Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 17:18   #4741
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Oj powiem Ci że ja też, po wyprz. musze sobie zrobić bana na zakupy
Wczoraj i dziś przyszły paczki z Sephory, jutro przyjdzie z Douglasa, codziennie przychodzą paczki z Zary bo wysyłaja na raty i do tego parę zamówień w MD
Do innych sklepów nawt nie wchodzę żeby nie kusiło, no ale te 4 mnie wykańczają
ja muszę jeszcze obkupić syna w portki, bo mu brakuje, ale jakoś nie możemy się zgrać w czasie najlepiej, żebym sama poszła i ewentualnie latała wymienić, bo on nienawidzi chodzić po sklepach.
Co ciekawe, nie ma tego po ojcu. Mój mąż jest świetnym towarzyszem zakupowym (inna sprawa, że nieczęsto ma czas na to ma to na pewno po dziadku, dla niego zakupy to największe nieszczęście

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli jakiś czas byłaś na odwyku zakupowym, to pewnie wystąpił efekt jojo
byłam na przymusowym odwyku od wszystkiego, bo od 11 listopada chorowałam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 17:23   #4742
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja muszę jeszcze obkupić syna w portki, bo mu brakuje, ale jakoś nie możemy się zgrać w czasie najlepiej, żebym sama poszła i ewentualnie latała wymienić, bo on nienawidzi chodzić po sklepach.
Co ciekawe, nie ma tego po ojcu. Mój mąż jest świetnym towarzyszem zakupowym (inna sprawa, że nieczęsto ma czas na to ma to na pewno po dziadku, dla niego zakupy to największe nieszczęście

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



byłam na przymusowym odwyku od wszystkiego, bo od 11 listopada chorowałam
Mój chłop chronicznie nie cierpi zakupów i łażenia po sklepach, więc wszelkie wspólne zakupy to prawdziwa udręka.

Dobrze w takim razie, że teraz możesz sobie pozwolić na szaleństwo zakupowe
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 17:37   #4743
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja muszę jeszcze obkupić syna w portki, bo mu brakuje, ale jakoś nie możemy się zgrać w czasie najlepiej, żebym sama poszła i ewentualnie latała wymienić, bo on nienawidzi chodzić po sklepach.
Co ciekawe, nie ma tego po ojcu. Mój mąż jest świetnym towarzyszem zakupowym (inna sprawa, że nieczęsto ma czas na to ma to na pewno po dziadku, dla niego zakupy to największe nieszczęście

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



byłam na przymusowym odwyku od wszystkiego, bo od 11 listopada chorowałam
Mój tż to nie cierpi zakupów a synek jeszcze mały- ciekawe w kogo się wda

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mój chłop chronicznie nie cierpi zakupów i łażenia po sklepach, więc wszelkie wspólne zakupy to prawdziwa udręka.

Dobrze w takim razie, że teraz możesz sobie pozwolić na szaleństwo zakupowe
Ja mojego to nawet nie próbuję zabierać jak przypomne sobie jak potrafi zrzędzić to wolę jechać sama
Za to zawsze jak go poproszę to mi pojedzie odebrać paczki, porobić zwroty w zarze i MD - czyli to co znów ja nie cierpię robić wiec w sumie super
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 18:03   #4744
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja używam namiętnie tego pędzla
http://mintishop.pl/product-pol-545-...-makijazu.html
niby nie do korektora, ale jakoś najlepiej mi się nakłada nim zarówno gęste jak i płynne korektory

jeśli chodzi o krem Kiehl - gdzie go kupujecie? wszędzie jest cena ok 160 zł, a rzuciła mi się gdzieś w oczy, ze stacjonarnie kosztuje 119 zł? nie chciałabym przepłacać, a do Wa-wy mam daleko
dzięki
Ja zamierzam kupić w Arkadii, zdaje się, że tam jest ich sklep firmowy. Jeśli chcesz dam Ci znać na priv, jak będę się tam wybierać i mogę Ci kupić. Ale będzie to po Nowym Roku.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Krem Kiehlsa z awokado mam, ale używam tylko na noc, bo wolniej od innych się wchłania, a rano każda minuta jest cenna . Nawilża jednak bardzo fajnie.

Re(marc)able też nie czuję na skórze, w sensie, że ciężki .

Ja korektor pod oczy wklepuję palcami. Mam wprawdzie kilka pędzelków do tego celu, a i ten korektor Burberry ma dość fajny aplikator, niemniej palcami jakoś mi najwygodniej .
Ja korektor najpierw nakładam pędzelkiem, a potem go wklepuję. Mam co kryć pod oczami.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 18:14   #4745
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
tak



dla mnie krycie jest ok, i nie wchodzi mi w pory. Suche skórki podkreśla, to fakt :/ ale używam go wtedy, gdy nie mam z nimi problemu
A czego uzywasz jak masz problem ze skorkami?
Do tej pory myslalam, ze skorki nie sa moim problemem, ale ten podklad dziwnie osadza sie na twarzy.

Film Gossa:
http://youtu.be/pgvGiszUwhc
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 18:17   #4746
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Coś mi się zalinkowały cytaty do góry nogami




wstrząśnięta, nie mieszana jestem




Lubię też werbenę



Sukienka no, no, no

Moje zakupy wyprzedażowe, dodam, że moim skromnym zdaniem net zabiera im mniej więcej połowę uroku

taki sweter ( o ile to ten, bo ja kupiłam w promocji), w takim i granatowym kolorze, bo bardzo lubię swetry z Benettona

http://pl.benetton.com/shop/pl_en/wo...er-112854.html

Z Mango:

tylko ja je kupiłam za 160 zł:

http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1442526288405

http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...id=53045640_PL

skromnie z Zary, bo to, co chciałam kupiłam wcześniej, ten sweterek jest krótki, ale kupiłam L i jest po prostu małym sweterkiem , w necie ma płaski kolor, a w realu biały jest perłowy i ładny granat

http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...8p2916579.html

i z H&M ze zniżką w necie -25%:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0344284001.html

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341727003.html


No droga ta maska, ale fajnie nawilża
Aaaa, zalinkowalas top, ktory chcialam z Zary. Masz go juz? Zastanawiam sie czy nie kliknac w komplecie z ta olowkowa spodnica .

Btw: wszystkie ubrania sliczne.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Tez mnie ciekawi.



Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
dla mnie krycie jest ok, i nie wchodzi mi w pory. Suche skórki podkreśla, to fakt :/ ale używam go wtedy, gdy nie mam z nimi problemu
Mnie skorek nie podkresla na szczescie . Ale ja go tylko BB nakladam.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


mam już dosyć tych przecen
dwa napady na douglas stacjonarnie i sephora on line
ponadto pierwszy etap wyprzedaży w Pandorze
no i ta Zara
nie wiem, co we mnie wstąpiło


Nie boj nic, jestes wsrod swoich.

-------------------------------------------------------------
Pierwszy raz uzylam dzis MACowego Painta w odcieniu Sublime Nature. Mial to byc szarawy bez. Szarawy bez, my ass . Juz bylo rano pozno i poszlam z takim cieplakiem na oczach do pracy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 18:24   #4747
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

nie wytrzymałam, kliknęłam jeszcze cienie YSL Couture Palette nr 2 Fauves
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 19:00   #4748
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Re(marc)able, odkąd kupiłam parę miesięcy temu, używam praktycznie non stop. Mam trzy odcienie, teraz akurat używam odcienia Bisque Medium. Dla mnie to podkład - tapeta, więc jeśli ktoś lubi tapetę, a ja lubię , to powinien być zadowolony. Na mnie jest to najtrwalszy podkład, z dotąd używanych, i najbardziej kryjący. Owszem, ma minusy, np. czasem potrafi mi się brzydko osadzić na nosie, ale to kwestia dobrego nawilżenia skóry przed aplikacją podkładu i naprawdę starannego roztarcia (używam do niego jaja BB).
Olu czyli wolisz go niż EL???

Kurcze no ja jeszcze nie doszłam po próbkę mimo iż czyniłam w tzw. międzyczasie zakupy w D. i S. <wstydnis> ale na razie mam z EL, MAC i Shiseido podkłady to na razie chyba mi starczy
Ale już mi się po Twoim wpisie lampka zapaliła


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie przeglądałam wczoraj słocze i już mam mętlik z odcieniami. Muszę pomacać osobiście .

Fajne zakupy poczyniłaś
Olu mam dwa odcienie: jeden na dłoni wyglądający na zimny choć opis w necie, że ciepły jest i tak też na twarzy wygląda. Latem go używam. Drugi odcień zimny. Wkleję Ci, które mam:

- pretty pink ( to ten ciepły):

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...010007707.html

- a ten zimny, peony:

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...010007707.html


chyba najlepsze są opisy i zdjęcia tutaj na ich stronce:

http://www.bobbibrowncosmetics.com/p...ek/Blush/Blush

dziękuję Olu


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Podczepiam się pod pytanie Też ostatnio szukam dobrego kremu pod oczy, ale takiego dla 38+. Straszny mam przesusz w okolicach ocznych. Chyba skuszę się na ten krem Kiehl'sa skoro jest dobry dla Ciebie na noc.
Ja używam Shiseido w słoiczku, lubię na noc ciężkie kremy i on mi się dobrze sprawuje i zawsze go mam teraz zamiennie z La Prairie od mamy jego też lubię, ale myślę, że nie wart, mimo wszystko, swojej ceny. Mam 39 lat i nie mam zmarszczek wokół oczu ani cieni. I te kremy spełniają moje wymagania.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli jakiś czas byłaś na odwyku zakupowym, to pewnie wystąpił efekt jojo


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53951224]Aaaa, zalinkowalas top, ktory chcialam z Zary. Masz go juz? Zastanawiam sie czy nie kliknac w komplecie z ta olowkowa spodnica .

Btw: wszystkie ubrania sliczne.
[/QUOTE]

Dziękuję Kochana!

Oczywiście zakupy mam już w domu, bo ja poczyniłam zakupy (poza Mango i H&M) stacjonarnie. Miałam do wyboru trzy L-ki, wybrałam największą, no różnica 1,5 cm ale zawsze coś
w czym pomóc?

Spódniczki niestety nie widziałam

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no wiesz, nie chciałabym nikomu psuć frajdy a niestety, czasem psuję ale to dopiero wtedy, jak już naprawdę nie mogę się oprzeć
coś mi się znowu nie zalinkowało w kolejności

Małgosiu ja już za stara jestem jak mi coś służy to ja się zwyczajnie cieszę mało, co mi humor psuje, więc w moim wypadku pisz śmiało
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:03   #4749
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Dziękuję Kochana!

Oczywiście zakupy mam już w domu, bo ja poczyniłam zakupy (poza Mango i H&M) stacjonarnie. Miałam do wyboru trzy L-ki, wybrałam największą, no różnica 1,5 cm ale zawsze coś
w czym pomóc?
Zastanawiam sie jak prezentuje sie material. Czy ze szpilami, trenczem komplet spodnica+top przejdzie w biurze?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:05   #4750
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam, kliknęłam jeszcze cienie YSL Couture Palette nr 2 Fauves
A ja tą Twoją Laurę, Amaretto...wczesniej nawet nie wiedziałam o jej istnieniu Myślę, czy płacić, czy najpierw obadać kolor i konsystencję na żywo.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:24   #4751
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Próbowałam ten podkład aplikować różnymi pędzlami, ale jajem wychodzi najlepiej. Muszę jednak zaznaczyć, że ja nie moczę gąbki przed użyciem, podkład nakładam suchym jajem . Mam wrażenie, że wtedy podkład mniej wsiąka w gąbkę, a aplikuje się równie dobrze, jak gąbką wilgotną.
Jajo myję płynem BB albo takim olejkiem pod prysznic Nivea i podkład po kilku płukaniach jakoś się z jaja dopiera.

Ja kupowałam na Allegro od sprzedawcy, który ma też sklep internetowy, do którego był tu wrzucany link, ale teraz nie pamiętam nazwy. Z przesyłką płaciłam coś ponad 120 zł.
to spróbuję suchym jajem

zaraz oblukam allegro

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
W butiku krem Kiehl's kosztuje 109 zł i ja tam go zawsze kupuję. Internetowo jest gorzej z dostępnością, to fakt. Jakbyś się bała kupować na allegro to można Kiehl's dostać na feelunique: http://www.feelunique.com/p/Kiehls-C...h-Avocado-14ml
Trochę drożej, no ale jest i jest to na 100% oryginalny produkt


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dzięki
Ja zamierzam kupić w Arkadii, zdaje się, że tam jest ich sklep firmowy. Jeśli chcesz dam Ci znać na priv, jak będę się tam wybierać i mogę Ci kupić. Ale będzie to po Nowym Roku.



Ja korektor najpierw nakładam pędzelkiem, a potem go wklepuję. Mam co kryć pod oczami.
bardzo chętnie - nie spieszy mi się

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

poczłapałam dziś także do Douglasa i na wejściu były kartki, ze 30 % rabatu na pomadki, cienie i lakiery, więc problemu ze zniżką nie było

wyszłam z pomadką Bobbi Brown w kolorze Carolina
z cieni jakiś marny wybór był, z Clinikowych matowych pomadek były tylko 4 kolory i zupełnie nietwarzowe jak dla mnie, więc nawet dobrze nie wypróbowałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 19:28   #4752
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Tak, to jest to cudo
Soso-cieszę się, że Ci się spodobał
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:49   #4753
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53951742]Zastanawiam sie jak prezentuje sie material. Czy ze szpilami, trenczem komplet spodnica+top przejdzie w biurze?[/QUOTE]

W sensie wizualnym i dotykowym bardzo ok
No pewnie on bardzo elegancki jest, jak na taki sweterek polecam to białe jest perłowe, takie z połyskiem,a granat intensywny tata stwierdził, że twarzowy a dla mojego taty jedyny uznawalny kolor to zielony, no to sama widzisz
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:57   #4754
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Tak, to jest to cudo

Soso-cieszę się, że Ci się spodobał

Widzialam dzis w Gdyni w TKMaxx, nie kupilam bo u mnie to na checiach sie konczy..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:02   #4755
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Widzialam dzis w Gdyni w TKMaxx, nie kupilam bo u mnie to na checiach sie konczy..
U mnie w TKMaxx 90% kosmetyków pootwieranych, porozrywanych i w ogóle, sorki, ale syf
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:09   #4756
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Widzialam dzis w Gdyni w TKMaxx, nie kupilam bo u mnie to na checiach sie konczy..
Kupowałam we Wroclawiu, skład mnie przekonal, a dzialanie...jest moc w prywatnym rankingu 2 miejsce. Pierwsze sum:37 azjatyckie cudo, kupuję w próbkach, tu masz wiecej http://asianskincareblog.blogspot.co...eye-cream.html
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:12   #4757
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
U mnie w TKMaxx 90% kosmetyków pootwieranych, porozrywanych i w ogóle, sorki, ale syf
u mnie to samo
czasem jak przyjdę wcześnie to można coś z folią jeszcze znaleźć...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:13   #4758
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kupowałam we Wroclawiu, skład mnie przekonal, a dzialanie...jest moc w prywatnym rankingu 2 miejsce. Pierwsze sum:37 azjatyckie cudo, kupuję w próbkach, tu masz wiecej http://asianskincareblog.blogspot.co...eye-cream.html
A można wiedzieć, gdzie to "azjatyckie cudo" kupujesz w próbkach? Zaintrygowalo mnie, a szukam włąsnie kremu pdo oczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:14   #4759
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W sensie wizualnym i dotykowym bardzo ok
No pewnie on bardzo elegancki jest, jak na taki sweterek polecam to białe jest perłowe, takie z połyskiem,a granat intensywny tata stwierdził, że twarzowy a dla mojego taty jedyny uznawalny kolor to zielony, no to sama widzisz
Uuuu, to czuje sie przekonana. Zwlaszcza upodobaniem taty do zielonego .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
U mnie w TKMaxx 90% kosmetyków pootwieranych, porozrywanych i w ogóle, sorki, ale syf


Do tego ta ich milosc do sprzedawania staroci. Bleee.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 20:18   #4760
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie udzielam sie w Waszym wątku ale często podczytuje i korzystam z rad które sobie dajecie, czy mozecie mi pomóc odnosnie kremu pod oczy - szukam czegos nawilżającego dla 39-latki z cieniami pod oczami , fajnie gdyby jakis lifting czy dzialanie przeciwzmarszckowe mial no i nadawał sie pod makijaz. Na noc uzywam kremu Kiehl`s z avocado - bardzo go lubie. Mozecie cos polecic ?

Tez mam 39 lat i cienie i wory polecam krem z kofeiną firmy fridge, jest bardzo dobry, Polska firma , kosmetyki do lodówki , ważne tylko 2,5 miesiąca warto.
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:19   #4761
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A można wiedzieć, gdzie to "azjatyckie cudo" kupujesz w próbkach? Zaintrygowalo mnie, a szukam włąsnie kremu pdo oczy
Ja tez jak zawsze szukam kremu pod oczy. Mam koszmarne zmarszczki mimiczne niczym u starej babci i powoli trace nadzieje, ze cos mi pomoze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:21   #4762
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A można wiedzieć, gdzie to "azjatyckie cudo" kupujesz w próbkach? Zaintrygowalo mnie, a szukam włąsnie kremu pdo oczy
na e-bayu. Jak sprzedawca ma co najmniej 10 000 pozytywów to kupuję. Płacę pay-palem, więc nie ma najmniejszego problemu z ewentualnym odzyskaniem kasy. Niestety pelnowymiarowe opakowanie słono kosztuje, jeszcze nie jestem na etapie, żeby tyle wydawać na krem. Nawet na ten
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:24   #4763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53952832]Ja tez jak zawsze szukam kremu pod oczy. Mam koszmarne zmarszczki mimiczne niczym u starej babci i powoli trace nadzieje, ze cos mi pomoze.[/QUOTE]

Mam podobny problem własnie, plus ostatnio podkrązone notorycznie oczy - skutek braku używania kremu w te okolice ostatnio i wieku też dlatego dzisiaj będąc w SP capnełam w gescie rozpaczy Pharmaceris czerwony - jak cos duzo nie strace, bo raptem 30 zł Miałam kupić Ultimune Shiseido, ale ciagle mi jakos "nie po drodze"

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
na e-bayu. Jak sprzedawca ma co najmniej 10 000 pozytywów to kupuję. Płacę pay-palem, więc nie ma najmniejszego problemu z ewentualnym odzyskaniem kasy. Niestety pelnowymiarowe opakowanie słono kosztuje, jeszcze nie jestem na etapie, żeby tyle wydawać na krem. Nawet na ten
Dziękuje, ale nic mi z tego nie przyjdzie niestety, bo nie mam konta na ibeju i nie płacę już PP po wpadce kiedyś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:33   #4764
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam podobny problem własnie, plus ostatnio podkrązone notorycznie oczy - skutek braku używania kremu w te okolice ostatnio i wieku też dlatego dzisiaj będąc w SP capnełam w gescie rozpaczy Pharmaceris czerwony - jak cos duzo nie strace, bo raptem 30 zł Miałam kupić Ultimune Shiseido, ale ciagle mi jakos "nie po drodze"
Mam Shiseido. Zero zmiany w temacie zmarszczek. Slabe nawilzenie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:36   #4765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53953052]Mam Shiseido. Zero zmiany w temacie zmarszczek. Slabe nawilzenie.[/QUOTE]

Miałam sporo próbek i miałam wrazenie, ze coś u mnie robi. Ale moze to złudne było...sama nie wiem. Fakt faktem, ze póki co ciagle go nie kliknełam, mimo ze pińćet razy byłam blisko Mzoe czekam na jakiegos Graala pod oczy, który nagle się objawi, albo coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:41   #4766
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

ImageUploadedByWizaz Forum1451508092.742368.jpgwiecie może która to pomadka? Który kolor?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:44   #4767
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam sporo próbek i miałam wrazenie, ze coś u mnie robi. Ale moze to złudne było...sama nie wiem. Fakt faktem, ze póki co ciagle go nie kliknełam, mimo ze pińćet razy byłam blisko Mzoe czekam na jakiegos Graala pod oczy, który nagle się objawi, albo coś
Ten swiety Graal to sie chyba dermatolog estetyczny nazywa w moim przypadku .

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Załącznik 6111934wiecie może która to pomadka? Który kolor?
Ponoc Mademoiselle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:46   #4768
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53953245]Ten swiety Graal to sie chyba dermatolog estetyczny nazywa w moim przypadku .
[/QUOTE]

A wiesz, ze ostatnio tez tak sobie myślalam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:47   #4769
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
u mnie to samo
czasem jak przyjdę wcześnie to można coś z folią jeszcze znaleźć...
U mnie te z folią jakieś pogniecione, poplamione i w ogóle wyglądają jakby leżały tam od wieków


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53952748]Uuuu, to czuje sie przekonana. Zwlaszcza upodobaniem taty do zielonego .
[/QUOTE]

Jamesik kupuj, bo primo: po taniości secundo: jest uroczy
obyś była zadowolona jak chcesz taki ciut przed pas, do pasa (pępka) to bierz L, w ramionach, jak S


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53952748]
Do tego ta ich milosc do sprzedawania staroci. Bleee.[/QUOTE]

Tego to nie wiem, pewnie masz rację, ale mnie zawsze zadziwia (jak w Zarze ), że się nie krępują w takim stanie tego sprzedawać za to babki, które śmiało rozrywają, otwierają wszystko celem sprawdzenia, nieodmiennie mnie zadziwiają
Jakaś zadziwiona jestem hehe
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:55   #4770
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesik kupuj, bo primo: po taniości secundo: jest uroczy
obyś była zadowolona jak chcesz taki ciut przed pas, do pasa (pępka) to bierz L, w ramionach, jak S



Tego to nie wiem, pewnie masz rację, ale mnie zawsze zadziwia (jak w Zarze ), że się nie krępują w takim stanie tego sprzedawać za to babki, które śmiało rozrywają, otwierają wszystko celem sprawdzenia, nieodmiennie mnie zadziwiają
Jakaś zadziwiona jestem hehe
Ja juz sie przyzwyczailam. Ludzie nie maja za grosz kultury i sie zachowuja, jakby wczoraj kartki do sklepow zniesli .

A wlasnie, pamietasz jak pytalas mnie o ten top, ktorym mam w komplecie z szara olowkowa spodnica? Kupilas go wtedy?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.