Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 16:37   #1681
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37151532]Heeeeeey sexi lady !
Dostałam dziś -5 z biologii z zadania którego nawet nie zrobiłam, 3 z fizyki z odpowiedzi, 5 z francuskiego z przepisu (ta nowa babka nas zajedzie,mamy już po trzy oceny u mnie to: 5,5,4.29.10 piszemy kolejną kartkówkę )
A do okulistki nie pójdę w poniedziałek tylko w środę,ponieważ dzwonili dziś do mnie i pani doktor się rozchorowała i będzie dopiero w środę.Trudno.Tylko nie wiem czy się przemogę do chodzenia w brylach do szkoły.[/QUOTE]


Nie stresuj się, przecież możesz kupić jakieś fajne, hipsterskie oprawki i będziesz miała świetny dodatek do stroju A jak będziesz się w nich źle czuła, to jeszcze są soczewki
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:45   #1682
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jaaa?! Piszę z rączunią na serduniu

Kilka... naście? Jakie sobie wybrałaś? Miałam pisać do Ciebie, ale znalazłam na stronie dwa sklepy, gdzie powinni mieć Viperę to chciałam zajrzeć tam najpierw. A bardzo podoba mi się 140, ten taki bordowy kameleon

Wiecie co Medi zrobiła? Ehh brak słów
No dobra, wierzę Ci

Yyy, no prawie :P numerków nie pamiętam, różne odcienie...najwięcej fioletów oczywiście tego 140 nie mają się boję, że on wycofany :/

Cooooo dostałaś?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chociaż już skojarzyłam co mogła narozrabiać, ciekawe czy trafię
Dawaj, strzelaj!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jeżuuu... Leją mnie na tym wątku... Wczoraj Smooth, dziś rano Śniegowa, teraz Prezio... Bu
Przyznaj się lepiej co zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakie sobie zażyczyłaś? Kocham jumpki ale mam szlaban

Oo nie piłam, ale muszę widocznie zacząć.
Dzisiaj nawet trzy ibupromy i dwie nospy forte rady nie dają i wywijam się jak podczas jakiś egzorcyzmów
Jak odbiorę to pokażę, sporo tego

Spróbuj, oby pomogła mi się zdarzało brać kilka razy dziennie po 2 ibupromy...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na Legii dość wcześnie byłam, stąd dość blisko. Zanim sie koncert zaczął to już chyba podeschłyśmy (ze szwagierką byłam). W Łodzi, na trybunach, ale w całkiem fajnym miejscu- sporo miejsca do szaleństwa.

Balony to pikuś... Master& servant w przerwie ich rozwaliło
Na blogu z trasy coś o tym pisali, ale nie mogę tego teraz znależź

Sklepowe eznzymatyczne nie dawały rady także (poza YSL)

Na forach to czasem są ploty takie. Wolę patrzeć na oficjalne komunikaty: śledzę 23
Fakt, w Łodzi też się bawiłam na trybunach ludzie za mną siedzieli i coś tam marudzili, że przed nimi inni wstają no cóż, ciężko było usiedzieć

Pamiętam! Czytałam

Na pewno kupię ten z BU! Za dużo osób chwali

Zobaczymy czy się sprawdzą każdy termin będzie dobry ;D
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:12   #1683
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Zostawić. Są super już
Dziękuję

Cytat:
ksztalt jest dobry,ale masz tak niesamowicie smukłe palce i płytkę,że mogłabyś jeszcze trochę skrócić
No a ja właśnie już zostawiłam długosć Ewentualnie jakieś korekty kształtu porobię Bo one na żywo nie wydają się długie. Tzn. nie aż tak :P
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:17   #1684
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A na czym byliście? Też bym poszła, ale nie ma na co
Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy po przeczytaniu tego to " ale o co chodzi?"
Rodzeństwo zawsze wszystko wie, nawet jeśli nam się wydaje inaczej
Taa sam się pewnie wygadał.
Hehe no właśnie nie ma na co. Na bitwa o wiedeń. Film beznadziejny, masa grafiki, ale i tak fajnie było
Koleżanka z roku go zobaczyła, to dzisiaj mnie się pytała ile ma on lat.
No dobra przyznaje może nie jest troche w moim typie z wyglądu, ale ma 190 i miły jest
Dzisiaj mi powiedział że siostra(ta co przed drzwi wyskoczyła) zaprasza mnie do nich bo ma problemy z komputerem hahaha.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:21   #1685
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Vivinn mam dla nas Jumpki!!!

idę nadrabiać
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:35   #1686
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Medi jest przeokropna i przewspaniała. Aniołek z różkami Daaawno daawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami... poleciała do niej pusta malutka buteleczka. Śmierdząca na kilometr biedronkowym zmywaczem, który dopóki nie wyzionął ostatniej kropli służył mi do czyszczenia buteleczek i innych. A dziś wracam potulnie do domu, patrzę... koperta. Przecieram oczy... od Medi. "Ale z jakiej paki?". Nic nie cykało, nic się nie wysypało. Otwieram. A tam mój ukochany wycofany na wiosnę Irreplaceable Niby w ramach podziękowania
Medi, mnie jest teraz głupio. Jak to tak piękny lakier za pustego śmierdziela? Toż to się nie mieści w mojej sianowatej głowie.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37152594]Taa sam się pewnie wygadał.
Hehe no właśnie nie ma na co. Na bitwa o wiedeń. Film beznadziejny, masa grafiki, ale i tak fajnie było
Koleżanka z roku go zobaczyła, to dzisiaj mnie się pytała ile ma on lat.
No dobra przyznaje może nie jest troche w moim typie z wyglądu, ale ma 190 i miły jest
Dzisiaj mi powiedział że siostra(ta co przed drzwi wyskoczyła) zaprasza mnie do nich bo ma problemy z komputerem hahaha.[/QUOTE]

Staro wygląda? Rodzeństwo ma... to mogłoby to tłumaczyć

Ma brata?

No i się zaczęło wykorzystywanie...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Yyy, no prawie :P numerków nie pamiętam, różne odcienie...najwięcej fioletów oczywiście tego 140 nie mają się boję, że on wycofany :/
Wycofany? Why??? Naprawdę zaczynam myśleć, że co mi się spodoba to za drogie, niedostępne albo wycofane
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:42   #1687
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niech sobie sklei, tak jak Zła to robi
nono dobre

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wiem, że jajko to proteiny. Wydaje mi się, że mi ich właśnie brakuje, no ale może niekoniecznie tych z żółtka... Trzymałam maskę ponad 4 godziny.
No możliwe że potrzebuja innych... albo wcale
nie jestem pewna ale chyba żółtka się nie trzyma dłużej niż 30 min? potwierdzi lub poprawi ktoś?

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Na wfie zawsze mam dwa cele: nie spocić się zbytnio i nie złamać paznokci
miałam tak samo!
i zawsze chowałam się przed nauczycielką
a raz jedna dziewczyna drugiej wydrapała paznokciem taką dziurę nad okiem (pod brwią), babka wkurzona, od razu pazury sprawdza a to zonk... ta co ją udrapała miała króciusieńkie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ding
fajny ten kolorek

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chociaż to może tylko zdjęcie przekłamuje. Moje też wychodzą na zdjęciach dłuższe
moje też ale na zdjęciach nie widać że mam dość spore dłonie (szerokie śródręcze a do tego całkiem długie i krzywe palce). Także na żywo wygląda to proporcjonalniej.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Heja
Tak na szybko, gdyby ktoś miał ochotę. Kuzynka dała mi cynka, że jest promocja na Jumpy!!! 1,99zł!!! Tylko dziś. Jeśli któraś chce jakieś konkretne to dziewuszki piszcie! Kuzynka sprawdzi i mi weźmie coś mi się wydaje, że ktoś szukał numeru 153 Anula? Im szybciej tym lepiej, bo jak się klientki rzucą...
uuu, teraz czytam, a ja kupiłam dziś dwa
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 17:49   #1688
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Medi jest przeokropna i przewspaniała. Aniołek z różkami Daaawno daawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami... poleciała do niej pusta malutka buteleczka. Śmierdząca na kilometr biedronkowym zmywaczem, który dopóki nie wyzionął ostatniej kropli służył mi do czyszczenia buteleczek i innych. A dziś wracam potulnie do domu, patrzę... koperta. Przecieram oczy... od Medi. "Ale z jakiej paki?". Nic nie cykało, nic się nie wysypało. Otwieram. A tam mój ukochany wycofany na wiosnę Irreplaceable Niby w ramach podziękowania
Medi, mnie jest teraz głupio. Jak to tak piękny lakier za pustego śmierdziela? Toż to się nie mieści w mojej sianowatej głowie.


Medi, brawa dla Ciebie i Preziu, ciesz się, maluj i pokazuj obowiązkowo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:52   #1689
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Staro wygląda? Rodzeństwo ma... to mogłoby to tłumaczyć

Ma brata?

No i się zaczęło wykorzystywanie...
Ja wiem czy staro. Jest 3 lata starszy odemnie i koleżanki. Na więcej niż 25 napewno nie wygląda.
Brata ma. Bliźniaka. Prawie identycznego. Niektórzy ich nie rozpoznają
Jak by miał troche niższe czoło i ciemniejsze włosy wtedy by lepiej było
A windowsa jej kiedyś instalowałam. Teraz chce żeby jej jakieś aktualizaje ściągnąć Ma oryginalnego i sama ściągnąć nie umie czy co. Nic nie będę jej instalować.

Jak dla mnie on wygląda normalnie. Dla mnie bez sensu by było spotykanie się z kimś co np super wygląda a nie ma z nim o czym rozmawiać itp itp.
Jak mu powiedziałam że nie lubię jak ktoś się spóźnia, to potrafił przyjeżdżać 10 min przed czasem i sam się domyślał że jak niosę coś ciężkiego to on może to ponieść.

Zresztą jeszcze zobaczymy co dalej będzie
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:53   #1690
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spiłowałam o milimetr :P Powiedźcie mi jaki im nadać kształt, czy już zostawić?
Ja bym dała bardziej zdecydowany kształt

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny połakomiłabym się na te lakiery
ale znalazłam je tylko na Nail Polish Direct i amazonie... ale ten sklep na amazonie chyba nie wysyła do PL..
Może ktoś się orientuje jak na tym NPD... niby coś mają o international wysyłce, ale nie zamawiałam nigdy nic u nich
Hmm ale mi się wydaje że ogólnie ta marka w Polsce istniej, sama widywałam np kraki. I na allegro. Pewnie za jakiś czas, z opóźnieniem, dotrą i te
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:08   #1691
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Medi, brawa dla Ciebie i Preziu, ciesz się, maluj i pokazuj obowiązkowo
Szkoda mi go A mam tylko 2,5 flaszeczki Jeden z moich ulubieńców Jak mogli go wycofać

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37153092]Ja wiem czy staro. Jest 3 lata starszy odemnie i koleżanki. Na więcej niż 25 napewno nie wygląda.
Brata ma. Bliźniaka. Prawie identycznego. Niektórzy ich nie rozpoznają
Jak by miał troche niższe czoło i ciemniejsze włosy wtedy by lepiej było


Jak dla mnie on wygląda normalnie. Dla mnie bez sensu by było spotykanie się z kimś co np super wygląda a nie ma z nim o czym rozmawiać itp itp.
Jak mu powiedziałam że nie lubię jak ktoś się spóźnia, to potrafił przyjeżdżać 10 min przed czasem i sam się domyślał że jak niosę coś ciężkiego to on może to ponieść.

Zresztą jeszcze zobaczymy co dalej będzie [/QUOTE]

Co się ze mną dzieje? Przecież mówiłaś o bracie Ahh ta miłość.

Wysokie czoło jest oznaką inteligencji. Ale jeśli będzie Ci to przeszkadzało to są takie spraye. Psikasz po łysej głowie i od razu burza włosów

Dobrze prawisz
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 18:17   #1692
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Nałożyłam na cookie's love gold fever i powiem, że super efekt bardzo subtelny.

Cytat:
Ja bym dała bardziej zdecydowany kształt
Ja wolę takie lekko zaokrąglone, bez szpiców czy kantów W takich mi najwygodniej.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:18   #1693
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Vivinn mam dla nas Jumpki!!!

idę nadrabiać
Jeeeej!
Daj znać gdzie i ile mam uiścić

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No możliwe że potrzebuja innych... albo wcale
nie jestem pewna ale chyba żółtka się nie trzyma dłużej niż 30 min? potwierdzi lub poprawi ktoś?
Potwierdzi, potwierdzi
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:32   #1694
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Vivinn mam dla nas Jumpki!!!
O proszę

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No możliwe że potrzebuja innych... albo wcale
nie jestem pewna ale chyba żółtka się nie trzyma dłużej niż 30 min? potwierdzi lub poprawi ktoś?

uuu, teraz czytam, a ja kupiłam dziś dwa
Co do żółtka to masz rację, ale nie wiem jak to jest z taką mieszanką...

E, przynajmniej już je masz swoje odbiorę 02.11. dopiero...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Otwieram. A tam mój ukochany wycofany na wiosnę Irreplaceable Niby w ramach podziękowania

Wycofany? Why??? Naprawdę zaczynam myśleć, że co mi się spodoba to za drogie, niedostępne albo wycofane
Dopiero go wyguglowałam omg

Tak coś mi się widzi, bo już od x czasu go nie dostają
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:40   #1695
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cookie's love + gold fever z essence

ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:41   #1696
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Cookie's love + gold fever z essence

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:56   #1697
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:11
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:14   #1698
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tiaaa... Jak są związane albo jak śpią

Co Ty się przejmujesz? Nie będzie robił problemów A jak będzie, to go zlej
niee, pokaż takie jakich nie lubisz.
a przemuje się jak wszystkim i zawsze. ale bez problemów się obeszło


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Heja
Tak na szybko, gdyby ktoś miał ochotę. Kuzynka dała mi cynka, że jest promocja na Jumpy!!! 1,99zł!!! Tylko dziś. Jeśli któraś chce jakieś konkretne to dziewuszki piszcie! Kuzynka sprawdzi i mi weźmie coś mi się wydaje, że ktoś szukał numeru 153 Anula? Im szybciej tym lepiej, bo jak się klientki rzucą...
czemu ja dopiero teraz to przeczytałam?


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3714573 1]
Ale ja jestem głupia. Zrobiły mi się fale po tym całym plunkingu, ale jak włosy pomału schły to się wystraszyłam, że zaczęły się puszyć i jakieś siano mi sterczało, więc rozczesałam wszystko. Teraz są proste z malowniczym efektem a'la "bad hair day" [/QUOTE]

ooo, nie
ale szkoda fali


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spiłowałam o milimetr :P Powiedźcie mi jaki im nadać kształt, czy już zostawić?
świetnie już wyglądają


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Fajnie, miałam bardzo podobne kiedyś. Tylko mi z nosa spadały, bo "noski" mają do bani...lepsze są takie ruchome :/
a ja ogólnie okularów nie lubię, ale kuszą mnie te niebiesiutkie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i chwalę się dostałam 4 z geografii, nalałam wody na temat rolnictwa, jak jakaś profesjonalistka tylko mi się pokićkały miejsca woj. śląskiego i opolskiego na mapie, pozamieniałam je

pisałam dziś sprawdzian z biologii na temat trawienia węglowodanów rozpisałam się na 1,5 strony, a o zębach napisałam całą stronę

same przyjemne tematy


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Medi, gdzie się chowasz łobuzie? Jesteś prze-o-kro-pna!Nie należało mi się takie podziękowanie. W ogóle Gdzieś Ty go jeszcze znalazła? Będzie malowanie Skoro już Cię wychłostałam, to teraz mogę podziękować. Dziękuję Medi A poza tym, masz świetne pismo

Wiecie co Medi zrobiła? Ehh brak słów
już doczytałam, kochana Medi !


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jeżuuu... Leją mnie na tym wątku... Wczoraj Smooth, dziś rano Śniegowa, teraz Prezio... Bu
wybacz wczorajsze!


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37151532]Heeeeeey sexi lady !
Dostałam dziś -5 z biologii z zadania którego nawet nie zrobiłam, 3 z fizyki z odpowiedzi, 5 z francuskiego z przepisu (ta nowa babka nas zajedzie,mamy już po trzy oceny u mnie to: 5,5,4.29.10 piszemy kolejną kartkówkę )
A do okulistki nie pójdę w poniedziałek tylko w środę,ponieważ dzwonili dziś do mnie i pani doktor się rozchorowała i będzie dopiero w środę.Trudno.Tylko nie wiem czy się przemogę do chodzenia w brylach do szkoły.[/QUOTE]


będziemy razem chodzic!

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Cookie's love + gold fever z essence

efekt... boski!


jak Ty robisz takie cudowne fotki?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

pierwsza próba zrobienia ,,dmuchawców''
nie śmiejcie się, bo prędzej to wygląda jak drzewo ośnieżone, ale no...


KLIK
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:30   #1699
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
świetnie już wyglądają
Dziekuję

Cytat:
efekt... boski!
Wieeem Wyglądają bardzo elegancko na żywo

Cytat:
Jeszcze dziś pokażę Wam lakier, to już piąty raz w tym tygodniu! Tym razem wojskowa zieleń:
Powiem Ci, że jak na zieleń to podoba mi się

Cytat:
pierwsza próba zrobienia ,,dmuchawców''
nie śmiejcie się, bo prędzej to wygląda jak drzewo ośnieżone, ale no...


KLIK
Może zamiast czarnej to ciemnoszarą łodygę namalować? I ja bym tło zmieniła to wtedy byłoby wyraźniej widać dmuchawca. Poza tym nie jest źle, jak na pierwszy raz (Ps. może tego dmuchawca lepiej by rozmazywać okrężnymi ruchami?- byłby taki efekt puchu).
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 19:34   #1700
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Może zamiast czarnej to ciemnoszarą łodygę namalować? I ja bym tło zmieniła to wtedy byłoby wyraźniej widać dmuchawca. Poza tym nie jest źle, jak na pierwszy raz (Ps. może tego dmuchawca lepiej by rozmazywać okrężnymi ruchami?- byłby taki efekt puchu).
ogólnie to nie miałam czym tego nawet zrobić, a robiłam na szybko. wiecie czym? wiecie? SONDĄ
dzięki za radę Kochana, następnym razem spróbuję
i koniecznie zaopatrzę się w wykałaczki i/lub cieniutki pędzelek..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:36   #1701
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Dla kogo malujemy 24 w tym miesiącu?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:44   #1702
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Lain - piękna ta zieleń chociaż nie przepadam za takimi kolorami, ale ta jest świetna

Smoo - jak na pierwszą próbę - super
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:52   #1703
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Lain - piękna ta zieleń chociaż nie przepadam za takimi kolorami, ale ta jest świetna

Smoo - jak na pierwszą próbę - super
naprawdę?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:52   #1704
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Nie mam siiły nadrabiać...
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:53   #1705
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
naprawdę?

tak kochana
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:56   #1706
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Beatko, dla Ali malujemy
Swoją drogą- gdzie ona?

Prezio, cieszę się, że Ci się niespodziewajka podoba Dorwałam go ze dwa tygodnie temu w Naturze. Były dwa

Śnieguś- ale buraka trzasnęłam

Lain, kolejny świetny brzydal

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-10-19 o 20:00
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:58   #1707
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
tak kochana
mmm, dziękuję
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:00   #1708
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu. Właśnie kończę 3 tydzień pod rząd CODZIENNYCH sprawdzianów i kartkówek
Trzymaj się

Mam tak samo.. mój organizm nie wytrzymuje, mam taki niedobór magnezu i potasu,że odczuwam to na co dzień..

Ile można się uczyć... dobrze,że w przyszłym tygodniu mam luzy...


dziękuję i wzajemnie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Medi jest przeokropna i przewspaniała. Aniołek z różkami Daaawno daawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami... poleciała do niej pusta malutka buteleczka. Śmierdząca na kilometr biedronkowym zmywaczem, który dopóki nie wyzionął ostatniej kropli służył mi do czyszczenia buteleczek i innych. A dziś wracam potulnie do domu, patrzę... koperta. Przecieram oczy... od Medi. "Ale z jakiej paki?". Nic nie cykało, nic się nie wysypało. Otwieram. A tam mój ukochany wycofany na wiosnę Irreplaceable Niby w ramach podziękowania
Medi, mnie jest teraz głupio. Jak to tak piękny lakier za pustego śmierdziela? Toż to się nie mieści w mojej sianowatej głowie.

Szczęściara !! musisz pokazać koniecznie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:02   #1709
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
czemu ja dopiero teraz to przeczytałam?

a ja ogólnie okularów nie lubię, ale kuszą mnie te niebiesiutkie

pierwsza próba zrobienia ,,dmuchawców''
nie śmiejcie się, bo prędzej to wygląda jak drzewo ośnieżone, ale no...
Normalna cena to 3,99...będę tam 02.11. może trafię na jakąś promocję kuzynka mnie właśnie uświadomiła, że wzięłam 20 sztuk (a i tak nie było kilku, które chciałam ) podejrzewam, że kolory będą bardzo podobne, więc jak coś to się podzielę

Fajne jeśli nie są drogie to bierz, a co!

Eee, ja nawet nie próbowałam zrobić, także ten...

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Prezio, cieszę się, że Ci się niespodziewajka podoba Dorwałam go ze dwa tygodnie temu w Naturze. Były dwa
Były...?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:14   #1710
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Beatko, dla Ali malujemy
Swoją drogą- gdzie ona?
cicho..... będzie.... na razie robi reset w zaciszu domowym

aa swoją drogą to wczoraj też pisałam ::p

bry wieczor
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.