Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 18:56   #961
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, mogłybyście polecić jakąś nudziakową szminkę MAC, ale raczej w ciepłym odcieniu?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 22:25   #962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Zapowiada się MAC X the return of Marilyn Monroe Collection.
Jednak czy będa jakies repromoty, czy nowe tylko - to jest jeszcze nieznane.

A poniżej parę przecieków co do In Extra Dimension, która będzie w kwietniu/maju:
róż Blazing Heat http://cdn.specktra.net/2/29/296e8d50_blazinghaute.jpeg
2 skinfinishe - na górze Definately Defined, a na dole- Double Definition http://cdn.specktra.net/9/9e/9e2f62b1_defdefdoudef.jpeg
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-02-25 o 22:40
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 00:21   #963
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście polecić jakąś nudziakową szminkę MAC, ale raczej w ciepłym odcieniu?
Popatrz na swatche na Temptalii i Karlasugar. Hue przychodzi mi do głowy, jest śliczna. Taki jasny beż o lekko brzoskwiniowo-różowym, łososiowym podtonie? Nie wiem, jak ją opisać.

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zapowiada się MAC X the return of Marilyn Monroe Collection.
Jednak czy będa jakies repromoty, czy nowe tylko - to jest jeszcze nieznane.

A poniżej parę przecieków co do In Extra Dimension, która będzie w kwietniu/maju:
róż Blazing Heat http://cdn.specktra.net/2/29/296e8d50_blazinghaute.jpeg
2 skinfinishe - na górze Definately Defined, a na dole- Double Definition http://cdn.specktra.net/9/9e/9e2f62b1_defdefdoudef.jpeg
Jakoś mnie te Dimension'y nie ruszają, i dobrze
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:31   #964
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Wrocławianki wybieracie się na Mac Technic??
Ja się wybieram
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:03   #965
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, chciałabym kupić sobie kilka pierwszych kosmetyków MAC. Niestety kolory muszę wybrać ze strony internetowej Ślęczę nad tym już bardzo długo i nie mogę się do końca zdecydować, wybór jest ogromny! Na pewno zdecyduję się na słynny pędzel 217 i cień Satin Taupe. Jestem osobą bardzo bladą, rudowłosą i piegowatą, szukam jakiegoś delikatnego, jasnego różu, którego kolor będzie można budować i matowego bronzera (czy nada się do tego róż w kolorze harmony?). Może będziecie umiały mi coś doradzić?
Ja jestem od niedawna ruda (farbowana) i powiem Ci, że teraz najbardziej sprawdzają mi się róże z ciepłym brązem, ew. brzoskwiniowe. Z kolei brązery odstawiłam całkiem, mam wrażenie, że za dużo byłoby tego koloru przy tak intensywnych włosach. Mój ukochany róż macowy dla rudej (choć i wcześniej go kochałam, więc nie jestem obiektywna) to mineralny Warm Soul. To ciepły beżobrązozłotawy kolor, lekko lśniący, subtelny - marzenie! Melba (brzoskwiniowa) też mi się sprawdza.
Harmony jest oczywiście polecanym przez wielu produktem, który świetnie sprawdza się jako brązer, ja go akurat nie mam. A co chcesz nim zrobić? Konturować czy zbrązowić (przyciemnić buzię) po całości? Do konturowania świetny jest raczej taki szarawy róż, typu Taupe czy Strada (oba mam i polecam). Do brązowienia dla bledziutkiej cery lepszy będzie od Harmony (który jednak jest ciepłym kolorem) wg mnie któryś z ciemnych MSFN-ów na przykład, da taki delikatny efekt.
A tak w ogóle to polecam Ci zielone cienie i kredki z Maca - u mnie się cudownie sprawdzają przy rudych włosach, kolory typu Humid (niedawno wreszcie nabyłam, głęboka, butelkowa, czysta zieleń) czy Sumptuous Olive (szarozłotawa oliwka), z kredek - Undercurrent czy Mystery (ale to limitka była, trudniejsza pewnie teraz do namierzenia).

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście polecić jakąś nudziakową szminkę MAC, ale raczej w ciepłym odcieniu?
Dla mnie Hue to jednak bardziej chłodnawy róż jest. Nudziaki ciepłe to coś, co kocham i kolekcjonuję. Mam i lubię np. Shy Girl (rozbielona morelka), Bare Again (beżoróż), Pure Zen (lśniąca beżobrzoskwinia), A Perfect Day (beż z kroplą ciepłego różu jakby, idealnie nudkowa).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:28   #966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja jestem od niedawna ruda (farbowana) i powiem Ci, że teraz najbardziej sprawdzają mi się róże z ciepłym brązem, ew. brzoskwiniowe. Z kolei brązery odstawiłam całkiem, mam wrażenie, że za dużo byłoby tego koloru przy tak intensywnych włosach. Mój ukochany róż macowy dla rudej (choć i wcześniej go kochałam, więc nie jestem obiektywna) to mineralny Warm Soul. To ciepły beżobrązozłotawy kolor, lekko lśniący, subtelny - marzenie! Melba (brzoskwiniowa) też mi się sprawdza.
A tak w ogóle to polecam Ci zielone cienie i kredki z Maca - u mnie się cudownie sprawdzają przy rudych włosach, kolory typu Humid (niedawno wreszcie nabyłam, głęboka, butelkowa, czysta zieleń) czy Sumptuous Olive (szarozłotawa oliwka), z kredek - Undercurrent czy Mystery (ale to limitka była, trudniejsza pewnie teraz do namierzenia).
Potwierdzam, chociaż nie wszystko, bo mam czerwone, a nie rude, ale np. przestały mi pasować blushy o rózowej tonacji,a brązowawe, brzoskwiniowe własnie najlepiej się prezentują i o dziwio własnie bronzery wyglądają jeszcze lepiej.
I co do oczu fakt - zielen wygląda przy takich włosach szczególnie pieknie. Dzisiaj własnie umalowałam zielenią i fioletem i wygląda to nadspodziewanie dobrze, duzo fajniej niż jak miałam czarne włosy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-02-26 o 14:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:23   #967
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja też jestem farbowana Również wolę róże z odcieniem brzoskwiniowym niż różowym, najbardziej podoba mi się Melba właśnie, trochę jedynie martwi mnie jej matowe wykończenie. Myślałam nad konturowaniem buzi matowym brązem więc policzki wolałabym mieć choć lekko satynowe Sprawdzę zaraz odcienie, które polecasz A oczy mam zielone i kiepsko wyglądam z zielenią na powiekach, lepiej sprawdza się u mnie fiolet i brąz
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 19:57   #968
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Popatrz na swatche na Temptalii i Karlasugar. Hue przychodzi mi do głowy, jest śliczna. Taki jasny beż o lekko brzoskwiniowo-różowym, łososiowym podtonie? Nie wiem, jak ją opisać.

Jakoś mnie te Dimension'y nie ruszają, i dobrze
Dzięki za podpowiedź Od dwóch dni przeglądam swatche i już powoli dostaję oczopląsu. Jakoś mnie wzięło na nudziaki, choć do tej pory omijałam je szerokim łukiem.

Co do Dimension'ów, to też na razie mi serce do nich nie zabiło, ale to się może zmienić kiedy pojawi się więcej zdjęć.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:58   #969
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja jestem od niedawna ruda (farbowana) i powiem Ci, że teraz najbardziej sprawdzają mi się róże z ciepłym brązem, ew. brzoskwiniowe. Z kolei brązery odstawiłam całkiem, mam wrażenie, że za dużo byłoby tego koloru przy tak intensywnych włosach. Mój ukochany róż macowy dla rudej (choć i wcześniej go kochałam, więc nie jestem obiektywna) to mineralny Warm Soul. To ciepły beżobrązozłotawy kolor, lekko lśniący, subtelny - marzenie! Melba (brzoskwiniowa) też mi się sprawdza.
Harmony jest oczywiście polecanym przez wielu produktem, który świetnie sprawdza się jako brązer, ja go akurat nie mam. A co chcesz nim zrobić? Konturować czy zbrązowić (przyciemnić buzię) po całości? Do konturowania świetny jest raczej taki szarawy róż, typu Taupe czy Strada (oba mam i polecam). Do brązowienia dla bledziutkiej cery lepszy będzie od Harmony (który jednak jest ciepłym kolorem) wg mnie któryś z ciemnych MSFN-ów na przykład, da taki delikatny efekt.
A tak w ogóle to polecam Ci zielone cienie i kredki z Maca - u mnie się cudownie sprawdzają przy rudych włosach, kolory typu Humid (niedawno wreszcie nabyłam, głęboka, butelkowa, czysta zieleń) czy Sumptuous Olive (szarozłotawa oliwka), z kredek - Undercurrent czy Mystery (ale to limitka była, trudniejsza pewnie teraz do namierzenia).

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------


Dla mnie Hue to jednak bardziej chłodnawy róż jest. Nudziaki ciepłe to coś, co kocham i kolekcjonuję. Mam i lubię np. Shy Girl (rozbielona morelka), Bare Again (beżoróż), Pure Zen (lśniąca beżobrzoskwinia), A Perfect Day (beż z kroplą ciepłego różu jakby, idealnie nudkowa).
O patrz, to może na moich ustach na tyle dobrze się zgrywa, bo mam bardzo blade. Z kolei A Perfect Day mi nie pasuje i mam na zbyciu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:08   #970
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dla mnie Hue to jednak bardziej chłodnawy róż jest. Nudziaki ciepłe to coś, co kocham i kolekcjonuję. Mam i lubię np. Shy Girl (rozbielona morelka), Bare Again (beżoróż), Pure Zen (lśniąca beżobrzoskwinia), A Perfect Day (beż z kroplą ciepłego różu jakby, idealnie nudkowa).
Dzięki, obadam zaraz zdjęcia
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:02   #971
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja się wybieram
Ja też się zdecydowałam i idę we wtorek. Mąż wziął specjalnie wolne żeby z dzieciaczkiem posiedzieć a ja będę miała w końcu wychodne Odstresuje sie


Jest u nas dostępny pearlglide "Black Russian"??
__________________
.

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2013-02-27 o 21:05
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 11:02   #972
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Archie's Girls wchodzi dziś czy w poniedziałek?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 13:13   #973
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Archie's Girls wchodzi dziś czy w poniedziałek?
Z tego, co wiem, to dziś.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 18:05   #974
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem, to dziś.
O, to ciekawe, co się jutro ostanie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 18:26   #975
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Archie's Girls wchodzi dziś czy w poniedziałek?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem, to dziś.
Pudrów z serduszkami nie ma na razie w PL. Mają przyjśc w połowie miesiąca w ilościach 2-3 sztuki na salon
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 18:45   #976
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Pudrów z serduszkami nie ma na razie w PL. Mają przyjśc w połowie miesiąca w ilościach 2-3 sztuki na salon
A właśnie miałam pytać jak sytuacja w PL z serduszkowymi, w DE też niestety ich nie ma a tutejsze macówki nawet nie były nawet w stanie stwierdzić czy w ogóle się pojawią, żal jednym słowem
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 18:47   #977
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam, capnelam róż, paletke i 2 błyszczole i szminke z Vicky i blyszczol z Betty. Nie było pudrow serduszkowych i paletki Betty bo nie doszły, reszta w komplecie, choć trzeba się spieszyć ze szminkami i blyszczykami bo w arkadii zaraz część będzie sold out.
Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcia

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2013-03-01 o 20:29
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:19   #978
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A mnie się może ze dwa błyszczyki spodobały (czerwony z Vicky i żarówiasty koral z Betty), ale... nie można było nic kupować, bo komp w Galmoku był popsuty. Wyszłam więc z niczym. Potwierdzam, pudrów na razie brak, opakowania są milusie (aż może za milusie). Za to są już te nowe podkłady i szminki mineralne. Podkłady mają jak zwykle dziwne odcienie, nie udało mi się nic dopasować. Szminki ładniutkie, ale nic unikalnego jak dla mnie.
Panna Mrau, napisz proszę, które błyszczyki i szminki wzięłaś.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:29   #979
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja idę w niedziele na małe łowy
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 20:28   #980
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A mnie się może ze dwa błyszczyki spodobały (czerwony z Vicky i żarówiasty koral z Betty), ale... nie można było nic kupować, bo komp w Galmoku był popsuty. Wyszłam więc z niczym. Potwierdzam, pudrów na razie brak, opakowania są milusie (aż może za milusie). Za to są już te nowe podkłady i szminki mineralne. Podkłady mają jak zwykle dziwne odcienie, nie udało mi się nic dopasować. Szminki ładniutkie, ale nic unikalnego jak dla mnie.
Panna Mrau, napisz proszę, które błyszczyki i szminki wzięłaś.
Od razu zaznaczę, że ja jestem zupełnie nie czerwieniowa, zawsze unikałam takich kolorów na ustach i trzymałam się róży/koralów/beży, ale pomalowałam się chyba każdą szminką i błyszczykiem i ostatecznie zakochana jestem w Ronnie Red i Strawberry Malt (gdzie ja w czerwonych ustach?! a jednak wyglądały u mnie świetnie i póki jeszcze są to radzę brać, bo naprawdę są super), ale wzięłam też Kiss & Don't Tell (w sumie nawet nie jest jakiś strasznie żarówiasty po pomalowaniu) i Mall Madness, która u mnie nie daje jakiegoś mocnego kryjącego koloru, ale ładnie podkreśla usta.
Betty Bright jednak jak dla mnie zbyt podobna do Nicki, więc sobie odpuściłam zupełnie. Próbowałam też Summer Sweetheart, ale jak dla mnie za delikatny, w ogóle koloru nie dawał, więc też odłożyłam.

Co do paletki Spoiled Rich po tym co się naczytałam na temptalii nastawiałam się na bardzo słabą pigmentację, więc sprawdziłam wszystkie cienie nakładając je pędzlem i nie ma jakiejś wielkiej tragedii tak po pierwszym macaniu, ciekawa jestem jak będzie dalej.

Czekam jeszcze na tą drugą paletkę, bo o ile do Spoiled Rich nie byłam przekonana w 100% przed zmacaniem, tak tamtą chcę mieć bardzo, bardzo


Powiedzcie mi czy w Warszawskich salonach były jakieś przetasowania kadrowe?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6213.jpg (193,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6215.jpg (155,4 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2013-03-01 o 20:48
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:30   #981
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Pudrów z serduszkami nie ma na razie w PL. Mają przyjśc w połowie miesiąca w ilościach 2-3 sztuki na salon
We Wrocku też mi powiedzano, że serduszkowe pudry nie doszły, ale myślałam, że tylko do nich, a tu okazuje się, że nigdzie w PL ich nie ma
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:45   #982
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Od razu zaznaczę, że ja jestem zupełnie nie czerwieniowa, zawsze unikałam takich kolorów na ustach i trzymałam się róży/koralów/beży, ale pomalowałam się chyba każdą szminką i błyszczykiem i ostatecznie zakochana jestem w Ronnie Red i Strawberry Malt (gdzie ja w czerwonych ustach?! a jednak wyglądały u mnie świetnie i póki jeszcze są to radzę brać, bo naprawdę są super), ale wzięłam też Kiss & Don't Tell (w sumie nawet nie jest jakiś strasznie żarówiasty po pomalowaniu).


Powiedzcie mi czy w Warszawskich salonach były jakieś przetasowania kadrowe?
No to te same nam się spodobały, przybij piątkę! Tyle że ja jestem ruda teraz, i nie jestem jakoś przekonana do aż tak intensywnych ust. Ale powinnam je pewnie wziąć, bo jesienią znów wrócić do brązów planuję.
A o który warszawski salon pytasz? W moim (Galmok) ciągle widzę nowe babeczki, ale jest też część starej kadry, którą znam z Arkadii, albo jest tu od początku (i ci są najfajniejsi, prawdę mówiąc).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:02   #983
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Panno Mrau - piękne nabytki , zazdroszczę bardzo.
Wszystkie blyszczyki, które masz, chętnie bym przygarnęła, ale nie wiem, co się jeszcze ostanie do mojej wizyty , pewnie niewiele .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:03   #984
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to te same nam się spodobały, przybij piątkę! Tyle że ja jestem ruda teraz, i nie jestem jakoś przekonana do aż tak intensywnych ust. Ale powinnam je pewnie wziąć, bo jesienią znów wrócić do brązów planuję.
A o który warszawski salon pytasz? W moim (Galmok) ciągle widzę nowe babeczki, ale jest też część starej kadry, którą znam z Arkadii, albo jest tu od początku (i ci są najfajniejsi, prawdę mówiąc).
Bierz, bierz póki są - ja mam średni brąz na głowie i żaden z tych żarówiastych kolorów nie wyglądał pretensjonalnie.

O Arkadię i ZT - któryś raz w ostatnim czasie natknęłam się w Arkadii na blondyna z ZT, a z kolei w Tarasach pierwszy raz widziałam takiego z ciemnymi, kręconymi włosami... ale nie jestem pewna czy to ktoś nowy, bo twarz jakby znajoma mi się wydawała (ale może z Mac techniques go kojarzę?)

A, jakby co jeszcze jutro będę w Arkadii, więc jakbyś coś komuś zawinąć to służę pomocą

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2013-03-01 o 21:05
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:04   #985
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Super nabytki, zazdraszczam Dziewczyny i sycę oka zdjęciami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 21:07   #986
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Panno Mrau - super nabytki!!! aj jak mi przykro, że nie mam MACa pod ręką....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:03   #987
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dzięki, dziewczyny ja tymi zakupami żyłam niemalże cały tydzień - już nawet mąż się mnie pytał co się ze mną dzieje
no, ale szczęśliwość jest i póki co jestem nasycona kolorówką (pewnie dopóki nie zobaczę letnich kolekcji )
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:06   #988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny ja tymi zakupami żyłam niemalże cały tydzień - już nawet mąż się mnie pytał co się ze mną dzieje
no, ale szczęśliwość jest i póki co jestem nasycona kolorówką (pewnie dopóki nie zobaczę letnich kolekcji )
Ja sie nie dziwię, też bym była po takich zakupach przeszczęsliwa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:49   #989
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Bierz, bierz póki są - ja mam średni brąz na głowie i żaden z tych żarówiastych kolorów nie wyglądał pretensjonalnie.

O Arkadię i ZT - któryś raz w ostatnim czasie natknęłam się w Arkadii na blondyna z ZT, a z kolei w Tarasach pierwszy raz widziałam takiego z ciemnymi, kręconymi włosami... ale nie jestem pewna czy to ktoś nowy, bo twarz jakby znajoma mi się wydawała (ale może z Mac techniques go kojarzę?)

A, jakby co jeszcze jutro będę w Arkadii, więc jakbyś coś komuś zawinąć to służę pomocą
No ja właśnie Arkadiowa i niestety taki niemiły pan jest ostatnio. Nie lubię panów w sklepach kosmetycznych a do tego niemiłych panów.
Babeczki z Arkadii były w większości bardzo fajne.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 07:02   #990
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
capnelam róż, paletke i 2 błyszczole i szminke z Vicky i blyszczol z Betty.
cudności
Podoba mi się z tej kolekcji Bety Powder Blush, ale obawiam się, że mam już taki kolor, bo to mój ulubiony odcień
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-03-02 o 08:06
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.