Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 19:01   #3241
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

na all to trzeba chyba sporo wystawiać ( w sensie długo i wytrwale) żeby się jakichś droższych rzeczy pozbyć. Ja w sumie w zeszłym roku trochę się wysprzedałam, więc nie mogę narzekać, ale paru rzeczy jeszcze bym się chętnie pozbyła, a tez towarzystwo niekumate kosmetycznie mam wokół
U mnie tak samo. Tylko wielkie oczy robia i "ile Ty wydajesz" albo - moje ulubione - "placi sie za marke" .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Co do Allegro, ja czasem obniżam jeszcze cenę, gdy mi się nie uda sprzedać za 3 razem np. bo wg mnie lepiej sprzedać szybciej i mniej "zarobić" niż nie sprzedać w ogóle (czyli stracić). A kosmetyk, wiadomo, że lepiej sprzedać jak najświeższy.
Dziekuje za podpowiedzi. Ja mam wlasnie sporo limitowanek, ktore - choc niekoniecznie swieze - to naturalnie w doskonalym stanie. Czuje sie zmotywowana i jutro porobie zdjecia. Dziekuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:01   #3242
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ze tyle dresiar tutaj jest, nie spodziewałam sie ja kocham takie galoty, bo gdy inne spodnie na dupę nie wchodzą, to one zawsze. Mam z by insomnia i je uwielbiam.

Załącznik 5533370




Sent from my iPhone using Tapatalk
prawie identycznie dziś wygladam (tylko czarna koszulka, a czapka była szara)
i do pogrubionego - święte słowa, po świętach się przekonałam zwłaszcza
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:02   #3243
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widzę, że problem mamy identyczny.

Plany "odchudzeniowo - zegarkowe" masz zacne, a i nagroda adekwatna do trudu .

Dla mnie nagrodą za ewentualną utratę wagi będzie możliwość ubrania kilku sztuk całkiem nowych ciuchów, które kupiłam o rozmiar za małe z ambitnym planem, że do nich schudnę. Nie schudłam, wiszą w szafie jak wyrzut sumienia, niektóre już ponad rok

aa to to też mam kilka sukienek z asosa i taką piękną koronkową od lubego i ani razu niektórych nie miałam, bo się już nie dopinałam, a teraz możliwe, że i przez biodra by mi nie przeszły na górze biuścik hamuje, na dole bioderka normalnie Beyonce jeszcze żebym śpiewać potrafiła, to już byłoby git

dlatego właśnie chce coś poodkładać na te zegareczki plus torebka roma mi się podoba i taka z korsa, ale to jak uda mi się pojechać do stolicy, to zobaczę jak ona wygląda, bo może jak zobaczę na żywo tak chęć na nią odejdzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:02   #3244
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
fakt - obaj fajni, ale ... jak dorośli
jak i zresztą Bratt Pit (jak był muody, to nie rozumiałam fenomenu) czy (ikona właściwie już) Sean Connery

jakieś to niesprawiedliwe w sumie, że spora część panów zyskuje z wiekiem
Tak... to przykład facetów, którzy są jak wino.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ooo marzenia piękne ale w sumie nie wiem czy nie będzie wojny o Adama też bym go chciała! pingwina za to mogę Ci oddać i drugiego w gratisie dorzucić będziesz miała parkę

szkoooda....u mnie Sephory nie ma:/ Douglas za daleko, więc póki mogę, to cieszę się z Marionnaud teraz brakuje mi 6 punktów do kolejnego bonu gdyby się jeszcze jakaś promo trafiła, to bym z niego skorzystała i przygarnęła jakąś szminkę Chanel- w końcu taka okazja!
i jeszcze się na niego nie rzuciłaś? zaciągnęłabyś go do wc i wykorzystała! a później byś nam opisała czy budowa też taka cacy

hehe wizaż nie pomaga w oszczędzaniu


Wydaje mi się, że ona się wyrobiła od 1 sezonu teraz jest taka bardziej podrasowana

To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
Niestety ten "Adam" miał chyba spore branie :P. Nie jedna go pewnie do toalety zaciągnęła .

No niestety siedząc na wizażu za dużo się nie oszczędzi .

A w ogóle fajne masz postanowienie z tymi zegarkami.
Ja chcę w tym roku zrobić się taka bardziej fit - powód do nowych zakupów. Tym razem odzieży sportowej, której za dużo nie mam .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:02   #3245
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44463736] Slonce ssie . Migreny od slonca dostaje. Poza tym slonce wpedza mnie w depresje i robi mi sie smutno. Najbardziej lubie deszcze, wiatr i chmury. Wtedy czuje sie dobrze.[/QUOTE]

O matko, to jak tak ja! Niestety mieszkam w regionie bardzo słonecznym, w którym nie ma jesieni i wiosny, jest lato i od razu zima, a ja potrzebuję jesiennych i wiosennych klimatów, uwielbiam jak niebo jest zachmurzone i pada deszcz!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
Ja się piszę na to odchudzanie! Ja w nagrodę za siebie odchudzenie obiecałam sobie też zegarek (podobaja mi się wizualnie MK, ale firma nie bardzo, zobaczymy, mam czas do lata), a rodzinka mi obiecała torebkę Tegiej okazji nie można przepuścic!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .
W moim otoczeniu nie ma prawie nikogo kto by się chociażby malował już nie mówiąc o jakiej półce mówimy, czasami czegoś czego nie używam zostawię dla mamy czy bratanicy, ale zazwyczaj wywalam. Zwłaszcza jak kosztowało mniej niż 15 euro, wtedy mi nie szkoda.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:02   #3246
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sexi, że hej!




ok

Ktoś jeszcze chętny do odchudzania?? żeby od razu ująć w tytule

james jakiś konkretny pomysł na tytuł wątku? Dymek, James i pingwiny zrzucają wagę??
Tlko,żeby nie było to nie ja
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:02   #3247
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ze tyle dresiar tutaj jest, nie spodziewałam sie ja kocham takie galoty, bo gdy inne spodnie na dupę nie wchodzą, to one zawsze. Mam z by insomnia i je uwielbiam.
Świetne i bardzo fajnie wyglądasz Lubię ciuchy by insomnia, niby dresik, ale leży świetnie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 19:04   #3248
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ze tyle dresiar tutaj jest, nie spodziewałam sie ja kocham takie galoty, bo gdy inne spodnie na dupę nie wchodzą, to one zawsze. Mam z by insomnia i je uwielbiam.

Załącznik 5533370




Sent from my iPhone using Tapatalk
Sliczna jestes!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze chętny do odchudzania?? żeby od razu ująć w tytule

james jakiś konkretny pomysł na tytuł wątku? Dymek, James i pingwiny zrzucają wagę??
Moze byc bez pingwinow. Pomysl o jakims odstraszajacym tytule, co by narod przetrzebic. Jak bedzie zbyt zachecajacy to tylko czekac az jakas jedna madralinska z druga przyjda lamentowac, ze nie jem warzyw .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:06   #3249
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jamesiku zrob fajne zdjecia to podstawa sukcesu
I czsami warto jest wystawic na licytacje, ludzie glupieja Na licytacjach kupuja drozej niz to samo wystawione na kup teraz
Jest opcja kwoty minimalnej, kosztuje chyba 5 zl ale jak licytacja nie osiagnie tej kwoty nie ma obowiazku sprzedazy.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:06   #3250
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
...
Ktoś jeszcze chętny do odchudzania?? żeby od razu ująć w tytule

james jakiś konkretny pomysł na tytuł wątku? Dymek, James i pingwiny zrzucają wagę??
ja chyba też
niestety odejście poważnego stresora z życia + zmiany w pracce (niby na lepsze) + święta zaowocowały zadem z przyległościami

niby tragedii nie ma, ale chyba nie chcę czekać jak już będzie, zwłaszcza przy chytrym planie rzucenia fajczurów

a poza tym jestem praktyczna, za dużo mam ulubionych portek, w które coraz trudniej mi się wcisnąć teraz, po co mam szukać nowych i jeszcze płacić za nie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:07   #3251
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44464344]Dziekuje za podpowiedzi. Ja mam wlasnie sporo limitowanek, ktore - choc niekoniecznie swieze - to naturalnie w doskonalym stanie. Czuje sie zmotywowana i jutro porobie zdjecia. Dziekuje .[/QUOTE]
Próbuj Warto zrobić ładne/dobre zdjęcia. Żeby nie płacić za dodatkowe wstawianie fot na All (tak kiedyś było, nie sprawdzałam czy to się zmieniło) to możesz wrzucić większość za pośrednictwem np. aukcjoner.pl czy jakiegoś podobnego portalu.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 19:08   #3252
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44464344]U mnie tak samo. Tylko wielkie oczy robia i "ile Ty wydajesz" albo - moje ulubione - "placi sie za marke" .

Dziekuje za podpowiedzi. Ja mam wlasnie sporo limitowanek, ktore - choc niekoniecznie swieze - to naturalnie w doskonalym stanie. Czuje sie zmotywowana i jutro porobie zdjecia. Dziekuje .[/QUOTE]
heh jak mnie to denerwuje....ostatnio po zakupach poszłam do koleżanki, która pracuje w sklepie i rozmawiamy, mówię, że wracam z Mario, bo była promocja i kupiłam olejek do twarzy z Clarinsa, bo ostatnia sztuka była, a i tak go chciałam to i mam zapytała się o cenę, mówię, że jakoś z 120zł, a ona "to po co takie drogie kupujesz?!", myślę sobie ok...a sama wydała 350zł u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i dekoltu, bo tak ją wysypało po tych cudownych mazidłach niewiadomoskąd
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak... to przykład facetów, którzy są jak wino.

Niestety ten "Adam" miał chyba spore branie :P. Nie jedna go pewnie do toalety zaciągnęła .

No niestety siedząc na wizażu za dużo się nie oszczędzi .

A w ogóle fajne masz postanowienie z tymi zegarkami.
Ja chcę w tym roku zrobić się taka bardziej fit - powód do nowych zakupów. Tym razem odzieży sportowej, której za dużo nie mam .
oj tam, oj tam fotki byś chociaż zrobiła koleżanki byłyby wdzięczne!

no mam nadzieję, że się uda

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja się piszę na to odchudzanie! Ja w nagrodę za siebie odchudzenie obiecałam sobie też zegarek (podobaja mi się wizualnie MK, ale firma nie bardzo, zobaczymy, mam czas do lata), a rodzinka mi obiecała torebkę Tegiej okazji nie można przepuścic!


W moim otoczeniu nie ma prawie nikogo kto by się chociażby malował już nie mówiąc o jakiej półce mówimy, czasami czegoś czego nie używam zostawię dla mamy czy bratanicy, ale zazwyczaj wywalam. Zwłaszcza jak kosztowało mniej niż 15 euro, wtedy mi nie szkoda.
Do MK mechanizm robi citizen, do esprita także- szukałam jakiegoś fajnego złotego zegarka, ale żywcem nie ma nic:/ z korsa tylko jeden model mi się podoba, ale też się boję, że będzie kiszka..
a torebka jaka??

no to kolejna chętna do odchudzania
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tlko,żeby nie było to nie ja
luzik, widziałam już wcześniej, bo myślałam, że ktoś sobie jakieś jaja robi z tymi pośladami na bocznym pasku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:08   #3253
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
No ja w tym roku chyba wydam więcej na kosmetyki, choć raczej jestem makeupowym ascetą (choć moja bratanica myśli inaczej, eh te dzieciaki o idealnej cerze potrzebujące tylko kremu BB i tuszu ) i nienawidzę mieć w mojej makeupowej łazience rzeczy których nie używam za często, takie od lądują w koszu, nie ma zmiłuj (uwielbiam porządek i ład. Ale... w tym roku przytyłam okropnie (ehhh, good life się kłania, wypady, długie wakacje, celebracje, dobre jedzienie, wino, no i słodycze, moja miłość do skomplikowanych i bardzo tuczących wypieków... a że mam tendencję do tycia to, wiadomo co . Więc mam ambitny plan, że absolutnie NIC z ciuchów sobie nie kupię do lata, kiedy chcę mięc -15 kg na koncie! Mam tyle pięknych sukienek (mam manię kupowania sukienek, zwłaszcze w Simple), które uwielbiam obłędnie, a teraz albo się nie dopinają albo źle leżą, mój ulubiony trencz się nie dopina, w moich fantastycznych żakietach się nie mogę ruszyć To więc jest moja kara, zero zakupów ciuchowych (a w nagrodę za -10/15kg moje kochana rodzinka obiecała mi fajną torebkę, którą miałam kupić w te święta jak będe w PL, ale doszliśmy do wniosku, że to będzie dobra "kara" i podwójna motywacja), więc przypuszczam, że "odbije" się to na zakupach kosmetycznych , bo tak zupełnie z kupowania zrezygnować pewnie nie będzie tak łatwo . Zresztą mam od jakiegoś czasu takie wrażenie, że im cięższa się robie, tym więcej czasu i kasy spędzam na kosmetykach, malowaniu się, pielęgnacji, tak jakbym probowała się oszukiwać, że pomimo kilogramów przecież dbam o siebie . To niestety jest tylko jeden aspekt, zdrowa sylwetka, dużo ruchu + ładna i zadbana cera to mój cel na 2014, trzymajcie kciuki!
Zakładam, że moja mania kosmetyczna ma analogiczne podłoże.
Z drugiej jednak strony jak miałam 20 kg mniej, to też uwielbiałam kosmetyki, tylko mniej na nie wydawałam, bo nie było mnie aż tak stać.

No i trzymam kciuki za powodzenie planów . Ja mam w sumie podobne. Pierwszy plus, że zaczęłam ćwiczyć, nie w warunkach domowych, tylko chodzę na fitness i siłownię, choć bardziej dla kondycji niż efektów odchudzających.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wymianki sa banalne, naprawde latwo sie polapac. Jak cos to Ci pomoge .

Co do sprzedazy to rzeczy mam sporo, ktorych moglabym sie pozbyc, ale zawsze cos szczescia nie mam do sprzedazy.
Dzięki , jak coś postanowię w tym kierunku zrobić, a będę mieć trudności, to poproszę o pomoc . Z drugiej strony wolałabym sprzedać, żeby mi się zapasy zmniejszyły, a nie tylko zastąpiły jedne drugimi .

Podejrzewam, że w sprzedaży też szczęścia bym nie miała .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ja Ciebie też

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Dziewczyny spójrzcie
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,44495,szorty,100


Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
na all to trzeba chyba sporo wystawiać ( w sensie długo i wytrwale) żeby się jakichś droższych rzeczy pozbyć. Ja w sumie w zeszłym roku trochę się wysprzedałam, więc nie mogę narzekać, ale paru rzeczy jeszcze bym się chętnie pozbyła, a tez towarzystwo niekumate kosmetycznie mam wokół z kolei w wymianki juz mi się bawić nie chce, bo to takie samo zbieractwo, poza tym żeby dopasować wartością itp to trzeba nieraz się nakombinować, a mi się już jakoś nie chce
To właśnie nie zachęca mnie do wymianek .
To już wolę oddawać w dobre ręce.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:09   #3254
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamesiku zrob fajne zdjecia to podstawa sukcesu
I czsami warto jest wystawic na licytacje, ludzie glupieja Na licytacjach kupuja drozej niz to samo wystawione na kup teraz
Jest opcja kwoty minimalnej, kosztuje chyba 5 zl ale jak licytacja nie osiagnie tej kwoty nie ma obowiazku sprzedazy
.
O, dzięki Z tych rad to i ja skorzystam Nie wiedziałam, że to takie opłacalne
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:10   #3255
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44464431]Sliczna jestes!



Moze byc bez pingwinow. Pomysl o jakims odstraszajacym tytule, co by narod przetrzebic. Jak bedzie zbyt zachecajacy to tylko czekac az jakas jedna madralinska z druga przyjda lamentowac, ze nie jem warzyw .[/QUOTE]
ok spiszę nicki dziewczyn z wątku i będę myśleć
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja chyba też
niestety odejście poważnego stresora z życia + zmiany w pracce (niby na lepsze) + święta zaowocowały zadem z przyległościami

niby tragedii nie ma, ale chyba nie chcę czekać jak już będzie, zwłaszcza przy chytrym planie rzucenia fajczurów

a poza tym jestem praktyczna, za dużo mam ulubionych portek, w które coraz trudniej mi się wcisnąć teraz, po co mam szukać nowych i jeszcze płacić za nie
to dopisuję do listy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:13   #3256
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44464431]Moze byc bez pingwinow. Pomysl o jakims odstraszajacym tytule, co by narod przetrzebic. Jak bedzie zbyt zachecajacy to tylko czekac az jakas jedna madralinska z druga przyjda lamentowac, ze nie jem warzyw .[/QUOTE]
to może lepiej zamiast wątku założyć klub? można go zamknąć i wtedy nikt z zewnątrz nie ma wstępu

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:14
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:13   #3257
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
oleandra123 - w takim razie trzymam kciuki
dziękuje bardzo
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:14   #3258
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4446466 8]to może lepiej zamiast wątku założyć klub? można go zamknąć i wtedy nikt z zewnątrz nie ma wstępu [/QUOTE]

w sumie chyba faktycznie lepiej

uwaga zaraz klub będzie działać
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:18
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:18   #3259
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

swoją drogą to też bym chciała z 10kg zrzucić, bo w czerwcu ślub biorę
nawet kupiłam karnet na basen i... poszłam raz na szczęście jeszcze pół roku ważny i postanowiłam od nowego roku zacząć chodzić regularnie
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 19:21   #3260
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamesiku zrob fajne zdjecia to podstawa sukcesu
I czsami warto jest wystawic na licytacje, ludzie glupieja Na licytacjach kupuja drozej niz to samo wystawione na kup teraz
Jest opcja kwoty minimalnej, kosztuje chyba 5 zl ale jak licytacja nie osiagnie tej kwoty nie ma obowiazku sprzedazy.
Dziekuje za wszelki rady .
Drozyzna z tymi 5 zlotymi. Jutro mam plan kilkanascie aukcji wystawic, i sama nie wierze, ze to mowie, ale jednej Flowerbombki sie pozbede .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Próbuj Warto zrobić ładne/dobre zdjęcia. Żeby nie płacić za dodatkowe wstawianie fot na All (tak kiedyś było, nie sprawdzałam czy to się zmieniło) to możesz wrzucić większość za pośrednictwem np. aukcjoner.pl czy jakiegoś podobnego portalu.
Nie wiem o czym mowisz, ale poczytam i bede wiedziec .

Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh jak mnie to denerwuje....ostatnio po zakupach poszłam do koleżanki, która pracuje w sklepie i rozmawiamy, mówię, że wracam z Mario, bo była promocja i kupiłam olejek do twarzy z Clarinsa, bo ostatnia sztuka była, a i tak go chciałam to i mam zapytała się o cenę, mówię, że jakoś z 120zł, a ona "to po co takie drogie kupujesz?!", myślę sobie ok...a sama wydała 350zł u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i dekoltu, bo tak ją wysypało po tych cudownych mazidłach niewiadomoskąd
oj tam, oj tam fotki byś chociaż zrobiła koleżanki byłyby wdzięczne!
I dobrze jej tak .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Do MK mechanizm robi citizen, do esprita także- szukałam jakiegoś fajnego złotego zegarka, ale żywcem nie ma nic:/ z korsa tylko jeden model mi się podoba, ale też się boję, że będzie kiszka..
a torebka jaka??
A nie lepiej Citizena kupic? Wyglada ladnie, wykonanie swietne.
Ja do MK jakas odraze zywie. Polowa blogerek ma torebke Korsa i zegarek . Mnie taka moda nie kreci. Pomijam, ze wszystkie kupuja ta najtansza linie Korsa, ale opis zawsze, jakby to co najmniej torebka Chanel byla .



Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok spiszę nicki dziewczyn z wątku i będę myśleć

to dopisuję do listy
Dobrze .

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4446466 8]to może lepiej zamiast wątku założyć klub? można go zamknąć i wtedy nikt z zewnątrz nie ma wstępu [/QUOTE]

Klubu meczace sa. Nie mozna cytowac ani wstawiac zdjec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:22   #3261
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

James, dziękuje za dobre słowo

Jestem chętna na odchudzanie, ale od razu zaznaczam- lubię kabanosy i nic tego nie zmieni! I nie mam zamiaru mieć wyrzutów sumienia z tego powodu! Od czasu do czasu muszę je zjeść


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:25   #3262
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
prawie identycznie dziś wygladam (tylko czarna koszulka, a czapka była szara)
i do pogrubionego - święte słowa, po świętach się przekonałam zwłaszcza
Dlatego na co dzień takie spodnie u mnie odpadają - gdybym się przerzucila na takie, moja nadwaga postępowałaby w tempie zbliżonym do prędkości światła, teraz, dzięki m.in. zwykłym spodniom, które w porę zaczynają uwierać, mknie tylko jak bolid w F1 .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aa to to też mam kilka sukienek z asosa i taką piękną koronkową od lubego i ani razu niektórych nie miałam, bo się już nie dopinałam, a teraz możliwe, że i przez biodra by mi nie przeszły na górze biuścik hamuje, na dole bioderka normalnie Beyonce jeszcze żebym śpiewać potrafiła, to już byłoby git

dlatego właśnie chce coś poodkładać na te zegareczki plus torebka roma mi się podoba i taka z korsa, ale to jak uda mi się pojechać do stolicy, to zobaczę jak ona wygląda, bo może jak zobaczę na żywo tak chęć na nią odejdzie
Ja głosu za bardzo nie mam, więc czas się brać za siebie, bo w ślady Beyonce raczej nie pójdę .

Przy wieloletniej nadwadze ochota na luksus też zmierza u mnie w stronę zegarków, torebek czy butów - to w konću pasuje niezależnie od wagi. Biżuteria zasadniczo też, za wyjątkiem pierścionków.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
O matko, to jak tak ja! Niestety mieszkam w regionie bardzo słonecznym, w którym nie ma jesieni i wiosny, jest lato i od razu zima, a ja potrzebuję jesiennych i wiosennych klimatów, uwielbiam jak niebo jest zachmurzone i pada deszcz!


Ja się piszę na to odchudzanie! Ja w nagrodę za siebie odchudzenie obiecałam sobie też zegarek (podobaja mi się wizualnie MK, ale firma nie bardzo, zobaczymy, mam czas do lata), a rodzinka mi obiecała torebkę Tegiej okazji nie można przepuścic!


W moim otoczeniu nie ma prawie nikogo kto by się chociażby malował już nie mówiąc o jakiej półce mówimy, czasami czegoś czego nie używam zostawię dla mamy czy bratanicy, ale zazwyczaj wywalam. Zwłaszcza jak kosztowało mniej niż 15 euro, wtedy mi nie szkoda.
Ja z jednej strony piszę się na wspólne odchudzanie, a z drugiej storny się boję, bo wiem, że pewnie nie wytrwam

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh jak mnie to denerwuje....ostatnio po zakupach poszłam do koleżanki, która pracuje w sklepie i rozmawiamy, mówię, że wracam z Mario, bo była promocja i kupiłam olejek do twarzy z Clarinsa, bo ostatnia sztuka była, a i tak go chciałam to i mam zapytała się o cenę, mówię, że jakoś z 120zł, a ona "to po co takie drogie kupujesz?!", myślę sobie ok...a sama wydała 350zł u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i dekoltu, bo tak ją wysypało po tych cudownych mazidłach niewiadomoskąd
Uwielbiam ten typ. Jak niektórzy robią mi tego typu uwagi, co się rzadko zdarza, bo nikt nie śmie, to choć w myślach pokazuję im środkowy palec.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:27   #3263
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44464836]Dziekuje za wszelki rady .
Drozyzna z tymi 5 zlotymi. Jutro mam plan kilkanascie aukcji wystawic, i sama nie wierze, ze to mowie, ale jednej Flowerbombki sie pozbede .

Nie wiem o czym mowisz, ale poczytam i bede wiedziec .

Dziekuje .

I dobrze jej tak .

A nie lepiej Citizena kupic? Wyglada ladnie, wykonanie swietne.
Ja do MK jakas odraze zywie. Polowa blogerek ma torebke Korsa i zegarek . Mnie taka moda nie kreci. Pomijam, ze wszystkie kupuja ta najtansza linie Korsa, ale opis zawsze, jakby to co najmniej torebka Chanel byla .


Dobrze
Klubu meczace sa. Nie mozna cytowac ani wstawiac zdjec.[/QUOTE]

cytować można fotki też da się wstawiać póki co będzie klub, a jak faktycznie będzie coś nie tak, to się wątek założy

wiesz co pewnie i lepiej, tylko nie ma nigdzie takiego złotego fajnego:/ przeszukałam już 4 różne galerie, przeglądnęłam zegarki przeróżnych marek i tylko ten jeden kors mi się podoba na tyle, że byłabym w stanie wywalić tego tysiaka na niego. Może do czasu aż schudnę i w nagrodę będę go mogła kupić, będzie jakiś inny fajny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:31   #3264
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
James, dziękuje za dobre słowo

Jestem chętna na odchudzanie, ale od razu zaznaczam- lubię kabanosy i nic tego nie zmieni! I nie mam zamiaru mieć wyrzutów sumienia z tego powodu! Od czasu do czasu muszę je zjeść
Ja tez. Mam nadzieje, ze w swoim gronie sie dogadamy i nikt nie bedzie nawiedzony. Jak czytam te farmazony na dietetyce czasami to glowa boli. Chocby zwykle sniadanie: wiekszosc uwaza, ze najlepsza owsianka, a poza tym to grzech sniadania nie jesc. Ja za to widzialam badania, ktore mowia, ze zjedzenie sniadania nie ma znaczenia. Tak samo czytalam (mowa tu naturalnie o porzadnych badaniach, nie artykulach z Pani Domu), ze nie ma znaczenia, czy zjesz 3 duze posilki czy 6 malych. Na dietetyce za to mnostwo jest takich prawd objawionych .

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
cytować można fotki też da się wstawiać póki co będzie klub, a jak faktycznie będzie coś nie tak, to się wątek założy
A to widze, ze sie pozmienialo. W truskawkowym klubie nie bylo ikonki do cytowania, zdjecia tez tylko z albumu mozna bylo wstawiac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:34   #3265
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja głosu za bardzo nie mam, więc czas się brać za siebie, bo w ślady Beyonce raczej nie pójdę .

Przy wieloletniej nadwadze ochota na luksus też zmierza u mnie w stronę zegarków, torebek czy butów - to w konću pasuje niezależnie od wagi. Biżuteria zasadniczo też, za wyjątkiem pierścionków.

Ja z jednej strony piszę się na wspólne odchudzanie, a z drugiej storny się boję, bo wiem, że pewnie nie wytrwam

Uwielbiam ten typ. Jak niektórzy robią mi tego typu uwagi, co się rzadko zdarza, bo nikt nie śmie, to choć w myślach pokazuję im środkowy palec.
dokładnie!
no pora się poważnie brać za siebie bo tak na niby, to ja się biorę za swoje cztery litery już z 4 lata

Heh mnie autentycznie zatkało, bo to było jeszcze z takim lekkim oburzeniem jakbym to jej pieniądze wydawała...

zaproszenia wysłane
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:35   #3266
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
...
Jestem chętna na odchudzanie, ale od razu zaznaczam- lubię kabanosy i nic tego nie zmieni! I nie mam zamiaru mieć wyrzutów sumienia z tego powodu! Od czasu do czasu muszę je zjeść


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
następna siostra?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:35   #3267
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jamsiku jak licytacja przekroczy kwote minimalna to all zwraca tą oplate.
Ale jak nie to wtedy wtopa dlatego trzeba sobie przekalkulowac to i owo .
Ale ogolnie all ma zlodziejskie oplaty i prowizje

Ja tez mam w planach byc oszczedna i piekna i szczupla i w zwiazku z tym jutro zamierzam kupic w lidlu gacie dresowe do cwiczen
Nie bardzo chce mi sie wycierac podloge w sali dresami za 200 zl. Mimo ze sie na macie cwiczy to ja zuzywam takie spodnie w tempie zastraszajacym.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:37
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:36   #3268
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

To i mnie dopiszcie proszę do wątku, może to mnie zmotywuje żeby zgubić to co się ostatnio nazbierało
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:37   #3269
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dlatego na co dzień takie spodnie u mnie odpadają - gdybym się przerzucila na takie, moja nadwaga postępowałaby w tempie zbliżonym do prędkości światła, teraz, dzięki m.in. zwykłym spodniom, które w porę zaczynają uwierać, mknie tylko jak bolid w F1 .


...

Uwielbiam ten typ. Jak niektórzy robią mi tego typu uwagi, co się rzadko zdarza, bo nikt nie śmie, to choć w myślach pokazuję im środkowy palec.
no fakt, one niebezpieczne mogą być


a palec, bardzo słusznie, nie znoszę wyliczaczy cudzych wydatków
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:37   #3270
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465060]Ja tez. Mam nadzieje, ze w swoim gronie sie dogadamy i nikt nie bedzie nawiedzony. Jak czytam te farmazony na dietetyce czasami to glowa boli. Chocby zwykle sniadanie: wiekszosc uwaza, ze najlepsza owsianka, a poza tym to grzech sniadania nie jesc. Ja za to widzialam badania, ktore mowia, ze zjedzenie sniadania nie ma znaczenia. Tak samo czytalam (mowa tu naturalnie o porzadnych badaniach, nie artykulach z Pani Domu), ze nie ma znaczenia, czy zjesz 3 duze posilki czy 6 malych. Na dietetyce za to mnostwo jest takich prawd objawionych .

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



A to widze, ze sie pozmienialo. W truskawkowym klubie nie bylo ikonki do cytowania, zdjecia tez tylko z albumu mozna bylo wstawiac.[/QUOTE]

Haha, ja jak zjem sniadanie to jakby wpadam w jedzeniowy trans i caly dzien laze i podjadam. A jak nie zjem sniadania to nie czuje praktycznie glodu caly dzien moja mama schudla 10 kilo jak przestala zmuszac sie do jedzenia sniadan, wiec widac u nas to genetycznie dziala

Ps. Jestem z zawodu dietetykiem, wiec nie mowcie nikomu

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.