U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 20:24   #2191
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, czy jak w połowie dnia zaczynacie się świecić, to używacie bibułek matujących czy poprawiacie twarz pudrem? ma wrażenie, że puder znika z bb.

ja przeważnie używam chusteczek, bo w pracy nie mam dostępu do bibułek
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:25   #2192
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, czy jak w połowie dnia zaczynacie się świecić, to używacie bibułek matujących czy poprawiacie twarz pudrem? ma wrażenie, że puder znika z bb.
a bibułki zabierają bb , i tak źle i tak niedobrze

z powyższego powodu raczej używam pudru w ciągu dnia.
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:41   #2193
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
a bibułki zabierają bb , i tak źle i tak niedobrze

z powyższego powodu raczej używam pudru w ciągu dnia.

do pudru też raczej nie mam dostępu - specyficzne warunki pracy


najlepiej się nie świecić :P

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Asmenaa , jeżeli będziesz składać zamówienie to poproszę próbki fair formuła matująca i kryjąca ( jak da rade więcej niż po jednej to mogę chcieć po 2-3 żeby porządnie przetestować, jeżeli nie to oczywiście może być po jednej). Muszę lecieć bo jutro rano wstaje i będę nieprzytomna.
Krzycz mi na PW ile mam Ci płacić co i jak
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:45   #2194
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
najlepiej się nie świecić :P
o tak , to by było coś
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:01   #2195
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
EDM mi zupełnie nie odpowiadało




No a ja myślę nad all day właśnie chociaż extra coverage też bym spróbowała. No i też ten środkowy kolor - fair ;]

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Ale na coctailcosmetics są in stock próbki fair
beda moje

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi, czy jak w połowie dnia zaczynacie się świecić, to używacie bibułek matujących czy poprawiacie twarz pudrem? ma wrażenie, że puder znika z bb.
najpierw bibulka potem puder jak mam mozliwosc jak nie mam to sama bibulka

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
a bibułki zabierają bb , i tak źle i tak niedobrze

z powyższego powodu raczej używam pudru w ciągu dnia.
Fakt, i roz tez
ale puder na to sebum walic?

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
do pudru też raczej nie mam dostępu - specyficzne warunki pracy


najlepiej się nie świecić :P

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Asmenaa , jeżeli będziesz składać zamówienie to poproszę próbki fair formuła matująca i kryjąca ( jak da rade więcej niż po jednej to mogę chcieć po 2-3 żeby porządnie przetestować, jeżeli nie to oczywiście może być po jednej). Muszę lecieć bo jutro rano wstaje i będę nieprzytomna.
Krzycz mi na PW ile mam Ci płacić co i jak
Moge Ci wziac

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

po 3 chcesz? za koszty lokalnej przesylki zaplace bo bede zamawiac kilka rzeczy dla siebie i tak; do PL musisz liczyc 3 funciki za przesylke, jak jutro zamowie to bedzie u mnie w piatek, w sobote moge posłac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 22:21   #2196
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
(...)Btw i trochę poza tematem: ostatnio wszyscy chwalą glinkę ghassoul, chyba nawet tutaj widziałam jakieś komentarze. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia to może mi podpowie, z czym warto ją rozrabiać poza przegotowaną wodą? Bo czytałam o oliwie z oliwek, ale boję się zapchania. A gdyby tak wzbogacić o nieco tego mojego SHAL-a... myślicie, że by dało to jakiś sensowny efekt czy szkoda marnować?
ja używam, choć dość nieregularnie, ghassoul z Organique'a - na KWC ma bardzo dobre opinie, to moja pierwsza glinka, więc nie mam porównania...a mieszam z wodą...ale chętnie dowiem się z czym inne dziewczyny mieszają...

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
poczekam na Wasze wrażenia
jeśli chodzi o Yedam, to mam pełny wymiar i Firming, i podocznego, i jest o niebo lepszy od Starfisza, niby Starfisz ok, ale po całym dniu jak zmywałam makijaż to jakieś takie małe rzeczy się działy na twarzy, po Firmingu jest po prostu gładko i miło i nawilżono i ten zapach...dziwny, roślinny, naturalny...ale lekko uzależniający
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 04:58   #2197
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

Moge Ci wziac

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

po 3 chcesz? za koszty lokalnej przesylki zaplace bo bede zamawiac kilka rzeczy dla siebie i tak; do PL musisz liczyc 3 funciki za przesylke, jak jutro zamowie to bedzie u mnie w piatek, w sobote moge posłac
Jak bybyło można to po 3. O kosztach to już musisz mnie uświadomić bo ja nie znaju
Na PW podaj mi wszystko i przeleję
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 08:07   #2198
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzięki dziewczyny za informacje o tym pudrze. z bibułkami jest tak, że jak je użyje, to mam wrażenie, że starłam z siebie wszystko.

aha, bo nie wiem czy dobrze robię. jaka jest kolejność: krem/żel -> filtr -> bb czy filtr -> krem/żel -> bb?



ktoś wczoraj dodał zdjęcie tej Misshy Bo cośtam. asmena pisała, że jest strasznie ciemna (nastawiałam się na murzyński beż ), ale nie jest tak źle. a jakie ma krycie podoba mi się tym bardziej, że wczoraj bb ślimak i bb wyciągnęły mi na wierzch już prawie ostatnie gule, które mi kiedyś powstały na policzkach i nie mogłam powstrzymać rąk... (głupia ja ), a on przykrył wszystko
gdybym nie używała kosmetyków rozjaśniających, to bym się mogła trochę opalić na twarzy i miałabym bb jak znalazł
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:13   #2199
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzien dobry

iv3 wlasnie robię zamowienie niestety się okazalo, ze mozna zamowic tylko 3 sztuki z kazdego rodzaju więc dostaniesz po 2 a po 1 ja wezme dla siebie
przy okazji do koszyka wpadly mi mineraly

tekila ja na pewno nie pisalam nic o misshy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:22   #2200
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, a takie praktyczne pytanie celem wyeliminowania podejrzeń, że zakupiony azjatycki BB Cream to podróbka - czy wszystkie BB Creamy są pakowane w pudełka? Czy pudełka są foliowane? Czy w pudełkach są ulotki, czy opis jest tylko na pudełku? Może takie informacje pomogą zainteresowanym, którzy nie dokonują zakupów w autoryzowanych sklepach, tylko np. na e-bay lub allegro w zidentyfikowaniu podróbek...

Ja konkretnie chciałam zapytać o wygląd Missha Perfect Cover BB Cream oraz Lioele Triple The Solution, jeśli ktoś ma doświadczenie z oryginałami i mógłby ewentualnie opisać, tym razem zewnętrznie, te kosmetyki?
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:27   #2201
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
tekila ja na pewno nie pisalam nic o misshy
a to przepraszam ale ktoś na pewno pisał, że jest ciemna.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 08:42   #2202
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ja używam, choć dość nieregularnie, ghassoul z Organique'a - na KWC ma bardzo dobre opinie, to moja pierwsza glinka, więc nie mam porównania...a mieszam z wodą...ale chętnie dowiem się z czym inne dziewczyny mieszają...
Dokładnie tam kupiłam (razem z maską do włosów, którą uwielbiam ;p) Jak zwykle brak czasu na użycie od razu, ale dziś mam w planie - dodam małą łyżeczkę HL i uzupełnię wodą.
A wczoraj - nareszcie! - założyłam 1,5-godzinne skarpetki. Fuuuuj, sam alko emanował. Nie wchłonęło się wszystko, ale już mi się nie chciało dłużej czekać, bo marzłam w stópki No i teraz szykuję się na linienie ;p

Leci do mnie pełnowymiarowy puder mineralny z Sana Pore Putty, trudno go dostać na e-bay'u, jak się okazało, ale miniatura mnie przekonała, że warto.
Przez Was zamówiłam też piankę Shiseido! W ogóle bardzo byłam zorientowana, jak ją "łatwo" kupić w Pl, więc molestowałam babki z sephor i douglasów, a one się broniły rękami i nogami, że nie ma czegoś takiego, na oczy nie widziały żadnego Perfect Whip

I w ramach OT: jestem na wieki zakochana w tych guerlainowych meteorkach! Czaiłam się długo, bo to zbrodnia wydawać ponad 200 zł na kosmetyk, którego zadaniem jest bycie niewidocznym, ale teraz bez niego nie wychodzę z domu! Odwraca uwagę od kurzych łapek, co to je mam, jak się chichram ;p Maskuje też pory przez dłuższy czas i tak ładnie rozświetla pyszorda, że się sama sobą zachwycam bardzo nieskromnie ;p
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:53   #2203
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość

I w ramach OT: jestem na wieki zakochana w tych guerlainowych meteorkach! Czaiłam się długo, bo to zbrodnia wydawać ponad 200 zł na kosmetyk, którego zadaniem jest bycie niewidocznym, ale teraz bez niego nie wychodzę z domu! Odwraca uwagę od kurzych łapek, co to je mam, jak się chichram ;p Maskuje też pory przez dłuższy czas i tak ładnie rozświetla pyszorda, że się sama sobą zachwycam bardzo nieskromnie ;p

ja ostatnio zamówiłam bronzer w kulkach z avonu (bo przyszło mi do głowy, że to może mój bronzer mnie tak uczulił, więc spróbuję z innym), rozświetlacz i dalej poluję na te meteoryty, ale nie mogę nigdzie na nie trafić. widziałam tylko w strefie bezcłowej.
i kupiłam jeszcze Kryolan. na próbę, może wytrzyma na mojej twarzy bardziej niż ten nieszczęsny affinitone. i mam nadzieję, że nie będzie tak szybko znikał.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:56   #2204
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

sonea jak tam inchloss?

moj puder DODO wyglada dokladnie jak meteoryty dziś go uzyje przed wyjsciem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:58   #2205
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

asmena natasha paczka wczoraj doszla, postaram sie jutro wyslac wam kupke. Blagam o wybaczenie za czekanie
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:01   #2206
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
asmena natasha paczka wczoraj doszla, postaram sie jutro wyslac wam kupke. Blagam o wybaczenie za czekanie
wlasnie sie spytalam na drugim watku
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:03   #2207
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
wlasnie sie spytalam na drugim watku
Tam tez Ci odpisalam
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:06   #2208
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Tam tez Ci odpisalam
a co z mała?

wytrzymam, i tak bede sie teraz smarowac skinfoodem rice
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:15   #2209
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a co z mała?

wytrzymam, i tak bede sie teraz smarowac skinfoodem rice
najpierw niby angina i zapalenie jamy ustnej, do tego z badania krwi wyszedl nam bardzo wysoki crp (pokazuje stan zapalenia), w szpitalu okazalo sie, ze wynik bledny, ale wykryli u malej bakterie w moczu. I dobrze, ze tam pojechalismy, przynajmniej wiem na co mala choruje.

Dzisiaj pomazialam sie skin79 vip gold super i powiem, ze jest calkiem przyjemny no i tak ladnie sie swiece, nie wiem czemu ja tak lubie ten efekt
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 09:21   #2210
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[QUOTE

moj puder DODO wyglada dokladnie jak meteoryty dziś go uzyje przed wyjsciem[/QUOTE]

Można wiedzieć co to za puder? można prosić link
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:26   #2211
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Julia1977 Pokaż wiadomość
Cytat:

moj puder DODO wyglada dokladnie jak meteoryty dziś go uzyje przed wyjsciem
Można wiedzieć co to za puder? można prosić link
jak wejdziesz w posty asmeny, albo cofniesz sie o pare stron to z latwoscia znajdziesz
Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
asmena natasha paczka wczoraj doszla, postaram sie jutro wyslac wam kupke. Blagam o wybaczenie za czekanie
spoko
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2013-05-15 o 09:28
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:40   #2212
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ja używam, choć dość nieregularnie, ghassoul z Organique'a - na KWC ma bardzo dobre opinie, to moja pierwsza glinka, więc nie mam porównania...a mieszam z wodą...ale chętnie dowiem się z czym inne dziewczyny mieszają...



jeśli chodzi o Yedam, to mam pełny wymiar i Firming, i podocznego, i jest o niebo lepszy od Starfisza, niby Starfisz ok, ale po całym dniu jak zmywałam makijaż to jakieś takie małe rzeczy się działy na twarzy, po Firmingu jest po prostu gładko i miło i nawilżono i ten zapach...dziwny, roślinny, naturalny...ale lekko uzależniający
Yedam ma taki intensywny zapach, że... nakładam na niego holikowe winko i w ogóle nie czuję wina, tylko te zioła. A jeszcze 3 dni temu kładłam się spać z intensywnym zapachem wina
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:12   #2213
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Szukałam oleju Fancl i natknęłam się na takie cuś http://www.ebay.pl/itm/Microneedle-D...item7b69e0f999 słyszał kto widział kto jakies zdanie opinia cokolwiek??
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:23   #2214
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Szukałam oleju Fancl i natknęłam się na takie cuś http://www.ebay.pl/itm/Microneedle-D...item7b69e0f999 słyszał kto widział kto jakies zdanie opinia cokolwiek??
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...orka,t925.html
ale to raczej nie-Azjatyckie...
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:36   #2215
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Ahym.. znalazłam u azjatyckiego sprzedawcy a Azjaci maja takie odpały więc myślałam że to ich urządzonko ;p
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:50   #2216
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Yedam ma żeń-szeń w składzie, może on tak pachnie?
Nie wytrzymałam i kliknęłam cały wymiar Yedam firming, kończy mi się z poprzedniej rozbiórki, a w następnej poprosiłam o opakowanie wiec się zejdzie trochę.
"Przy okazji" kliknęłam parę próbek u sing-sing. Przeprosiłam się ostatnio z lioele triple, ale całe opakowanie to za dużo dla mnie więc wzięłam 2x3 próbki. Wzięłam też etiude house p.m. all day strong #1 i miniaturkę ślimaka bb skin79. Ciekawe ile gratisów dostanę

Moje paczuchy z pudrem tonymoly i ślimakiem mizona są gdzieś w samolotach już
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:56   #2217
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

DZiewczyny ktore brlay u Estelle maseczke rozpulchniajaca Apis mam do was pytanie:
czy wasza tez ma taki dziwny zapach, jak przeterminowany kosmetyk?/ krem?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:57   #2218
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dobra, tylko sie nie śmiać.
Starszawa już jestem, nie uzywam bo nie mam potzreby, to moge nie wiedzieć nie ?
To są bibulki matujące czy co to u diabła jest?
Dostalam w gratisie do jakiś zakupów i nie mam pojęcia co to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-15_11.41.32.jpg (31,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-15_11.41.47.jpg (31,3 KB, 22 załadowań)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:57   #2219
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobra, tylko sie nie śmiać.
Starszawa już jestem, nie uzywam bo nie mam potzreby, to moge nie wiedzieć nie ?
To są bibulki matujące czy co to u diabła jest?
Dostalam w gratisie do jakiś zakupów i nie mam pojęcia co to
Bibułki
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:01   #2220
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Szukałam oleju Fancl i natknęłam się na takie cuś http://www.ebay.pl/itm/Microneedle-D...item7b69e0f999 słyszał kto widział kto jakies zdanie opinia cokolwiek??
Mam, znam używałam w zeszłym roku, ale mi sie znudzilo
Efekty faktycznie daje jak sie używa regularnie, tylko mi sie nie chce.....narazie. Ale to pewnie przez to,ze zmarszczek nie posiadam narazie ;-)

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Bibułki
Dzięki


No to zobaczymy jak sie spisuję przy najbliższej okazji...czy to wogle jest mi potrzebne
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.