po prostu nie służy mi taka pielegnacja.
Spróbuję z tą maseczką aspirynową
Nie ma za co . Przy maseczce, pomimo jej łagodnego działania, trzeba jednak uważać na słońce. Filtromaniaczką nie jestem, ale wiem jak trudno się pozbyć przebarwień .
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:31   #1694
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
Olejów uzywam od niedawna,wcześniej tylko kremy tak że nie wiem czy to przejściowe pogorszenie czy może po prostu nie służy mi taka pielegnacja.
Spróbuję z tą maseczką aspirynową
A zmiana z olejów na kremy Ci pomogła? Mi się cera polepszyła po takie zmianie, ale to wciąż nie było to.. teraz stosuje olej co najwyżej raz w tygodniu, a na codzień jedynie nawilżające toniki, też mam cerę tłustą. I to był strzał w 10
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:33   #1695
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A zmiana z olejów na kremy Ci pomogła? Mi się cera polepszyła po takie zmianie, ale to wciąż nie było to.. teraz stosuje olej co najwyżej raz w tygodniu, a na codzień jedynie nawilżające toniki, też mam cerę tłustą. I to był strzał w 10
Musze poczekać jeszcze kilka dni żeby coś napisac,na razie bez zmian.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 15:23   #1696
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

niestety, cera trądzikowa
i właśnie aktualnie mam ok. 30 ml wielocząsteczkowego kw. hialuronowego i jak tak, to następnym razem zamówię sobie ten drugi zobaczymy czy pomoże

a czy któraś z Was stosowała może przy tłustej cerze mazidłową frakcję sojową? sprawdza się pod minerałki? bo mam straszną ochotę na nią
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:17   #1697
Kornas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 41
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Dziewczyny, ja troche z innej beczki. Działą Wam strona mazideł? Bo mi od jakiś 2 dni nie whodzi.Pojawia się komenda "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web". Nie wiem o co chodzi, a chciałam zrobić tak mały zakup
Kornas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:26   #1698
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kornas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja troche z innej beczki. Działą Wam strona mazideł? Bo mi od jakiś 2 dni nie whodzi.Pojawia się komenda "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web". Nie wiem o co chodzi, a chciałam zrobić tak mały zakup
Mi strona http://mazidla.com/ też nie zawsze się otwiera. Można wchodzić przez http://www.mazidla.com/strona-glowna.html.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-24 o 19:29
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:33   #1699
Kornas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 41
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mi strona http://mazidla.com/ też nie zawsze się otwiera. Można wchodzić przez http://www.mazidla.com/strona-glowna.html.
W ten sposób też mi się nie otwiera zainstalowałam nawet inną przeglądarkę, ale też nic z tego. U znajomych w bloku to samo
Kornas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 23:17   #1700
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kornas Pokaż wiadomość
W ten sposób też mi się nie otwiera zainstalowałam nawet inną przeglądarkę, ale też nic z tego. U znajomych w bloku to samo
Strona główna raz się otwiera, raz nie. Może trwają jakieś prace. Na wcześniej odwiedzane strony produktów wchodzę bez problemu przez pasek Firefoxa (podpowiadarka ).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-24 o 23:19
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:27   #1701
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny powiedzcie mi, czy macie może jakiś fajny atomizer, który psika normalną ilość hydrolatów? Bo ja mam ten z BU, ale zaczyna mnie denerwować, bo psika nie tam gdzie go nakieruję i na dodatek takim dziwnym strumieniem
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:37   #1702
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi, czy macie może jakiś fajny atomizer, który psika normalną ilość hydrolatów? Bo ja mam ten z BU, ale zaczyna mnie denerwować, bo psika nie tam gdzie go nakieruję i na dodatek takim dziwnym strumieniem
Wszystkie strony mają podobne :P I mi te plastikowe jakoś szybko się psują. Ecospa ma szklane, czaje się na nie w najbliższym czasie Będę pisać jakby co (btw. od jakiegoś czasu mnie nosi by założyć wątek wspólny dla osób stosujących naturalno-mazidłową (czyli głównie zsk, mazidła itd. itd. ) pielęgnację, i w ogóle łączony do dyskusji nad różnymi hydrolatami, ekstraktami i przepisami. Głupie, niegłupie? )
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:46   #1703
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Wszystkie strony mają podobne :P I mi te plastikowe jakoś szybko się psują. Ecospa ma szklane, czaje się na nie w najbliższym czasie Będę pisać jakby co (btw. od jakiegoś czasu mnie nosi by założyć wątek wspólny dla osób stosujących naturalno-mazidłową (czyli głównie zsk, mazidła itd. itd. ) pielęgnację, i w ogóle łączony do dyskusji nad różnymi hydrolatami, ekstraktami i przepisami. Głupie, niegłupie? )
To czekam na recenzję, czy ten szklany się nadaje A co do wątku, to wydaje mi się, że już taki jest, ale nie jestem pewna

Jest: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589001
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2012-06-25 o 11:49
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:03   #1704
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi, czy macie może jakiś fajny atomizer, który psika normalną ilość hydrolatów? Bo ja mam ten z BU, ale zaczyna mnie denerwować, bo psika nie tam gdzie go nakieruję i na dodatek takim dziwnym strumieniem
Ja mam z mazideł taki szklany: http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=29

Jestem zadowolona
Używam głównie do spryskiwania twarzy, gdy nakładam glinkę i daje fajną, delikatną mgiełkę

Muszę w końcu spróbować z hydrolatem, bo kiedy przecieram twarz wacikiem, to mam wrażenie, że więcej zostaje na waciku niż na buzi
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:46   #1705
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To czekam na recenzję, czy ten szklany się nadaje A co do wątku, to wydaje mi się, że już taki jest, ale nie jestem pewna

Jest: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589001
Dziewczyny tam gadają głównie o droższych gotowcach, a ja właśnie się ostatnio przerzuciłam na prostą mazidlaną pielęgnację, więc średnio się tam odnajduje aktualnie ;c
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:23   #1706
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
(btw. od jakiegoś czasu mnie nosi by założyć wątek wspólny dla osób stosujących naturalno-mazidłową (czyli głównie zsk, mazidła itd. itd. ) pielęgnację, i w ogóle łączony do dyskusji nad różnymi hydrolatami, ekstraktami i przepisami. Głupie, niegłupie? )
Jest już watek o hydrolatach i olejach, jest też wątek o ekstraktach (jakoś nie cieszy się popularnością). O recepturach również mamy gdzie rozmawiać.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:36   #1707
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jest już watek o hydrolatach i olejach, jest też wątek o ekstraktach (jakoś nie cieszy się popularnością). O recepturach również mamy gdzie rozmawiać.
Wiem, wiem, ale myślałam o jednym wątku, czymś w stylu 'wątek plotkowy dla fanek naturalnej pielegnacji' ale tej wlasnie troche innej, czyli dziewczyn ktore same sobie kreca kosmetyki, i by dyskutowaly co im sluzy co nie, co fajne, co nie No ale trudno, już nie spamuję
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:46   #1708
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale myślałam o jednym wątku, czymś w stylu 'wątek plotkowy dla fanek naturalnej pielegnacji' ale tej wlasnie troche innej, czyli dziewczyn ktore same sobie kreca kosmetyki, i by dyskutowaly co im sluzy co nie, co fajne, co nie No ale trudno, już nie spamuję
Myślałam już o takim wątku, bo dziewczyny w olejowym i tak często piszą o bardziej złożonych mazidłach. Można by po prostu przemianować wątek olejowy, tyle tylko, że jest to kontynuacja, wiec dla porządku tytuł powinien być taki sam. Jak dobijemy do 5000 postów, możemy zamknąć temat i zrobić nowy ogólny wątek o surowcach, półproduktach i mazidłach. Ewentualnie można by stary zamknąć wcześniej. Omówię sprawę z Hexxaną.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-25 o 14:49
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:01   #1709
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Myślałam już o takim wątku, bo dziewczyny w olejowym i tak często piszą o bardziej złożonych mazidłach. Można by po prostu przemianować wątek olejowy, tyle tylko, że jest to kontynuacja, wiec dla porządku tytuł powinien być taki sam. Jak dobijemy do 5000 postów, możemy zamknąć temat i zrobić nowy ogólny wątek o surowcach, półproduktach i mazidłach. Ewentualnie można by stary zamknąć wcześniej. Omówię sprawę z Hexxaną.
Super, dzięki Lorri
A mojej paczki dalej ani widu ani słychu Jadę właśnie na pocztę, ale wątpie by tam była, jestem zaznajomiona z listonoszem i zawsze trąbi, dzwoni, zostawia awizo itd. itd.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:50   #1710
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A mojej paczki dalej ani widu ani słychu Jadę właśnie na pocztę, ale wątpie by tam była, jestem zaznajomiona z listonoszem i zawsze trąbi, dzwoni, zostawia awizo itd. itd.
Możesz poprosić w Mazidłach o numer przesyłki i spróbować ją wyśledzić w systemie poczty: http://sledzenie.poczta-polska.pl/.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.